www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:

www.wynikizawodow.eu - Obsługa imprez sportowych

WSZYSTKIE

 
2021-04-20 11:51:50Regulamin (65)
 
 
TERMIN ZGŁOSZEŃ: 2021-05-19 23:59:59
 
Rodzaj zgłoszenia Posiadam licencję PZKol
Foreign rider / non polish licence
UCI ID: 
PROSZĘ PODAĆ WŁAŚCIWE UCI ID (11 cyfr) lub PZKol ID (dla szkółek kolarskich),
pozostałe informacje zostaną pobrane automatycznie

Imię: 
Nazwisko: 
Rocznik 
Kategoria licencji 2021: 
Kategoria wyścigu: 
Drużyna: 
Kraj: 
E-mail: 
** - Miejscowość: 
** - Pole nieobowiązkowe
 

CHCESZ UNIKNĄĆ KOLEJEK? ZAPŁAĆ ZA START ONLINE
- wybierz zawodnika aby opłacić jego start indywidualnie
- lub wybierz płatność za całą drużynę

Logo Tpay
 
Zgłoszeń: 69
Lp 
 
Imię 
 
Nazwisko 
 
Kategoria
Drużyna 
 
Opłata startowa 
 
1AGNIESZKABACIŃSKAELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
2MONIKABRZEŹNAELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
3ŁUCJAPIETRZAKELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
4AGNIESZKASKALNIAK-SÓJKAELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
5ADRIENSZABOELITA KOBIETYLOTUS CYCLING TEAM
6KATARZYNAWILKOSELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
1BARTOSZDŁUGOSZJUNIORKS SPOŁEM ŁÓDŹ
2WIKTORFRAJERJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
3JULIANKOTJUNIORKS SPOŁEM ŁÓDŹ
4WIKTORKRAWCZYKJUNIORTC CHROBRY GŁOGÓW
5JAKUBLEWANDOWSKIJUNIORKS SPOŁEM ŁÓDŹ
6MAKSYMILIANRADOSZJUNIORKS SPOŁEM ŁÓDŹ
7HUBERTRUDOWICZJUNIORTC CHROBRY GŁOGÓW
8TOMASZSZULSKIJUNIORUKS "STOBRAWA"
9MICHAŁWALOSZEKJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
1KAMILBERNAŚJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
2IGORBIENIEKJUNIOR MŁODSZYZTC ZDUŃSKA WOLA
3TOMASZBŁAŻEJEWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
4MATEUSZDYKJUNIOR MŁODSZYTC CHROBRY GŁOGÓW
5JAKUBFOSIŃSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
6SZYMONGAWARKIEWICZJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
7FILIPGRUSZCZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
8MATEUSZJANICKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
9ALEKSANDERJAŁOWSKIJUNIOR MŁODSZYKS SPOŁEM ŁÓDŹ
10JANKACZMARZYKJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
11IGORKAMIŃSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
12KONRADKAZIMIEROWICZJUNIOR MŁODSZYTC CHROBRY GŁOGÓW
13WOJCIECHKOWALSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
14ARTURKOWALSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
15ADAMKUPIJAJJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
16BARTOSZMARUTJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
17KACPERMIENTKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
18STANISŁAWNICIEJEWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
19MICHAŁOSTROWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
20MARSELPACHJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
21IGORPOLITJUNIOR MŁODSZYKS SPOŁEM ŁÓDŹ
22IGORRYDZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYKS SPOŁEM ŁÓDŹ
23NIKODEMSIAŁKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
24MICHAŁSTELMACHJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
25RADOSŁAWTRZECIAKJUNIOR MŁODSZYTC CHROBRY GŁOGÓW
26BARTOSZWERETAJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
27SZYMONWIŚNIEWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
28DOMINIKWRÓBELJUNIOR MŁODSZYKS SPOŁEM ŁÓDŹ
29RAFAŁWYPIORJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
30DAWIDZARICZNYJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
31DAWIDŁĄTKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
1AGNIESZKABOLENDAJUNIORKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
2VIRAGGERGELYJUNIORKALOTUS CYCLING TEAM
3MAŁGORZATAMANOWSKAJUNIORKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
4SARAPRUSIŃSKAJUNIORKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
5IGAWIKLIŃSKAJUNIORKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
6ANASTAZJAWILIJEWICZJUNIORKAKS SPOŁEM ŁÓDŹ
1MATYLDAGŁOWACKAJUNIORKA MŁODSZAKS SPOŁEM ŁÓDŹ
2MARIAKLAMUTJUNIORKA MŁODSZAKS SPOŁEM ŁÓDŹ
3JULIAOWCZAREKJUNIORKA MŁODSZAZTC ZDUŃSKA WOLA
4URSZULASZAWIELJUNIORKA MŁODSZATC CHROBRY GŁOGÓW
1KATARZYNABUŁECZKAMŁODZICZKAZTC ZDUŃSKA WOLA
2ZOFIAKONOPAMŁODZICZKAZTC ZDUŃSKA WOLA
3ANNASAMECKAMŁODZICZKAKS SPOŁEM ŁÓDŹ
1EWABROŻYNAORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
2WIOLETAFURTAKORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
3DORKAJORDANORLICZKALOTUS CYCLING TEAM
4JULIAKOWALSKAORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
5OLIWIAMAJEWSKAORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
6ZUZANNAOLEJNICZAKORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
7WIKTORIAPOLAKORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
8KAJARYSZORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
9KAROLINASTĘPIEŃORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
10DOMINIKAWŁODARCZYKORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     20.04.2021 - Regulamin - PP w kolarstwie szosowym - start wspólny (65)
     20.04.2021 - Regulamin - PP w kolarstwie szosowym - jazda indywidualna na czas (53)
     06.03.2021 - WYNIKI MISTRZOSTW MAŁOPOLSKI - Orlik - Puchar Wójta Gminy Stryszów - MM Przełaj (150)
     06.03.2021 - WYNIKI - Elita - Puchar Wójta Gminy Stryszów - MM Przełaj (174)
     06.03.2021 - WYNIKI - Orlik - Puchar Wójta Gminy Stryszów - MM Przełaj (130)
     06.03.2021 - WYNIKI MISTRZOSTW MAŁOPOLSKI - Juniorka młodsza+juniorka - Puchar Wójta Gminy Stryszów - MM Przełaj (134)
     06.03.2021 - WYNIKI MISTRZOSTW MAŁOPOLSKI - Junior - Puchar Wójta Gminy Stryszów - MM Przełaj (117)
     06.03.2021 - WYNIKI - Kobiety Elita - Puchar Wójta Gminy Stryszów - MM Przełaj (132)
     06.03.2021 - WYNIKI - Juniorka - Puchar Wójta Gminy Stryszów - MM Przełaj (117)
     06.03.2021 - WYNIKI - Juniorka młodsza - Puchar Wójta Gminy Stryszów - MM Przełaj (115)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
     08.05.2021 - Wałbrzych - Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej #2
     22.05.2021 - Wałbrzych - PP w kolarstwie szosowym - jazda indywidualna na czas
     23.05.2021 - Wałbrzych - PP w kolarstwie szosowym - start wspólny
     29.05.2021 - Świebodzice - Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej #3
     05.06.2021 - Walim - Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej #4
     19.06.2021 - Dobromierz - Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej #5
     26.06.2021 - Jaworzyna Śląska - Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej #6
     21.08.2021 - Grzędy - Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej #7
     18.09.2021 - Szczawno-Zdrój - Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej #8 - FINAŁ
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 353990                                              Dzisiaj jest Czwartek, 126 dzień roku, 06.05.2021                                                                                                                          REGULAMIN SERWISU                   POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright 2021 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 0.093 sek.