www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:

www.wynikizawodow.eu - Obsługa imprez sportowych

WSZYSTKIE - Junior - Junior Młodszy - Juniorka - Juniorka Młodsza - Kobiety Open - Młodziczka - Młodzik

 
2021-05-23 18:07:39WYNIKI - Junior (767)
2021-05-23 17:45:18WYNIKI - Kobiety Open (Orliczka + Elita) (531)
2021-05-23 17:35:36WYNIKI - Juniorka (536)
2021-05-23 14:53:39WYNIKI - Junior Młodszy (864)
2021-05-23 14:19:48WYNIKI - Juniorka Młodsza (701)
2021-05-23 12:11:25WYNIKI - Młodzik (605)
2021-05-23 11:25:30WYNIKI - Młodziczka (428)
2021-05-20 09:40:02Lista zgłoszeń (220)
2021-04-20 11:51:50Regulamin (210)
 
 
Zgłoszeń: 738
Lp 
 
Imię 
 
Nazwisko 
 
Kategoria
Drużyna 
 
Opłata startowa 
 
1AGNIESZKABACIŃSKAELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
2JANINA MORINBENDERELITA KOBIETYWHEELDIVAS CYCLING TEAM
3MONIKABRZEŹNAELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
4MAGDALENACHMIELEWSKAELITA KOBIETYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
5AGATAFLISELITA KOBIETYNIEZRZESZONA
6JENNYHOFMANNELITA KOBIETYISOREX NO AQUA LCT
7KAROLINAKARASIEWICZELITA KOBIETYTKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
8RUNAKINITZELITA KOBIETYWHEELDIVAS CYCLING TEAM
9SANDRAKLOTZELITA KOBIETYWHEELDIVAS CYCLING TEAM
10CORINNALECHNERELITA KOBIETYISOREX NOAQUA CYCLING TEAM
11KAROLINALIPIEJKOELITA KOBIETYUKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
12PATRYCJALORKOWSKAELITA KOBIETYTKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
13MAŁGORZATAMAZUREKELITA KOBIETYUKS KRUPIŃSKI SUSZEC / KONWA BIKE
14ANTONIAMÜHLBACHELITA KOBIETYRFC MARKKLEEBERG
15AURELANERLOELITA KOBIETYTKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
16ŁUCJAPIETRZAKELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
17DOROTAPRZĘZAKELITA KOBIETYTKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
18NIKOLPŁOSAJELITA KOBIETYUKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
19AGNIESZKASKALNIAK-SÓJKAELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
20JAGODASZABLEWSKAELITA KOBIETYUKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
21ADRIENSZABOELITA KOBIETYLOTUS CYCLING TEAM
22ANNAWIESEELITA KOBIETYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
23KATARZYNAWILKOSELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
1ROKASADOMAITISJUNIORLTU NATIONAL TEAM 1
2TOMASZANDRZEJCZAKJUNIORKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
3BARTŁOMIEJBACIECZKOJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
4KACPERBAKANJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
5ANTONIBANASIEWICZJUNIORKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
6JAKUBBANASZKIEWICZJUNIORKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
7ELIASZBEDNAREKJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
8KAROLBOCHENEKJUNIORKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
9PRZEMYSŁAWBOJARSKIJUNIORAKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
10BARTŁOMIEJBORKOWSKIJUNIORWMKS OLSZTYN
11MICHAŁBOROWSKIJUNIORKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
12VAKARISBURBAJUNIORLTU NATIONAL TEAM 2
13DAMIANBŁOTNICKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
14IGNACYCHMIELEWSKIJUNIORWLKS KRAKUS - BBC CZAJA
15JAKUBCHUDAKJUNIORSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
16ŁUKASZCIECIORJUNIORLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
17JAKUBCIEPIELJUNIORMKS LEWART AGS LUBARTÓW
18MATEUSZCYWIŃSKIJUNIORMAYDAY TEAM
19JAKUBCZABOKJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
20NORBERTCZACZKOWSKIJUNIORGK PIAST SZCZECIN
21PRZEMYSŁAWDERĘGOWSKIJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX
22MATEUSZDEREŃJUNIORLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
23ADRIANDOBROWOLSKIJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
24KAMILDOLAKJUNIORKTK KALISZ
25BARTOSZDŁUGOSZJUNIORKS SPOŁEM ŁÓDŹ
26JACEKFECAKJUNIORLKS BASZTA GOLCZEWO
27BARTOSZFELEDYNJUNIORAKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
28MAREKFILAPEKJUNIORUKS AVATAR
29JAKUBFLEKSJUNIORLKS BASZTA GOLCZEWO
30PRZEMYSŁAWFRĄCZEKJUNIORUKS SOKÓŁ KĘTY
31WIKTORFRAJERJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
32MATEUSZGAJDULEWICZJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
33KACPERGIERYKJUNIORKTK KALISZ
34LUKASGISAJUNIORLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
35BARTOSZGOLECJUNIORUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
36STANISŁAWGOLIWĄSJUNIORUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
37ŁUKASZGÓRECKIJUNIORSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
38KRYSTIANGÓRSKIJUNIORSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
39ADRIANGORWAJUNIORKTK KALISZ
40MIKOŁAJGOŁĘBIEWSKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
41HUBERTGRYGOWSKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
42JANGŁOWACKIJUNIORWLKS KRAKUS - BBC CZAJA
43FILIPGŁOWACKIJUNIORUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
44KACPERHOPPAJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
45ILLIAHOTSJUNIORMKS LEWART AGS LUBARTÓW
46HUBERTIWANKIEWICZJUNIORUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
47PATRYKJAKUBASZJUNIORLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
48MICHAŁJAKUBIKJUNIORMKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
49ŁUKASZJANIKOWSKIJUNIORSZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI
50ŁUKASZJUSZCZAKJUNIORUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
51KEVINKABACIŃSKIJUNIORKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
52JANKACZMAREKJUNIORKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
53FRANCISZEKKACZOROWSKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
54JAKUBKAMIŃSKIJUNIORLUKS TRÓJKA PIASECZNO
55ROBINKÁŇAJUNIORLOKO CAMPAGNOLO KRNOV
56MAREKKAPELAJUNIORŚWIT / NOSIR MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
57MATEUSZKAPUTJUNIORKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
58JAKUBKASPAROWJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
59BARTOSZKASPEREKJUNIORWLKS KRAKUS - BBC CZAJA
60TADEUSZKAŹMIERCZAKJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
61ROBERTKENDZIAJUNIORUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
62ANTONIKIDAJUNIORKS SPOŁEM ŁÓDŹ / CANNIBAL TEAM
63GRZEGORZKITKOWSKIJUNIORUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
64LUDWIKKNAPIŃSKIJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
65OLAFKOBUSJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
66KACPERKOMOROWSKIJUNIORLKS BASZTA GOLCZEWO
67SZYMONKORNIAKJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
68MAURYCYKOTJUNIORKLUB KOLARSKI ŻORY
69JULIANKOTJUNIORKS SPOŁEM ŁÓDŹ
70ADRIANKOWALCZYKJUNIORGKK OPTY-MAZOWSZE
71JACEKKOZICAJUNIORKTK KALISZ
72WIKTORKRAWCZYKJUNIORTC CHROBRY GŁOGÓW
73KACPERKRUPAJUNIORMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
74GEDIMINASKUBELSKASJUNIORLTU NATIONAL TEAM 1
75KAMILKUDLIŃSKIJUNIORKLTC KONIN
76IGORKUJAWAJUNIORGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
77ARKADIUSZKUSIAKJUNIORLUKS TRÓJKA PIASECZNO
78KAROLKUSYJUNIORKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
79STANISŁAWKUŹMICKIJUNIORSZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI
80DAMIANKWIATKOWSKIJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX
81BARTŁOMIEJKWIATKOWSKIJUNIORKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
82PIOTRLEWANDOWSKIJUNIORKS ROMET BYDGOSZCZ
83JAKUBLEWANDOWSKIJUNIORKS SPOŁEM ŁÓDŹ
84BŁAŻEJLIMAŃSKIJUNIORKLUB KOLARSKI ŻORY SMS ŚWIDNICA
85SZYMONMACIEJEWSKIJUNIORMAYDAY TEAM
86ADAMMARCINIAKJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
87PIOTRMAŚLAKJUNIORKTK KALISZ
88KAROLMATYSIAKJUNIORKTK KALISZ
89KAMILMAZURJUNIORKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
90JAKUBMILLERJUNIORUKKS ORIENS CHOJNÓW
91KAMILMOTYKAJUNIORWLKS KRAKUS - BBC CZAJA
92ŁUKASZMRÓZJUNIORMKS LEWART AGS LUBARTÓW
93TOBIASZMUSIALIKJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
94DARIUSZNIEWIADOMYJUNIORWLKS KRAKUS - BBC CZAJA
95MARCINNOWAKOWSKIJUNIORUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
96STANISŁAWOGIEJKOJUNIORAMG CYBINKA TEAM
97MATEUSZOLEJNIKJUNIORKTK KALISZ
98BARTOSZOLEKSIAKJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
99IWOPACAŁOWSKIJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
100ADAMPAWŁOWSKIJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX
101SZYMONPIECHOCKIJUNIORKLTC KONIN
102JANPIECHOWIAKJUNIORKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
103DAMIANPISULAJUNIORKTK KALISZ
104MICHAŁPOMORSKIJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
105TADEUSZPRAXMAJERJUNIORGK PIAST SZCZECIN
106MATEUSZPRZYMUSIŃSKIJUNIORUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
107SZYMONPTAKJUNIORMLKS WIELUŃ
108MAKSYMILIANRADOSZJUNIORKS SPOŁEM ŁÓDŹ
109ADAM GRZEGORZRAFALSKIJUNIORGK PIAST SZCZECIN
110DOMINIKRATAJCZAKJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
111MARCINROGOWSKIJUNIORKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
112HUBERTRUDOWICZJUNIORTC CHROBRY GŁOGÓW
113MIKOLAJRYBICKI JUNIORTEAM MARCO BRENNER LV BAYERN
114ŁUKASZRYKOWSKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
115MICHAŁRZĄCAJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX
116MATEUSZSAWICKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
117IGORSĘKJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
118MIKOŁAJSEREDNICKIJUNIORLKS TRASA ZIELONA GÓRA
119MAKSYMILIANSEREŚJUNIORLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
120YURIISHCHERBANJUNIORMKS LEWART AGS LUBARTÓW
121ŁUKASZSKOCZYLASJUNIORKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
122KACPERSKONECZNYJUNIORMLKS BASZTA BYTÓW
123KRYŠTOFŠKUREKJUNIORLOKO CAMPAGNOLO KRNOV
124BARTOSZSKWAREKJUNIORSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
125ROLANDSOBCZAKJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
126KACPERSOBIŚJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
127KAROLISSOKOLOVASJUNIORLTU NATIONAL TEAM 2
128WIKTORSTALKAJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
129ALEKSANDERSTANKIEWICZJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
130RAFAŁSTASZCZAKJUNIORMKS LEWART AGS LUBARTÓW
131MATEUSZSTEMPNAKOWSKIJUNIORGK PIAST SZCZECIN
132MATYÁŠSTŘÍŽJUNIORLOKO CAMPAGNOLO KRNOV
133FILIPSTRZELECKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
134KACPERSZABUNIAJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
135FILIPSZAŁEKJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
136DAWIDSZCZUREKJUNIORWLKS KRAKUS - BBC CZAJA
137MIKOŁAJSZULIKJUNIORUKS AVATAR
138TOMASZSZULSKIJUNIORUKS "STOBRAWA"
139MARCINSZYMAŃSKIJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX
140ŁUKASZSZYMAŃSKIJUNIORGKK OPTY-MAZOWSZE
141VOLODYMYRTKACHENKOJUNIORMKS LEWART AGS LUBARTÓW
142EDGARASVEIKŠRAJUNIORLTU NATIONAL TEAM 2
143JOMANTASVENCKUSJUNIORLTU NATIONAL TEAM 1
144JUSTINASVENCKUSJUNIORLTU NATIONAL TEAM 1
145KONRADWALINIAKJUNIORKLTC KONIN
146MICHAŁWALOSZEKJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
147KAJETANWĄSOWICZJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
148KAROLWAWRZYCZEKJUNIORUKS SOKÓŁ KĘTY
149PATRYKWAWRZYNIAKJUNIORKLTC KONIN
150WOJCIECHWĘGLORZJUNIORKLUB KOLARSKI ŻORY
151MATEUSZWIĘCEKJUNIORPTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
152PAWEŁWIĘCZKOWSKIJUNIORKTK KALISZ
153KACPERWIERZCHOWSKIJUNIORŚWIT / NOSIR MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
154TOBIASZWIRTEKJUNIORSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
155BARTOSZWOJDYŁAJUNIORLMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
156PAWEŁWRÓBLEWSKIJUNIORSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
157ALEKSANDERWYSZYŃSKIJUNIORDAR BUD TEAM
158FILIPZÁBRODSKÝJUNIORLOKO CAMPAGNOLO KRNOV
159MARCINŻAKJUNIORGKK OPTY-MAZOWSZE
160ERYKZALEWSKIJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
161OLIWIERZAWISTOWSKIJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
162EDGARASŽEKASJUNIORLTU NATIONAL TEAM 1
163MICHAŁŻELAZOWSKIJUNIORKTK KALISZ
164MICHAŁŻOCHOWSKIJUNIORŚWIT / NOSIR MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
1JOACHIMADAMCIOJUNIOR MŁODSZYKTK KALISZ
2KSAWERYADASZAKJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
3ARNASADRIJAUSKASJUNIOR MŁODSZYLITHUANIA NATIONAL TEAM
4SZYMONAMBROZIKJUNIOR MŁODSZYWLKS KRAKUS - BBC CZAJA
5KRZYSZTOFANTONOWICZJUNIOR MŁODSZYAMG CYBINKA TEAM
6PAWEŁBAJJUNIOR MŁODSZYSTARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - SZKÓŁKA STC STARGARD
7MACIEJBAJDORJUNIOR MŁODSZYPTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
8MACIEJBANASZAKJUNIOR MŁODSZYKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
9OSKARBARAŃSKIJUNIOR MŁODSZYSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
10CEZARYBARCZYKJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
11KACPERBARTNIKJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
12KARELBARTOŠJUNIOR MŁODSZYBRILON RACING TEAM MB
13BARTŁOMIEJBARWAJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
14SZYMONBĘBENJUNIOR MŁODSZYMIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE
15KAMILBERNAŚJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
16IGORBIENIEKJUNIOR MŁODSZYZTC ZDUŃSKA WOLA
17JAKUBBIERNACKIJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
18ADAMBRONAKOWSKIJUNIOR MŁODSZYWMKS OLSZTYN
19TOMASZBŁAŻEJEWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
20OSKARCEJMEROWSKIJUNIOR MŁODSZYKOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - SZKÓŁKA KOLARSKA KTC ZIEMIA KOŁOBRZESKA
21ARKADIUSZCHARCZUKJUNIOR MŁODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
22FILIPCHOJNACKIJUNIOR MŁODSZYSTARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - SZKÓŁKA STC STARGARD
23BARTŁOMIEJCIELEPAKJUNIOR MŁODSZYKS AGROS ZAMOŚĆ
24FRANCISZEKCIERPIKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
25BARTOSZCYGANJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
26PATRYKCYWICKIJUNIOR MŁODSZYWLKS KRAKUS - BBC CZAJA
27MATEUSZCZAPLICKIJUNIOR MŁODSZYKKS CIECHANÓW
28WIKTORCZEKAYJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
29MICHAŁCZERNIAWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
30SZYMONCZERNIECKIJUNIOR MŁODSZYUKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA
31FILIPDĄBROWSKIJUNIOR MŁODSZYLKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
32WIKTORDECJUNIOR MŁODSZYUKS CENTRUM NOWA RUDA
33JAKUBDUDEKJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
34JAKUBDUDKOWIAKJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
35MATEUSZDYKJUNIOR MŁODSZYTC CHROBRY GŁOGÓW
36JAKUBFOSIŃSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
37JULIANGABRUSEWICZJUNIOR MŁODSZYUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
38JAKUBGADECKIJUNIOR MŁODSZYLUKS "DWÓJKA" STRYKÓW /
39JANGADERAJUNIOR MŁODSZYKTK KALISZ
40ARKADIUSZGAJDZISJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
41SZYMONGAWARKIEWICZJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
42WIKTORGAŁDYNJUNIOR MŁODSZYKTK KALISZ
43AIRONASGERDAUSKASJUNIOR MŁODSZYLITHUANIA NATIONAL TEAM
44LUKASGIEROKJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
45JAKUBGILICKIJUNIOR MŁODSZYKTK KALISZ
46KACPERGOLDANJUNIOR MŁODSZYWMKS OLSZTYN
47SZYMONGOLONKAJUNIOR MŁODSZYMKS LEWART AGS LUBARTÓW
48PATRYKGOSZCZURNYJUNIOR MŁODSZYKTK KALISZ
49TYMOTEUSZGRUCAJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
50KACPERGRUDZIEŃJUNIOR MŁODSZYMIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE
51FILIPGRUSZCZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
52KAMILHANDZLIKJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
53ADAMHASPELJUNIOR MŁODSZYKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
54KACPERHINZJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
55SZYMONILSKIJUNIOR MŁODSZYLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
56KACPERJABŁOŃSKIJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
57PIOTRJACZUNJUNIOR MŁODSZYWMKS OLSZTYN
58WOJCIECHJANIAKJUNIOR MŁODSZYMLUKS RASZKÓW
59MATEUSZJANICKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
60JAKUBJANKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
61WOJCIECHJASIŃSKIJUNIOR MŁODSZYLKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
62ALEKSANDERJAŁOWSKIJUNIOR MŁODSZYKS SPOŁEM ŁÓDŹ
63PAWEŁJURCZYKJUNIOR MŁODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
64MICHAŁJUROSZEKJUNIOR MŁODSZYLK UKS PSZCZYNA
65JANKACZMARZYKJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
66IGORKAMIŃSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
67KONRADKAZIMIEROWICZJUNIOR MŁODSZYTC CHROBRY GŁOGÓW
68JANKĘPIŃSKIJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
69JAKUBKIELINJUNIOR MŁODSZYMIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE
70IGORKIEREJEWSKIJUNIOR MŁODSZYKLTC KONIN
71PIOTRKIJJUNIOR MŁODSZYKTK KALISZ
72GABRIELKLEPACKIJUNIOR MŁODSZYKLTC KONIN
73FRANCISZEKKOCURJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
74FRANCISZEKKOCZARJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
75BARTŁOMIEJKOMARJUNIOR MŁODSZYSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
76SZYMONKOSUŃJUNIOR MŁODSZYPTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
77STANISŁAWKOWALSKIJUNIOR MŁODSZYKTK KALISZ
78WOJCIECHKOWALSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
79ARTURKOWALSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
80KACPERKOZAKJUNIOR MŁODSZYMAYDAY TEAM
81MARCELKOŻYCZAKJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
82MIŁOSZKRÓLJUNIOR MŁODSZYSTARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - SZKÓŁKA STC STARGARD
83MICHAŁKRÓLICKIJUNIOR MŁODSZYLKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
84DOMINIKKRZYŚKÓWJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
85PATRYKKSIĄŻEKJUNIOR MŁODSZYWLKS KRAKUS - BBC CZAJA
86JAKUBKUBAJUNIOR MŁODSZYTJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
87MIKOŁAJKUBICAJUNIOR MŁODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
88WOJCIECHKUDERCZAKJUNIOR MŁODSZYKLTC KONIN
89ADAMKUPIJAJJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
90WIKTORKUREKJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
91PIOTRKUŚJUNIOR MŁODSZYMLKS WIELUŃ
92MIKOŁAJLANGERJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
93TITASLAURINAVICIUSJUNIOR MŁODSZYLITHUANIA NATIONAL TEAM
94DAWIDLEWANDOWSKIJUNIOR MŁODSZYLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
95TOMASZLIKEJUNIOR MŁODSZYMLUKS VICTORIA JAROCIN
96TOMASZLISTWOŃJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
97MATEUSZLURKAJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
98ŁUKASZMACHNIEWICZJUNIOR MŁODSZYLUKS "DWÓJKA" STRYKÓW /
99BARTOSZMARUTJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
100OSKARMAŚKAJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
101KACPERMIENTKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
102KRISTUPASMIKUTISJUNIOR MŁODSZYLITHUANIA NATIONAL TEAM
103PROKOPMINOVSKYJUNIOR MŁODSZYBRILON RACING TEAM MB
104KONRADMINTAJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
105ANTONIMURYJJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
106ARIJUS NAKUTISJUNIOR MŁODSZYLITHUANIA NATIONAL TEAM
107STANISŁAWNICIEJEWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
108ŁUKASZNOWAKJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
109GRACJANOLKOWSKIJUNIOR MŁODSZYKLTC KONIN
110MICHAŁOSTROWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
111MARSELPACHJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
112ERIKPACHOLECJUNIOR MŁODSZYLUKS "DWÓJKA" STRYKÓW /
113BARTŁOMIEJPARCZJUNIOR MŁODSZYWLKS KRAKUS - BBC CZAJA
114ERYKPĘDZIMĄŻJUNIOR MŁODSZYWLKS KRAKUS - BBC CZAJA
115MARCELIPERAJUNIOR MŁODSZYKTK KALISZ
116IGORPOLITJUNIOR MŁODSZYKS SPOŁEM ŁÓDŹ
117MIŁOSZPUŁKAJUNIOR MŁODSZYUKKS ORIENS CHOJNÓW
118MARCELPYTLIŃSKIJUNIOR MŁODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
119WOJCIECHPŁONKAJUNIOR MŁODSZYKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
120DAWIDRADKIEWICZJUNIOR MŁODSZYUKS BIZON BIEGANÓW
121TOMASZRECAJUNIOR MŁODSZYMLKS BASZTA BYTÓW
122MACIEJROSTKOWSKIJUNIOR MŁODSZYLKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
123IGORRYDZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYKS SPOŁEM ŁÓDŹ
124FILIPSAMECJUNIOR MŁODSZYBRILON RACING TEAM MB
125GABRIELSĘDZIAKJUNIOR MŁODSZYKLTC KONIN
126NIKODEMSIAŁKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
127MIKOŁAJSIKORSKIJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
128MIKOŁAJSKORUPIŃSKIJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
129ALEKSANDERŚLĄCZKAJUNIOR MŁODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
130KRYSTIANSMERECZNIAKJUNIOR MŁODSZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
131ANTONIŚMICHJUNIOR MŁODSZYUKS FENIKS RYDUŁTOWY
132MIKOŁAJSOBOLJUNIOR MŁODSZYWLKS KRAKUS - BBC CZAJA
133ANTONISOKÓŁJUNIOR MŁODSZYMKS LEWART AGS LUBARTÓW
134KAROLSOWIŃSKIJUNIOR MŁODSZYLKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
135JANSTANKIEWICZJUNIOR MŁODSZYLKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
136KAROLSTAŃKOJUNIOR MŁODSZYKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
137PASCALSTASIKJUNIOR MŁODSZYLKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
138OSKARSTELCZYKJUNIOR MŁODSZYUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
139KAROLSTELMACHJUNIOR MŁODSZYMLKS BASZTA BYTÓW
140MICHAŁSTELMACHJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
141DAVIDSTELMASZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYSTARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - SZKÓŁKA STC STARGARD
142ADAMSTREJČEKJUNIOR MŁODSZYBRILON RACING TEAM MB
143PATRYKSTRUCZAKJUNIOR MŁODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
144HUBERTSTRYCZEKJUNIOR MŁODSZYWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
145MICHAŁSTRZELECKIJUNIOR MŁODSZYLUKS "DWÓJKA" STRYKÓW /
146ROKASSTUNDZIAJUNIOR MŁODSZYLITHUANIA NATIONAL TEAM
147FILIPSUCHECKIJUNIOR MŁODSZYLKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
148FRANCISZEKSWATJUNIOR MŁODSZYWLKS KRAKUS - BBC CZAJA
149STANISŁAWŚWIADEKJUNIOR MŁODSZYKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
150KRZYSZTOFSZEWCJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
151KRYSTIANSZTABAJUNIOR MŁODSZYUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
152MIŁOSZSZWEDJUNIOR MŁODSZYPTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
153RADOSŁAWTRZECIAKJUNIOR MŁODSZYTC CHROBRY GŁOGÓW
154JEREMIASZTWARDOCHJUNIOR MŁODSZYUKKS IMIELIN TEAM
155PATRYKUHERJUNIOR MŁODSZYLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
156WOJCIECHURBANOWICZJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
157MATEUSZURYGAJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
158LUKASVAICIUNASJUNIOR MŁODSZYLITHUANIA NATIONAL TEAM
159JOSEFVLKJUNIOR MŁODSZYAUTHOR TEAM STUPNO
160KRZYSZTOFWALCZAKJUNIOR MŁODSZYKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
161MATEUSZWARCABAJUNIOR MŁODSZYWMKS OLSZTYN
162NORBERTWĄSOWICZJUNIOR MŁODSZYWLKS KRAKUS - BBC CZAJA
163FRYDERYKWĘGRZYNJUNIOR MŁODSZYSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
164BARTOSZWENTLANDJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
165BARTOSZWERETAJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
166DAWIDWIKA-CZARNOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
167SZYMONWIŚNIEWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
168MATEUSZWITWICKIJUNIOR MŁODSZYKLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA
169PIOTRWOLAKJUNIOR MŁODSZYLK UKS PSZCZYNA
170IGORWOLSKIJUNIOR MŁODSZYPTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
171MARCELWOLSKIJUNIOR MŁODSZYGK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
172WIKTORWOŻNIAKJUNIOR MŁODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
173DOMINIKWRÓBELJUNIOR MŁODSZYKS SPOŁEM ŁÓDŹ
174OLIWERWRZEŚNIEWSKIJUNIOR MŁODSZYLKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA
175KAROL GABRIELWSZELAKIJUNIOR MŁODSZYKOŁOBRZESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
176HUBERTWYBRANOWSKIJUNIOR MŁODSZYLKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
177RAFAŁWYPIORJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
178IGORWŁODARCZYKJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
179BARTOSZWŁODARCZYKJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
180DAWIDZARICZNYJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
181KAMILZIELIŃSKIJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
182MATEUSZZIELIŃSKIJUNIOR MŁODSZYGKK OPTY-MAZOWSZE
183IGORZIEMBAJUNIOR MŁODSZYUKS BIZON BIEGANÓW
184KAMILŻMUDA JUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
185KACPERŁAPIŃSKIJUNIOR MŁODSZYLKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
186DAWIDŁĄTKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
187PATRYKŁOBOZJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
188JANŁUKÓWJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
189MIKOŁAJŁYSZKOWSKIJUNIOR MŁODSZYKKS CIECHANÓW
1MARTINABARTOŠOVÁJUNIORKABRILON RACING TEAM MB
2JULIABISKUPJUNIORKAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
3AGNIESZKABOLENDAJUNIORKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
4ZUZANNACHYLIŃSKAJUNIORKAALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX
5JULIADĄBROWSKAJUNIORKAUKS AVATAR
6MARTADUTCZAKJUNIORKALKS TRASA ZIELONA GÓRA
7ANNADŁUGAŚJUNIORKAKTK KALISZ
8VIRAGGERGELYJUNIORKALOTUS CYCLING TEAM
9BARBARAGORZKIEWICZJUNIORKAUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
10WIKTORIAGŁADOSZJUNIORKAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
11MILENAJĘDRZEJAKJUNIORKAMLUKS VICTORIA JAROCIN
12EMILIAJURGAJUNIORKAUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
13KAROLINAKARPIŃSKAJUNIORKAMLKS BASZTA BYTÓW
14AGATAKOWALSKAJUNIORKAUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
15JULIAKRĄŻYŃSKAJUNIORKAKTK KALISZ
16ALEKSANDRAKROWICKAJUNIORKALKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
17EMILIAKUCHTAJUNIORKALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
18JULIALEGIEĆJUNIORKAKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
19AGATALICHOSYTJUNIORKAKTK KALISZ
20MAŁGORZATAMANOWSKAJUNIORKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
21WIKTORIAMILDAJUNIORKAALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX
22MALWINAMULJUNIORKAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
23NATALIAMUSKUSJUNIORKAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
24OLIWIANARKIEWICZJUNIORKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM / SMS TORUŃ
25NATALIANAWROCKAJUNIORKAKTK KALISZ
26MAJAOLSZEWSKAJUNIORKAUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
27MARTYNAPAPIEROKJUNIORKAUKS FENIKS RYDUŁTOWY SMS ŚWIDNICA
28ROKSANAPASTERNAKJUNIORKAKTK KALISZ
29WERONIKAPAZIEWICZJUNIORKALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
30LIWIAPILAWAJUNIORKAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
31SARAPRUSIŃSKAJUNIORKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
32NATALIARAUJUNIORKAKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
33ALICJAROSTKOWSKAJUNIORKALKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
34LAURARYBKIEWICZJUNIORKAKK ZIEMIA DARŁOWSKA
35ŁUCJASIKORAJUNIORKAWLKS KRAKUS - BBC CZAJA
36TAMARASZALIŃSKAJUNIORKAUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
37ŁUCJASZRAMOWSKAJUNIORKAUKS AVATAR
38KAROLINASZUBRAJUNIORKAGK PIAST SZCZECIN
39WERONIKATABAŁAJUNIORKAKK ZIEMIA DARŁOWSKA
40MAJATRACKAJUNIORKAALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX
41KAROLINAURBANJUNIORKAALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX
42OLGAWANKIEWICZJUNIORKAUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
43ŁUCJAWIERZBICKAJUNIORKALKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
44IGAWIKLIŃSKAJUNIORKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
45ANASTAZJAWILIJEWICZJUNIORKAKS SPOŁEM ŁÓDŹ
46KINGAWITKOWSKAJUNIORKAKK ZIEMIA DARŁOWSKA
47JOANNAWODNICKAJUNIORKALKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
48MAJAWRÓBLEWSKAJUNIORKAKK ZIEMIA DARŁOWSKA
49JULIAWUDNIAKJUNIORKAKS ROMET BYDGOSZCZ
1MILENABANASZKIEWICZJUNIORKA MŁODSZALKS TRASA ZIELONA GÓRA
2IGABAZANJUNIORKA MŁODSZAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
3OLIWIABEDNARZJUNIORKA MŁODSZALKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA
4KLAUDIABIERNATJUNIORKA MŁODSZALKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
5NATALIABLINJUNIORKA MŁODSZAUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
6AMELIABOŻEKJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
7KORNELIABRAUNJUNIORKA MŁODSZAKK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
8POLABŁOŃSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS KOLARZ NADARZYN
9ZUZANNACHARYGAJUNIORKA MŁODSZAUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
10MAJACHODÓRJUNIORKA MŁODSZAKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
11KAROLINACHOJNACKAJUNIORKA MŁODSZALKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
12TEREZACIBULKOVÁJUNIORKA MŁODSZATJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
13ANNACIECIORJUNIORKA MŁODSZALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
14BARBARACYWIŃSKAJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY TEAM
15OLIWIACZERWONKAJUNIORKA MŁODSZAMLUKS VICTORIA JAROCIN
16ZUZANNADĄBROWSKAJUNIORKA MŁODSZALKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
17VANDADLASKOVÁJUNIORKA MŁODSZATJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
18OLGADOMACHOWSKAJUNIORKA MŁODSZAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
19ROZALIADUTCZAKJUNIORKA MŁODSZALKS TRASA ZIELONA GÓRA
20ALICJAFECAKJUNIORKA MŁODSZALKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
21NIKOLAGARBACZJUNIORKA MŁODSZALKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA
22OLIWIAGERCJUNIORKA MŁODSZAUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
23OTYLIAGRABARZJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
24ALEKSANDRAGRUDZIŃSKAJUNIORKA MŁODSZALKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA
25MATYLDAGŁOWACKAJUNIORKA MŁODSZAKS SPOŁEM ŁÓDŹ
26PAULINAHOJKAJUNIORKA MŁODSZALKK GOS MSZANA
27ZOFIAJAKUBOWSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS KOLARZ NADARZYN
28MAJAJARMOWSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
29MAJAJÓZKOWICZJUNIORKA MŁODSZAAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
30AGATAKARLIKOWSKAJUNIORKA MŁODSZAKK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
31OLIWIAKĘPCZYŃSKAJUNIORKA MŁODSZAALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR
32MARIAKLAMUTJUNIORKA MŁODSZAKS SPOŁEM ŁÓDŹ
33LARYSAKOLAŃCZYKJUNIORKA MŁODSZAUKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA
34AMELIAKOŁODZIEJJUNIORKA MŁODSZAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
35KATARZYNAKRAKOWSKAJUNIORKA MŁODSZAKS ROMET BYDGOSZCZ
36ZOFIAKRYSTKOWIAKJUNIORKA MŁODSZAKK ZIEMIA DARŁOWSKA
37OTYLIAKUBICKAJUNIORKA MŁODSZAKK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
38MARIAKURJUNIORKA MŁODSZAUKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
39ANNALIPIETAJUNIORKA MŁODSZAMLKS WIELUŃ
40MAJAMACHOWSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
41KINGAMAREKJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY TEAM
42KATARZYNAMAREKJUNIORKA MŁODSZAKK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
43MARTAMAREKJUNIORKA MŁODSZACZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
44ROKSANAMIKORSKAJUNIORKA MŁODSZAKLTC KONIN
45JOANNAMUSKUSJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
46OLIWIAOPIELAJUNIORKA MŁODSZALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
47MARIAORSZULAKJUNIORKA MŁODSZAGKK OPTY-MAZOWSZE
48JULIAOWCZAREKJUNIORKA MŁODSZAZTC ZDUŃSKA WOLA
49KINGAPACHJUNIORKA MŁODSZAWLKS KRAKUS - BBC CZAJA
50ALEKSANDRAPATORA JUNIORKA MŁODSZAKK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
51NATALIAPIELECHJUNIORKA MŁODSZAMIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE
52JULIAPIETRZAKJUNIORKA MŁODSZAMLKS WIELUŃ
53NATALIAPIETRZAKJUNIORKA MŁODSZAMLKS WIELUŃ
54RÓŻAPILARSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
55KLAUDIAPIŚNIAKJUNIORKA MŁODSZAMLKS WIELUŃ
56WIKTORIAPONIEWIERSKAJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY TEAM
57ZUZANNAPOSADZYJUNIORKA MŁODSZAUKS KOLARZ NADARZYN
58KATARZYNAPOŚPIECHJUNIORKA MŁODSZALKK GOS MSZANA
59ANNAPRECAJUNIORKA MŁODSZAUKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
60JULIAPRZYMUSIŃSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
61GABRIELAPUSTKOWIAKJUNIORKA MŁODSZAKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
62ELIZARABAŻYŃSKAJUNIORKA MŁODSZAALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR
63WERONIKARYBARCZYKJUNIORKA MŁODSZAKK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
64KATARZYNARYBARCZYKJUNIORKA MŁODSZAMLKS BASZTA BYTÓW
65KINGARYBKIEWICZJUNIORKA MŁODSZALKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
66JAGODARZESZOTJUNIORKA MŁODSZAUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
67ŻAKLINASAGANOWSKAJUNIORKA MŁODSZAKS ROMET BYDGOSZCZ
68SANDRASCHULZJUNIORKA MŁODSZAKK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
69URSZULASIPKOJUNIORKA MŁODSZAALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR
70OLIMPIASIWEKJUNIORKA MŁODSZALKK GOS MSZANA
71ALEKSANDRASMOLIGAJUNIORKA MŁODSZAKTK KALISZ
72NATALIASOBIECHJUNIORKA MŁODSZAKLTC KONIN
73ZUZANNASOŚNICKAJUNIORKA MŁODSZAMLUKS VICTORIA JAROCIN
74OLIWIASROCZYŃSKAJUNIORKA MŁODSZAKK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
75OLIWIASTACHURSKAJUNIORKA MŁODSZAWLKS KRAKUS - BBC CZAJA
76ALEKSANDRASTAWIRAJJUNIORKA MŁODSZAUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
77KATARZYNASTELMACHJUNIORKA MŁODSZAKK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
78JULIASYRNICKAJUNIORKA MŁODSZAKLUB KOLARSKI ŻORY
79NIKOLASZAJBELJUNIORKA MŁODSZAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
80URSZULASZAWIELJUNIORKA MŁODSZATC CHROBRY GŁOGÓW
81MARTYNASZCZĘSNAJUNIORKA MŁODSZAWMKS OLSZTYN
82MAJASZCZYGIELSKAJUNIORKA MŁODSZAKS AGROS ZAMOŚĆ
83WERONIKAWĄSATYJUNIORKA MŁODSZASTARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - SZKÓŁKA STC STARGARD
84NINAWASIJJUNIORKA MŁODSZALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
85ALEKSANDRAWILKJUNIORKA MŁODSZALKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
86JOANNAWOJTANOWSKAJUNIORKA MŁODSZASZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK
87OLIWIAWYLAZŁOWSKA JUNIORKA MŁODSZALUKS "DWÓJKA" STRYKÓW /
88OTYLIAZAGÓRSKAJUNIORKA MŁODSZAKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
89JULIAZDUNEKJUNIORKA MŁODSZAALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR
90WIKTORIAŻUKJUNIORKA MŁODSZALKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
91MARIANNAŻYLIKJUNIORKA MŁODSZAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
92NATALIAŁUCZAKJUNIORKA MŁODSZALKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
1KAROLINABROJMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
2VIVIANBURKHARDTMŁODZICZKATEAM BRANDENBURG WOMAN
3KATARZYNABUŁECZKAMŁODZICZKAZTC ZDUŃSKA WOLA
4ADRIANNABYRAMŁODZICZKAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
5ROKSANACIOMPERLIKMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
6MAJACZARNAMŁODZICZKALKS TRASA ZIELONA GÓRA
7ANNAGABORSKAMŁODZICZKASZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK
8JULIAGÓRALCZYKMŁODZICZKASTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
9JOANNAGŁOWIENKOWSKAMŁODZICZKAMLKS WIELUŃ
10ZOFIAHIBNERMŁODZICZKAKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
11ZUZANNAJANOWSKAMŁODZICZKAUKS CENTRUM NOWA RUDA
12KINGAKARCZMŁODZICZKASTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
13ANTONINAKAWALECMŁODZICZKASTARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - SZKÓŁKA STC STARGARD
14POLAKĘDZIORMŁODZICZKAM-GLKS KWISA LUBAŃ
15MARIAKOBYŁKAMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
16ZOFIAKONOPAMŁODZICZKAZTC ZDUŃSKA WOLA
17PIAKRESSINMŁODZICZKATEAM BRANDENBURG WOMAN
18WERONIKAKULAMŁODZICZKAUKS CENTRUM NOWA RUDA
19ZOFIALAMIKMŁODZICZKAUKKS IMIELIN TEAM
20NIKOLALEDZIONMŁODZICZKALKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
21PAULINALIPIETAMŁODZICZKAMLKS WIELUŃ
22KATARZYNALIPIŃSKAMŁODZICZKAM-GLKS KWISA LUBAŃ
23KAROLINAMACIEJEWSKAMŁODZICZKATC CHROBRY GŁOGÓW
24OLIWIAMAJCHRZAKMŁODZICZKALKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA
25ZUZANNAMERDAMŁODZICZKAMLKS BASZTA BYTÓW
26GABRIELANOWAKOWSKAMŁODZICZKAKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
27MICHALINAOLESZAKMŁODZICZKAUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
28KLAUDIAPINTALMŁODZICZKAKS AGROS ZAMOŚĆ
29CELINEPROCHNAUMŁODZICZKATEAM BRANDENBURG WOMAN
30ALICJAPURCHALAKMŁODZICZKASTARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - SZKÓŁKA STC STARGARD
31BARBORARAJNOCHOVAMŁODZICZKABRILON RACING TEAM
32ANNASAMECKAMŁODZICZKAKS SPOŁEM ŁÓDŹ
33STELLASCHNIEGLERMŁODZICZKATEAM BRANDENBURG WOMAN
34AGATASEKTAMŁODZICZKAUKS AVATAR
35WERONIKASKRZYŃSKA MŁODZICZKALUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO
36KAROLINASOWAMŁODZICZKALKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
37SARASUDEJKOMŁODZICZKAM-GLKS KWISA LUBAŃ
38KINGASŁOMKAMŁODZICZKASTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
39ALEKSANDRASŁOMKAMŁODZICZKAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
40PATRYCJATUŁACZMŁODZICZKAKTK KALISZ
41JULIAWIECZOREKMŁODZICZKAKTK KALISZ
42LENAWIELOGÓRSKAMŁODZICZKAKLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA - SZKÓŁKA KOLARSKA KK ZIEMIA KOŁOBRZESKA
43ADAWIERZBIŃSKAMŁODZICZKAUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
44MAŁGORZATAWINIARSKAMŁODZICZKALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
45LAURAWITKOWSKAMŁODZICZKAKK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
46EMILIAWOJCIECHOWSKAMŁODZICZKAUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
47JULIAWYPICHMŁODZICZKAMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
48AMELIAŁOJEKMŁODZICZKAMLKS BASZTA BYTÓW
1JAKUBABRAMEKMŁODZIKLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
2ADAMADAMOWICZMŁODZIKGK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
3FILIPASPADARECMŁODZIKGK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
4KAROLBAJMŁODZIKSTARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - SZKÓŁKA STC STARGARD
5JANBAJDORMŁODZIKPTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
6WIKTORBIAŁYMŁODZIKSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
7KONRADBICZYKMŁODZIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
8PIOTRBIEŃKOWSKIMŁODZIKLKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
9KAROLBIESMŁODZIKLK UKS PSZCZYNA
10GRZEGORZBOIŃSKIMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
11ANTONIBREAK-KEMPCZYŃSKIMŁODZIKLKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
12JANBRUCHWALSKIMŁODZIKLKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
13WOJCIECHBUĆKOMŁODZIKLKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
14DAWIDBUDNYMŁODZIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
15PIOTRBURASMŁODZIKLMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
16BARTOSZBŁAŻOWSKIMŁODZIKUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
17KACPERCHUDYMŁODZIKPTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
18BARTOSZCZEKAJMŁODZIKTC CHROBRY GŁOGÓW
19MARCINDĄBROWSKIMŁODZIKSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
20WIKTORDOMURATMŁODZIKLKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
21OLGIERDDUROWICZMŁODZIKSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
22MIKOŁAJDZIADURA MŁODZIKLKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
23MIKEFABISZMŁODZIKLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
24RAFAŁFIBAKIEWICZMŁODZIKPTC PABIANICKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
25ANTONIFILIPOWICZMŁODZIKUKKS ORIENS CHOJNÓW
26KSAWERYGANCARZMŁODZIKUKKS IMIELIN TEAM
27PIOTRGOGOLMŁODZIKTC CHROBRY GŁOGÓW
28ROCHGÓRAMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
29JAKUBGORZYŃSKIMŁODZIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
30ROBERTGOSKAMŁODZIKKK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
31KAMILGRABANMŁODZIKUKKS ORIENS CHOJNÓW
32MICHAŁGRABOWSKIMŁODZIKKTK KALISZ
33TOMASHAJEKMŁODZIKBRILON RACING TEAM MB
34MARCINHALBINAMŁODZIKLK UKS PSZCZYNA
35BARTOSZHŁONDMŁODZIKCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
36RADOSŁAWJAKUBCZAKMŁODZIKUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
37GRACJANJAKUBOWSKIMŁODZIKUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
38ARKADIUSZJAROSŁAWSKIMŁODZIKUKKS ORIENS CHOJNÓW
39JAKUBJASTRZĘBSKIMŁODZIKLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
40JANJĘDRYCZKAMŁODZIKKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
41BARTOSZKASPEREKMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
42KRZYSZTOFKASZOWSKIMŁODZIKUKKS ORIENS CHOJNÓW
43PAWEŁKAŹMIERCZAKMŁODZIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
44PAULKAZORMŁODZIKTEAM BRANDENBURG MAN
45NATANKIEŁBASKAMŁODZIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
46STANISŁAWKOCURMŁODZIKUKS AVATAR
47KAJETANKOFTISMŁODZIKGK PIAST SZCZECIN -SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE
48KAJETANKONARSKIMŁODZIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
49JAKUBKONEFAŁMŁODZIKUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
50JAKUBKOWALSKIMŁODZIKLMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
51JERZYKOZŁOWSKIMŁODZIKLK UKS PSZCZYNA
52JANKRÓLMŁODZIKKTK KALISZ
53ANTONIKRUPAMŁODZIKKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
54IGORKUBASMŁODZIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
55WIKTORKUBICAMŁODZIKUKS SOKÓŁ KĘTY
56ALEKSANDERKUCHARCZYKMŁODZIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
57ARTURKUCZYŃSKIMŁODZIKKKS CIECHANÓW
58KACPERKUNCEMŁODZIKZTC ZDUŃSKA WOLA
59FLORIANLANGEMŁODZIKTEAM BRANDENBURG MAN
60SZYMONLASOTAMŁODZIKLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
61MIKOŁAJLEGIEĆMŁODZIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
62MIKOŁAJLISTWOŃMŁODZIKKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
63SZYMONMACHURAMŁODZIKLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
64JAKUBMAJCHROWSKIMŁODZIKSZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK
65MACIEJMAJCHRZAKMŁODZIKLKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA
66MACIEJMAJDAMŁODZIKLKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
67MIŁOSZMARCINIECMŁODZIKUKKS ORIENS CHOJNÓW
68MICHAŁMARELMŁODZIKLKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
69JAKUBMATULAMŁODZIKUKS AVATAR
70MICHAŁMAZIARZMŁODZIKSZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK
71ŁUKASZMAZURKIEWICZMŁODZIKUKKS ORIENS CHOJNÓW
72PETRMINOVSKYMŁODZIKBRILON RACING TEAM MB
73MIKOŁAJMROCZKOWSKIMŁODZIKSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
74JANMRÓZMŁODZIKKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
75FRANCISZEKMUMOTMŁODZIKUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
76MARIANMURUGIAHMŁODZIKTEAM BRANDENBURG MAN
77FILIPMUSZAKMŁODZIKLKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
78SIMONNICKELMŁODZIKTEAM BRANDENBURG MAN
79PAWEŁNOWAKMŁODZIKUKKS IMIELIN TEAM
80LUCJANNOWICKIMŁODZIKUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
81OSKAROLEKSIEWICZMŁODZIKUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
82WIKTORPALUTKAMŁODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
83BŁAŻEJPAWLIKMŁODZIKLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
84KRZYSZTOFPAZIEWSKIMŁODZIKUKS KOLARZ NADARZYN
85OSKARPIASECKIMŁODZIKLUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO
86PIOTRPIETRZAKMŁODZIKUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
87MARVINPIETZMŁODZIKTEAM BRANDENBURG MAN
88FILIPPODGÓRSKIMŁODZIKLKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
89JANPRUGARMŁODZIKUKS KOLARZ NADARZYN
90JAKUBPRZEDLACKIMŁODZIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
91JAKUBPTASZKIEWICZMŁODZIKKKS CIECHANÓW
92KACPERPTASZYŃSKIMŁODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
93MARCINROMANIECKIMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
94XAVIERROSIAKMŁODZIKKTK KALISZ
95BARTOSZROZNERMŁODZIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
96JAKUBRUDYKMŁODZIKUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
97OSKARRYBAKMŁODZIKCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
98WITSACHAMŁODZIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
99FRANCISZEKSAJKOMŁODZIKKK ZIEMIA DARŁOWSKA - SZKÓŁKA KOLARSKA W DARŁOWIE
100OLIVIERSERAFINMŁODZIKKLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA - SZKÓŁKA KOLARSKA KK ZIEMIA KOŁOBRZESKA
101MATEUSZSIDOROWICZMŁODZIKSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
102KAROLSIENKIEWICZMŁODZIKMKS LEWART AGS LUBARTÓW
103BARTOSZSIENKIEWICZMŁODZIKLKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
104MACIEJSKROŃSKIMŁODZIKCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
105BARTOSZŚLIWAMŁODZIKLKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
106ADAMSMAGAMŁODZIKKTK KALISZ
107KACPERSOLECKIMŁODZIKLKS BASZTA GOLCZEWO - SZKÓŁKA KOLARSKA
108ZOLTANSOWIŃSKIMŁODZIKUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
109MICHAŁSOŁTYSMŁODZIKKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
110MARCELSTANIKMŁODZIKLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
111KAROLSTASIÓWMŁODZIKSTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
112JANSTELCZYKMŁODZIKUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
113CEZARYSTELMACHMŁODZIKMLKS BASZTA BYTÓW
114PIOTRSTRYJEWSKIMŁODZIKKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
115MICHAŁSTUPAŁAMŁODZIKCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
116KACPERSZCZEPANIAKMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
117IGORSZOSTAKMŁODZIKKLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA - SZKÓŁKA KOLARSKA KK ZIEMIA KOŁOBRZESKA
118DAWIDSZULIKMŁODZIKUKS AVATAR
119OLIVIERSZYMKIEWICZMŁODZIKUKS BIZON BIEGANÓW
120PIOTRTOMCZAKMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
121JANIKTRAWNYMŁODZIKTEAM BRANDENBURG MAN
122JAKUBTURBIAKMŁODZIKLKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
123JAKUB DIETERWALENTOWSKIMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
124JACEKWAWRZYCZEKMŁODZIKUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
125SZYMONWEIGELTMŁODZIKLKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
126MATEUSZWEINERTMŁODZIKSTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
127FRANCISZEKWEŻGOWIECMŁODZIKCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
128ROBERTWIELGUSMŁODZIKUKS SOKÓŁ KĘTY
129MICHAŁWIERZBICKIMŁODZIKSZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK
130KAROLWITOMSKIMŁODZIKLKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
131SZYMONWRONAMŁODZIKKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
132FELIKSWSZELAKIMŁODZIKKLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA - SZKÓŁKA KOLARSKA KK ZIEMIA KOŁOBRZESKA
133MARCINWŁODARSKIMŁODZIKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
134ARTSIOMYEPISHKAMŁODZIKLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
135MAREKZASĘPAMŁODZIKKTK KALISZ
136BARTOSZZELCERMŁODZIKLUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO
137KACPERZEMBURAMŁODZIKUKS SOKÓŁ KĘTY
138MACIEJZEMBURAMŁODZIKUKS SOKÓŁ KĘTY
139STANISŁAWZIMNYMŁODZIKUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
140EMILŻMIJEWSKIMŁODZIKUKS BIZON BIEGANÓW
141MICHAŁŁUŻNYMŁODZIKUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
142BARTOSZŁYŻWAMŁODZIKUKS AVATAR
1ZOFIABOMBAŁAORLICZKATEAM SEVEN
2SANDRABRALIŃSKAORLICZKAMLKS WIELUŃ
3EWABROŻYNAORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
4DOMINIKABYKOWSKAORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
5ZUZANNAFROŃORLICZKATEAM SEVEN
6WIOLETAFURTAKORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
7KATARZYNAGÓRNIAKORLICZKALKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
8GINAHABERECHTORLICZKAWHEELDIVAS CYCLING TEAM
9NORAHIDEGORLICZKAFEHERVAR CYCLING TEAM
10ELISAHÜLLHORSTORLICZKAWHEELDIVAS CYCLING TEAM
11DOVILĖJONIKAITĖORLICZKALTU NATIONAL TEAM
12DORKAJORDANORLICZKALOTUS CYCLING TEAM
13NATALIEKLÍMOVÁORLICZKABRYLON RACING TEAM MB
14JULIAKOWALSKAORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
15NATALIAKRZEŚLAKORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
16SYLWIAKULCZYKORLICZKAUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
17KAROLINAKUMIĘGAORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
18MARIELAGERSHAUSENORLICZKAWHEELDIVAS CYCLING TEAM
19OLIWIAMAJEWSKAORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
20ZUZANNAOLEJNICZAKORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
21KAMILAPASTUSZEKORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
22PAULINAPASTUSZEKORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
23WIKTORIAPOLAKORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
24TAMIROSSEORLICZKAWHEELDIVAS CYCLING TEAM
25KAJARYSZORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
26ANNASAGANORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
27LOTTASCHOENEMEYERORLICZKAWHEELDIVAS CYCLING TEAM
28KAROLINASTĘPIEŃORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
29LAURAWÓJCIKORLICZKALKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
30DOMINIKAWŁODARCZYKORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
31WIKTORIAZBOROWSKAORLICZKALKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     17.06.2021 - Mapka i profil trasy - Grand Prix Walimia MTB XCO - Eliminacje do OOM (16)
     17.06.2021 - Regulamin - Grand Prix Walimia MTB XCO - Eliminacje do OOM (22)
     14.06.2021 - Regulamin - Miiędzynarodowy Wyścig Kolarski VISEGRAD 4 BICYCLE RACE – WOMENS OPEN (35)
     12.06.2021 - Regulamin - Puchar Szlaku Solnego EDYCJA XVII. VII Wyścig o Puchar Burmistrza Tuchowa. Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS (42)
     12.06.2021 - Regulamin - IX wyścig CykloOpawy XC-MTB - FINAŁ PUCHAR-u POLSKI XCO (39)
     03.06.2021 - WYNIKI - prolog - 59. Tour Of Małopolska (222)
     03.06.2021 - WYNIKI - Dzieci - prolog - 59. Tour Of Małopolska (102)
     03.06.2021 - Lista startowa - prolog - 59. Tour Of Małopolska (88)
     30.05.2021 - Ankieta COVID 19 / COVID 19 Survey - UCI Górale na Start. Puchar Polski MTB (127)
     30.05.2021 - Protokół COVID 19 / COVID 19 Protocol - UCI Górale na Start. Puchar Polski MTB (99)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
     26.06.2021 - Jaworzyna Śląska - Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej #6
     27.06.2021 - Siedliska - Lubaszowa - Puchar Szlaku Solnego EDYCJA XVII. VII Wyścig o Puchar Burmistrza Tuchowa. Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS
     04.07.2021 - Walim - Grand Prix Walimia MTB XCO - Eliminacje do OOM
     11.07.2021 - Myślenice - Domin Małopolska Myślenice MTB XCO UCI 2 RACE
     18.07.2021 - Oleśnica-Długołęka - Miiędzynarodowy Wyścig Kolarski VISEGRAD 4 BICYCLE RACE – WOMENS OPEN
     31.07.2021 - Obiszów - Liga Szkółek Kolarskich MTB Dolny Śląsk 2021 #2
     21.08.2021 - Grzędy - Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej #7
     04.09.2021 - Głuchołazy - IX wyścig CykloOpawy XC-MTB - FINAŁ PUCHAR-u POLSKI XCO
     05.09.2021 - Jakubów - Liga Szkółek Kolarskich MTB Dolny Śląsk 2021 #3
     05.09.2021 - Głuchołazy - Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2021
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 418437                                              Dzisiaj jest Sobota, 170 dzień roku, 19.06.2021                                                                                                                          REGULAMIN SERWISU                   POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright 2021 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 1.120 sek.