www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:
www.wynikizawodow.eu - Obsługa imprez sportowych
2020-07-30 13:55:43Regulamin GSMP (83)
2020-07-30 08:09:24Program GSMP (72)
 
 
TERMIN ZGŁOSZEŃ: 2020-08-26 23:59:59
 
Zgłoszeń: 72
Lp Imię Nazwisko Kategoria Drużyna Opłata startowa
1ANNAHARKOWSKAELITA KOBIETYOLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY" / MAZOWSZE SERCE POLSKI
2PATRYKBOGDANIKJUNIORUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
3KACPERCHRYSTEKJUNIORUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
4JAKUBCIEŚLIKIEWICZJUNIORLKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
5MATEUSZCYWIŃSKIJUNIORMAYDAY TEAM
6FILIPGŁOWACKIJUNIORUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
7SZYMONJANICKIJUNIORLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
8MICHAŁKALINOWSKIJUNIORLKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
9JACEKLATOSIJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
10JANMODZELEWSKIJUNIORKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
11JAKUBMUSIALIKJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
12TOBIASZMUSIALIKJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
13PATRYKNOGOWCZYKJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
14JAKUBOBITKOJUNIORMAYDAY TEAM
15TOMASZPELICAJUNIORMAYDAY TEAM
16ŁUKASZSKOCZYLASJUNIORLUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
17DAWIDSOBEKJUNIORLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
18MACIEJSTELCZYKJUNIORUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
19JAKUBSTELCZYKJUNIORUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
20KAMILSZYMACHAJUNIORLKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
21BARTOSZTROSZOKJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
22ANTONIŁUKÓWJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
23ŁUKASZCIECIORJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
24OSKARCZEKAJJUNIOR MŁODSZYTC CHROBRY GŁOGÓW
25MATEUSZDEREŃJUNIOR MŁODSZYLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
26JAKUBFLEKSJUNIOR MŁODSZYLKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
27LUKASGISAJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
28FILIPGRUSZCZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
29PATRYKJAKUBASZJUNIOR MŁODSZYLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
30ŁUKASZJUSZCZAKJUNIOR MŁODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
31KRZYSZTOFKAJTEKJUNIOR MŁODSZYMKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE
32GRZEGORZKITKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
33WIKTORKRAWCZYKJUNIOR MŁODSZYTC CHROBRY GŁOGÓW
34MIKOŁAJKUBICAJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
35SZYMONMACIEJEWSKIJUNIOR MŁODSZYMKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE
36BARTOSZOLEKSIAKJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
37MARSELPACHJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
38JANPAWŁOWSKIJUNIOR MŁODSZYMAYDAY TEAM LUBLIN
39KRZYSZTOFPYTLIKJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
40MATEUSZROZPĘDOWSKIJUNIOR MŁODSZYMAYDAY TEAM LUBLIN
41HUBERTRUDOWICZJUNIOR MŁODSZYTC CHROBRY GŁOGÓW
42ROLANDSOBCZAKJUNIOR MŁODSZYNIEZRZESZONY / PŁOCKI KLUB KOLARSKI
43KACPERSUSLIKJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
44TOMASZSZULSKIJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
45BARTOSZUNGIERJUNIOR MŁODSZYMKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE
46MICHAŁWALOSZEKJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
47ŁUKASZWAWRZACZJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
48JANŁUKÓWJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
49EWABROŻYNAJUNIORKAMAYDAY TEAM
50WIOLETAFURTAKJUNIORKAMAYDAY TEAM
51WIKTORIAGŁADOSZJUNIORKALUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
52ADRIANNARASIŃSKAJUNIORKALKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
53AMELIARUSINEKJUNIORKAMAYDAY TEAM
54KAROLINACHOJNACKAJUNIORKA MŁODSZALKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
55BARBARACYWIŃSKAJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY TEAM
56ALEKSANDRAGRUDZIŃSKAJUNIORKA MŁODSZALKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
57JULIAJEŻJUNIORKA MŁODSZAJEDLICZE TEAM
58KINGAMAREKJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY TEAM LUBLIN
59WIKTORIAPONIEWIERSKAJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY TEAM LUBLIN
60NIKOLASIENIEKJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY TEAM LUBLIN
61DAMIANBIENIEKORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
62PATRYKGIERACKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
63DAWIDJONAORLIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
64ŁUKASZKOGUTOWICZORLIKNIEZRZESZONY
65DOMINIKKOPIWODAORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
66ADAMKUŚORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
67ŁUKASZMICHALSKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
68PIOTRMIERZYŃSKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
69ANTONIOLSZARORLIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
70KAMILPIEKARCZYKORLIKNIEZRZESZONY
71DAWIDSĘDZIKORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
72MARCINZARĘBSKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     30.07.2020 - Regulamin GSMP - Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski (83)
     30.07.2020 - Program GSMP - Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski (72)
     21.07.2020 - Wyniki - Jazda parami - młodzik, młodziczka - Mistrzostw małopolski w kolarstwie szosowym w jeździe indywidualnej na czas (169)
     21.07.2020 - Wyniki - Junior, Masters 30-49, Masters 50+ - Mistrzostw małopolski w kolarstwie szosowym w jeździe indywidualnej na czas (215)
     21.07.2020 - Wyniki - Orlik, Elita - Mistrzostw małopolski w kolarstwie szosowym w jeździe indywidualnej na czas (153)
     21.07.2020 - Wyniki - Juniorka, Elita Kobiety, Junior Młodszy - Mistrzostw małopolski w kolarstwie szosowym w jeździe indywidualnej na czas (153)
     21.07.2020 - Wyniki - Młodzik, Młodziczka, Juniorka Młodsza, Żak, Żakini - Mistrzostw małopolski w kolarstwie szosowym w jeździe indywidualnej na czas (188)
     21.07.2020 - Lista startowa - pary - Mistrzostw małopolski w kolarstwie szosowym w jeździe indywidualnej na czas (104)
     21.07.2020 - Lista startowa - indywidualnie - Mistrzostw małopolski w kolarstwie szosowym w jeździe indywidualnej na czas (117)
     07.07.2020 - Regulamin - Mistrzostw małopolski w kolarstwie szosowym w jeździe indywidualnej na czas (187)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
     29.08.2020 - Wysowa Zdrój - Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski
     17.09.2020 - Kraków - 58. TOUR OF MALOPOLSKA
     09.01.2021 - Włoszakowice - 84 Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 192626                                              Dzisiaj jest Piątek, 227 dzień roku, 14.08.2020                                                                                                                         POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright 2020 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 0.043 sek.