Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-04-13
  • event addressStare Bogaczowice

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2024 #1 (Stare Bogaczowice)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Stare Bogaczowice

Data: 13 kwietnia 2024

Termin zgłoszeń: 11.04.2024

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Bąk Tymoteusz LKS"BRYKSJUSZ"GOŚCIĘCIN Żak (2012r. - 2013r.)
2 Beba Miron KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
3 Beba Olaf KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
4 Bereżnicka Tola PHO3NIX HUZAR BIKE ACADEMY SOBÓTKA Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
5 Bereżnicka Maja PHO3NIX HUZAR BIKE ACADEMY SOBÓTKA Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
6 Bojda Oliwia ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żakini (2012r. - 2013r.)
7 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
8 Brudziński Wojciech JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2010r. - 2011r.)
9 Budny Nadia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
10 Budny Zola GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
11 Chmielewski Filip GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
12 Chmielewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
13 Chmielewski Antoni KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik (2010r. - 2011r.)
14 Dec Szymon KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik (2010r. - 2011r.)
15 Drahan Aleksander KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
16 Drahan Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini (2012r. - 2013r.)
17 Drahan Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
18 Dzielnicka Malwina ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żakini (2012r. - 2013r.)
19 Dżus Mikołaj UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
20 Faron Paweł UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
21 Faron Piotr UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
22 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
23 Fomin Kirill TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik (2010r. - 2011r.)
24 Furyk Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
25 Gadomski-pokój Marcel JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2012r. - 2013r.)
26 Gala Maciej ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
27 Gala Jakub ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
28 Gandecki Wiktor UKS SPORT BRALIN Żak (2012r. - 2013r.)
29 Glinka Piotr MLKS WIELUŃ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
30 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ / INVEST-PARK Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
31 Gorczyca Franciszek AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
32 Gorczyca Zofia AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
33 Grabowski Aleksander MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2010r. - 2011r.)
34 Grajeta Filip KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
35 Grudziński Mateusz ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
36 Grudziński Aleksander ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
37 Grzelak Piotr KUDOWIANKA WEMECO Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
38 Grzelak Wojciech KUDOWIANKA WEMECO Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
39 Hapka Wiktor TC CHROBRY GŁOGÓW Żak (2012r. - 2013r.)
40 Hentosz Jakub TC CHROBRY GŁOGÓW Żak (2012r. - 2013r.)
41 Herbowski Adam UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2010r. - 2011r.)
42 Huzarski Wiktor ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
43 Izdebski Łukasz LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Żak (2012r. - 2013r.)
44 Jabłoński Maksymilian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
45 Jankowski Jan UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2012r. - 2013r.)
46 Jankowski Karol UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
47 Januszewicz Karolina KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka (2010r. - 2011r.)
48 Jeczeń Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
49 Jędrzejczyk Leon UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
50 Jędrzejczyk Nikodem NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
51 Jędrzejewski Jan JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2012r. - 2013r.)
52 Kasperska Julia KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2010r. - 2011r.)
53 Klima Antoni MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
54 Kłosowska Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka (2010r. - 2011r.)
55 Konsewicz Jagoda KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini (2012r. - 2013r.)
56 Kosik Karol LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
57 Kosik Karolina LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
58 Kosik Marcelina LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
59 Kozdraś Liliana MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE Młodziczka (2010r. - 2011r.)
60 Kozubal Stanisław KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
61 Kraska Anastazja TC CHROBRY GŁOGÓW Żakini (2012r. - 2013r.)
62 Krusz Dawid KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
63 Kubicki Jan KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
64 Kuriata Bartosz ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
65 Kurnyta Ksawery NIESTOWARZYSZONY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
66 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2010r. - 2011r.)
67 Kuś Adam GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
68 Kuźmicka Julita NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
69 Kuźmicka Liliana NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
70 Kwiatek Kornel LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Żak (2012r. - 2013r.)
71 Lamorski Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2010r. - 2011r.)
72 Lato Nina NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
73 Lato Aniela NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
74 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
75 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
76 Litwin Adam KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
77 Łach Szymon PHO3NIX HUZAR BIKE ACADEMY SOBÓTKA Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
78 Łojewski Jakub ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
79 Maciejewska Dominika TC CHROBRY GŁOGÓW Żakini (2012r. - 2013r.)
80 Majcherek Filip KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
81 Maleszka Antoni OŚ RACING TEAM Żak (2012r. - 2013r.)
82 Maleszka Franciszek OŚ RACING TEAM Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
83 Marciniak Leon UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
84 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2010r. - 2011r.)
85 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
86 Mazur Jerzy KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
87 Miąso Maciej MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
88 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
89 Miernik Michał MTB WALIM Żak (2012r. - 2013r.)
90 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
91 Mikolajczak Igor NIESTOWARZYSZONY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
92 Mikolajczak Nikola NIESTOWARZYSZONY Żakini (2012r. - 2013r.)
93 Milinkiewicz Bartosz AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
94 Minta Piotr ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
95 Minta Mateusz ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
96 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2012r. - 2013r.)
97 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
98 Mleczek Tymoteusz MTB WALIM Żak (2012r. - 2013r.)
99 Molska Amelia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
100 Murawski Bartłomiej GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
101 Musiał Krystian LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Żak (2012r. - 2013r.)
102 Nastasowski Piotr PHO3NIX HBA ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
103 Nawalany Sebastian JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
104 Neubert Eljas ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
105 Neubert Alena ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żakini (2012r. - 2013r.)
106 Niezabitowski Igor ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
107 Nikoniuk Błażej KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
108 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2010r. - 2011r.)
109 Oblicki Jan WARSZTACIK KOLARSTWA GÓRSKIEGO - MARLENA BOROWSKA Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
110 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ/INVEST PARK Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
111 Opalińska Aniela NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
112 Palimąka Jan NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
113 Pamuła Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
114 Paradowski Kajetan NIESTOWARZYSZONY Elfy Chłopcy (2020r. - 2022r.)
115 Petrovskyj Denys ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
116 Piątek Konrad LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Żak (2012r. - 2013r.)
117 Piórkowski Jakub TC CHROBRY GŁOGÓW Żak (2012r. - 2013r.)
118 Piróg Michał NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
119 Piszczek Lena LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
120 Płoszczyca Piotr UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
121 Płoszczyca Dominik UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
122 Połeć Tomasz MTB WALIM Żak (2012r. - 2013r.)
123 Półtorak Milena ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodziczka (2010r. - 2011r.)
124 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2012r. - 2013r.)
125 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2010r. - 2011r.)
126 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2010r. - 2011r.)
127 Przylepa Szymon KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
128 Pusz Urszula NIEZRZESZONA Żakini (2012r. - 2013r.)
129 Ręgorowicz Antoni ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żak (2012r. - 2013r.)
130 Retinger Karol UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Żak (2012r. - 2013r.)
131 Rozmus Hanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
132 Ruszel Zofia PHO3NIX HUZAR BIKE ACADEMY SOBÓTKA Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
133 Ruszel Alan ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
134 Sałam Antoni UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2012r. - 2013r.)
135 Sidorski Tomasz ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żak (2012r. - 2013r.)
136 Skorupińska Dominika KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
137 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka (2010r. - 2011r.)
138 Sroka Kalina NIEZRZESZONY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
139 Sroka Krzysztof NIEZRZESZONY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
140 Stolarczyk Julia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
141 Surlejewski Szymon ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
142 Surma Oliwia PHO3NIX HUZAR BIKE ACADEMY Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
143 Szczepankiewicz Leo KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
144 Szczepankiewicz Nikodem KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
145 Szczepankiewicz Bruno KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
146 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
147 Szczepański Wojtek GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
148 Szewczak Filip NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
149 Szlendak Kaja JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
150 Szlendak Karina JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
151 Szlendak Kajetan NIESTOWARZYSZONY Żak (2012r. - 2013r.)
152 Szubert Fabian UKS SPORT BRALIN Młodzik (2010r. - 2011r.)
153 Szymański Konrad KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
154 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2010r. - 2011r.)
155 Tomczak Jan GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
156 Urbacka Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
157 Wądołowska Ida NIEZRZESZONA JELENIA GÓRA Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
158 Wądołowski Iwo JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2012r. - 2013r.)
159 Walczak Karol NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
160 Waniołek Hanna NIESTOWARZYSZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
161 Waniołek Mateusz NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
162 Węgrzyn Filip LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Żak (2012r. - 2013r.)
163 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
164 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
165 Widera Gabriel LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Żak (2012r. - 2013r.)
166 Wieczorek Julan KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
167 Winiarczyk Maja NIESTOWARZYSZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
168 Winiarczyk Dawid NIESTOWARZYSZONY Elfy Chłopcy (2020r. - 2022r.)
169 Wrona Błażej ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
170 Wysocki Wojciech UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
171 Yañez dzieżyc Javier NIESTOWARZYSZONY Żak (2012r. - 2013r.)
172 Zaleska Alesia JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2012r. - 2013r.)
173 Zaleski Makar AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
174 Zaleski Bogdan AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
175 Zielewski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
176 Żuk Milena KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka (2010r. - 2011r.)
Back to top