Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-06-23
  • event addressWałbrzych

Górale na Start - UCI C2 - Puchar Polski MTB XCO 2024#5 (Wałbrzych)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: +48791596303
e-mail: klub@kk.walbrzych.pl

Miejscowość: Wałbrzych

Data: 23 czerwca 2024

Termin zgłoszeń: 19.06.2024

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Abram Jan SKLEPKOMET ŚREM Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
2 Adamczak Bruno SKLEPKOMET ŚREM Młodzik - U15 Men
3 Ambrożkiewicz Maria PHO3NIX CYCLING TEAM Juniorka Młodsza - U17 Women
4 Andrzejczyk Piotr DAMAR CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM Masters I - Men Masters I (30-39)
5 Armatys Grzegorz MTB RACING TEAM TARNÓW Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
6 Bącik Jakub K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy - U17 Men
7 Bąk Tymoteusz LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Żak - U13 Men
8 Bakalarek Mateusz KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA Żak - U13 Men
9 Bakalarz Szymon KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
10 Banaś Szymon KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI-DZIKI TEAM KWIDZYN AM KWIDZYN Junior Młodszy - U17 Men
11 Banaś Karol KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN Junior Młodszy - U17 Men
12 Barcz Konrad KS HURTAP ŁĘCZYCA Junior - U19 Men
13 Bartosiewicz Bartosz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
14 Bartosiewicz Natalia DOVER TEAM PIESZYCE Juniorka - U19 Women
15 Bartyzel Dawid UKS ZAWOJAK Młodzik - U15 Men
16 Bednarczyk Sławomir MALWA TEAM Masters II - Men Masters II (40+)
17 Bednarek Sara zuzanna JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka - U19 Women
18 Bereźnicki Kosma JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
19 Bereźnicki Mikołaj JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
20 Berkan Damian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
21 Bernal Maksymilian UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Młodzik - U15 Men
22 Białek Aleksander KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN Młodzik - U15 Men
23 Białek Antonina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
24 Bicki Szymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
25 Bicki Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
26 Biekša Justinas KSM "GAJA" Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
27 Biela Olivier UKS ZAWOJAK Młodzik - U15 Men
28 Bielecki Paweł KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
29 Bindacz Emilia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza - U17 Women
30 Biniaszak Mateusz SKLEPKOMET ŚREM Junior Młodszy - U17 Men
31 Bluszcz Zofia PHO3NIX CYCLING TEAM Juniorka - U19 Women
32 Bluszcz Tomasz PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II - Men Masters II (40+)
33 Błazucka Zuzanna NIEZRZESZONA /CNC-WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY Żakini - U13 Women
34 Błazucki Piotr NIEZRZECZONY/CNC-WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
35 Bodkowska Sara KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka - U19 Women
36 Bojda Oliwia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini - U13 Women
37 Bonusiak Przemysław PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters I - Men Masters I (30-39)
38 Brączek Filip NIESTOWARZYSZONY Żak - U13 Men
39 Broda Adrianna PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
40 Brudziński Wojciech JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
41 Brzózka Piotr JBG-2 TEAM Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
42 Bubisz Karol NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
43 Budzyn Lukasz LUBAR MTB TEAM Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
44 Cerny Patrik EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
45 Chmielewski Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak - U13 Men
46 Chodkiewicz Szymon NIEZRZESZONY GOLDEN-BIKE TEAM Junior - U19 Men
47 Chrzanowski Filip UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Junior - U19 Men
48 Cichacka Klaudia NIEZRZESZONA Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
49 Ciecieręga Jacek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Masters II - Men Masters II (40+)
50 Cieśla Piotr OSADKOWSKI BIKE TEAM Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
51 Ciok Remigiusz NIEZRZESZONY / REMIKBIKE Masters II - Men Masters II (40+)
52 Ciunel Paweł DAMAR CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM Masters I - Men Masters I (30-39)
53 Czapiewski Antoni SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
54 Czarnota Bogdan PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II - Men Masters II (40+)
55 Dąbrowski Krzysztof KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
56 Dabušinskas Jokūbas BERNATONIO DVIRAČIŲ AKADEMIJA Młodzik - U15 Men
57 Dabušinskas Stanislovas KOMANDOS DVASIA - ULTRABIKE Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
58 Dec Szymon KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik - U15 Men
59 Dobrzyńska Natalia KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Juniorka - U19 Women
60 Dominik Brunon K.S KLIF CHŁAPOWO Żak - U13 Men
61 Doppke Kacper K.S KLIF CHŁAPOWO Junior - U19 Men
62 Dorsz Aleksandra KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Juniorka Młodsza - U17 Women
63 Drabik Mateusz NIEZRZESZONY Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
64 Drelak Milena UKS SPORT BRALIN Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
65 Drzewiecki Franciszek PHO3NIX CYCLING TEAM Młodzik - U15 Men
66 Dušková Kateřina CZECH MULTISPORT COACHING Juniorka - U19 Women
67 Dydyk Maja UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Juniorka Młodsza - U17 Women
68 Dziadkowiec Maciej NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
69 Dziama Szymon RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA Żak - U13 Men
70 Dzięcioł Aleksandra KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Juniorka Młodsza - U17 Women
71 Dziemieszonek Daniel NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
72 Dziurzynski Aleksander NIESTOWARZYSZONY Masters I - Men Masters I (30-39)
73 Dziwisz Sławomir CYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW Masters I - Men Masters I (30-39)
74 Edler Emilio MITTELSÄCHSISCHER RADSPORTVEREIN Junior - U19 Men
75 Falbierski Kacper SKLEPKOMET ŚREM Junior Młodszy - U17 Men
76 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy - U17 Men
77 Furyk Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak - U13 Men
78 Gaborski Wojciech SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
79 Gajda Ignacy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
80 Gajewska Aleksandra WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza - U17 Women
81 Gałat Kacper DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Junior Młodszy - U17 Men
82 Garnek Marta NIEZRZESZONA Kobiety Masters/Cyklosport - Women Masters, Cyklosport
83 Gasek Bernard WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
84 Gdula Krzysztof PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy - U17 Men
85 Gilewska Julia UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK / SZKÓŁKA KOLARSKA W OGRODNICZKACH Juniorka Młodsza - U17 Women
86 Gilewski Jakub UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Junior Młodszy - U17 Men
87 Gliniecka Nikola UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Juniorka - U19 Women
88 Głodek Wiktoria NIEZRZESZONA - QUEST RACING TEAM Juniorka - U19 Women
89 Głowa Albert NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Masters I - Men Masters I (30-39)
90 Gonon Jean SCO DIJON Junior - U19 Men
91 Góra Piotr DK GWARKI Młodzik - U15 Men
92 Góra Magdalena NIESTOWARZYSZONY Amator Kobiety OPEN / Women Amateur
93 Gorący Antoni UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Junior - U19 Men
94 Gosławski Antoni K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik - U15 Men
95 Grabowski Aleksander MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik - U15 Men
96 Grajeta Filip KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak - U13 Men
97 Gromada Tatiana PHO3NIX CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
98 Gruca Michał KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Junior - U19 Men
99 Grzybicki Igor CENTRUM SZKOLENIA SPORTOWEGO 'KURPIE' Junior - U19 Men
100 Guliyev Mirza AZERBAIJAN NATIONAL CYCLING TEAM Masters I - Men Masters I (30-39)
101 Gułaj Mikołaj MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
102 Gułaj Kajetan MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior - U19 Men
103 Gurzyńska Kamila SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Kobiety Masters/Cyklosport - Women Masters, Cyklosport
104 Gurzyński Mateusz SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
105 Hałajko Mateusz CYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW Masters II - Men Masters II (40+)
106 Hankus Piotr PHO3NIX CYCLING TEAM Junior - U19 Men
107 Heinze Jannik SSV MOUNTY ALTENBERG Junior - U19 Men
108 Hejman Wiktoria KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
109 Helizanowicz Łukasz PELLS UNITY Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
110 Helta Filip KTM SGR MTB TEAM Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
111 Herbowski Adam UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik - U15 Men
112 Hercke Adam KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
113 Hlávka Adama OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
114 Hojka Franisek EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
115 Hovorka Daniel GREENY CYCLING CLUB Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
116 Hřebejk Dominik EXPRES CZ BMD KOLÍN Junior - U19 Men
117 Hushuvatyi Oleksandr NIEZRZESZONY OŚ RACING TEAM Masters II - Men Masters II (40+)
118 Huzarski Błażej KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy - U17 Men
119 Iakovlev Ruslan MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
120 Iciaszek Piotr SPORTFUEL.PL Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
121 Jacewicz Wiktor KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI Junior Młodszy - U17 Men
122 Jagos Oliwier UKS ZAWOJAK Junior Młodszy - U17 Men
123 Jakubczyk Józef WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
124 Janiszewski Filip SKLEPKOMET ŚREM Junior - U19 Men
125 Jankowski Jan UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak - U13 Men
126 Januszewicz Karolina KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka - U15 Women
127 Jarosławski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
128 Jędrol Andrzej UKS ZAWOJAK Żak - U13 Men
129 Jędrol Jan UKS ZAWOJAK Młodzik - U15 Men
130 Jędrzejewski Jan JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
131 Jeziorska Patrycja FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES JEZIOR.BIKE Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
132 Jeziorski Maciej NIEZRZESZONY / JEZIOR.BIKE Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
133 Jośko Tymoteusz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior Młodszy - U17 Men
134 Józkowicz Marta K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka - U15 Women
135 Kaczmarczyk Aleksander MSR MRĄGOWO Młodzik - U15 Men
136 Kaczorowski Leon KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
137 Kajetaniak Wiktor MSR MRĄGOWO Junior Młodszy - U17 Men
138 Kaleta Filip KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
139 Kamiński Szymon GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Młodzik - U15 Men
140 Kaněra Michal GHOST TEAM Masters I - Men Masters I (30-39)
141 Karcz Kinga GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza - U17 Women
142 Karkoszka Andrzej PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Cyklosport Mężczyźni
143 Kasza Tobiasz DK GWARKI Junior Młodszy - U17 Men
144 Kaszewski Dawid WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
145 Kaszewski Filip LKK LUKS SŁAWNO Żak - U13 Men
146 Kateszczenko Maja UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI Juniorka Młodsza - U17 Women
147 Kaufmann Natalie STEVENS MTB RACING TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
148 Kiszka Zbigniew PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters II - Men Masters II (40+)
149 Kłeczek Filip CYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW Żak - U13 Men
150 Kłosowska Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka - U15 Women
151 Kobylińska Pola KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA Żakini - U13 Women
152 Koc Fabian KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
153 Koczanowicz Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
154 Kojro Maciej JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
155 Konsewicz Jagoda KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini - U13 Women
156 Kopka Sławomir NIEZRZESZONY Masters II - Men Masters II (40+)
157 Korona Lena GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza - U17 Women
158 Kostecki Tomasz BICICLISTA RACING TEAM Masters II - Men Masters II (40+)
159 Kot Bartłomiej KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik - U15 Men
160 Kotasiński Bartosz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Młodzik - U15 Men
161 Kowalczyk Jakub MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
162 Kowalczyk Kacper MŚ CYCLING&DIETETYKA Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
163 Kowalski Mateusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik - U15 Men
164 Kozak Jan SKLEPKOMET ŚREM Junior Młodszy - U17 Men
165 Krusz Dawid KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy - U17 Men
166 Krygier Hubert KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
167 Kryński Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
168 Krysik Zofia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka - U19 Women
169 Krysik Hanna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
170 Krzystała Zuzanna PHO3NIX CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
171 Kubala Tomasz PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters II - Men Masters II (40+)
172 Kubeček Matouš S-SPORT MTB TEAM Żak - U13 Men
173 Kucharska Antonina K.S KLIF CHŁAPOWO Juniorka Młodsza - U17 Women
174 Kuczyński Miłosz UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI Junior Młodszy - U17 Men
175 Kujawa Igor GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
176 Kuna Arkadiusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Masters I - Men Masters I (30-39)
177 Kupski Nikodem K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy - U17 Men
178 Kurek Fryderyk WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
179 Kuropka Nadia CYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW Młodziczka - U15 Women
180 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik - U15 Men
181 Kurpis Krzysztof BICICLISTA RACING TEAM Masters II - Men Masters II (40+)
182 Kuś Adam GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Junior Młodszy - U17 Men
183 Kusek Zuzanna DK GWARKI Żakini - U13 Women
184 Lancman Mirosław NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
185 Laskowski Hubert MSR MRĄGOWO Młodzik - U15 Men
186 Laskowski Michał KS AGH Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
187 Latoszek Krzysztof NIEZRZESZONY / TOMICA COACHING Masters II - Men Masters II (40+)
188 Lebek Wojciech PCG GVT TEAM Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
189 Leśniak Tomasz CYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW Masters II - Men Masters II (40+)
190 Leśnicki Franciszek NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
191 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak - U13 Men
192 Lewicki Jacek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
193 Linowski Mikołaj MSR MRĄGOWO Junior Młodszy - U17 Men
194 Luszka Zuzanna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
195 Łaguniak Oliwier LKK LUKS SŁAWNO Młodzik - U15 Men
196 Łodej Leon AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Junior - U19 Men
197 Łodej Janusz AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Masters II - Men Masters II (40+)
198 Łojewski Jakub KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik - U15 Men
199 Łopyta Robert OŚ RACING TEAM Junior - U19 Men
200 Maciorowski Bartosz UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI Młodzik - U15 Men
201 Majchrowski Jakub SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
202 Majkowska Zuzanna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
203 Makowski Michał KS HURTAP ŁĘCZYCA Masters I - Men Masters I (30-39)
204 Maleszka Mateusz KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
205 Malinowski Mikołaj KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN Junior Młodszy - U17 Men
206 Mandes Stefan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
207 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy - U17 Men
208 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik - U15 Men
209 Marczak Kamil WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Masters II - Men Masters II (40+)
210 Marek Izabela UKS ZAWOJAK Juniorka Młodsza - U17 Women
211 Marek Nechuta BIKE FREAKS HOLICE Junior - U19 Men
212 Marks Filip UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Młodzik - U15 Men
213 Martyńska-mazurkiewicz Hanna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka - U19 Women
214 Matuła Alicja MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW JUNIOR TEAM Juniorka - U19 Women
215 Matyasik Maksymilian UKS ZAWOJAK Junior Młodszy - U17 Men
216 Maziński Igor KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN Junior Młodszy - U17 Men
217 Mazur Jerzy maksymilian KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak - U13 Men
218 Michalczyk Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
219 Mielnicki Rafal CENTRUM SZKOLENIA SPORTOWEGO 'KURPIE' Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
220 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy - U17 Men
221 Mikołajewska Karolina GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
222 Mościcka Julia UKK HURAGAN WOŁOMIN Żakini - U13 Women
223 Mościcka Katarzyna UKK HURAGAN WOŁOMIN Żakini - U13 Women
224 Mrowiński Antoni KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
225 Mucharski Fabian KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
226 Nadziejko Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior - U19 Men
227 Nawalany Sebastian JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
228 Naxera Vaclav EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
229 Nieboras Mateusz GLOBAL ORBEA MTB TEAM Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
230 Niedzwiecki Tomasz UNRESTRICTED TEAM Masters II - Men Masters II (40+)
231 Nikoniuk Błażej KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy - U17 Men
232 Noculak Rafał UKS SPORT BRALIN Junior - U19 Men
233 Nosal Marek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Masters II - Men Masters II (40+)
234 Novotná Aneta ASPIRE OPPORTUNITY BRNO Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
235 Nowak Mikołaj UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak - U13 Men
236 Nowak Stanislaw WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
237 Nowicki Tymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
238 Ogielski Konrad KONDYCJA.NET TEAM Masters I - Men Masters I (30-39)
239 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy - U17 Men
240 Okrągły Patryk MSR MRĄGOWO Junior Młodszy - U17 Men
241 Ołdak Leon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
242 Ostafin Olga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka Młodsza - U17 Women
243 Ostafin Inga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Młodziczka - U15 Women
244 Ostaszewski Jan UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żak - U13 Men
245 Oświęcimski Grzegorz OŚ RACING TEAM Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
246 Pac Adam CENTRUM SZKOLENIA SPORTOWEGO 'KURPIE' Żak - U13 Men
247 Pac Dawid CENTRUM SZKOLENIA SPORTOWEGO 'KURPIE' Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
248 Pacevičius Šarūnas KSM 'GAJA' - LAIKYK KARDANĄ Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
249 Pachocka Dorota WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
250 Pachocka Weronika WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
251 Pakuła Krystian KONDYCJA.NET Amator Mężczyźni OPEN / Men Amateur
252 Paluszek Krzysztof SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Masters II - Men Masters II (40+)
253 Pamuła Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak - U13 Men
254 Panek Piotr NIEZRZESZONY PAN_BIKE Masters II - Men Masters II (40+)
255 Parzych Maciej MSR MRĄGOWO Junior - U19 Men
256 Paszek Szczepan FITWHEELS / BIKESTACJA BOLESŁAWIEC Masters II - Men Masters II (40+)
257 Pawłowski Emil UKK HURAGAN WOŁOMIN Żak - U13 Men
258 Petrovskyj Denys KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik - U15 Men
259 Petryszyn Maciej UKK HURAGAN WOŁOMIN Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
260 Piech Aleksander NIEZRZESZONY Masters I - Men Masters I (30-39)
261 Piętka Karolina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
262 Piotrowski Mariusz FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES Masters II - Men Masters II (40+)
263 Piotrowski Mikołaj KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
264 Piróg Natalia PHO3NIX CYCLING TEAM Młodziczka - U15 Women
265 Pisiewicz Julia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka - U15 Women
266 Piwko Stanisław UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI Żak - U13 Men
267 Płotka Adam K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy - U17 Men
268 Podgórska Aleksandra KTM SGR MTB TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
269 Poliński Jan UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Junior Młodszy - U17 Men
270 Półchłopek Jakub KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior - U19 Men
271 Popowicz Aleksander K.S KLIF CHŁAPOWO Junior - U19 Men
272 Poroś Dariusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Masters II - Men Masters II (40+)
273 Poroś Karolina MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Juniorka Młodsza - U17 Women
274 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak - U13 Men
275 Prałat Maksymilian MSR MRĄGOWO Młodzik - U15 Men
276 Prokop Matěj S-SPORT MTB TEAM Żak - U13 Men
277 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik - U15 Men
278 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik - U15 Men
279 Przychodzeń Tobiasz KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
280 Puchalska Hanna KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Żakini - U13 Women
281 Pulik Michal NIEZRZESZONY KONDYCJA NET TEAM Masters I - Men Masters I (30-39)
282 Puławski Tomasz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
283 Pusz Urszula NIEZRZESZONA Żakini - U13 Women
284 Pytel Łukasz NIEZRZESZONY KONDYCJA.NET Masters I - Men Masters I (30-39)
285 Ratajczak Dominik RIME DRALI Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
286 Rokicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
287 Ruszel Alan KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik - U15 Men
288 Rządca Gabriel KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN Junior Młodszy - U17 Men
289 Rzeźnik Julia UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Młodziczka - U15 Women
290 Rzeźnik Nikola UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Żakini - U13 Women
291 Sabura Wojciech KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior Młodszy - U17 Men
292 Sapieja Adam LKK LUKS SŁAWNO Junior - U19 Men
293 Sejda Jakub KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
294 Serowik Miłosz CENTRUM SZKOLENIA SPORTOWEGO 'KURPIE' Junior - U19 Men
295 Ševců Tomáš AMENITY EXTREM SPORT TEAM Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
296 Severyn Richard EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN Junior - U19 Men
297 Sirbikė Simonas KSM "GAJA" Młodzik - U15 Men
298 Skoszkiewicz Oliwier WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
299 Skrzypczak Oskar SKLEPKOMET ŚREM Młodzik - U15 Men
300 Skrzypiec Oliwia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza - U17 Women
301 Sobociński Patryk MSR MRĄGOWO Junior Młodszy - U17 Men
302 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka - U15 Women
303 Stanys Ąžuolas KSM "GAJA" Młodzik - U15 Men
304 Stawski Piotr SKLEPKOMET ŚREM Młodzik - U15 Men
305 Stekla Daniel MALWA TEAM Masters II - Men Masters II (40+)
306 Stolarczyk Szymon KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH / KONDYCJA.NET TEAM Masters I - Men Masters I (30-39)
307 Struzik Bartosz MARKETING ONLINE Masters II - Men Masters II (40+)
308 Struzik Aleksander WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
309 Struzik Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
310 Sułot Bartosz UKS SPORT BRALIN Junior - U19 Men
311 Supińska Anna UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI Młodziczka - U15 Women
312 Surdyk Filip WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
313 Surdyk Alicja KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Juniorka - U19 Women
314 Surmacz Ignacy NIEZRZESZONY Młodzik - U15 Men
315 Świder Brajan PHO3NIX CYCLING TEAM Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
316 Świder Leszek PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II - Men Masters II (40+)
317 Świerczyńska Zuzanna LKK LUKS SŁAWNO Żakini - U13 Women
318 Sykora Josef HEAD PRO TEAM OPAVA Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
319 Szczepankiewicz Bruno KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak - U13 Men
320 Szeliga Mikołaj WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
321 Sznura Zuzanna SKLEPKOMET ŚREM Młodziczka - U15 Women
322 Szubert Fabian UKS SPORT BRALIN Młodzik - U15 Men
323 Szumski Sebastian UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI Junior Młodszy - U17 Men
324 Szymański Błażej UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Młodzik - U15 Men
325 Szyszko vel chorąży Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
326 Tyniec Marek UKS ZAWOJAK Masters II - Men Masters II (40+)
327 Uhmanová Kateřina ROUVY SPECIALIZED Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
328 Urban Wiktor UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Młodzik - U15 Men
329 Urbanek Bartosz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior - U19 Men
330 Urbanek Maciej GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior Młodszy - U17 Men
331 Urbanek Krzysztof GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Masters II - Men Masters II (40+)
332 Urbański Franciszek UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Żak - U13 Men
333 Vaclav Sykora HEAD PRO TEAM OPAVA Junior - U19 Men
334 Valaitis Emilis KSM "GAJA" Żak - U13 Men
335 Vašíček Denis ADASTRA CYCLING TEAM Junior Młodszy - U17 Men
336 Wądołowski Iwo JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
337 Waszkis Zofia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Juniorka Młodsza - U17 Women
338 Waszkis Zuzanna MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żakini - U13 Women
339 Weber Filip MSR MRĄGOWO Młodzik - U15 Men
340 Wieczorek Filip KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
341 Wieczorek Jan KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior Młodszy - U17 Men
342 Wieczorek Aniela KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka - U15 Women
343 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy - U17 Men
344 Wielgos Filip GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik - U15 Men
345 Wielgos Mateusz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Masters II - Men Masters II (40+)
346 Wielgus Robert KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior Młodszy - U17 Men
347 Wierzbicki Maksymilian UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI Junior Młodszy - U17 Men
348 Wierzycki Wit SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
349 Wiśniewski Filip SKLEPKOMET ŚREM Junior Młodszy - U17 Men
350 Wójcik Krzysztof UKS "INTER-SOLAR" - RAZ NA WOZIE MTB TEAM Żak - U13 Men
351 Wojtyła Gabriela SUPERIOR ZATOR Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
352 Wolański Ksawery WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
353 Woźniak Szymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
354 Woźnica Stanisław NIEZRZESZONY Żak - U13 Men
355 Wróblewski Adrian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
356 Wysocka Emilia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
357 Wyszomierski Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
358 Wyszyńska-tyniec Maria UKS ZAWOJAK Kobiety Masters/Cyklosport - Women Masters, Cyklosport
359 Żakowicz Oskar QUEST RACING TEAM Junior - U19 Men
360 Zalejski Damian NIEZRZESZONY Masters I - Men Masters I (30-39)
361 Zaleskaya Alesia JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
362 Zalewski Wiktor UKS "INTER-SOLAR" - RAZ NA WOZIE MTB TEAM Młodzik - U15 Men
363 Zalewski Przemysław SKLEPKOMET ŚREM Masters II - Men Masters II (40+)
364 Zduniak Franciszek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
365 Żebrowski Piotr PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK Masters II - Men Masters II (40+)
366 Zembura Maciej KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior - U19 Men
367 Zera Jakub CENTRUM SZKOLENIA SPORTOWEGO 'KURPIE' Junior Młodszy - U17 Men
368 Żeszczyński Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
369 Zieliński Tomasz UKK HURAGAN WOŁOMIN Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
370 Żuk Milena KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka - U15 Women
371 Żur Jarosław KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
372 Żur Kinga DK GWARKI Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
373 Zygmuntowicz Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy - U17 Men
Back to top