www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:

www.wynikizawodow.eu - Obsługa imprez sportowych

WSZYSTKIE - Elita - Junior - Junior Młodszy - Juniorka - Juniorka Młodsza - Kobiety Elita - Orliczka - Orlik

 
2020-08-30 14:24:12WYNIKI - Juniorka młodsza (1360)
2020-08-30 14:10:24WYNIKI - Juniorka (1340)
2020-08-30 13:55:16WYNIKI - Orliczka (1348)
2020-08-30 13:39:14WYNIKI - Kobiety OPEN (Orliczka+Elita) (1337)
2020-08-29 19:22:40Listy startowe - Juniorka Młodsza, Juniorka, Kobiety Open (1332)
2020-08-29 18:39:00WYNIKI - Junior (1334)
2020-08-29 16:14:24WYNIKI - Junior młodszy (1340)
2020-08-29 14:33:43Wyniki - Orlik (1321)
2020-08-29 14:25:33Wyniki - Orlik+Elita (1319)
2020-08-28 18:01:55Listy startowe - Junior Młodszy, Junior, Orlik, Elita (1332)
2020-08-27 09:09:43Lista zgłoszeń (1329)
2020-07-30 13:55:43Regulamin GSMP (1320)
2020-07-30 08:09:24Program GSMP (1317)
 
 
Zgłoszeń: 389
Lp Imię Nazwisko Kategoria Drużyna 
1STANISŁAWANIOŁKOWSKIELITACCC DEVELOPMENT TEAM
2SZYMONBIELELITAGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
3MARCELIBOGUSŁAWSKIELITAWIBATECH MERX WROCŁAW
4PAWEŁCIEŚLIKELITAVOSTER ATS TEAM
5MICHAŁCZAPLAELITAPLAZA3 - PEMOY
6BARTŁOMIEJCZYŻELITAGWARDIA KATOWICE
7KAROLDOMAGALSKIELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
8PAWEŁFRANCZAKELITAVOSTER ATS TEAM
9MACIEJFURCZYKELITADAR BUD TEAM
10MATEUSZGRABISELITAVOSTER ATS TEAM
11ADRIANHONKISZELITADAR BUD TEAM
12SYLWESTERJANISZEWSKIELITAVOSTER ATS TEAM
13JAKUBKACZMAREKELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI
14ADRIANKARPIUKELITANIEZRZESZONY
15PATRYKKOSTECKIELITAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC / KONWA BIKE
16ADRIANKRUPAELITALUKS TRÓJKA PIASECZNO
17KAROLKUKLEWICZELITAWIBATECH MERX WROCŁAW
18MACIEJPATERSKIELITAWIBATECH MERX WROCŁAW
19EMANUELPIASKOWYELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
20MICHAŁPODLASKIELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
21MAREKRUTKIEWICZELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
22ADAMSTACHOWIAKELITAVOSTER ATS TEAM
23WOJCIECHSYKAŁAELITAVOSTER ATS TEAM
24ADAMŻUBERELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
1BARBARABOROWIECKAELITA KOBIETYAK TEAM SEVEN
2MONIKABRZEŹNAELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
3MAGDALENACHMIELEWSKAELITA KOBIETYMAZOWSZE SERCE POLSKI
4MARIACZEŚNIKELITA KOBIETYMAZOWSZE SERCE POLSKI
5ANNAHARKOWSKAELITA KOBIETYOLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY" / MAZOWSZE SERCE POLSKI
6KAROLINAKARASIEWICZELITA KOBIETYTKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
7MAŁGORZATAMAZUREKELITA KOBIETYGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
8ŁUCJAPIETRZAKELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
9AGNIESZKASKALNIAKELITA KOBIETYCCC - LIV TEAM
10JAGODASZABELSKAELITA KOBIETYUKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
11ANNAWIESEELITA KOBIETYMAZOWSZE SERCE POLSKI
12KATARZYNAWILKOSELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
1JANAMBROŻKIEWICZJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
2JAKUBBARWAJUNIORUKS SOKÓŁ KĘTY
3KAROLBOCHENEKJUNIORKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
4PATRYKBOGDANIKJUNIORUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
5MATEUSZBYLICAJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
6DAMIANBŁOTNICKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
7IGNACYCHMIELEWSKIJUNIORUKS SOKÓŁ KĘTY
8KACPERCHOJNACKIJUNIORUKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE
9KACPERCHRYSTEKJUNIORUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
10JAKUBCIEPIELJUNIORMKS LEWART AGS LUBARTÓW
11JAKUBCIEŚLIKIEWICZJUNIORLKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
12JAKUBCIEŚLUKJUNIORUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
13MATEUSZCYWIŃSKIJUNIORMAYDAY TEAM
14JAKUBCZABOKJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
15PRZEMYSŁAWDERĘGOWSKIJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX - SMS TORUŃ
16JAKUBDRABJUNIORMLKS WIELUŃ
17DAWIDDUCHNIKJUNIORMLKS WIELUŃ
18MATEUSZGAJDULEWICZJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
19MIKOŁAJGOŁĘBIEWSKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
20BARTOSZGRYKAJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
21FILIPGŁOWACKIJUNIORUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
22SZYMONJANICKIJUNIORLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
23ŁUKASZJANIKOWSKIJUNIORZAK- BOGO TEAM SZCZECIN
24PATRYKJANISZEWSKIJUNIORAMG CYBINKA TEAM
25MICHAŁKALINOWSKIJUNIORLKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
26JAKUBKAMIŃSKIJUNIORLUKS TRÓJKA PIASECZNO
27JAKUBKAWULAJUNIORCYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW
28TADEUSZKAŹMIERCZAKJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
29ROBERTKENDZIAJUNIORM-GLKS KWISA LUBAŃ
30OLAFKOBUSJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC
31ADAMKOMARJUNIORWMKS OLSZTYN
32MAURYCYKOTJUNIORKLUB KOLARSKI ŻORY
33ADRIANKOWALCZYKJUNIORGKK OPTY-MAZOWSZE
34KACPERKUBEREKJUNIORKLUB KOLARSKI ŻORY
35BARTOSZKUFLEWSKIJUNIORMLKS BASZTA BYTÓW
36KAROLKUSYJUNIORKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
37SZYMONKŁAPIŃSKIJUNIORAKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
38JACEKLATOSIJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
39JAKUBLEWANDOWSKIJUNIORKS SPOŁEM ŁÓDŹ
40RADOSŁAWLEWANDOWSKIJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX - SMS TORUŃ
41BŁAŻEJLIMAŃSKIJUNIORKLUB KOLARSKI ŻORY SMS ŚWIDNICA
42KACPERMACIEJUKJUNIORKS POGOŃ PUŁAWY
43KACPERMAJEWSKIJUNIORKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
44KRZYSZTOFMAKSYMOWICZJUNIORMKS LEWART AGS LUBARTÓW
45BARTOSZMAŁKIEWICZJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX
46MIŁOSZMIELCZAREKJUNIORKS SPOŁEM ŁÓDŹ
47JAKUBMILLERJUNIORM-GLKS KWISA LUBAŃ
48JANMODZELEWSKIJUNIORKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
49ŁUKASZMRÓZJUNIORMKS LEWART AGS LUBARTÓW
50JAKUBMUSIALIKJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
51TOBIASZMUSIALIKJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
52PATRYKNOGOWCZYKJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
53MIKOŁAJNOWACKIJUNIORGKK OPTY-MAZOWSZE
54JAKUBOBITKOJUNIORMAYDAY TEAM
55KONRADPANGLISZJUNIORUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
56TOMASZPELICAJUNIORMAYDAY TEAM
57JAKUBPIECHOCKIJUNIORKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
58MICHAŁPIETRASJUNIORKS POGOŃ PUŁAWY
59SZYMONPOMIANJUNIORGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
60MICHAŁPOMORSKIJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
61MAKSYMILIANRADOSZJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
62ŁUKASZRYKOWSKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
63MATEUSZSAWICKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
64MICHAŁSĘDZIELEWSKIJUNIORKS POGOŃ PUŁAWY
65ŁUKASZSKOCZYLASJUNIORLUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
66DAWIDSOBEKJUNIORLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
67ALEKSANDERSTANKIEWICZJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
68MACIEJSTELCZYKJUNIORUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
69JAKUBSTELCZYKJUNIORUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
70MATEUSZSTEMPNAKOWSKIJUNIORGK PIAST SZCZECIN
71ALEKSANDERSUSZKOJUNIORGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
72KACPERSZABUNIAJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
73FILIPSZAŁEKJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
74KAMILSZYMACHAJUNIORLKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
75MARCINSZYMAŃSKIJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX - SMS TORUŃ
76MATEUSZSZYMBARAJUNIORRZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA
77BARTOSZTROSZOKJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
78KONRADTRZĘSOWSKIJUNIORKTK KALISZ
79MIKOŁAJWADECKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC
80KAMILWIĘCEKJUNIORKLUB KOLARSKI MTB ARKA 1 STARGARD
81ADAMWOŹNIAKJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
82ALEKSANDERWYSZYŃSKIJUNIORDAR BUD TEAM
83MATEUSZWŁODARCZYKJUNIORMLKS WIELUŃ
84TOBIASZZAREMBAJUNIORKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
85JAKUBZUCHORAJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
86JAKUBŻUREKJUNIORKRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D
87ANTONIŁUKÓWJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
1TOMASZANDRZEJCZAKJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
2KRZYSZTOFANTONOWICZJUNIOR MŁODSZYAMG CYBINKA TEAM
3IGORAUGUSTYNIAKJUNIOR MŁODSZYMLKS WIELUŃ
4BARTŁOMIEJBACIECZKOJUNIOR MŁODSZYLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
5KACPERBAKANJUNIOR MŁODSZYM-GLKS KWISA LUBAŃ
6ANTONIBANASIEWICZJUNIOR MŁODSZYKS STOMIL POZNAŃ
7JAKUBBANASZKIEWICZJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
8BARTŁOMIEJBARWAJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
9KACPERBERNACKIJUNIOR MŁODSZYUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
10JAKUBBIERNACKIJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
11BARTŁOMIEJBORKOWSKIJUNIOR MŁODSZYWMKS OLSZTYN
12MICHAŁBOROWSKIJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
13ADRIANBRODAWKAJUNIOR MŁODSZYUKS KOLARZ NADARZYN
14MICHAŁCEGLEWSKIJUNIOR MŁODSZYAMG CYBINKA TEAM
15ŁUKASZCIECIORJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
16DAMIANCYGIELJUNIOR MŁODSZYZAK- BOGO TEAM SZCZECIN
17OSKARCZEKAJJUNIOR MŁODSZYTC CHROBRY GŁOGÓW
18MATEUSZDEREŃJUNIOR MŁODSZYLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
19KAMILDOLAKJUNIOR MŁODSZYKTK KALISZ
20BARTOSZFELEDYNJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
21MAREKFILAPEKJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
22JAKUBFLEKSJUNIOR MŁODSZYLKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
23ARKADIUSZGAJDZISJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
24LUKASGISAJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
25BARTOSZGOLECJUNIOR MŁODSZYUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
26KRYSTIANGÓRSKIJUNIOR MŁODSZYSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
27TYMOTEUSZGRUCAJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
28FILIPGRUSZCZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
29MAKSYMILIANGRZĄDZIELEWSKIJUNIOR MŁODSZYKS STOMIL POZNAŃ
30IGORHALICKIJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
31KAMILHANDZLIKJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
32ADAMHASPELJUNIOR MŁODSZYRZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA
33KACPERHINZJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ INTERMAX HUGE
34PATRYKJAKUBASZJUNIOR MŁODSZYLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
35ŁUKASZJUSZCZAKJUNIOR MŁODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
36FRANCISZEKKACZOROWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
37KRZYSZTOFKAJTEKJUNIOR MŁODSZYMKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE
38MAREKKAPELAJUNIOR MŁODSZYŚWIT / NOSIR MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
39JAKUBKASPAROWJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
40ANTONIKIDAJUNIOR MŁODSZYKS SPOŁEM ŁÓDŹ
41ADRIANKIJEWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS KOLARZ NADARZYN
42GRZEGORZKITKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
43LUDWIKKNAPIŃSKIJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
44TOMASZKOCOŃJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
45FRANCISZEKKOCURJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
46KACPERKOMOROWSKIJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ INTERMAX HUGE
47SZYMONKOSUŃJUNIOR MŁODSZYZTC ZDUŃSKA WOLA
48WIKTORKRAWCZYKJUNIOR MŁODSZYTC CHROBRY GŁOGÓW
49KACPERKRUPAJUNIOR MŁODSZYMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
50MIKOŁAJKUBICAJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
51IGORKUJAWAJUNIOR MŁODSZYGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
52PIOTRKUŚJUNIOR MŁODSZYMLKS WIELUŃ
53ARKADIUSZKUSIAKJUNIOR MŁODSZYLUKS TRÓJKA PIASECZNO
54SZYMONLACHOWICZJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
55JANLENARTJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
56REMIGIUSZLIMAŃSKIJUNIOR MŁODSZYKLUB KOLARSKI ŻORY
57TOMASZLISTWOŃJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
58SZYMONMACIEJEWSKIJUNIOR MŁODSZYMKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE
59FRANCISZEKMALINOWSKIJUNIOR MŁODSZYZTC ZDUŃSKA WOLA
60ADAMMARCINIAKJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
61BARTOSZMARUTJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
62KAMILMAZURJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
63ANTONIMURYJJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
64ŁUKASZNOWAKJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
65MARCINNOWAKOWSKIJUNIOR MŁODSZYMTB TEAM RMF FM
66FRANCISZEKOBIDZIŃSKIJUNIOR MŁODSZYWMKS OLSZTYN
67STANISŁAWOGIEJKOJUNIOR MŁODSZYAMG CYBINKA TEAM
68BARTOSZOLEKSIAKJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
69ADRIANORIAN-SZPAKJUNIOR MŁODSZYLUKS "ROSPONDEK"
70IWOPACAŁOWSKIJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
71MARSELPACHJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
72JANPAWŁOWSKIJUNIOR MŁODSZYMAYDAY TEAM LUBLIN
73LECHPERKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS KOLARZ NADARZYN
74TADEUSZPRAXMAJERJUNIOR MŁODSZYGK PIAST SZCZECIN
75SZYMONPTAKJUNIOR MŁODSZYMLKS WIELUŃ
76KRZYSZTOFPYTLIKJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
77JAKUBRADZIWONOWSKIJUNIOR MŁODSZYSOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ
78MARCINROGOWSKIJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
79SZYMONROJEKJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
80MATEUSZROZPĘDOWSKIJUNIOR MŁODSZYMAYDAY TEAM LUBLIN
81HUBERTRUDOWICZJUNIOR MŁODSZYTC CHROBRY GŁOGÓW
82IGORRYDZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYKS SPOŁEM ŁÓDŹ
83DAWIDSEKTAJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
84MIKOŁAJSKORUPIŃSKIJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
85JAKUBSKRZYPKOWSKIJUNIOR MŁODSZYGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
86BARTOSZSKWAREKJUNIOR MŁODSZYSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
87ROLANDSOBCZAKJUNIOR MŁODSZYNIEZRZESZONY / PŁOCKI KLUB KOLARSKI
88DAWIDSOBCZAKJUNIOR MŁODSZYMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
89KAROLSTAŃKOJUNIOR MŁODSZYRZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA
90RAFAŁSTASZCZAKJUNIOR MŁODSZYMKS LEWART AGS LUBARTÓW
91PATRYKSTRUCZAKJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
92KACPERSUSLIKJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
93ANTONIŚWIDERSKIJUNIOR MŁODSZYGKK OPTY-MAZOWSZE
94MIKOŁAJSZULIKJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
95TOMASZSZULSKIJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
96MATEUSZSZYSZKOJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
97BARTOSZUNGIERJUNIOR MŁODSZYMKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE
98MATEUSZURYGAJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
99MICHAŁWALOSZEKJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
100KAJETANWĄSOWICZJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
101ŁUKASZWAWRZACZJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
102KAROLWAWRZYCZEKJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
103WOJCIECHWĘGLORZJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
104BARTOSZWENTLANDJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
105MATEUSZWIĘCEKJUNIOR MŁODSZYZTC ZDUŃSKA WOLA
106PAWEŁWIĘCZKOWSKIJUNIOR MŁODSZYLKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
107KACPERWIERZCHOWSKIJUNIOR MŁODSZYŚWIT / NOSIR MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
108DAWIDWIKA-CZARNOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
109JERZYWOJCIECHOWSKIJUNIOR MŁODSZYWMKS OLSZTYN
110WOJCIECHWOJCIESZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYKLUB KOLARSKI ŻORY
111PAWEŁWRÓBLEWSKIJUNIOR MŁODSZYSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
112IGORWŁODARCZYKJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
113ERYKZALEWSKIJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
114KAMILZIELIŃSKIJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ INTERMAX HUGE
115MICHAŁŻOCHOWSKIJUNIOR MŁODSZYŚWIT / NOSIR MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
116DAWIDŻYGIEŁOJUNIOR MŁODSZYSOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ
117PATRYKŁOBOZJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
118JANŁUKÓWJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
1AGNIESZKABOLENDAJUNIORKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
2EWABROŻYNAJUNIORKAMAYDAY TEAM
3JUSTYNACEBULAJUNIORKAGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
4ZUZANNAFROŃJUNIORKAUKS SOKÓŁ KĘTY
5WIOLETAFURTAKJUNIORKAMAYDAY TEAM
6KATARZYNAGÓRNIAKJUNIORKAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
7BARBARAGORZKIEWICZJUNIORKAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
8WIKTORIAGŁADOSZJUNIORKALUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
9JOANNAGŁOWACKAJUNIORKACYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW
10NATALIAKRZEŚLAKJUNIORKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM / SMS TORUŃ
11SYLWIAKULCZYKJUNIORKAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
12MAŁGORZATAMANOWSKAJUNIORKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
13EDYTAMARCZAKJUNIORKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM / SMS TORUŃ
14WIKTORIAMILDAJUNIORKAALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR
15EMILIAMILLERJUNIORKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM / SMS TORUŃ
16ZUZANNAOLEJNICZAKJUNIORKAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
17MAJAOLSZEWSKAJUNIORKAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
18WERONIKAPAZIEWICZJUNIORKALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
19SARAPRUSIŃSKAJUNIORKALKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
20ANNARADWAN JUNIORKAUKS SOKÓŁ KĘTY
21ADRIANNARASIŃSKAJUNIORKALKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
22NATALIARAUJUNIORKAKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
23AMELIARUSINEKJUNIORKAMAYDAY TEAM
24KAROLINASZUBRAJUNIORKAGK PIAST SZCZECIN
25KAROLINAURBANJUNIORKAALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR
26IGAWIKLIŃSKAJUNIORKAALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR
27MAJAWRÓBLEWSKAJUNIORKAKK ZIEMIA DARŁOWSKA
1JULIABISKUPJUNIORKA MŁODSZAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
2KAJABONASJUNIORKA MŁODSZAALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
3MAJACHODÓRJUNIORKA MŁODSZAKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
4KAROLINACHOJNACKAJUNIORKA MŁODSZALKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
5MARIACHRZANOWSKAJUNIORKA MŁODSZAGKK OPTY-MAZOWSZE
6MAJACIEŚLAJUNIORKA MŁODSZAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
7MARIACNOTAJUNIORKA MŁODSZAMKS LEWART AGS LUBARTÓW
8BARBARACYWIŃSKAJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY TEAM
9JULIADĄBROWSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS AVATAR
10MARCELADRYGALSKAJUNIORKA MŁODSZAWMKS OLSZTYN
11OTYLIAGRABARZJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
12TATIANAGROMADAJUNIORKA MŁODSZARK ALUMINIUM BIKE TEAM
13ALEKSANDRAGRUDZIŃSKAJUNIORKA MŁODSZALKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
14JULIAJEŻJUNIORKA MŁODSZAJEDLICZE TEAM
15EMILIAJURGAJUNIORKA MŁODSZAUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
16ZUZANNAKAMIŃSKAJUNIORKA MŁODSZAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
17KAROLINAKARPIŃSKAJUNIORKA MŁODSZAMLKS BASZTA BYTÓW
18AGATAKOWALSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
19KATARZYNAKRAKOWSKAJUNIORKA MŁODSZAKS ROMET BYDGOSZCZ
20ALEKSANDRAKROWICKAJUNIORKA MŁODSZAUKKS ORIENS CHOJNÓW
21ZOFIAKRYSTKOWIAKJUNIORKA MŁODSZAFUNDACJA ROZWOJU KOLARSTWA KRZYSZTOFA KUŹNIAKA
22MALWINAKRZYCZKOWSKAJUNIORKA MŁODSZAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
23JULIALEGIEĆJUNIORKA MŁODSZAKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
24ANNALIPIETAJUNIORKA MŁODSZAMLKS WIELUŃ
25KINGAMAREKJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY TEAM LUBLIN
26MARTAMAREKJUNIORKA MŁODSZACZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
27MALWINAMULJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
28JOANNAMUSKUSJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
29NATALIAMUSKUSJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
30MARTYNAPAPIEROKJUNIORKA MŁODSZAUKS FENIKS RYDUŁTOWY SMS ŚWIDNICA
31WIKTORIAPONIEWIERSKAJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY TEAM LUBLIN
32ZUZANNAPOSADZYJUNIORKA MŁODSZAUKS KOLARZ NADARZYN
33KATARZYNAPOŚPIECHJUNIORKA MŁODSZALKK GOS MSZANA FUJI
34ANNAPRECAJUNIORKA MŁODSZAUKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
35JULIAPRZYMUSIŃSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
36PATRYCJARATAJCZAKJUNIORKA MŁODSZAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
37LAURARYBKIEWICZJUNIORKA MŁODSZALKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
38JAGODARZESZOTJUNIORKA MŁODSZAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
39NIKOLASIENIEKJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY TEAM LUBLIN
40EMILIASTANIEKJUNIORKA MŁODSZAUKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA
41NIKOLASZAJBELJUNIORKA MŁODSZAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
42ŁUCJASZRAMOWSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS AVATAR
43JOANNAWOJTANOWSKAJUNIORKA MŁODSZAZAK- BOGO TEAM SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY ZAK- BOGO
44JULIAWUDNIAKJUNIORKA MŁODSZAKS ROMET BYDGOSZCZ
1ZOFIABOMBAŁAORLICZKAAK TEAM SEVEN
2SANDRABRALIŃSKAORLICZKAMLKS WIELUŃ
3MARTAGLAPAORLICZKAMLKS WIELUŃ
4JOANNAGOLECORLICZKAUKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
5MAJAGONDEKORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM / SMS TORUŃ
6MARTAJASKULSKAORLICZKACCC - LIV TEAM
7JULIAKOWALSKAORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
8KAROLINAKUMIĘGAORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
9PATRYCJALORKOWSKAORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
10AURELANERLOORLICZKACCC - LIV TEAM
11PAULINAPASTUSZEKORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
12KAMILAPASTUSZEKORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
13KAROLINAPEREKITKOORLICZKAMASSI - TACTIC UCI WOMEN TEAM
14WIKTORIAPOLAKORLICZKAUKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
15KAJARYSZORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
16ANNASAGANORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
17KAROLINASTĘPIEŃORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
18DOMINIKAWŁODARCZYKORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
19KINGAZGORZELSKAORLICZKANIEZRZESZONA / NASZOSIE TEAM / WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY
1DAMIANBIENIEKORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
2TOMASZBUDZIŃSKIORLIKWIBATECH MERX WROCŁAW
3MARCINBUDZIŃSKIORLIKWIBATECH MERX WROCŁAW
4DAWIDBURCZAKORLIKWMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
5WOJCIECHBYSTRZYCKIORLIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
6KONRADCZABOKORLIKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI / SPECIALIZED
7PATRYKDĄBSKIORLIKWMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
8KRZYSZTOFDOMINORLIKISEO SERRATURE-RIME-CARNOVALI
9JANFIJAKORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
10PATRYKGIERACKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
11DOMINIKGÓRAKORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
12MICHAŁHERCKEORLIKGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
13MICHAŁJASKOTORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
14DAWIDJONAORLIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
15RADOSŁAWKIRAGAORLIKKS POGOŃ PUŁAWY
16DAWIDKLOCORLIKKS POGOŃ PUŁAWY
17ŁUKASZKOGUTOWICZORLIKNIEZRZESZONY
18DOMINIKKOPIWODAORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
19MATEUSZKOSTAŃSKIORLIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
20SZYMONKRAWCZYKORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
21ADRIANKRAWCZYKORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
22JANKRUKOWSKIORLIKGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
23ADAMKUŚORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
24MICHAŁLACHORLIKUKS SOKÓŁ KĘTY
25HUBERT ŁUKASZLEMAŃSKIORLIKWMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
26BŁAŻEJMADEJAORLIKKLUB KOLARSKI ŻORY
27TOMASZMAKSYMOWICZORLIKMKS LEWART AGS LUBARTÓW
28JÓZEFMAŃKORLIKWMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
29MATEUSZMANOWSKIORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
30ARTURMAŁKOWSKIORLIKDAR BUD TEAM
31JANMIAZGAORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
32ŁUKASZMICHALSKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
33PIOTRMIERZYŃSKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
34KRZYSZTOFNAKONIECZNYORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
35MATEUSZNIEBORASORLIKJBG-2 CRYOSPACE
36MACIEJNOCEŃORLIKGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
37ADAMNOCEŃORLIKWMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
38JAKUBNOWOMIEJSKIORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
39ANTONIOLSZARORLIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
40PIOTRPĘKALAORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
41KAMILPIEKARCZYKORLIKNIEZRZESZONY
42SZYMONPOTASZNIKORLIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
43BARTLOMIEJPROĆORLIKKS POGOŃ PUŁAWY
44MICHAŁPUSTUŁAORLIKAC SPARTA PRAHA
45MATEUSZRAJTAKORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
46JAKUBŚCIBIORORLIKKS POGOŃ PUŁAWY
47DAWIDSĘDZIKORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
48JANSZARYORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
49PAWEŁSZÓSTKAORLIKWIBATECH MERX WROCŁAW
50KAMILTACZYŃSKIORLIKKLTC KONIN
51SZYMONTRACZORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
52KACPERWALKOWIAKORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
53REMIGIUSZWAWAKORLIKUKS SOKÓŁ KĘTY
54KAROLWAWRZYNIAKORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
55MICHAŁWENGLORZORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
56DAWIDWIŚNIEWSKIORLIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
57MARCINZARĘBSKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
58GABRIELŁAZARZORLIKUKS SOKÓŁ KĘTY
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     25.11.2020 - Procedury bezpieczeństwa dotyczące ograniczania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 - 84 Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym (40)
     21.11.2020 - Klauzula informacyjna - 84 Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym (34)
     21.11.2020 - Regulamin - 84 Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym (58)
     25.10.2020 - Wyniki - Orlik - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (160)
     25.10.2020 - Wyniki - Orlik, Elita - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (291)
     25.10.2020 - Wyniki - Junior - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (209)
     25.10.2020 - Wyniki - Amatorzy - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (277)
     25.10.2020 - Wyniki - Juniorka - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (113)
     25.10.2020 - Wyniki - Juniorka młodsza, Kobiety Elita(Open) - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (264)
     25.10.2020 - Ustawienie na starcie - Junior, Orlik, Elita - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (92)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
     09.01.2021 - Włoszakowice - 84 Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 244488                                              Dzisiaj jest Niedziela, 334 dzień roku, 29.11.2020                                                                                                                          REGULAMIN SERWISU                   POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright 2020 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 0.021 sek.