www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:
2019-01-13 15:27:19Komunikat64 - statystyka wyścigu (266)
2019-01-13 15:26:20Komunikat63 - WYNIKI - KLASYFIKACJA KLUBOWA (354)
2019-01-13 15:09:33Komunikat62 - WYNIKI - ORLIK (324)
2019-01-13 15:08:14Komunikat61 - WYNIKI - ORLIK+ELITA (680)
2019-01-13 14:13:03Komunikat60 - WYNIKI - JUNIORKA (270)
2019-01-13 14:11:45Komunikat59 - WYNIKI - ORLICZKA (222)
2019-01-13 14:10:00Komunikat58 - WYNIKI - JUNIORKA+KOBIETY ELITA (492)
2019-01-13 12:45:01Komunikat57 - WYNIKI - JUNIOR (510)
2019-01-13 12:32:26Komunikat39 - Ustawienie na starcie - Orlik+Elita (201)
2019-01-13 12:29:56Komunikat38 - Lista startowa - Orlik+Elita (146)
2019-01-13 11:59:50Komunikat56 - WYNIKI - JUNIOR MŁODSZY (400)
2019-01-13 11:37:11Komunikat37 - Ustawienie na starcie - Juniorka+Kobiety Elita (130)
2019-01-13 11:35:26Komunikat36 - Lista startowa - Juniorka+Kobiety Elita (91)
2019-01-13 11:17:59Komunikat55 - WYNIKI - JUNIORKA MŁODSZA (260)
2019-01-13 10:23:19Komunikat35 - Ustawienie na starcie - Junior (104)
2019-01-13 10:22:28Komunikat34 - Lista startowa - Junior (79)
2019-01-13 09:37:50Komunikat33 - Ustawienie na starcie - Junior Młodszy (122)
2019-01-13 09:35:25Komunikat32 - Lista startowa - Junior Młodszy (90)
2019-01-13 09:01:26Komunikat31 - Ustawienie na starcie - Juniorka Młodsza (78)
2019-01-13 08:59:55Komunikat30 - Lista startowa - Juniorka Młodsza (61)
2019-01-12 15:48:33Komunikat54 - WYNIKI - MŁODZICZKA (352)
2019-01-12 15:47:31Komunikat53 - WYNIKI - MŁODZIK (480)
2019-01-12 13:52:13Komunikat52 - WYNIKI - ŻAKINI (263)
2019-01-12 13:51:31Komunikat51 - WYNIKI - ŻAK (309)
2019-01-12 13:46:30Komunikat29 - Ustawienie na starcie - Młodziczka (139)
2019-01-12 13:45:32Komunikat28 - Lista startowa - Młodziczka (87)
2019-01-12 13:43:42Komunikat27 - Ustawienie na starcie - Młodzik (124)
2019-01-12 13:29:00Komunikat26 - Lista startowa - Młodzik (106)
2019-01-12 12:49:54Komunikat48 - WYNIKI - MASTERS IIB (500)
2019-01-12 12:49:04Komunikat47 - WYNIKI - MASTERS IIA (539)
2019-01-12 12:47:26Komunikat46 - WYNIKI - MASTERS I (466)
2019-01-12 12:02:45Komunikat25 - Ustawienie na starcie - ŻAKINI (67)
2019-01-12 12:01:43Komunikat24 - Lista startowa - ŻAKINI (66)
2019-01-12 11:56:44Komunikat23 - Ustawienie na starcie - ŻAK (71)
2019-01-12 11:55:47Komunikat22 - Lista startowa - ŻAK (66)
2019-01-12 11:49:12Komunikat45 - WYNIKI - MASTERS KOBIETY (225)
2019-01-12 11:47:58Komunikat44 - WYNIKI - MASTERS V (237)
2019-01-12 11:46:47Komunikat43 - WYNIKI - MASTERS IVB (242)
2019-01-12 11:42:20Komunikat42 - WYNIKI - MASTERS IVA (272)
2019-01-12 11:36:34Komunikat41 - WYNIKI - MASTERS IIIB (297)
2019-01-12 11:35:14Komunikat40 - WYNIKI - MASTERS IIIA (348)
2019-01-12 10:13:24Komunikat19 - Ustawienie na starcie - MASTERS IIB (109)
2019-01-12 10:12:16Komunikat18 - Lista startowa - MASTERS IIB (74)
2019-01-12 10:09:41Komunikat17 - Ustawienie na starcie - MASTERS IIA (74)
2019-01-12 10:08:39Komunikat16 - Lista startowa - MASTERS IIA (74)
2019-01-12 10:06:37Komunikat15 - Ustawienie na starcie - MASTERS I (59)
2019-01-12 10:04:43Komunikat14 - Lista startowa - MASTERS I (63)
2019-01-12 09:19:57Komunikat13 - Ustawienie na starcie - MASTERS KOBIETY (52)
2019-01-12 09:18:49Komunikat12 - Lista startowa - MASTERS KOBIETY (55)
2019-01-12 09:17:56Komunikat11 - Ustawienie na starcie - MASTERS V (52)
2019-01-12 09:16:43Komunikat10 - Lista startowa - MASTERS V (54)
2019-01-12 09:15:30Komunikat9 - Ustawienie na starcie - MASTERS IVB (56)
2019-01-12 09:14:46Komunikat8 - Lista startowa - MASTERS IVB (49)
2019-01-12 09:13:32Komunikat7 - Ustawienie na starcie - MASTERS IVA (57)
2019-01-12 09:12:28Komunikat6 - Lista startowa - MASTERS IVA (54)
2019-01-12 09:11:28Komunikat5 - Ustawienie na starcie - MASTERS IIIB (56)
2019-01-12 09:09:49Komunikat4 - Lista startowa - MASTERS IIIB (58)
2019-01-12 09:08:46Komunikat3 - Ustawienie na starcie - MASTERS IIIA (54)
2019-01-12 09:07:55Komunikat2 - Lista startowa - MASTERS IIIA (48)
2019-01-10 15:15:04OFICJALNA Lista zgłoszeń - MĘŻCZYŹNI ŻAK-ELITA (378)
2019-01-10 10:19:28OFICJALNA Lista zgłoszeń - MĘŻCZYŹNI MASTERS (349)
2019-01-10 08:57:59OFICJALNA Lista zgłoszeń - KOBIETY (272)
2019-01-09 08:06:03Lista zgłoszeń - BRAK LICENCJI NA ROK 2019 (348)
2019-01-09 08:03:31Lista zgłoszeń - PRAWIDŁOWE licencje na rok 2019 (377)
2018-12-18 09:56:29Mapka trasy (182)
2018-11-28 22:33:18Regulamin (313)
 
ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW:
Zgłoszeń: 439
Lp Imię Nazwisko Kategoria Drużyna 
1MARIUSZPIOTROWSKI50 ANIEZRZESZONY
2MAREKCIASTOŃ50 BBIKE ATELIER TEAM
3DARIUSZWOJCIECHOWSKI50AACTIEJET DARTOMEKS
4MAREKSORBIAN60 ATEAM HUROM
5ZYGMUNTKAPALA60AKTS TYCHY
6KAMILKURZYKAMATORNIEZRZESZONY
7LESZEKPYRKAAMATORKROSS STAFF TEAM
8PIOTRRZESZUTEKAMATORKLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
9MICHAŁWAŁACHAMATORLUKS TOSZECKA GRUPA KOLARSKA
10KRZYSZTOFZIEMBADYREKTOR SPORTOWYKOŹMINIANKA
11TOMASZBALAELITAMAYDAY TEAM LUBLIN
12SZYMON BIELELITAGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
13MAKSYMILIANBIENIASZELITAKCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM
14DAGMARA DRABIKELITANIEZRZESZONY
15MAREKKONWAELITAVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
16MAŁGORZATA MAZUREK ELITAGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
17KAROLMICHALSKIELITAPRONGHORN RACING DENMARK
18BARTOSZ MIKLERELITAVICTORIA JAROCIN ACCENT
19JAKUBRATAJCZAKELITANIEZRZESZONY
20ADAMŻUBERELITANIESTOWARZYSZONY
21PIOTRMIERZYŃSKIELITA / U-23TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
22AGNIESZKABACIŃSKAELITA KOBIETMAT ATOM DEWELOPER
23BARBARABOROWIECKAELITA KOBIET TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
24KAROLINACIERLUKELITA KOBIETREAL 64-STO LESZNO
25PATRYCJA PIOTROWSKAELITA KOBIETPIOTROWSKI BIKES
26MARTATUROBOŚELITA KOBIETHUROM LKK LUKS SŁAWNO ACCENT
27ANNAWIESEELITA KOBIETOŚKA WARSZAWA
28PATRYCJALORKOWSKAELITA KOBIET / U - 23TKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
29KINGAKALEMBKIEWICZELITA KOBIET/ U-23KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
30KLAUDIACZABOKELITA KOBIETYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
31ZUZANNAKRZYSTAŁAELITA KOBIETYVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
32KAROLINAWITEKELITA KOBIETY / U - 23LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
33MICHAŁPALUTAELITA MCCC DEVELOPMENT TEAM
34ALEKSANDERGAWRYLUKIIIADIVERSEY TEAM
35JERZYSTĘKIELIIIAGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR
36KACERCHRYSTEKJ.MŁODSZYUKS KOŻMINIANKA KOŻMINEK
37KACERCHRYSTEKJ.MŁODSZYUKS KOŻMINIANKA KOŻMINEK
38ŁUKASZJUSZCZAKJ.MŁODSZYUKS KOŻMINIANKA KOŻMINEK
39IGORSĘKJ.MłODSZYUKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ
40NATALIAKACZMARCZYKJUIORKA MŁODSZADEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE
41ADAMSULIGAJUMłODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
42MICHAŁWALOSZEKJUMłODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
43JAKUBBINKOWSKIJUNIORKS STOMIL POZNAŃ
44MATEUSZBYLICAJUNIORCZ.K.K.S.KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
45KONRADCZABOKJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
46BARTOSZDEREKJUNIORLKS ZIEMIA OPOLSKA
47HUBERTDROBEKJUNIORNIEZRZESZONY
48JACEKDUDARJUNIORULKS HURAGAN
49KAROLDZIAMBORJUNIORTEOBIKE EVANLITE TEAM
50KACPERFISZERJUNIORREAL 64-STO
51MATEUSZFLEJSZERJUNIORFUNDACJA ROZWOJU KOLARSTWA K. KUŹNIAKA
52DOMINIKGÓRAKJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
53SZYMONGRYN JUNIORUCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
54MAKSYMILIANGRZENKOWICZJUNIORGKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
55SZYMONJANICKIJUNIORLKS ZIEMIA OPOLSKA
56PIOTRKRYNSKIJUNIORVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
57BARTOSZKUFLEWSKIJUNIORMLKS BASZTA BYTÓW
58MICHAŁLACHOWICZJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
59JAKUBLEDZIANOWSKIJUNIORLKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
60SZYMONMARCINIAKJUNIORKS STOMIL POZNAŃ
61SZYMONMARCINIAKJUNIORKS STOMIL POZNAŃ
62JAKUBMUSIALIKJUNIORMGLKS BŁEKITNI MEXLLER
63ŁUKASZNOWICKIJUNIORLSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
64ANTONIOLSZARJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
65SZYMONORTMANJUNIORGKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
66MIŁOSZOŚKOJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
67KONRAD PANGLISZ JUNIORNIESTOWARZYSZONY
68SZYMON POMIANJUNIORUKS WYGODA BIAŁYSTOK
69MICHAŁSAPIEJAJUNIORHUROM LKK LUKS SŁAWNO ACCENT
70KACPETSIŃSKIJUNIORIKS COPERNICUS -SMS TORUŃ
71KACPERSIŃSKIJUNIORUKS COPERNICUS-SMS TORUŃ
72ALEKSANDERSIWIASZCZYK JUNIORLKS ZIEMIA OPOLSKA
73ALEKSANDERSUSZKOJUNIORGKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
74ARKADIUSZWACHJUNIORHUROM LKK LUKS SŁAWNO ACCENT
75KACPERWAWRZACZJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
76SEBASTIANŻUREKJUNIORMAYDAY TEAM
77ANTONIŁUKÓWJUNIORMGLKS BŁEKITNI MEXLLER
78KACPERGOCYŁAJUNIOR MŁMGLKS BŁEKITNI MEXLLER
79BARTOSZOLEKSIAKJUNIOR MŁMGLKS BŁEKITNI MEXLLER
80MIKOŁAJŻYMŁAJUNIOR MłUKKS IMIELIN TEAM
81BARTŁOMIEJBACIECZKOJUNIOR MłODSZYLKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
82ALEKSANDERBASIŃSKIJUNIOR MłODSZYKS DEICHMANN ABUS MAT SOBTKA
83BARTOSZ BORYNA JUNIOR MłODSZY BELTATEAM GDAŃSK
84MAKSYMILIANBROŻYNAJUNIOR MłODSZYLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
85BARTŁOMIEJBRYLOWSKIJUNIOR MłODSZYGKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
86FILIPBRZÓSKAJUNIOR MłODSZYKKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH
87WIKTORBUCZAKJUNIOR MłODSZYKS DEICHMANN ABUS MAT SOBTKA
88PIOTRBUDAJUNIOR MłODSZYLKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
89ARTUR BŁASZCZYKJUNIOR MłODSZYMLUKS VICTORIA JAROCIN
90ARTUR BŁASZCZYKJUNIOR MłODSZYVICTORIA JAROCIN ACCENT
91MICHAŁCEGLEWSKIJUNIOR MłODSZYNIEZRZESZONY
92KACPERCHOJNACKIJUNIOR MŁODSZYMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
93KACPERCHRYSTEKJUNIOR MłODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
94ŁUKASZ CIECIORJUNIOR MŁODSZYLKS ZIEMIA OPOLSKA
95MATEUSZCYWIŃSKIJUNIOR MłODSZYMAYDAY TEAM LUBLIN
96GABRIELDĄBROWSKIJUNIOR MłODSZYUKS WYGODA BIAŁYSTOK
97JAKUBDRABJUNIOR MłODSZYULKS PAJĘCZNO
98KUBA DZIURSKI JUNIOR MłODSZY MKS DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE
99MATEUSZGAJDULEWICZJUNIOR MłODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
100LUKASGISAJUNIOR MŁODSZYLKS ZIEMIA OPOLSKA
101KACPERHOPPAJUNIOR MłODSZYGKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
102MICHAŁJASKUŁAJUNIOR MłODSZY2X3 RACING TEAM
103ŁUKASZJUSZCZAKJUNIOR MłODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
104MARCINKAMIŃSKIJUNIOR MłODSZYULKS HURAGAN
105JAKUBKASPAROWJUNIOR MłODSZYUKS COPERNICUS- SMS TORUŃ
106TOMASZKASPRZYKJUNIOR MłODSZY UKS COPERNICUS CCC-SMS-TORUŃ
107BARTOSZKOBYLAŃSKIJUNIOR MłODSZYUKS STOBRAWA KLUCZBORK
108OLAF KONCEWICZJUNIOR MłODSZYUKS WYGODA BIAŁYSTOK
109WIKTORKOPACZJUNIOR MłODSZYLKK LUKS SŁAWNO
110SZYMONKORNIAKJUNIOR MŁODSZYUKS-COPERNICUS-CCC-SMS TORUŃ
111MICHAŁKOSZYKOWSKIJUNIOR MłODSZYUKS WYGODA BIAŁYSTOK
112MICHAŁKOSZYKOWSKIJUNIOR MłODSZYUKS WYGODA BIAŁYSTOK
113KACPERKRUPAJUNIOR MŁODSZYMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
114IGOR KUJAWA JUNIOR MłODSZY BELTATEAM GDAŃSK
115WOJCIECHKUSIAKJUNIOR MłODSZYKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
116STANISŁAWKUŹMICKIJUNIOR MłODSZY2X3 RACING TEAM
117STANISŁAWKUŹMICKIJUNIOR MłODSZY2X3 RACING TEAM
118KACPERLEWEKJUNIOR MłODSZYKS STOMIL POZNAŃ
119KACPERMACIEJUKJUNIOR MŁODSZYKS POGOŃ PUŁAWY
120KACPERMACIEJUKJUNIOR MłODSZYKS POGOŃ PULAWY
121KACPERMACIEJUKJUNIOR MłODSZYK.S. POGOŃ PUŁAWY
122OSKARMALECJUNIOR MłODSZYLKS ORLĘTA
123MIKOŁAJMANTHEYJUNIOR MłODSZYLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
124NIKODEMMARCINIAKJUNIOR MłODSZYMLUKS VICTORIA JAROCIN
125NIKODEMMARCINIAKJUNIOR MłODSZYVICTORIA JAROCIN ACCENT
126IWOPACAŁOWSKIJUNIOR MłODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
127ZBONIKOWSKIPAWEŁJUNIOR MłODSZYBELTA TEAM GDAŃSK
128WIKTORPOLOWCZYKJUNIOR MłODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
129TADEUSZPRAXMAJERJUNIOR MłODSZYGRUPA KOLARSKA PIAST SZCZECIN
130DOMINIKRATAJCZAKJUNIOR MŁODSZY UKS COPERNICUS CCC - SMS TORUŃ
131MATEUSZROZPĘDOWSKIJUNIOR MłODSZYMAYDAY TEAM LUBLIN
132MIKOŁAJSEREDNICKIJUNIOR MłODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
133ŁUKASZSKOCZYLASJUNIOR MłODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
134JAKUBSKRZYPKOWSKIJUNIOR MłODSZYGKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
135KACPERSOBIŚJUNIOR MłODSZYLKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
136WIKTORSTALKAJUNIOR MłODSZYCZ.K.K.S.KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
137ALEKSANDERSTANKIEWICZJUNIOR MłODSZYLKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
138MATEUSZSTEMPNAKOWSKIJUNIOR MłODSZYGRUPA KOLARSKA PIAST SZCZECIN
139RADOSŁAWSTRUCZEWSKIJUNIOR MłODSZYSOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ
140FILIPSTRZELECKIJUNIOR MłODSZYUKS COPERNICUS
141FILIPSTRZELECKIJUNIOR MłODSZYUKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ
142FILIPSTRZELECKIJUNIOR MłODSZYUKS COPERNICUS CCC-SMS TORUŃ
143KACPERSUSLIKJUNIOR MłODSZYUKS STOBRAWA KLUCZBORK
144KACPERSZABUNIAJUNIOR MłODSZYLKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
145FILIPSZAŁEKJUNIOR MłODSZYLKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
146PIOTRSZYMCZAKJUNIOR MłODSZYLKS ORLĘTA
147HUBERTWALASEKJUNIOR MŁODSZYMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
148KAJETANWĄSOWICZJUNIOR MłODSZYCZ.K.K.S.KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
149PAWEŁ ZBONIKOWSKI JUNIOR MłODSZY BELTATEAM GDAŃSK
150DAWIDŻYGIEŁOJUNIOR MłODSZYSOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ
151PATRYKJANISZEWSKIJUNIOR MŁODZSZAMG CYBINKA TEAM
152OLIWIAARMATYSJUNIORKAMTB RACING TEAM TARNÓW
153SANDRAJĘDRZEJAKJUNIORKAMLUKS VICTORIA JAROCIN
154MARTYNAKREFTAJUNIORKAMLKS BASZTA BYTÓW
155NATALIA KRZEŚLAKJUNIORKATKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
156EWAMIŁEKJUNIORKAMGLKS BŁEKITNI MEXLLER
157NICOLEOSTOJSKAJUNIORKALKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
158BRYGIDAPIERSIAKJUNIORKAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
159NATALIAŚLIWIŃSKAJUNIORKAGKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
160KAROLINASTĘPIEŃJUNIORKALSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
161JULIAZIĘBAJUNIORKAHUROM LKK LUKS SŁAWNO ACCENT
162JUSTYNACEBULAJUNIORKA MłODSZAGKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
163JULIADĄBROWSKAJUNIORKA MŁODSZALKS ZIEMIA OPOLSKA
164MARTADUTCZAKJUNIORKA MłODSZALKS TRASA ZIELONA GÓRA
165WIKTORIAGŁADOSZJUNIORKA MłODSZALKS TRASA ZIELONA GÓRA
166MILENAJĘDRZEJAKJUNIORKA MłODSZAMLUKS VICTORIA JAROCIN
167MILENAJĘDRZEJAKJUNIORKA MłODSZAVICTORIA JAROCIN ACCENT
168KAROLINA KARPIŃSKAJUNIORKA MłODSZAMLKS BASZTA BYTÓW
169JULIAKRYMARYSJUNIORKA MłODSZAUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
170EMILIAKUCHTAJUNIORKA MłODSZALKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
171JULIALEGIEĆJUNIORKA MłODSZAKS DEICHMANN ABUS MAT SOBTKA
172EDYTAMARCZAKJUNIORKA MłODSZAGKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
173MALWINAMULJUNIORKA MłODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
174NATALIAMUSKUSJUNIORKA MłODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
175WERONIKAPAZIEWICZJUNIORKA MłODSZALKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
176URSZULA RYBARCZYKJUNIORKA MłODSZAMLKS BASZTA BYTÓW
177KAROLINA STACHYRAJUNIORKA MłODSZAMAYDAY TEAM LUBLIN
178KAROLINA SZUBRAJUNIORKA MłODSZAGRUPA KOLARSKA PIAST SZCZECIN
179OLGAWANKIEWICZJUNIORKA MłODSZAUKS COPERNICUS - CCC - SMS TORUŃ
180ŁUCJAWIERZBICKAJUNIORKA MłODSZATRIATHLON SIEDLCE CLUB
181JULIA WÓDNIAKJUNIORKA MłODSZAK.S. ROMET-RENEX BYDGOSZCZ
182MAGDALENASADŁECKAKOBIETY ELITATKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
183JACEKWALCZAKM-50 ATEAM KOŁO
184EDWARDNISZTUKM5NIEZRZESZONY
185MARCINMRÓZMASTERUKK EŁK PROSTKI
186MARCINMRÓZMASTER IUKK EŁK PROSTKI
187SŁAWOMIR SPŁAWSKIMASTER III BMERX TEAM WĄGROWIEC
188ARTURSPŁAWSKIMASTER III BMERX TEAM WĄGROWIEC
189GRZEGORZARMATYSMASTERSMTB RACING TEAM TARNÓW
190WALDEMARBANASIŃSKI MASTERSBROWAR FORTUNA
191PAWEŁ BARONMASTERSGRUPA KOLARSKA GLIWICE
192MIROSŁAWBIENIASZMASTERSKCP BIENIASZ BIKE TEAM
193MAKSYMILIANBIENIASZMASTERSBIENIASZ TEAM
194MAREKBONECKIMASTERS AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
195MARIUSZCHYŁAMASTERSREAL 64-STO LESZNO
196SŁAWOMIRFREJOWSKIMASTERSMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
197DARIUSZHLEK MASTERSBALTIC HOME
198TADEUSZJASIONEKMASTERSEURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
199MARIUSZKOWALCZYKMASTERSMGLKS BŁEKITNI MEXLLER
200ANDRZEJMICHNIAKMASTERS WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
201ANDRZEJMISINAMASTERSGRUPA KOLARSKA GLIWICE
202MAREKNARUSZEWICZMASTERSFSD SPORT
203MAREKNARUSZEWICZMASTERSFSD SPORT
204DOMINIKOGLĘDZIŃSKIMASTERSNIEZRZESZONY
205EDWARD PLASZCZYKMASTERSNIESTOWARZYSZONY
206MACIEJSAMBORSKIMASTERSPTR DOJLIDY BIAŁYSTOK
207BARTOSZ SAMBORSKI MASTERS PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK
208IRENEUSZSTAFIEJMASTERSKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
209MARCINSZENDERSKIMASTERS NIEZRZESZONY
210MICHAŁ SZUBRAMASTERSGRUPA KOLARSKA PIAST SZCZECIN
211JANUSZŁODEJMASTERS ZKS STAL RZESZÓW
212ZBIGNIEWDOMŻALSKIMASTERS IV AALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM
213PAWELLEMPARTMASTERS 1TEAM SPORT
214BOGDANCZARNOTAMASTERS 2AVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
215JAROSŁAWWOLCENDORFMASTERS 2AJAKOOBCYCLES BKK TEAM
216ANDRZEJWORONAMASTERS 2ASEVEN-PERCEPTUS TEAM
217WOJCIECHANDRYSZCZAKMASTERS 2BNIEZRZESZONY
218JAROSŁAWWOLCENDORFMASTERS 2BJAKOOBCYCLES BKK TEAM
219JAROSŁAWWOLCENDORFMASTERS 2BJAKOOBCYCLES BKK TEAM
220EDWARDGUŁAJMASTERS 3AUKS STOBRAWA KLUCZBORK
221MARIAN KŁOS MASTERS 4ADIVERSEY
222SEBASTIANŚLEDZIKMASTERS 50ADT4YOU
223SEBASTIANŚLEDZIKMASTERS 50ADT4YOU
224MACIEJIWKOMASTERS ITHULE TEAM
225ARKADIUSZ JUSIŃSKI MASTERS IRENAULT TEAM
226SZCZEPANPASZEKMASTERS IFITWHEELS.EU/BIKESTACJA.PL
227RADOSŁAWRĘKAWEKMASTERS ICROSS CARTEL
228SŁAWOMIR SPŁAWSKIMASTERS IMERX TEAM WĄGROWIEC
229ARTURSTANIECMASTERS IWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
230ARTURSTANIECMASTERS IWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
231ARTURSTANIECMASTERS IWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
232MARCINSZEWCZYKMASTERS IOŚKA WARSZAWA
233TOMASZWIENSKOWSKIMASTERS INIEZRZESZONY
234PAWEŁŻEBROWSKIMASTERS IPTR DOJLIDY BIAŁYSTOK
235ANDRZEJDZIAMBORMASTERS IITEOBIKE EVANLITE TEAM
236PIOTRNOWACKIMASTERS IIKOLARZ.PL
237MAREKSTRAMMASTERS IISTRAM BIKE FITTING SERWIS
238ŁUKASZPAŃKOMASTERS II ANIEZRZESZONY
239LUKASZPIERZYNOWSKIMASTERS II AOŚKA WARSZAWA
240KRZYSZTOFURBANEKMASTERS II AGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
241JAKUBWOLCENDORFMASTERS II AJAKOOBCYCLES BKK TEAM
242JAKUBWOLCENDORFMASTERS II AJAKOOBCYCLES BKK TEAM
243JAKUBWOLCENDORFMASTERS II AJAKOOBCYCLES BKK TEAM
244MATEUSZCHOJECKIMASTERS II BOŚKA WARSZAWA
245MARCINMAKOWSKIMASTERS II B MAYDAY TEAM
246TOMASZSKALSKIMASTERS II BRENAULT TEAM
247WOJCIECHSOCHOŃ MASTERS II BNIEZRZESZONY
248ROBERTSUSZCZYŃSKIMASTERS II BMISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI
249JACEKTORZEWSKIMASTERS II BAMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM
250PIOTRŻEBROWSKIMASTERS II BPTR DOJLIDY BIAŁYSTOK
251MICHAŁ BOGDZIEWICZMASTERS IIAAPTEKA GEMINI TEAM
252RAFAŁCHMIELMASTERS IIAFSD SPORT
253PRZEMYSŁAWJANIKMASTERS IIA2X3 RACING TEAM
254ADAM OSTROWSKI MASTERS IIANIEZRZESZONY
255ADAMGRABARAMASTERS IIBROSSMANN BIKE TEAM
256ANDRZEJKAISERMASTERS IIBEURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
257MACIEJKUBICZMASTERS IIBABSOLUTE BIKES TEAM
258MARCINMICHALCZEWSKIMASTERS IIBLEGION SERWIS
259TOMASZOSTOJICZMASTERS IIBDIVERSEY TEAM
260ARKADIUSZPOSMYKMASTERS IIBDIVERSEY TEAM
261JACEKROGOWSKIMASTERS IIBNIEZRZESZONY
262ANDRZEJŚLEDZIONAMASTERS IIBDIVERSEY TEAM
263RAFAŁTŁUSZCZAKMASTERS IIBHOTEL CZTERY BRZOZY
264RAFAŁŁUKAWSKIMASTERS IIBKS STOMIL POZNAŃ
265TOMASZ JARZĄBEKMASTERS III AEURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
266KRZYSZTOFGIERCZAKMASTERS III BNIEZRZESZONY
267MARIUSZCHYŁAMASTERS IIIAREAL 64-STO LESZNO
268MAREK KUBUSZOK MASTERS IIIABIKE ATELIER TEAM
269REMIGIUSZKUŹMICKIMASTERS IIIA2X3 RACING TEAM SZCZECIN
270JACEKBRZÓZKAMASTERS IIIBJBG2 CRIOSPACE
271MAREKJAROSMASTERS IIIBNIEZRZESZONY
272GRZEGORZREPIŃSKIMASTERS IIIBNIEZRZESZONY
273LESZEKZIĘTKOWSKIMASTERS IV ABROŃ RADOM
274JANZOZULIŃSKIMASTERS IV AVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
275MARIANŻUREKMASTERS IV ABROŃ RADOM
276KRZYSZTOFKAMIŃSKIMASTERS IVANIEZRZESZONY
277MAREKWITKIEWICZMASTERS IVAVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
278ZBIGNIEWWALCZAKMASTERS IVBNIEZRZESZONY
279MARTABALCERZAKMASTERS KOBIETYMISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI
280BEATA LORKOWSKA MASTERS KOBIETY BELTATEAM GDAŃSK
281DOROTAWARCZYKMASTERS KOBIETYLKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
282ZBIGNIEWKRZESZOWIECMASTERS VNIEZRZESZONY
283MAREKMIANOWSKIMASTERS VGK PLANETX-BOGO SZCZECIN
284EDWARDNATKANIECMASTERS VMLKS BASZTA BYTÓW
285JANUSZPIETRUSZEWSKIMASTERS VLKK CHRABĄSZCZE NOWOGARD
286PRZEMYSŁAW BARANOWSKI MASTERS1 RAMĘ NA RAMIĘ
287JAROSŁAW WOLCENDORF MASTERS1JAKOOBCYCLES BKK TEAM
288MARCINMRÓZMECHANIKUCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
289GRZEGORZBEDNARCZYKMIIDIVERSEY TEAM
290RAFAŁ TŁUSZCZAK MII BHOTEL CZTERY BRZOZY
291KAMILGUTOWSKIMŁODIKUCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
292MILENABANASZKIEWICZMłODZICZKALKS TRASA ZIELONA GÓRA
293MAŁGORZATA BANDURA MłODZICZKA MKS DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE
294ROZALIADUTCZAKMłODZICZKALKS TRASA ZIELONA GÓRA
295KATARZYNAJEDYNAKMłODZICZKALKK LUKS SŁAWNO
296KATARZYNA KRAKOWSKAMłODZICZKAK.S. ROMET-RENEX BYDGOSZCZ
297ZOFIAKRYSTKOWIAKMŁODZICZKAFUNDACJA ROZWOJU KOLARSTWA K. KUŹNIAKA
298ANNALIPIETAMŁODZICZKAMLKS WIELUŃ
299MARTAMAREKMłODZICZKACZ.K.K.S.KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
300KINGAMAREKMłODZICZKAMAYDAY TEAM LUBLIN
301JOANNAMUSKUSMłODZICZKAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
302EWAPAWLAKMłODZICZKAK.S. ROMET-RENEX BYDGOSZCZ
303WIKTORIAPODMOSTAMłODZICZKAUKS STOBRAWA KLUCZBORK
304WIKTORIAPONIEWIERSKAMłODZICZKAMAYDAY TEAM LUBLIN
305ANNAPRECAMłODZICZKAAKADEMIA KOLARASKA KOŁOBRZEG FILIA KALISZ POMORSKI
306ŻAKLINA SAGANOWSKAMłODZICZKAK.S. ROMET-RENEX BYDGOSZCZ
307OLIWIASZAŁEKMłODZICZKALKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
308NIKOLASZULCMŁODZICZKAAMG CYBINKA TEAM
309NINA WASIJMłODZICZKALKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
310KSAWERYADASZAKMłODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
311MICHAŁ ADRIANMłODZIKLKK LUKS SŁAWNO
312KRZYSZTOF ANTONOWICZMłODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
313FILIPASPADARECMłODZIKSZKÓŁKA KOLARSKA PIAST SZCZECIN
314PIOTRBUDAMłODZIKUKKS IMIELIN TEAM
315KAMILBŁONKAŁAMłODZIKUKKS IMIELIN TEAM
316ARKADIUSZCHARCZUKMłODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
317KAROLCIECHOMSKIMłODZIKDAZAR OLIMPIC PIASECZNO
318BARTOSZCYGANMłODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
319MAKSYMILIANGĄSIEWICZMłODZIKLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
320JACEKGLAZIKMłODZIKMLKS BASZTA BYTÓW
321TATIANAGROMADAMłODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
322FILIPGRUSZCZYŃSKIMłODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
323BARTOSZIGNASZEWSKIMłODZIKLKS ORLĘTA
324WIŚNIEWSKI JAKUB MłODZIK BELTATEAM GDAŃSK
325JAKUBKLIMPELMłODZIKREAL 64-STO
326JAKUBKLIMPELMłODZIKREAL 64-STO
327NATANIELKLUSSMłODZIKKKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH
328BARTŁOMIEJ KOMARMłODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
329KAROLKOPACZMłODZIKLKK LUKS SŁAWNO
330KAMILKORDALSKIMłODZIKGRUPA KOLARSKA PIAST SZCZECIN
331KAMILKORDALSKIMłODZIKSZKÓLKA KOLARSKA PIAST SZCZECIN
332MIKOŁAJKUBICAMłODZIKUKS STOBRAWA KLUCZBORK
333OSKARKULAKMŁODZIKMGLKS BŁEKITNI MEXLLER
334PIOTRKUŚMŁODZIKMLKS WIELUŃ
335SZYMONLACHOWICZMłODZIKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
336MACIEJMACIASZEKMłODZIKLKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
337PATRYKMAGIERSKIMłODZIKLKK LUKS SŁAWNO
338FILIPMALISZMłODZIKUKS WYGODA BIAŁYSTOK
339BARTOSZMARUTMłODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
340OSKARMAŚKAMŁODZIKMGLKS BŁEKITNI MEXLLER
341KONRADMINTAMłODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
342ALEX MYŚLIŃSKI MłODZIK BELTATEAM GDAŃSK
343MATEUSZNEWLIN-ŁUKOWICZMłODZIKMLKS BASZTA BYTÓW
344ŁUKASZNOWAKMłODZIKUKKS IMIELIN TEAM
345OLAFOSTAFINMŁODZIKKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
346PATRYKOWCZAREKMłODZIKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
347PATRYKOWCZAREKMłODZIKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
348PATRYKOWCZAREKMłODZIKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
349PATRYKOWCZAREKMłODZIKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
350MARSELPACHMłODZIKUKS STOBRAWA KLUCZBORK
351JANPAWŁOWSKIMłODZIKMAYDAY TEAM LUBLIN
352MIKOŁAJPIÓRKOWSKIMŁODZIKAMG CYBINKA TEAM
353WIKTORPOPECKIMłODZIKLKK LUKS SŁAWNO
354ALEKSANDER POPOWICZ MłODZIK BELTATEAM GDAŃSK
355DAWID RADKIEWICZMŁODZIKUKS KOŻMINIANKA KOŻMINEK
356DAWID RADKIEWICZMŁODZIKUKS KOŻMINIANKA KOŻMINEK
357DAWIDRADKIEWICZMłODZIKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
358JAKUBRADZIWONOWSKIMłODZIKSOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ
359TOMASZRECAMłODZIKMLKS BASZTA BYTÓW
360GABRIELROGACZEWSKIMłODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
361JANSKUPIŃSKIMłODZIKLKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
362ALEKSANDERŚLĄCZKAMłODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
363OSKARSOŁTYSMłODZIKLKK LUKS SŁAWNO
364WIKTORSTANIEWSKIMłODZIKREAL 64-STO
365KAROLSTELMACHMłODZIKMLKS BASZTA BYTÓW
366PIOTRSTRUCZEWSKIMłODZIKSOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ
367BRAJANŚWIDERMŁODZIKKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
368DAWID SŁOMIŃSKI MłODZIK BELTATEAM GDAŃSK
369KACPERTROCHIMMłODZIKSOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ
370JEREMIASZTWARDOCHMłODZIKUKKS IMIELIN TEAM
371ŁUKASZWAWRZACZMłODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
372PAWEŁWAWRZYŃCZYKMłODZIKKKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH
373BARTOSZWENTLANDMłODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
374MARCEL WOLSKIMłODZIKSZKÓŁKA KOLARSKA PIAST SZCZECIN
375MARCEL WOLSKIMłODZIKSZKÓŁKA KOLARSKA PIAST SZCZECIN
376WIKTORWOŹNIAKMłODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
377IGORZIEMBAMłODZIKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
378JANŁUKÓWMŁODZIKMGLKS BŁEKITNI MEXLLER
379GABRIELAWOJTYŁAORLICZKASUPERIOR ZATOR
380LIDIAKUSZYŃSKAORLICZKA U-23AKADEMIA KOLARSKA SEVEN
381GRZEGORZARMATYSORLIKMTB RACING TEAM TARNÓW
382PATRYKGIERACKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
383PAWEŁKASPRZYKORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
384PIOTRMIERZYŃSKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
385MICHAŁTOPÓRORLIKSUPERIOR ZATOR
386DARIUSZGAJDZIŃSKITRENERUCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
387MACIEJBORKOWSKIU-23UKKS IMIELIN TEAM
388WOJCIECHCENIUCHU-23GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
389MACIEJCHMIELEWSKIU-23WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
390NIKODEMGRZENKOWICZU-23GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
391MICHAŁHERCKEU-23GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
392DAWIDJONAU-23MGLKS BŁEKITNI MEXLLER
393JANKRUKOWSKIU-23GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
394DOMINIKLEWEKU-23KS STOMIL POZNAŃ
395MARCELMODLIŃSKIU-23GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
396TOMASZRZESZUTEKU-23KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
397BARTOSZŚWIERBLEWSKIU-23MGLKS BŁEKITNI MEXLLER
398KACPERWISZNIEWSKIU-23GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
399MARCELIBOGUSLAWSKIU23WIBATECH MERX 7R
400MACIEJCHMIELEWSKIU23WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
401STANISŁAWNOWAKU23/ELITA MANVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
402NADIAMACIOSżACZKALKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
403JULIAWYPICHŻACZKALUKS TOSZECKA GRUPA KOLARSKA
404FILIPASPADARECżAKGRUPA KOLARSKA PIAST SZCZECIN
405FILIPASPADARECżAKSZKÓLKA KOLARSKA PIAST SZCZECIN
406ALEKSANDERAUGUŚCIKżAKLKK LUKS SŁAWNO
407BARTOSZBARTKOWIAKŻAKREAL 64-STO
408JANEKBIELAWSKIZAKSZKÓŁKA KOLARSKA "OLIMPIJCZYK" SZCZEKOCINY
409JACEKBIELAWSKIZAKSZKÓŁKA KOLARSKA "OLIMPIJCZYK" SZCZEKOCINY
410JANBŁYSKOŃŻAKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
411ARSENIUSZCZUDECŻAKZKS STAL RZESZÓW
412JAKUBDEPUTATżAKSOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ
413PIOTRDOMAGAŁAŻAKUKKS IMIELIN TEAM
414BARTOSZDROŻDŻYŃSKIŻAKREAL 64-STO
415DARIUSZFUTRYKŻAKAMG CYBINKA TEAM
416KACPERGARDZIELEWSKIŻAKBELTA TEAM GDAŃSK
417KACPER GARDZIELEWSKI ŻAK BELTATEAM GDAŃSK
418KRZYSZTOFGDULAŻAKZKS STAL RZESZÓW
419KAROLGRZĄDZIELżAKAKADEMIA KOLARASKA KOŁOBRZEG FILIA KALISZ POMORSKI
420MICHAŁJEDYNAKżAKLKK LUKS SŁAWNO
421WIKTORKARWATżAKLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
422BORYSKLACZKOWSKIŻAKKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
423ANTONI KONIUSZEWSKIŻAK BELTATEAM GDAŃSK
424MARCELMĄDRYGAŁŻAKULKS HURAGAN
425KACPERMIZUROŻAKREAL 64-STO
426PAWEŁNOWAKżAKUKKS IMIELIN TEAM-SZKÓŁKA KOLARSKA
427JAKUBPAJĄKżAKLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
428ADAMSAPIEJAżAKLKK LUKS SŁAWNO
429CEZARYSTELMACHżAKMLKS BASZTA BYTÓW
430BARTOSZSTURMOWSKIżAKLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
431MILENATOKARSKAŻAKMGLKS BŁEKITNI MEXLLER
432BARTOSZURBANEKżAKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
433WIKTORWALASEKZAKSZKÓŁKA KOLARSKA "OLIMPIJCZYK" SZCZEKOCINY
434LEONŁODEJŻAKZKS STAL RZESZÓW
435ALEKSANDRAJAWORSKAŻAKINIVENTO BIKE TEAM DALESZYCE
436GABRIELAKACZMARCZYKŻAKINIVENTO BIKE TEAM
437PATRYCJAMITURAŻAKINIMAYDAY TEAM LUBLIN
438AMELIAŁOJEKżAKINIMLKS BASZTA BYTÓW
439ANNA ŁUKASZCZYKŻAKINIUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     20.06.2019 - Wyniki - 36 Kryterium Kolarskie o Złoty Pierścień Krakowa (54)
     11.06.2019 - Regulamin - 36 Kryterium Kolarskie o Złoty Pierścień Krakowa (58)
     11.06.2019 - Wyniki - prolog - Carpathian Couriers Race 2019 - prolog (48)
     09.03.2019 - Wyniki - masters III - MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Puchar Burmistrza Kęt - MM Przełaj (157)
     09.03.2019 - Wyniki - masters II - MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Puchar Burmistrza Kęt - MM Przełaj (143)
     09.03.2019 - Wyniki - junior - MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Puchar Burmistrza Kęt - MM Przełaj (138)
     09.03.2019 - Wyniki - junior - Puchar Burmistrza Kęt - MM Przełaj (137)
     09.03.2019 - Wyniki - masters III - Puchar Burmistrza Kęt - MM Przełaj (137)
     09.03.2019 - Wyniki - masters III - Puchar Burmistrza Kęt - MM Przełaj (118)
     09.03.2019 - Wyniki - masters II - Puchar Burmistrza Kęt - MM Przełaj (136)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 102948                                              Dzisiaj jest Piątek, 235 dzień roku, 23.08.2019

Copyright 2019 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 0.018 sek.