www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:

www.wynikizawodow.eu - Obsługa imprez sportowych

WSZYSTKIE

 
2021-11-05 12:21:53Mapka sytuacyjna + plan trasy (140)
2021-11-05 12:21:30Ankieta COVID 19 (75)
2021-11-05 12:20:27Regulamin (168)
 
 
Zgłoszeń: 390
Lp 
 
Imię 
 
Nazwisko 
 
Kategoria
Drużyna 
 
Opłata startowa 
 
1PAWEŁARCISZEWSKIELITANIEZRZESZONY
2PATRYKGIERACKIELITATC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
3GRZEGORZGRABAREKELITANIEZRZESZONY / TBM SYSTEMS
4DAWIDJONAELITAGRUPA KOLARSKA GLIWICE
5MAREKKONWAELITAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC / KONWA BIKE
6PATRYKKOSTECKIELITAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC / KONWA BIKE
7KAROLMICHALSKIELITAOWC OLDENZAAL
8BARTOSZMIKLERELITAVICTORIA JAROCIN ACCENT
9JAKUBNAJSELITADAR BUD TEAM
10STANISLAWNOWAKELITAWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
11MICHAŁPALUTAELITAGLOBAL 6 CYCLING UCI CONTINENTAL TEAM
12DZMITRYPRUDNIKAUELITADAR BUD TEAM
13JIŘÍŠTĚPÁNÍKELITANUTREND SPECIALIZED RACING
14PATRYKSTOSZELITAVOSTER ATS TEAM
15PAWEŁSZÓSTKAELITATC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
16ONDŘEJZELENÝELITAELEVEN BLACK.ET
17PAWEŁZNAMIROWSKIELITALKS TRASA ZIELONA GÓRA
1NIKOLABAJGEROVÁELITA KOBIETYFORCE KCK ZLÍN
2MAGDALENAHALAJCZAKELITA KOBIETYSTOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM / YEM EKO
3MAŁGORZATAKRAWCZYKELITA KOBIETYMAYDAY TEAM
4ZUZANNAKRZYSTAŁAELITA KOBIETYNIEZRZESZONA
5LARISSALUTTUSCHKAELITA KOBIETYRSV FINSTERWALDE
6MAŁGORZATAMAZUREKELITA KOBIETYUKS KRUPIŃSKI SUSZEC / KONWA BIKE
7AGNIESZKASKALNIAK-SÓJKAELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
8MONIKAWRONAELITA KOBIETYBIENIASZ BIKE ELMEX ELECTRIC
1KRZYSZTOFANTONOWICZJUNIORAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
2BARTŁOMIEJBACIECZKOJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
3JAKUBBANASZKIEWICZJUNIORKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
4BARTOSZBARTOSIEWICZJUNIORMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
5PAWEŁBIELECKIJUNIORKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
6MICHAŁCEGLEWSKIJUNIORAMG CYBINKA TEAM
7ARKADIUSZCHARCZUKJUNIORLKS TRASA ZIELONA GÓRA
8ŁUKASZCIECIORJUNIORLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
9MARCELDUPLAGAJUNIORKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
10JAKUBELBADRIJUNIORDUKLA PRAHA
11KSAWIERGARNEKJUNIORRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
12LUKASGISAJUNIORLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
13FILIPGRUSZCZYŃSKIJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
14BARTOSZIGNASZEWSKIJUNIORLKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
15ŁUKASZJUSZCZAKJUNIORUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
16JAKUBKLIMPELJUNIORSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
17FRANCISZEKKOCURJUNIORUKS AVATAR
18BARTŁOMIEJKOMARJUNIORSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
19MATEUSZKONWIŃSKIJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
20KACPERKRUPAJUNIORMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
21JAKUBKUBAJUNIORTJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
22MIKOŁAJKUBICAJUNIORUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
23IGORKUJAWAJUNIORGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
24SZYMONLACHOWICZJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
25MAREKMAJDANICSJUNIORACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
26BARTOSZMARUTJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
27KONRADMINTAJUNIORAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
28ANTONIMURYJJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
29ONDŘEJNOVOTNÝJUNIORDUKLA PRAHA
30STANISŁAWOGIEJKOJUNIORAMG CYBINKA TEAM
31BARTOSZOLEKSIAKJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
32MARSELPACHJUNIORUKS "STOBRAWA"
33TADEUSZPRAXMAJERJUNIORGK PIAST SZCZECIN
34MIKOŁAJSEREDNICKIJUNIORLKS TRASA ZIELONA GÓRA
35ALEKSANDERŚLĄCZKAJUNIORLKS TRASA ZIELONA GÓRA
36JANSOBIERAJJUNIORBELTA TEAM GDAŃSK
37SZYMONSTĘPIEŃJUNIORLKS TRASA ZIELONA GÓRA
38BRAJANŚWIDERJUNIORKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
39TOMASZSZULSKIJUNIORUKS "STOBRAWA"
40MATĚJVIKJUNIORDUKLA PRAHA
41KAJETANWĄSOWICZJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
42PAWEŁWAWRZYŃCZYKJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
43BARTOSZWENTLANDJUNIORAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
44WIKTORWOŻNIAKJUNIORLKS TRASA ZIELONA GÓRA
45IGORZIEMBAJUNIORUKS BIZON BIEGANÓW
46JANŁUKÓWJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
1KSAWERYADASZAKJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
2PAWEŁBAJJUNIOR MŁODSZYLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
3SZYMONBAKSALARYJUNIOR MŁODSZYSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
4TADEUSZBLUSZCZJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
5MICHAŁBYLEWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS SPORTOWIEC PIŁA
6BORYSCHODYNAJUNIOR MŁODSZYBELTA TEAM GDAŃSK
7BARTOSZCISKOWSKIJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
8BARTOSZCYGANJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
9WIKTORCZEKAYJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
10SZYMONCZERNIECKIJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
11BARTOSZDROŻDŻYŃSKIJUNIOR MŁODSZYSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
12MICHAŁFROŃJUNIOR MŁODSZYWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
13KSAWERYGANCARZJUNIOR MŁODSZYUKKS IMIELIN TEAM
14LUKASGIEROKJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
15KAROLGRZĄDZIELJUNIOR MŁODSZYUKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
16NIKODEMGWÓŹDŹJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
17MACIEJJAROSŁAWSKIJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
18JAKUBJASTRZĘBSKIJUNIOR MŁODSZYLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
19DOMINIKJEDYNAKJUNIOR MŁODSZYDOMIN SPORT
20PAWEŁJURCZYKJUNIOR MŁODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
21JANKĘPIŃSKIJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
22BORYSKLACZKOWSKIJUNIOR MŁODSZYKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
23STANISŁAWKOCURJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
24KACPERKOHNKEJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
25DOMINIKKRZYŚKÓWJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
26MATEUSZKUŚJUNIOR MŁODSZYBELTA TEAM GDAŃSK
27SZYMONLASOTAJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
28DAWIDLEWANDOWSKIJUNIOR MŁODSZYLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
29JAKUBMAJCHROWSKIJUNIOR MŁODSZYSZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK
30WŁADYSŁAWMAŃKAJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
31MIŁOSZMARCINIAKJUNIOR MŁODSZYUKS SPORTOWIEC PIŁA
32MAKSYMILIANMARZEJONJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
33OSKARMAŚKAJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
34MICHAŁMAZIARZJUNIOR MŁODSZYSZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK
35DAMIANMILEWSKIJUNIOR MŁODSZYBELTA TEAM GDAŃSK
36JANMRÓZJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
37OLIWIERMYŚLISZJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
38FILIPNOWAKJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
39WIKTORPACZUŁAJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
40MACIEJPARZYCHJUNIOR MŁODSZYMSR MRĄGOWO
41BŁAŻEJPAWLIKJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
42PIOTRPIETRZAKJUNIOR MŁODSZYUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
43SZYMONPUKJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
44DAWIDRADKIEWICZJUNIOR MŁODSZYUKS BIZON BIEGANÓW
45KAROLROKICKIJUNIOR MŁODSZYLUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA
46JANRZEPKAJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
47JANSKUPIŃSKIJUNIOR MŁODSZYLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
48WIKTORSTANIEWSKIJUNIOR MŁODSZYSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
49DAVIDSTELMASZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
50JEREMIASZTWARDOCHJUNIOR MŁODSZYUKKS IMIELIN TEAM
51BARTOSZURBANEKJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
52JACEKWAWRZYCZEKJUNIOR MŁODSZYUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
53MIKOŁAJWAWRZYNIAKJUNIOR MŁODSZYKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
54BARTOSZWERETAJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
55MARCINWŁODARSKIJUNIOR MŁODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
56LEONŁODEJJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
57DAWIDŁYSEKJUNIOR MŁODSZYWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
58BARTOSZŁYŻWAJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
1VANDADLASKOVÁJUNIORKATJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
2TATIANAGROMADAJUNIORKANIEZRZESZONA
3MARTAMAREKJUNIORKACZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
4MALWINAMULJUNIORKAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
5NATALIAMUSKUSJUNIORKAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
6ŁUCJASZRAMOWSKAJUNIORKAUKS AVATAR
7KINGAŻURJUNIORKAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
1ZOFIABLUSZCZJUNIORKA MŁODSZAGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
2TEREZACIBULKOVÁJUNIORKA MŁODSZATJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
3ANNACIECIORJUNIORKA MŁODSZALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
4MAJACZARNAJUNIORKA MŁODSZALKS TRASA ZIELONA GÓRA
5ROZALIADUTCZAKJUNIORKA MŁODSZALKS TRASA ZIELONA GÓRA
6ANNAGABORSKAJUNIORKA MŁODSZASZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK
7ZUZANNAJANOWSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS CENTRUM NOWA RUDA
8MAJAJÓZKOWICZJUNIORKA MŁODSZAAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
9LARYSAKOLAŃCZYKJUNIORKA MŁODSZACZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
10AMELIAKOŁODZIEJJUNIORKA MŁODSZAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
11JADWIGAKUCHARSKAJUNIORKA MŁODSZABELTA TEAM GDAŃSK
12MAJAMACHOWSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
13KAROLINAMANNSFELDJUNIORKA MŁODSZALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
14ALICJAMATUŁAJUNIORKA MŁODSZAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
15HANNAMAZURKIEWICZJUNIORKA MŁODSZAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
16ALEKSANDRASTAWIRAJJUNIORKA MŁODSZAUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
17MILENATOKARSKAJUNIORKA MŁODSZACZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
18KINGATYSZKIEWICZJUNIORKA MŁODSZAMKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
19HANKAVIKOVÁJUNIORKA MŁODSZADUKLA PRAHA
20NINAWASIJJUNIORKA MŁODSZALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
21MAŁGORZATAWINIARSKAJUNIORKA MŁODSZALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
22JULIAWYPICHJUNIORKA MŁODSZAMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
1SYLWIAGÓRNAKOBIETY AMATORŻARY MTB TEAM
2KAROLINAMACZUGAKOBIETY AMATORYOLOBIKE
3MAGDALENAMAJCHRZAKKOBIETY AMATORSTREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM
4SYLWIATUMIŁOWICZKOBIETY AMATORSKS REAL 64- STO LESZNO
1RAFAŁALCHIMOWICZMASTERS INIEZRZESZONY ALCHIMOWICZBIKE.PL
2PRZEMYSŁAWBARANOWSKIMASTERS INIEZRZESZONY / BIALOBLOCKI PRO COACHING TEAM
3PIOTRBEREŹNICKIMASTERS IKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
4MAKSYMILIANBIENIASZMASTERS IBIENIASZ BIKE ELMEX ELECTRIC
5PRZEMYSŁAWBURZYCHMASTERS IZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA KOLARSKA
6GRZEGORZCEBULSKIMASTERS ILKS TRASA ZIELONA GÓRA
7MARIUSZGILMASTERS ISTOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
8ŁUKASZGŁADOSZMASTERS ILUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
9TOMASZHELMANMASTERS IMLKS BASZTA BYTÓW
10MICHAŁJÓZKOWICZMASTERS IAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
11SŁAWOMIRKASPRZYKMASTERS ISTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
12KRZYSZTOFKRZYWYMASTERS INIEZRZESZONY CYCLING PLANET
13LUKASKUBIKMASTERS ISV SACHSEN 90 WERDAU
14PAWEŁLEMPARTMASTERS ITEAM SPORT
15MACIEJMICHALSKIMASTERS INIEZRZESZONY / RETRO STORK TEAM
16MATEUSZMROZMASTERS INIEZRZESZONY
17TOMASZNIEDŻWIECKIMASTERS INIEZRZESZONY
18DARIUSZPOROŚMASTERS IMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
19JANUSZPUTMASTERS INIEZRZESZONY
20MATEUSZSOBAŃSKIMASTERS INIEZRZESZONY
21LESZEKŚWIDERMASTERS IKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
22PIOTRSZYMAŃSKIMASTERS IDAZAR OLIMPIC PIASECZNO
23KRZYSZTOFURBANEKMASTERS IGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
24JAROSŁAWWOLCENDORFMASTERS INIEZRZESZONY / JAKOOBCYCLES.COM
1WOJCIECHANDRYSZCZAKMASTERS IINIEZRZESZONY
2MIROSLAWBIENIASZMASTERS IIBIENIASZ BIKE ELMEX ELECTRIC
3MAREKBONECKIMASTERS IIAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
4RAFAŁCHMIELMASTERS IINIEZRZESZONY FSD SPORT SCOTT
5JACEKCIECIERĘGAMASTERS IIDĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF
6BOGDANCZARNOTAMASTERS IINIEZRZESZONY
7MARCINCZÓŁNOMASTERS IINIEZRZESZONY / DRUŻYNA PKO
8KRZYSZTOFDĄBKOWSKIMASTERS IINIEZRZESZONY PRO-FIT-BIKE / JAAN BIKES
9DAMIANGAŁEKMASTERS IIDIVERSEY TEAM
10ANDRZEJKAISERMASTERS IISTOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
11RADOSŁAWKAMIŃSKIMASTERS IINIEZRZESZONY
12KRZYSZTOFKOMINEKMASTERS IINIEZRZESZONY ROMET
13TOMASZKUBALAMASTERS IIMTB PRESSING TEAM
14RADOSŁAWLISIECKIMASTERS IIUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
15MARCINMAKOWSKIMASTERS IIMAYDAY TEAM
16TOMASZOSTOJICZMASTERS IIDIVERSEY TEAM
17DANIELOSZCZĘDAMASTERS IIHUZAR BIKE ACADEMY
18JERZYPONIEWIERSKIMASTERS IIUKS BIZON BIEGANÓW
19ARKADIUSZPOSMYKMASTERS IIDIVERSEY TEAM
20JAKUBWOLCENDORFMASTERS IINIEZRZESZONY / JAKOOBCYCLES.COM
21MATEUSZŁANGOWSKIMASTERS IINIEZRZESZONY
22JANUSZŁODEJMASTERS IIAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
1WOJCIECHBARTOLEWSKIMASTERS IIINIEZRZESZONY ECOCOLOR.PL
2MAREKJAROSMASTERS IIINIEZRZESZONY
3TOMASZJARZĄBEKMASTERS IIISTOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
4TADEUSZJASIONEKMASTERS IIIJF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
5KRZYSZTOFKAMIŃSKIMASTERS IIINIEZRZESZONY
6IVOKOVÁŘÍKMASTERS IIIDK BIKESHOP RACING TEAM
7MARIUSZKOWALCZYKMASTERS IIIMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
8JIŘÍMANDAUSMASTERS IIILAPIERRE PLZEŇ
9JIŘÍSEDLÁČEKMASTERS IIISK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
10MARIANŻUREKMASTERS IIINIEZRZESZONY
1WALDEMARBANASIŃSKIMASTERS IVNIEZRZESZONY BROWAR FORTUNA
2MARIANKŁOSMASTERS IVDIVERSEY TEAM
3ANDRZEJMISINAMASTERS IVGRUPA KOLARSKA GLIWICE
4EDWARDPLASZCZYKMASTERS IVNIEZRZESZONY
5LESZEKZIĘTKOWSKIMASTERS IVNIEZRZESZONY
1MILENABURZYCHMASTERS KOBIETYZAK PROTOUR RACING TEAM
2PAVLÍNAMARÁČKOVÁMASTERS KOBIETYSK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
3JOANNAWĄSIELMASTERS KOBIETYBIENIASZ BIKE ELMEX ELECTRIC
1MATEUSZADAMCZYKMĘŻCZYŹNI AMATORPRO FIT BIKE /JAAN BIKES
2TOMASZBARANMĘŻCZYŹNI AMATORBODYICOACH TEAM
3KRYSTIAN BUJAMĘŻCZYŹNI AMATORKLIF TEAM CHŁAPOWO
4ARTURBYCKAMĘŻCZYŹNI AMATORBIEGANÓW
5BARTŁOMIEJDOMANIECKIMĘŻCZYŹNI AMATORMGŁA
6MAREKDYTKOMĘŻCZYŹNI AMATORSEVEN PERCEPTUS TEAM
7MATEUSZFLEJSZERMĘŻCZYŹNI AMATORSEVEN-PERCEPTUS TEAM
8MARCINGABORSKIMĘŻCZYŹNI AMATORSKK SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI
9JAKUBGASZTKOWSKIMĘŻCZYŹNI AMATORTRITON KONIN
10DAMIANGAŁEKMĘŻCZYŹNI AMATORWWW.DAMIANGALEK.PL
11PAWEŁGEORGICZUKMĘŻCZYŹNI AMATOR-
12KACPERJABŁOŃSKIMĘŻCZYŹNI AMATORSTREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM
13RAFAŁKALINOWSKIMĘŻCZYŹNI AMATORPRO TOUR RACING TEAM
14TOMASZKIERNOZEKMĘŻCZYŹNI AMATORR-BAJK TEAM
15ŁUKASZKLIMASZEWSKIMĘŻCZYŹNI AMATORMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
16DAMIANKNAPCZYKMĘŻCZYŹNI AMATORMIRAND RACING TEAM
17KRYSTIAN KRUKMĘŻCZYŹNI AMATORPRO FIT BIKE/JAAN BIKES
18BŁAŻEJKUTROWSKIMĘŻCZYŹNI AMATORSTREFASPORTU.MW INVEST
19GUSTAVLENNÉMĘŻCZYŹNI AMATORWATTKOMBINAT COTTBUS
20ADAMMACIŃSKIMĘŻCZYŹNI AMATORYOLOBIKE
21SEWERYNMAKUCHMĘŻCZYŹNI AMATOROŚ RACING TEAM
22WIESŁAWMAKUCHOWSKIMĘŻCZYŹNI AMATORBIKEATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM
23DAWIDMARKIELMĘŻCZYŹNI AMATORINPEAK AITRAINER TEAM
24RAFAŁ NITAMĘŻCZYŹNI AMATORBIKEATELIER EOBUWIE MAXIMUS URBEX TEAM
25BARTŁOMIEJOLESZCZUKMĘŻCZYŹNI AMATORRYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM
26JAKUBORZECHOWSKIMĘŻCZYŹNI AMATORPROTOUR RACING TEAM
27KRZYSZTOFPAWELECMĘŻCZYŹNI AMATORKP PSP ŻAGAŃ
28FILIPPENDRAKMĘŻCZYŹNI AMATORTEAM BEROTU
29KS. BARTŁOMIEJPRZYBYLSKIMĘŻCZYŹNI AMATORBOSCO TEAM
30DAWIDROMANOWSKIMĘŻCZYŹNI AMATORYOLOBIKE SYPNIEWSKI MTB
31MIKESCHILLERMĘŻCZYŹNI AMATORRSV FINSTERWALDE
32PRZEMYSŁAWSZYBERMĘŻCZYŹNI AMATOR-
33RAFAŁTŁUSZCZAKMĘŻCZYŹNI AMATORHOTEL CZTERY BRZOZY
34PAWEŁWOJCZALMĘŻCZYŹNI AMATORVYTYV
35MATEUSZZENERMĘŻCZYŹNI AMATORMSPORT LUBIN
1ANIELAAUGUSTYNIAKMŁODZICZKAGRUPA KOLARSKA GLIWICE
2ANNABIELAWSKAMŁODZICZKAKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
3EMILIABINDACZMŁODZICZKAGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
4KAROLINABROJMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
5ROKSANACIOMPERLIKMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
6ALEKSANDRADOMANIECKAMŁODZICZKASTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
7MARIAKOBYŁKAMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
8OLIWIAKOSTRZEWIŃSKAMŁODZICZKASTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
9MAJAKUBICAMŁODZICZKAUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
10ANTONINAKUCHARSKAMŁODZICZKABELTA TEAM GDAŃSK
11ZUZANNAMICHALEWICZMŁODZICZKAKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
12KLÁRAPALAGYIOVÁMŁODZICZKAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
13KAROLINAPOROŚMŁODZICZKAMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
14AGATASEKTAMŁODZICZKAUKS AVATAR
15LINDASÍTKOVÁMŁODZICZKAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
16HANNASKUPIŃSKAMŁODZICZKALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
17ELŻBIETASZYMAŃSKAMŁODZICZKADAZAR OLIMPIC PIASECZNO
18KINGASŁOMKAMŁODZICZKASTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
19MAJATUŁACZMŁODZICZKAUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
20AGATAZELMOZERMŁODZICZKASTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
1BARTOSZBARTKOWIAKMŁODZIKSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
2KOSMABEREŹNICKIMŁODZIKKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
3JONÁŠBLAHOUTMŁODZIKDUKLA PRAHA
4HUBERTBLOKESZMŁODZIKUKS AVATAR
5JANBŁYSKOŃMŁODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
6WOJCIECHCIERPICKIMŁODZIKUKS SPORTOWIEC PIŁA
7TOMASZCIEŚLIKMŁODZIKBELTA TEAM GDAŃSK
8JANDUNAJMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
9MIKEFABISZMŁODZIKLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
10MATOUŠFILGASMŁODZIKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
11DARIUSZFUTRYKMŁODZIKAMG CYBINKA TEAM
12KACPERGARDZIELEWSKIMŁODZIKBELTA TEAM GDAŃSK
13KRZYSZTOFGDULAMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
14IGORGÓRKAMŁODZIKUKS AVATAR
15IGORGŁADOSZ MŁODZIKLUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
16BARTOSZJURACHMŁODZIKUKS SPORTOWIEC PIŁA
17BARTOSZJUSZCZAKMŁODZIKUKS BIZON BIEGANÓW
18IGORJUSZCZAKMŁODZIKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
19NATANKIEŁBASKAMŁODZIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
20DENISKRAUZMŁODZIKUKS BIZON BIEGANÓW
21IGORKUBASMŁODZIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
22JANKUPRASMŁODZIKKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
23MIKOŁAJLEGIEĆMŁODZIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
24BŁAŻEJLESZKIEWICZMŁODZIKLKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
25MACIEJLOMANIAMŁODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
26WIKTORLUTOWSKIMŁODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
27JAKUBMAROSZEKMŁODZIKLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
28KACPERMIZUROMŁODZIKKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
29PAWEŁNOWAKMŁODZIKUKKS IMIELIN TEAM
30BARTOSZPEWNIAKMŁODZIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
31ANTONIPIASKOWSKIMŁODZIKAMG CYBINKA TEAM
32WOJCIECHPRZEZBÓRMŁODZIKKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
33KACPERPTASZYŃSKIMŁODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
34ADRIANPYSIKMŁODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
35ŁUKASZRUTKOWSKIMŁODZIKUKS AVATAR
36ALANSADOWSKIMŁODZIKLUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
37JANSAMOLMŁODZIKKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
38PATRYKSOBOCIŃSKIMŁODZIKMSR MRĄGOWO
39STANISŁAWSTACHOWICZMŁODZIKUKS SPORTOWIEC PIŁA
40MARCELSTANIKMŁODZIKLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
41ALEXSZUSTERMŁODZIKSZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK
42OLIVIERSZYMKIEWICZMŁODZIKUKS BIZON BIEGANÓW
43FILIPTRAWNIKMŁODZIKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
44BARTOSZTYCNERMŁODZIKNIEZRZESZONY
45JAKUBUCHAŃSKIMŁODZIKLKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
46MACIEJURBANEKMŁODZIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
47JAKUB DIETERWALENTOWSKIMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
48MICHAŁWIĄZANIAMŁODZIKKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
49MARCELWOŁOWIECMŁODZIKLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
50EMILŻMIJEWSKIMŁODZIKUKS BIZON BIEGANÓW
1WIKTORIAGŁADOSZORLICZKAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
2TEREZAVANÍČKOVÁORLICZKABRILON RACING TEAM MB
3MAGDALENAZAWIERTAORLICZKAWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
4PATRYCJAZAWIERTAORLICZKAWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
1FILIPBRZÓSKAORLIKKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
2KRZYSZTOFDOMINORLIKKS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
3KACPERFISZERORLIKSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
4DOMINIKGÓRAKORLIKKS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
5SZYMONJANICKIORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
6PATRYKJANISZEWSKIORLIKMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH
7MACIEJKOJROORLIKKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
8ARTHURLENNÉORLIKBERTHOLD RADTEAM
9PIOTRMIERZYŃSKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
10JAKUBMUSIALIKORLIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
11TOBIASZMUSIALIKORLIKMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
12MIŁOSZOŚKOORLIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
13DAMIANPAPIERSKIORLIKVOSTER ATS TEAM
14KACPERPECYNAORLIKUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
15MICHAŁPOMORSKIORLIKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
16FILIPPROKOPYSZYNORLIKHRE MAZOWSZE SERCE POLSKI
17ŁUKASZSKOCZYLASORLIKKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
18JAKUBSOBIERAJORLIKBELTA TEAM GDAŃSK
19KACPERSZABUNIAORLIKLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
20MIŁOSZZWIERSKIORLIKUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
21ANTONIŁUKÓWORLIKMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
1ANTONIBORULAŻAKUKS BIZON BIEGANÓW
2NORBERTCZEKAYŻAKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
3SZYMONDECŻAKUKS CENTRUM NOWA RUDA
4MICHAŁDOKUPILŻAKSZKÓŁKA KOLARSKA OLESESKA JEDYNKA PRZY UKS 'STOBRAWA' KLUCZBORK
5BARTOSZFUTRYKŻAKAMG CYBINKA TEAM
6WIKTORGACIOCHŻAKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
7IGORGARDZIELEWSKIŻAKBELTA TEAM GDAŃSK
8ANTONIGOSŁAWSKIŻAKBELTA TEAM GDAŃSK
9MAKSYMILIANJABŁOŃSKIŻAKSZKÓŁKA KOLARSKA WŁOSZAKOWICE
10JANKARBOWSKIŻAKBELTA TEAM GDAŃSK
11TOBIASZKESLINGŻAKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
12MIKOŁAJKLACZKOWSKIŻAKKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
13DAWIDKRUSZEWSKIŻAKBELTA TEAM GDAŃSK
14SZYMONKRZEMIŃSKIŻAKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
15WIKTORLAMORSKIŻAKUKS CENTRUM NOWA RUDA
16TOMASZMICHALEWICZŻAKKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
17MIŁOSZPIETRZAKŻAKUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
18ADAMRATAJCZAKŻAKUKS BIZON BIEGANÓW
19GRZEGORZŚLĘZAKŻAKSTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
20IGNACYSURMACZŻAKAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
21MICHAŁSŁOTAŻAKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
22JAKUBWIĄZANIAŻAKSZKÓŁKA KOLARSKA WŁOSZAKOWICE
23WITOLDWIERZBICKIŻAKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
24WITWIERZYCKIŻAKSZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK
25FILIPZYCHLAŻAKUKS BIZON BIEGANÓW
1LENA ANTONINAFLORCZAKŻAKINIBELTA TEAM GDAŃSK
2MICHALINAHUZARSKAŻAKINILUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
3WIKTORIAJANCZUKOWICZŻAKINIUKS SPORTOWIEC PIŁA
4NATALIAJAROSŻAKININIEZRZESZONA R-BAJK
5MARTAJÓZKOWICZŻAKINIAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
6JULIALISOWSKAŻAKINILKS TRASA ZIELONA GÓRA
7NATALIAPIRÓGŻAKINIKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
8LENARUSZKIEWICZŻAKINIUKS AVATAR
9ALEKSANDRASPILOKŻAKINIGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     01.12.2021 - Mapka sytuacyjna + plan trasy - VII Seria Puchar Polski. Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym (12)
     01.12.2021 - Mapka sytuacyjna + plan trasy - VI Seria Puchar Polski. Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym (9)
     19.11.2021 - Regulamin - VIII seria Pucharu Polski. I Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna - Kornel Malcherek (53)
     08.11.2021 - Regulamin - VII Seria Puchar Polski. Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym (68)
     08.11.2021 - Regulamin - VI Seria Puchar Polski. Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym (77)
     05.11.2021 - Mapka sytuacyjna + plan trasy - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (140)
     05.11.2021 - Ankieta COVID 19 - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (75)
     05.11.2021 - Regulamin - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (168)
     05.11.2021 - Mapka trasy - Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym 'Lubuskie Warte Zachodu' (141)
     05.11.2021 - Ankieta COVID 19 - Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym 'Lubuskie Warte Zachodu' (67)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
     04.12.2021 - Zielona Góra-Drzonków - Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym 'Lubuskie Warte Zachodu'
     05.12.2021 - Zielona Góra-Drzonków - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry
     11.12.2021 - Władysławowo - VI Seria Puchar Polski. Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym
     12.12.2021 - Władysławowo-Cetniewo - VII Seria Puchar Polski. Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym
     28.12.2021 - Rydzyna - VIII seria Pucharu Polski. I Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna - Kornel Malcherek
     29.12.2021 - Włoszakowice - Przełajowy Wyścig Kolarski "Cześć i Chwała Zwycięzcom" dla upamiętnienia 103 rocznicy zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 551512                                              Dzisiaj jest Czwartek, 336 dzień roku, 02.12.2021                                                                                                                          REGULAMIN SERWISU                   POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright 2021 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 0.960 sek.