www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:

www.wynikizawodow.eu - Obsługa imprez sportowych

WSZYSTKIE - Masters - Amator - Elita - Elita Kobiet - Junior - Junior Młodszy - Juniorka - Juniorka Młodsza - Młodzik

 
2021-07-10 11:26:43Lista zgłoszeń kategoriami / entry list by category (214)
2021-07-01 22:01:56Regulamin/Technical guide (624)
2021-06-30 22:42:04Mapka trasy/Course map (262)
 
 
Zgłoszeń: 231
Lp 
 
Imię 
 
Nazwisko 
 
Kategoria
Drużyna 
 
Opłata startowa 
 
1TOMASZBALELITA - ELITE MENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
2DAVIDBARTEKELITA - ELITE MENAMENITY EXTREM SPORT TEAM
3ADRIANBRZÓZKAELITA - ELITE MENJBG-2 CRYOSPACE
4PIOTRBRZÓZKAELITA - ELITE MENJBG-2 CRYOSPACE
5PRZEMYSŁAWGIERCZAKELITA - ELITE MENLKK LUKS SŁAWNO
6WOJCIECHHALEJAKELITA - ELITE MENJBG-2 CRYOSPACE
7FILIPHELTAELITA - ELITE MENSGR SPECIALIZED
8MACIEJJEZIORSKIELITA - ELITE MENNIEZRZESZONY / JEZIOR.BIKE
9DAWIDJONAELITA - ELITE MENGRUPA KOLARSKA GLIWICE
10MARIUSZKOZAKELITA - ELITE MENJBG-2 CRYOSPACE
11JAROSLAVKULHAVÝELITA - ELITE MENCESKA SPORITELNA ACCOLADE
12MICHAŁLASKOWSKIELITA - ELITE MENKS AGH CYCLING TEAM
13TOMÁŠLETTOVSKÝ (LETTOWSKI)ELITA - ELITE MENSUPERIOR RIDERS
14MARIUSZMICHAŁEKELITA - ELITE MENJBG-2 CRYOSPACE
15KAROLOSTASZEWSKIELITA - ELITE MENWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
16MICHAŁPATERAKELITA - ELITE MENLKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN
17KAROLROŻEKELITA - ELITE MENSGR SPECIALIZED
18TOMÁŠŠEVCŮELITA - ELITE MENAMENITY EXTREM SPORT TEAM
19JAKUBSOLARZELITA - ELITE MENUKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
20MICHAŁTOPÓRELITA - ELITE MENNIEZRZESZONY
21BARTŁOMIEJWAWAKELITA - ELITE MENKROSS -ORLEN CYCLING TEAM
22JAKUBZAMROŹNIAKELITA - ELITE MENJBG-2 CRYOSPACE
23MICHAELZETAKELITA - ELITE MEN4EVER CYKLOBULIS
24KRZYSZTOFŁUKASIKELITA - ELITE MENJBG-2 CRYOSPACE
1BARBARABOROWIECKAELITA KOBIETY - ELITE WOMENNIEZRZESZONA / GIANT GORZÓW LIV TEAM
2KLAUDIACICHACKAELITA KOBIETY - ELITE WOMENNIEZRZESZONA / METROBIKES.PL
3KLAUDIACZABOKELITA KOBIETY - ELITE WOMENWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
4JANACZECZINKAROVÁ ELITA KOBIETY - ELITE WOMENLIV MISTRAL CYCLING
5PAULAGORYCKAELITA KOBIETY - ELITE WOMENSTRÜBY-BIXS TEAM
6ZUZANNAKRZYSTAŁAELITA KOBIETY - ELITE WOMENRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
7PATRYCJAPIOTROWSKAELITA KOBIETY - ELITE WOMENFUNDACJA PIOTROWSKI BIKES / CARGO EXPRESS.
8ALEKSANDRAPODGÓRSKAELITA KOBIETY - ELITE WOMENRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
9ANNATOMICAELITA KOBIETY - ELITE WOMENNIEZRZESZONY / TREK
10MARTATUROBOŚELITA KOBIETY - ELITE WOMENLKK LUKS SŁAWNO
11GABRIELAWOJTYŁAELITA KOBIETY - ELITE WOMENUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
12MAJAWŁOSZCZOWSKAELITA KOBIETY - ELITE WOMENKROSS -ORLEN CYCLING TEAM
1JANAMBROŻKIEWICZJUNIOR - U19 MENWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
2ALEKSANDERBASIŃSKIJUNIOR - U19 MENWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
3MARIANBÖHMJUNIOR - U19 MENHEAD PRO TEAM OPAVA
4KARELBRUDNÝJUNIOR - U19 MENBIKE 2000
5FILIPBRZÓSKAJUNIOR - U19 MENKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
6MICHAŁCEGLEWSKIJUNIOR - U19 MENAMG CYBINKA TEAM
7PATRIKČERNÝJUNIOR - U19 MENEXPRES CZ TUFO TEAM KOLÍN
8KACPERCHOJNACKIJUNIOR - U19 MENUKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE
9PATRYKDRABIKJUNIOR - U19 MENUKS SOKÓŁ KĘTY
10JAKUBDYBAŁJUNIOR - U19 MENKRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D
11BENEDYKTDŁUGOSZJUNIOR - U19 MENUKS ZAWOJAK
12KAMILGOSZCZYŃSKIJUNIOR - U19 MENKAMYK RADZYMIN MTB TEAM
13ADAMHLÁVKA (GLAWKA)JUNIOR - U19 MENSUPERIOR RIDERS
14MARTINHRTÁNEKJUNIOR - U19 MENCK EPIC DOHŇANY
15KRZYSZTOFKLIMEKJUNIOR - U19 MENRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
16FILIPKONECNYJUNIOR - U19 MENNUTREND SPECIALIZED RACING
17GNIEWKOKONSEWICZJUNIOR - U19 MENKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
18KACPERKRUPAJUNIOR - U19 MENMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
19FILIPKUCHCIKJUNIOR - U19 MENWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
20KAMILLACHJUNIOR - U19 MENKAMYK RADZYMIN MTB TEAM
21FILIPLEPKAJUNIOR - U19 MENSPORTUNION HINTERBRÜHL ELEVEN MERCEDES MITAS
22KAROLLISOWSKIJUNIOR - U19 MENWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
23OLIWIERMACHURAJUNIOR - U19 MENCST ACCENT MTB TEAM
24MICHAŁMALARZJUNIOR - U19 MENWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
25MICHAŮNEUGEBAUERJUNIOR - U19 MENHEAD PRO TEAM OPAVA
26SZYMONNOSEKJUNIOR - U19 MENMTB RACING TEAM TARNÓW
27FILIPOSOWSKIJUNIOR - U19 MENNIEZRZESZONY
28KACPERPECYNAJUNIOR - U19 MENUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
29MATEUSZPIECHOCKIJUNIOR - U19 MENUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
30DAVIDPRAVDAJUNIOR - U19 MENHEAD PRO TEAM OPAVA
31GRZEGORZRADWAŃSKIJUNIOR - U19 MENKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
32PAWEŁŚCIERSKIJUNIOR - U19 MENNIEZRZESZONY
33YURIISHCHERBANJUNIOR - U19 MENBORAS LEWART TEAM LUBARTÓW
34CYPRIANŚWIDERSKIJUNIOR - U19 MENMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
35MATEUSZSZYSZKOJUNIOR - U19 MENWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
36VOVA TKACHENKOJUNIOR - U19 MENBORAS LEWART TEAM LUBARTÓW
37SZYMONTYLKAJUNIOR - U19 MENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
38MAKSYMILIANWIŚNIOWSKIJUNIOR - U19 MENRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
1BARTOSZBARTOSIEWICZJUNIOR MŁODSZY - U17 MENMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
2IWOBASIŃSKIJUNIOR MŁODSZY - U17 MENWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
3PAWEŁBIELECKIJUNIOR MŁODSZY - U17 MENKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
4TADEUSZBLUSZCZJUNIOR MŁODSZY - U17 MENGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
5FILIPCHRZANOWSKIJUNIOR MŁODSZY - U17 MENUKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
6MICHAŁCZERNIAWSKIJUNIOR MŁODSZY - U17 MENUKS SOKÓŁ KĘTY
7BENIAMINDĄBROWSKIJUNIOR MŁODSZY - U17 MENRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
8ALEKSANDERDWORAKJUNIOR MŁODSZY - U17 MENTYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM CHOMA SPORT TRENER
9DOMINIKFIRLEJJUNIOR MŁODSZY - U17 MENKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
10MICHAŁFROŃJUNIOR MŁODSZY - U17 MENWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
11KSAWIERGARNEKJUNIOR MŁODSZY - U17 MENRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
12SZYMONGRABOWSKIJUNIOR MŁODSZY - U17 MENUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
13TYMOTEUSZGRUCAJUNIOR MŁODSZY - U17 MENUKS SOKÓŁ KĘTY
14BARTŁOMIEJJANASJUNIOR MŁODSZY - U17 MENMTB RACING TEAM TARNÓW
15LESZEKJAŚKIEWICZJUNIOR MŁODSZY - U17 MENWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
16KONRADJEŻEWSKIJUNIOR MŁODSZY - U17 MENMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
17FILIPKALETAJUNIOR MŁODSZY - U17 MENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
18HUBERTKRYGIERJUNIOR MŁODSZY - U17 MENKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
19JAKUBLENIKJUNIOR MŁODSZY - U17 MENMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
20FRANCISZEKMICHALSKIJUNIOR MŁODSZY - U17 MENBIENIASZ BIKE ELMEX ELECTRIC
21KACPERNIDECKIJUNIOR MŁODSZY - U17 MENUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
22OLAFOSTAFINJUNIOR MŁODSZY - U17 MENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
23JAKUBPÓŁCHŁOPEKJUNIOR MŁODSZY - U17 MENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
24TOBIASZPRZYCHODZEŃJUNIOR MŁODSZY - U17 MENMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
25KAROLPUCHALSKIJUNIOR MŁODSZY - U17 MENMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
26WOJCIECHPUZIOJUNIOR MŁODSZY - U17 MENWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
27DAWIDŚLIWIŃSKIJUNIOR MŁODSZY - U17 MENUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
28FILIPSURDYKJUNIOR MŁODSZY - U17 MENKAMYK RADZYMIN MTB TEAM
29BARTOSZSUŁOTJUNIOR MŁODSZY - U17 MENWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
30BRAJANŚWIDERJUNIOR MŁODSZY - U17 MENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
31PAWEŁSZYMAŃSKIJUNIOR MŁODSZY - U17 MENMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
32PAWEŁWAWRZYŃCZYKJUNIOR MŁODSZY - U17 MENWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
33KAMILŻMUDA JUNIOR MŁODSZY - U17 MENUKS SOKÓŁ KĘTY
34DAWIDŁYSEKJUNIOR MŁODSZY - U17 MENWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
1MARIACHRZANOWSKAJUNIORKA - U19 WOMENMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
2HANNAFIJAŁKOWSKAJUNIORKA - U19 WOMENMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
3WIKTORIAHEJMANJUNIORKA - U19 WOMENKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
4MALWINAKRZYCZKOWSKAJUNIORKA - U19 WOMENWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
5KATARZYNAPRASZCZAŁEKJUNIORKA - U19 WOMENRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
6HANAŠINDELÁŘOVÁJUNIORKA - U19 WOMENČED BIKE TEAM
7AGNIESZKATYLKAJUNIORKA - U19 WOMENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
8KINGAŻURJUNIORKA - U19 WOMENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
1ZOFIABLUSZCZJUNIORKA MŁODSZA - U17 WOMENGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
2SARABODKOWSKAJUNIORKA MŁODSZA - U17 WOMENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
3INEZDURLAKJUNIORKA MŁODSZA - U17 WOMENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
4TATIANAGROMADAJUNIORKA MŁODSZA - U17 WOMENRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
5NATALIAGRZEGORZEWSKAJUNIORKA MŁODSZA - U17 WOMENMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
6KATARZYNAJEDYNAKJUNIORKA MŁODSZA - U17 WOMENLKK LUKS SŁAWNO
7MAJAJÓZKOWICZJUNIORKA MŁODSZA - U17 WOMENAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
1ADRIANNABRODAKOBIETY OPENPRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM
2KAROLINAMIKOŁAJEWSKAKOBIETY OPENNIEZRZESZONA
3ANSTAZJAVOLKOVAKOBIETY OPENUKRAINA
4MARIAWYSZYŃSKA-TYNIECKOBIETY OPENUKS ZAWOJAK
1MATEUSZCZERNIAWSKIMASTERS IKM CHAMPION ŚWIDNIK
2KRYSTIAN DOBIJAMASTERS INIEZRZESZONY
3KAMILDZIEDZICMASTERS IMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
4ALBERTGŁOWAMASTERS INOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
5GRZEGORZHAJDAMASTERS IUKS ZAWOJAK
6DAMIANKNAPCZYKMASTERS IMRT
7HUBERTPANEKMASTERS INIEZRZESZONY
8WOJCIECHPUCHAŁKAMASTERS IPUCHAŁKASPORT-CYKLOANT
9ADRIANRZESZUTKOMASTERS INIEZRZESZONY
10ARKADIUSZSKAŁKAMASTERS INIEZRZESZONY
11WOJCIECHSTANEKMASTERS INIEZRZESZONY
12MAREKTYNIECMASTERS IUKS ZAWOJAK
13PAWEŁWOJCZALMASTERS IVYTYV
14GRZEGORZŻÓŁTEKMASTERS IKM CHAMPION ŚWIDNIK
1GRZEGORZARMATYSMASTERS IIMTB RACING TEAM TARNÓW
2MIECZYSŁAWBEREZIKMASTERS IINOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
3PIOTRBEREŹNICKIMASTERS IIKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
4MIROSLAWBIENIASZMASTERS IIBIENIASZ BIKE ELMEX ELECTRIC
5TOMASZBLUSZCZMASTERS IIGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
6JACEKBRZÓZKAMASTERS IIJBG-2 CRYOSPACE
7BOGDANCZARNOTAMASTERS IIRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
8DARIUSZDRELAKMASTERS IIUKS SPORT BRALIN
9ARTUR FORYCIARZ MASTERS IIBIKEPASS
10JANGOLEŃMASTERS IIKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
11RADOSŁAWGRAFCZYŃSKIMASTERS IINOWOTARSKI KLUB KOLARSKI
12STANISŁAWJOPEKMASTERS IITOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE
13KRZYSZTOF LATOSZEKMASTERS IIBRAK
14MACIEJNIEĆMASTERS IITOMICA COACHING TEAM
15TOMASZPIERWOCHAMASTERS IIMTB TEAM RMF FM
16DARIUSZPOROŚMASTERS IIMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
17PAWEŁPOWROŹNIKMASTERS IIUKS SOKÓŁ KĘTY
18LESZEKŚWIDERMASTERS IIKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
19REMIGIUSZZACHARAMASTERS IITOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE
20JANUSZŁODEJMASTERS IIAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
1KORNELSKÓRKAMĘŻCZYŹNI OPEN (19-29 LAT)BIKEROOM / SERWIS K9
2ADMSTARZYŃSKIMĘŻCZYŹNI OPEN (19-29 LAT)STARZYNSKI.COACH
1MARIAAMBROŻKIEWICZMŁODZICZKA - U15 WOMENWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
2ANNABIELAWSKAMŁODZICZKA - U15 WOMENKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
3EMILIABINDACZMŁODZICZKA - U15 WOMENUKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA
4WIKTORIAJAROMINMŁODZICZKA - U15 WOMENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
1JANAKSAMITMŁODZIK - U15 MENUKS ZAWOJAK
2ALEKSANDERAUGUŚCIKMŁODZIK - U15 MENLKK LUKS SŁAWNO
3BRUNOBAŚCIKMŁODZIK - U15 MENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
4KOSMABEREŹNICKIMŁODZIK - U15 MENKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
5MATEUSZDROŻDŻMŁODZIK - U15 MENUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
6MARIADŁUGOSZMŁODZIK - U15 MENUKS ZAWOJAK
7DAWIDFLOREKMŁODZIK - U15 MENUKS SOKÓŁ KĘTY
8SZYMONGAJMŁODZIK - U15 MENWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
9MICHAŁGAWRONMŁODZIK - U15 MENUKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
10KRZYSZTOFGDULAMŁODZIK - U15 MENAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
11PIOTRHANKUSMŁODZIK - U15 MENRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
12PAWEŁJANASMŁODZIK - U15 MENMTB RACING TEAM TARNÓW
13MICHAŁJEDYNAKMŁODZIK - U15 MENLKK LUKS SŁAWNO
14OLIWIERKIELECKIMŁODZIK - U15 MENWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
15FILIPKOCIOŁEKMŁODZIK - U15 MENUKS SOKÓŁ KĘTY
16HUBERTKOZICAMŁODZIK - U15 MENUKS SPORT BRALIN
17MAKSYMILIANMATYSIKMŁODZIK - U15 MENUKS ZAWOJAK
18MIKOŁAJRUTKAMŁODZIK - U15 MENUKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
19ADAMSAPIEJAMŁODZIK - U15 MENLKK LUKS SŁAWNO
20WIKTORSNAŻYKMŁODZIK - U15 MENUKS SOKÓŁ KĘTY
21KAMILŚWIEGODAMŁODZIK - U15 MENUKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
22NIKODEMSZPILKAMŁODZIK - U15 MENUKS SOKÓŁ KĘTY
23KACPERURBANEKMŁODZIK - U15 MENWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
24ROBERTWIELGUSMŁODZIK - U15 MENUKS SOKÓŁ KĘTY
25MACIEJZEMBURAMŁODZIK - U15 MENUKS SOKÓŁ KĘTY
26KACPERZEMBURAMŁODZIK - U15 MENUKS SOKÓŁ KĘTY
27LEONŁODEJMŁODZIK - U15 MENAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
1MILENADRELAKORLICZKA - U23 WOMENRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
2JULITAFIRAORLICZKA - U23 WOMENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
3SANDRAMEJAORLICZKA - U23 WOMENUKS SPORT BRALIN
4MATYLDASZCZECIŃSKAORLICZKA - U23 WOMENWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
5MARTYNATOMASIKORLICZKA - U23 WOMENKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
6SABINAWIERZYCKAORLICZKA - U23 WOMENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
7MAGDALENAZAWIERTAORLICZKA - U23 WOMENWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
8PATRYCJAZAWIERTAORLICZKA - U23 WOMENWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
9JULIAZIĘBAORLICZKA - U23 WOMENLKK LUKS SŁAWNO
1GRZEGORZARMATYSORLIK - U23 MENMTB RACING TEAM TARNÓW
2MACIEJBIEDROŃCZYKORLIK - U23 MENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
3KONRADCZABOKORLIK - U23 MENWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
4MACIEJDĄBROWSKIORLIK - U23 MENUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
5KRYSTIANDECORLIK - U23 MENUKS CENTRUM NOWA RUDA
6MATEUSZDRABIKORLIK - U23 MENRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
7PAWEŁGARCZYKORLIK - U23 MENWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
8MARCINGOLEŃORLIK - U23 MENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
9MATEUSZHABIEDAORLIK - U23 MENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
10ŁUKASZHELIZANOWICZORLIK - U23 MENCST ACCENT MTB TEAM
11MACIEJKOJROORLIK - U23 MENKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
12JAKUBKOWALCZYKORLIK - U23 MENMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
13PIOTRKRYŃSKIORLIK - U23 MENWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
14JOSEFMACHÁČORLIK - U23 MENHEAD PRO TEAM OPAVA
15JAKUBMATKOWSKIORLIK - U23 MENWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
16ERIKMELIŠORLIK - U23 MENCK EPIC DOHŇANY
17JANMIAZEKORLIK - U23 MENWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
18BARTOSZNIEBIELSKIORLIK - U23 MENKAMYK RADZYMIN MTB TEAM
19MATEUSZNIEBORASORLIK - U23 MENJBG-2 CRYOSPACE
20STANISLAWNOWAKORLIK - U23 MENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
21ŁUKASZORĘDARZORLIK - U23 MENUKS ZAWOJAK
22SZYMONPOMIANORLIK - U23 MENGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
23PIOTRPYTELORLIK - U23 MENWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
24JANZATLOUKALORLIK - U23 MENNUTREND SPECIALIZED RACING
25BARTOSZZONTEKORLIK - U23 MENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
26JAROSŁAWŻURORLIK - U23 MENKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
27JAKUBŻUREKORLIK - U23 MENKRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D
28MIŁOSZZWIERSKIORLIK - U23 MENUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     05.09.2021 - WYNIKI - GIGA - Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2021 (205)
     05.09.2021 - WYNIKI - MEGA - Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2021 (230)
     05.09.2021 - WYNIKI - CLASSIC - Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2021 (142)
     04.09.2021 - Wyniki - Klasyfikacje drużynowe - IX wyścig CykloOpawy XC-MTB - FINAŁ PUCHAR-u POLSKI XCO (138)
     04.09.2021 - Analiza wyścigu + międzyczasy - IX wyścig CykloOpawy XC-MTB - FINAŁ PUCHAR-u POLSKI XCO (199)
     04.09.2021 - Wyniki - Mistrzostwa Opolszczyzny - IX wyścig CykloOpawy XC-MTB - FINAŁ PUCHAR-u POLSKI XCO (82)
     04.09.2021 - Wyniki - Mistrzostwa Makroregionu - IX wyścig CykloOpawy XC-MTB - FINAŁ PUCHAR-u POLSKI XCO (77)
     04.09.2021 - Wyniki - IX wyścig CykloOpawy XC-MTB - FINAŁ PUCHAR-u POLSKI XCO (227)
     02.09.2021 - Lista zgłoszeń - kategorie - Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2021 (234)
     02.09.2021 - Lista zgłoszeń - dystanse - Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2021 (289)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
     04.12.2021 - Zielona Góra-Drzonków - Wyścig w kolarstwie przełajowym
     05.12.2021 - Zielona Góra-Drzonków - II Super Puchar Polski
     11.12.2021 - Władysławowo - VI Seria Puchar Polski w kolarstwie przełajowym
     12.12.2021 - Władysławowo-Cetniewo - VII Seria Puchar Polski w kolarstwie przełajowym
     29.12.2021 - Włoszakowice - Przełajowy Wyścig Kolarski "Cześć i Chwała Zwycięzcom" dla upamiętnienia 103 rocznicy zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 501064                                              Dzisiaj jest Sobota, 268 dzień roku, 25.09.2021                                                                                                                          REGULAMIN SERWISU                   POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright 2021 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 0.597 sek.