www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:
2019-12-29 15:45:54WYNIKI - Junior (261)
2019-12-29 15:44:58WYNIKI - Junior + Mężczyźni Elita (479)
2019-12-29 14:52:29WYNIKI - Juniorka młodsza (166)
2019-12-29 14:50:18WYNIKI - Masters Kobiety (187)
2019-12-29 14:47:51WYNIKI - Juniorka (104)
2019-12-29 14:46:58WYNIKI - Juniorka + Kobiety Elita (224)
2019-12-29 13:39:18WYNIKI - Junior młodszy (303)
2019-12-29 13:10:33WYNIKI - Żak (140)
2019-12-29 13:09:28WYNIKI - Żakini (109)
2019-12-29 12:54:27WYNIKI - Młodzik (151)
2019-12-29 12:52:22WYNIKI - Młodziczka (89)
2019-12-29 12:10:23WYNIKI - Masters I (235)
2019-12-29 10:59:46WYNIKI - Masters III (185)
2019-12-29 10:58:54WYNIKI - Masters II (232)
2019-12-27 20:10:17Lista zgłoszeń (100)
2019-12-12 12:45:43Komunikat - Super Puchar Polski (194)
2019-12-05 18:04:31Regulamin (231)
 
ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW:
Zgłoszeń: 288
Lp Imię Nazwisko Kategoria Drużyna 
1AGNIESZKABACIŃSKAELITA KOBIETMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
2KAROLINACIERLUKELITA KOBIETREAL 64-STO LESZNO
3KINGAKALEMBKIEWICZELITA KOBIETKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
4ZUZANNA KRZYSTAŁAELITA KOBIET VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
5MAŁGORZATAMAZUREK ELITA KOBIETGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
6BRYGIDAPIERSIAKELITA KOBIETKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
7PATRYCJAPIOTROWSKAELITA KOBIETFPB WZK VICTORIA S.A. CARGO EXPRESS
8AGNIESZKASZPOCIŃSKAELITA KOBIETLSKK BEŁCHATÓW / LITYŃSKI
9GABRIELAWOJTYŁAELITA KOBIETSUPERIOR ZATOR
10MAGDALENAZIELIŃSKAELITA KOBIETKKW NEXELO WAŁBRZYCH
11TOMASZBALAELITA MĘZCZYZNMAYDAY TEAM LUBLIN
12SZYMONBIELELITA MĘŻCZYZNGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
13PRZEMYSŁAWGIERCZAKELITA MĘŻCZYZNHUROM SŁAWNO ACCENT
14MARIUSZGILELITA MĘŻCZYZNEUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
15MAREKKONWAELITA MĘŻCZYZNUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
16PAWEŁ KRÓLELITA MĘŻCZYZNWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
17KAROLMICHALSKIELITA MĘŻCZYZNNIEZRZESZONY
18BARTOSZMIKLERELITA MĘŻCZYZNVICTORIA JAROCIN ACCENT TEAM
19DZMITRYPRUDNIKAUELITA MĘŻCZYZNMKS ŚRODA WLKP.
20PATRYKSTOSZELITA MĘŻCZYZNCCC DEVELOPMENT TEAM
21PAWEŁWOJCZALELITA MĘŻCZYZNVYTYV
22ADAMŻUBERELITA MĘŻCZYZNCROSS CARTEL
23KACPERBARTKOWIAKJUNIORSTOWARZYSZENIE KS 64-STO LESZNO
24KAROLBOCHENEKJUNIORKS DEICHMANN ABUS MAT SOBTKA
25MAKSYMILIANBROŻYNAJUNIORLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
26FILIPBRZÓSKAJUNIORKKW NEXELO WAŁBRZYCH
27MATEUSZBYLICAJUNIORCZ.K.K.S. KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
28KACPERCHOJNACKIJUNIORMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
29JAKUBCHUDAKJUNIORREAL 64-STO
30KAROLDZIAMBORJUNIORTEOBIKE RACING TEAM EVANLITE
31MATEUSZ FLEJSZERJUNIORFUNDACJA ROZWOJU KOLARSTWA K. KUŹNIAKA
32MATEUSZGAJDULEWICZJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
33MAKSYMILIANGRZENKOWICZJUNIORGKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
34SZYMONJANICKIJUNIORLKS ZIEMIA OPOLSKA
35PATRYKJANISZEWSKIJUNIORAMG CYBINKA TEAM
36MICHAŁJASKUŁAJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
37BARTOSZKUFLEWSKIJUNIORMLKS BASZTA BYTÓW
38JAKUBLEDZIANOWSKIJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
39JAKUBMUSIALIKJUNIORMGLKS BŁEKITNI
40MIŁOSZOŚKOJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
41MICHAL POMORSKIJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
42KACPERSOBIŚJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
43ALEKSANDERSTANKIEWICZJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
44ALEKSANDERSUSZKOJUNIORGKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
45KACPER SZABUNIAJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
46FILIP SZAŁEKJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
47KACPERTARASZKIEWICZJUNIORMSR MRĄGOWO
48MIKOŁAJ ŻYMŁAJUNIORUKKS IMIELIN TEAM
49ANTONIŁUKÓWJUNIORMGLKS BŁĘKITNI MEXLLER KOZIEGŁOWY
50MATEUSZADAMOWSKIJUNIOR MŁODSZYLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
51MICHAŁADRIANJUNIOR MŁODSZYLKK LUKS SŁAWNO
52KRZYSZTOFANTONOWICZJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
53BARTŁOMIEJBACIECZKOJUNIOR MŁODSZYLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
54ALEKSANDERBASIŃSKIJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
55ELIASZBEDNAREKJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ
56PAWEŁBIELECKIJUNIOR MŁODSZYKKW NEXELO WAŁBRZYCH
57TOMASZBŁAŻEJEWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ
58KAMILBŁONKAŁAJUNIOR MŁODSZYUKKS IMIELIN TEAM
59MICHAŁCEGLEWSKIJUNIOR MŁODSZYAMG CYBINKA TEAM
60ARKADIUSZ CHARCZUKJUNIOR MŁODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
61KAROLCIECHOMSKIJUNIOR MŁODSZYDAZAR OLIMPIC PIASECZNO
62ŁUKASZ CIECIORJUNIOR MŁODSZYLKS ZIEMIA OPOLSKA
63MAKSYMILIANGĄSIEWICZJUNIOR MŁODSZYLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
64LUKASGISAJUNIOR MŁODSZYLKS ZIEMIA OPOLSKA
65ADRIAN GORWAJUNIOR MŁODSZY MKS POLKOWICE
66FILIPGRUSZCZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
67KACPERHOPPAJUNIOR MŁODSZYGKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
68BARTOSZIGNASZEWSKIJUNIOR MŁODSZYLKS ORLĘTA
69JAKUBJANKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
70BARTŁOMIEJJUNIKJUNIOR MŁODSZYLKS ORLĘTA
71ŁUKASZJUSZCZAKJUNIOR MŁODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
72MARCINKAMIŃSKIJUNIOR MŁODSZYHURAGAN
73LUDWIKKANPIŃSKIJUNIOR MŁODSZYCZ.K.K.S. KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
74KAROLINAKARPIŃSKAJUNIOR MŁODSZYMLKS BASZTA BYTÓW
75KUBAKASPAROWJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ
76JAKUBKLIMPELJUNIOR MŁODSZYSTOWARZYSZENIE KS 64-STO LESZNO
77BARTOSZKOBYLAŃSKIJUNIOR MŁODSZYUKS STOBRAWA KLUCZBORK
78KACPERKRUPAJUNIOR MŁODSZYMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
79MIKOŁAJKUBICAJUNIOR MŁODSZYUKS STOBRAWA KLUCZBORK
80IGORKUJAWAJUNIOR MŁODSZYBELTA TEAM GDAŃSK
81NIKODEMMARCINIAKJUNIOR MŁODSZYVICTORIA JAROCIN ACCENT TEAM
82ADAMMARCINIAKJUNIOR MłODSZYCZ.K.K.S. KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
83BARTOSZMARUTJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
84KONRADMINTAJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
85ANTONI MURYJJUNIOR MŁODSZYUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
86BARTOSZOLEKSIAKJUNIOR MŁODSZYMGLKS BŁEKITNI
87MARIANOPĘCHOWSKIJUNIOR MŁODSZYMSR MRĄGOWO
88MARSELPACHJUNIOR MŁODSZYUKS STOBRAWA KLUCZBORK
89WIKTORPOLOWCZYKJUNIOR MŁODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
90TADEUSZPRAXMAJERJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA PIAST SZCZECIN
91JAKUBPRZYBYSZJUNIOR MŁODSZYMKS POLKOWICE
92DOMINIKRATJCZAKJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ
93JAKUBSKRZYPKOWSKIJUNIOR MŁODSZYGKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
94ALEKSANDERŚLĄCZKAJUNIOR MŁODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
95KACPERSUSLIKJUNIOR MŁODSZYUKS STOBRAWA KLUCZBORK
96BRAJANŚWIDERJUNIOR MŁODSZYKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
97MATEUSZURYGAJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN ABUS MAT SOBTKA
98KAJETANWĄSOWICZJUNIOR MŁODSZYCZ.K.K.S. KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
99ŁUKASZWAWRZACZJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
100PAWEŁWAWRZYŃCZYKJUNIOR MŁODSZYKKW NEXELO WAŁBRZYCH
101BARTOSZWENTLANDJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
102SZYMONWIŚNIEWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ
103WIKTORWOŹNIAKJUNIOR MŁODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
104BŁAŻEJWYLEŻOŁJUNIOR MŁODSZYUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
105DAWIDZARICZNYJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ
106IGORZIEMBAJUNIOR MŁODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
107DAWIDŻYGIEŁOJUNIOR MŁODSZYSOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ
108DAWIDŁĄTKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ
109JAN ŁUKÓWJUNIOR MŁODSZYMGLKS BŁĘKITNI MEXLLER KOZIEGŁOWY
110DOROTABIELECKAJUNIORKAKKW NEXELO WAŁBRZYCH
111EMILIAGISAJUNIORKALKS ZIEMIA OPOLSKA
112WERONIKAPAZIEWICZJUNIORKALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
113EMILIARYSZKAJUNIORKAGRUPA KOLARSKA GLIWICE
114WERONIKATABAŁAJUNIORKAUKS SPORTOWIEC PIŁA
115PARTYCJAZAWIERTAJUNIORKAWKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
116MAGDALENAZAWIERTAJUNIORKAWKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
117JULIAZIĘBAJUNIORKAHUROM SŁAWNO ACCENT
118MAJACIEŚLAJUNIORKA MŁODSZAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
119MARTADUTCZAKJUNIORKA MŁODSZALKS TRASA ZIELONA GÓRA
120TATIANAGROMADAJUNIORKA MŁODSZAGRUPA KOLARSKA GLIWICE
121WIKTORIAHEJMANJUNIORKA MŁODSZAKKW NEXELO WAŁBRZYCH
122KATARZYNAJEDYNAKJUNIORKA MŁODSZALKK LUKS SŁAWNO
123ZOFIAKRYSTKOWIAKJUNIORKA MŁODSZAFUNDACJA ROZWOJU KOLARSTWA K. KUŹNIAKA
124JULIALEGIEĆJUNIORKA MŁODSZAKS DEICHMANN ABUS MAT SOBTKA
125MARTAMAREKJUNIORKA MłODSZACZ.K.K.S. KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
126MALWINAMULJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
127NATALIAMUSKUSJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
128OLIWIAOPIELAJUNIORKA MŁODSZALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
129WIKTORIAPODMOSTKAJUNIORKA MŁODSZAUKS STOBRAWA KLUCZBORK
130PAWEŁ BARONMASTERS IGRUPA KOLARSKA GLIWICE
131MIROSŁAWBIENIASZMASTERS IBIENIASZ BIKE TEAM
132MAKSYMILIANBIENIASZMASTERS IBIENIASZ BIKE TEAM
133KRZYSZTOFBORKOWSKIMASTERS ISZOOKROWER
134RAFAŁCHMIELMASTERS IFSD SPORT
135TOMASZHELMANMASTERS IBASZTA BYTÓW
136BARTOSZHUZARSKIMASTERS IKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA
137MACIEJIWKOMASTERS IPREANZWEAR TEAM
138ARKADIUSZ JUSIŃSKI MASTERS I ŚWIAT ROWERÓW TEAM
139BARTOSZKONIUSZEWSKIMASTERS IFALA
140PAWEŁLEMPARTMASTERS ITEAM SPORT
141KS.BARTEKPRZYBYLSKIMASTERS IUKS SPORTOWIEC PIŁA
142ARTURSTANIECMASTERS IWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
143MARCINSZEWCZYKMASTERS IOŚKA WARSZAWA
144ŁUKASZ WARŻAŁA MASTERS ISKI&BIKE HOUSE
145PAWEŁ WIENDLOCHA MASTERS IVICTORIA JAROCIN
146JAROSŁAWWOLCENDORFMASTERS IBKK JAKOOBCYCLES
147ŁUKASZZIENKIEWICZMASTERS INS BIKES DEVELOPMENT TEAM
148JANUSZŁODEJMASTERS IAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
149WOJCIECHANDRYSZCZAKMASTERS IINIEZRZESZONY
150GRZEGORZBEDNARCZYKMASTERS IIDIVERSEY TEAM
151MAREKBONECKIMASTERS IIAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
152MARIUSZCHYŁAMASTERS IISTOWARZYSZENIE KS 64-STO LESZNO
153BOGDANCZARNOTAMASTERS IIVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
154KRZYSZTOFDĄBKOWSKIMASTERS IIPRO-FIT-BIKE/JAANBIKES
155OSZCZĘDADANIELMASTERS IIHUZAR BIKE ACADEMY
156ANDRZEJDZIAMBORMASTERS IITEOBIKE RACING TEAM EVANLITE
157SŁAWOMIRFREJOWSKIMASTERS IIMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
158PIOTRGAJEWSKIMASTERS IIMOVLINK BIKE TEAM
159ALEKSANDERGAWRYLUKMASTERS IIDIWERSEY TEAM
160ADAMGRABARAMASTERS IIMOVLINK BIKE TEAM
161DARIUSZHLEKMASTERS IIBALTIC HOME ŚWINOUJŚCIE
162TOMASZ JARZĄBEKMASTERS IIEUROBIKE KACZMAREK ELKECTRIC TEAM
163ANDRZEJKAISERMASTERS IIEUROBIKE KACZMAREK ELKECTRIC TEAM
164TOMASZKUBALAMASTERS IIPRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM
165MACIEJKUBICZMASTERS IIABSOLUTEBIKES.PL TEAM
166MARCINMAKOWSKIMASTERS IIMAYDAY TEAM
167MARCINMICHALCZEWSKIMASTERS IILEGION SERWIS
168WOJCIECHSOCHOŃMASTERS II NIEZRZESZONY
169MAREKSTRAMMASTERS IISTRAMBIKE
170RAFAŁTŁUSZCZAKMASTERS IIHOTEL CZTERY BRZOZY
171JAROSŁAWWOJCZALMASTERS IIVYTYV
172WALDEMARBANASIŃSKIMASTERS IIIBROWAR FORTUNA
173KRZYSZTOFGIERCZAKMASTERS IIINIESTOWARZYSZONY
174MAREKJAROSMASTERS IIIJAROSBIKE
175KRZYSZTOFKAMIŃSKIMASTERS IIINIEZRZESZONY
176MARIUSZKOWALCZYKMASTERS IIIMGLKS BŁEKITNI
177MARIAN KŁOS MASTERS IIIDIVERSEY TEAM
178ANDRZEJMISINAMASTERS IIIGKGLIWICE
179EDWARDNISZTUKMASTERS III1947
180GRZEGORZREPIŃSKIMASTERS IIINIEZRZESZONY
181MAREKSORBIANMASTERS IIIHUROM MASTERS
182JERZYSTĘKIELMASTERS IIIGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR
183MAREKWITKIEWICZMASTERS IIIVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
184LESZEKZIĘTKOWSKIMASTERS IIITRENUJ ROWER
185MARIANŻUREKMASTERS IIITRENUJ ROWER
186KAROLINAKRUSZYŃSKAMASTERS KOBIETYBIENIASZ BIKE TEAM
187JOANNAKUCALMASTERS KOBIETYKTK IMAGE
188DOROTAWARCZYKMASTERS KOBIETYLKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
189MONIKAWRONAMASTERS KOBIETYNIEZRZESZONA
190MILENABANASZKIEWICZMŁODZICZKALKS TRASA ZIELONA GÓRA
191AMELIABOŻEKMŁODZICZKAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
192ROZALIADUTCZAKMŁODZICZKALKS TRASA ZIELONA GÓRA
193MAJAJÓZKOWICZMŁODZICZKAAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
194AMELIAKOŁODZIEJMŁODZICZKAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
195NADIAMACIOSMŁODZICZKALKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
196JAGODAONDRAMŁODZICZKADAZAR OLIMPIC PIASECZNO
197ESTERA PIECZONKAMŁODZICZKAMKS ŚRODA WLKP.
198MARTASOBIERAJMŁODZICZKAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
199OLASTAWIRAJMŁODZICZKAUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
200JAGODASUŁOWICZMŁODZICZKAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
201NIKOLA SZULCMŁODZICZKAAMG CYBINKA TEAM
202MILENATOKARSKAMŁODZICZKAMGLKS BŁEKITNI
203KINGATYSZKIEWICZMŁODZICZKAMKS ŚRODA WLKP.
204NINAWASIJ MŁODZICZKALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
205JULIAWYPICHMŁODZICZKALUKS TGK TRANSSILESIA
206KAROLINAWYSOCKAMŁODZICZKALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
207KSAWERYADASZAKMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
208ALEKSANDERAUGUŚCIKMŁODZIKLKK LUKS SŁAWNO
209GRZEGORZBOIŃSKIMŁODZIKUKS SPORTOWIEC PIŁA
210VICTOR HUGOBRENDERSMŁODZIKWV DE JONGE RENNER
211JÓZEFCIECHOMSKIMŁODZIKDAZAR OLIMPIC PIASECZNO
212BARTOSZCYGANMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
213WIKTORCZEKAYMŁODZIKUKS SPORTOWIEC PIŁA
214PIOTRDOMAGAŁAMŁODZIKUKKS IMIELIN TEAM
215BARTOSZDROŻDŻYŃSKIMŁODZIKREAL 64-STO LESZNO
216LUKASGIEROKMŁODZIKLKS ZIEMIA OPOLSKA
217JACEK GLAZIKMŁODZIKMLKS BASZTA BYTÓW
218KAROLHARENDAMŁODZIKUKS SPORTOWIEC PIŁA
219BARTOSZHŁONDMŁODZIKCZ.K.K.S. KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
220MICHAŁJEDYNAKMŁODZIKLKK LUKS SŁAWNO
221WIKTORKARWATMŁODZIKLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
222MARCELKOŻYCZAKMŁODZIKREAL 64-STO
223DOMINIKKRZYŚKÓWMŁODZIKUKS STOBRAWA KLUCZBORK
224WOJTEKKUDERCZAKMŁODZIKVICTORIA JAROCIN ACCENT TEAM
225OSKARKULAKMŁODZIKMGLKS BŁEKITNI
226DAWIDLEWANDOWSKIMŁODZIKLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
227MACIEJMACIASZEKMŁODZIKLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
228MARCELMĄDRYGAŁMŁODZIKULKS HURAGAN ŻAGAŃ
229MICHAŁMARCINIAKMŁODZIKKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
230MIŁOSZ MARCINIAKMŁODZIKUKS SPORTOWIEC PIŁA
231OSKARMASKAMŁODZIKMGLKS BŁEKITNI
232KACPERMIENTKIMŁODZIKUKS COPERNICUS TORUŃ
233ROBERTMIKAMŁODZIKLKS ZIEMIA OPOLSKA
234JAKUBPAJĄKMŁODZIKLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
235MACIEJ PARZYCHMŁODZIKMSR MRĄGOWO
236PIOTRPIETRZAKMŁODZIKUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
237MIKOŁAJPIÓRKOWSKIMŁODZIKAMG CYBINKA TEAM
238SZYMONPUKMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
239DAWIDRADKIEWICZMŁODZIKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
240MIŁOSZREMBICKIMŁODZIKULKS HURAGAN ŻAGAŃ
241GABRIEL ROGACZEWSKIMŁODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
242ADAMSAPIEJAMŁODZIKLKK LUKS SŁAWNO
243JAN SKUPIŃSKI MŁODZIKLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
244DANIELSÓJKAMŁODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
245RECA TOMASZMŁODZIKMLKS BASZTA BYTÓW
246JEREMIASZTWARDOCHMŁODZIKUKKS IMIELIN TEAM
247WIKTORWALASEKMŁODZIKMGLKS SZK. KOL. OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
248SZYMONWRONAMŁODZIKKS DEICHMANN ABUS MAT SOBTKA
249BARTOSZWŁODARCZYKMŁODZIKCZ.K.K.S. KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
250MARCINWŁODARSKIMŁODZIKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
251LEONŁODEJMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
252BARTOSZŁYŻWAMŁODZIKUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
253ANTONINA BIAŁEKORLICZKAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
254KLAUDIA CZABOKORLICZKAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
255KAROLINAWITEKORLICZKALKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
256WIJCIECHCENIUCHORLIKGKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
257MACIEJCHMIELEWSKIORLIKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
258KACPERFISZERORLIKSTOWARZYSZENIE KS 64-STO LESZNO
259NIKODEMGRZENKOWICZORLIKGKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
260JANKRUKOWSKIORLIKGKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
261PIOTRKRYŃSKIORLIKVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
262JAKUB MĄDRYORLIK-
263MAKSYMILIANMENDELEEW - PILECKIORLIKMKS ŚRODA WLKP.
264PIOTRMIERZYŃSKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
265STANISŁAWNOWAKORLIKVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
266ANTONIOLSZARORLIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
267FILIPPROKOPYSZYN ORLIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
268JAKUBSYKUŁAORLIKGKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
269BARTOSZBARTKOWIAKŻAKSTOWARZYSZENIE KS 64-STO LESZNO
270JAN BŁYSKOŃŻAKLEDENT
271DARIUSZFUTRYKŻAKAMG CYBINKA TEAM
272IGORGÓRKAŻAKUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
273BARTOSZJUSZCZAKŻAKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
274IGORJUSZCZAKŻAKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
275MIKOŁAJLEGIEĆŻAKUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
276BŁAŻEJLESZKIEWICZŻAKLKS ORLĘTA
277JAKUBLISŻAKUKKS IMIELIN TEAM
278KACPERMIZUROŻAKREAL 64-STO
279PAWEŁNOWAKŻAKUKKS IMIELIN TEAM
280OSKARRYBAKŻAKCZ.K.K.S. KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
281BARTOSZSTURMOWSKIŻAKLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
282FILIPTRAWNIKŻAKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
283FRANCISZEKWEŻGOWIECŻAKCZ.K.K.S. KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA
284MAREKZASĘPAŻAKKTK KALISZ
285MAJAKUBICAŻAKINIUKS STOBRAWA KLUCZBORK
286HANNASKUPIŃSKAŻAKINILKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
287ELŻBIERTASZYMAŃSKAŻAKINIDAZAR OLIMPIC PIASECZNO
288MAJATUŁACZ ŻAKINIUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     22.02.2020 - WYNIKI - Masters II - Puchar Burmistrza Kęt (59)
     22.02.2020 - WYNIKI - Masters I - Puchar Burmistrza Kęt (47)
     22.02.2020 - WYNIKI - Junior - Puchar Burmistrza Kęt (39)
     22.02.2020 - WYNIKI - Elita - Puchar Burmistrza Kęt (72)
     22.02.2020 - WYNIKI - Orlik - Puchar Burmistrza Kęt (54)
     22.02.2020 - WYNIKI - Masters III - Puchar Burmistrza Kęt (31)
     22.02.2020 - WYNIKI - Kobiety Elita - Puchar Burmistrza Kęt (39)
     22.02.2020 - WYNIKI - Juniorka - Puchar Burmistrza Kęt (30)
     22.02.2020 - WYNIKI - Junior młodszy - Puchar Burmistrza Kęt (35)
     22.02.2020 - WYNIKI - Młodziczka - Puchar Burmistrza Kęt (28)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
     07.03.2020 - Stronie - Puchar Wójta Gminy Stryszów - MM Przełaj
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 147095                                              Dzisiaj jest Środa, 57 dzień roku, 26.02.2020

Copyright 2020 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 0.018 sek.