www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:
2018-12-30 16:07:53Wyniki - junior (224)
2018-12-30 16:06:49Wyniki - junior + elita OPEN (384)
2018-12-30 14:43:59Wyniki - kobiety OPEN (229)
2018-12-30 14:41:09Wyniki - juniorka młodsza (120)
2018-12-30 13:34:58Wyniki - junior młodszy (196)
2018-12-30 13:00:17Wyniki - żakini (64)
2018-12-30 12:59:23Wyniki - żak (78)
2018-12-30 12:58:11Wyniki - młodziczka (78)
2018-12-30 12:57:30Wyniki - młodzik (141)
2018-12-30 12:22:08Wyniki - masters I (210)
2018-12-30 11:33:11Wyniki - masters III (128)
2018-12-30 11:32:37Wyniki - masters II (161)
2018-12-28 17:31:05Lista zgłoszeń (80)
2018-11-28 22:29:21Wykaz nagród (118)
2018-11-28 22:27:06Regulamin + mapa trasy (152)
 
ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW:
Zgłoszeń: 217
Lp Imię Nazwisko Kategoria Drużyna 
1MAKSYMILIAN BIENIASZ 10003472883KUP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM
2PIOTRBOROWCZAKAMATORFCT CHŁOPOWIEC
3JAKUB ANTKOWIAKELITAEURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
4PAWEŁ BARONELITAGRUPA KOLARSKA GLIWICE
5PAWEŁBARONELITAGK GLIWICE
6PAWEŁ BARONELITAGRUPA KOLARSKA GLIWICE
7SZYMONBIELELITAGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
8GRZEGORZGRABAREKELITAREAL 64-STO
9MATEUSZKITAELITABRAK
10PAWEŁKRÓLELITAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
11ZUZANNAKRZYSTAŁAELITANIEZRZESZONA
12MAŁGORZATAMAZUREKELITAGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
13BARTOSZMIKLERELITAVICTORIA JAROCIN ACCENT TEAM
14JAKUBNAJSELITACST 7R MTB TEAM
15RADOSŁAWRĘKAWEKELITACROSS CARTEL
16KRZYSZTOFSMYCZYŃSKIELITAOŚKA WARSZAWA
17ŠIMONVANÍČEKELITAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
18ADAMŻUBERELITANIEZRZESZONY
19PIOTRMIERZYŃSKIELITA / U-23KKS GOSTYŃ
20AGNIESZKABACIŃSKAELITA KOBIETMAT ATOM DEWELOPER
21KAROLINACIERLUKELITA KOBIETMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
22KAROLINAWITEKELITA KOBIETY / U - 23LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
23MACIEJCHMIELEWSKIELITA/U-23WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
24MACIEJCHMIELEWSKIELITA/U-23WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
25ADAMSULIGAJUMłODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
26MICHAŁWALOSZEKJUMłODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
27MATEUSZBYLICAJUNIORCZ.K.K.S.KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
28BARTOSZDEREKJUNIORLKS ZIEMIA OPOLSKA
29HUBERTDROBEKJUNIORLKS TRASA ZIELONA GÓRA
30JACEKDUDARJUNIORULKS HURAGAN
31KAROLDZIAMBORJUNIORTEOBIKE RACING TEAM
32KAROLDZIAMBORJUNIORTEOBIKE EVANLITE TEAM
33KACPERFISZERJUNIORREAL 64-STO
34MATEUSZ FLEJSZERJUNIORFUNDACJA ROZWOJU KOLARSTWA K. KUŹNIAKA
35DOMINIKGÓRAKJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
36SZYMONGRYN JUNIORUCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
37SZYMONJANICKIJUNIORLKS ZIEMIA OPOLSKA
38DAWID KOWALCZYK JUNIORREAL 64-STO
39PIOTRKRYNSKIJUNIORVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
40PIOTRKRYNSKIJUNIORVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
41JAKUBLEDZIANOWSKIJUNIORLKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
42JAKUBMĄDRYJUNIOR KS 64-STO
43JAKUBMUSIALIKJUNIORMGLKS BŁEKITNI MEXLLER
44ANTONIOLSZARJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
45MIŁOSZOŚKOJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
46SZYMONPOMIANJUNIORUKS WYGODA BIAŁYSTOK
47KACPERSIŃSKIJUNIORIKS COPERNIKUS -SMS TORUŃ
48ALEKSANDERSIWIASZCZYK JUNIORLKS ZIEMIA OPOLSKA
49KACPERWAWRZACZJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
50SEBASTIANŻUREKJUNIORMAYDAY TEAM
51ANTONIŁUKÓWJUNIORMGLKS BŁEKITNI MEXLLER
52TOMASZKASPRZYKJUNIOR MLODSZYUKS COPERNICUS-SMS TORUŃ
53BARTOSZOLEKSIAKJUNIOR MŁMGLKS BŁEKITNI MEXLLER
54KACPERGOCYŁAJUNIOR MŁ.MGLKS BŁEKITNI MEXLLER
55BARTŁOMIEJBACIECZKOJUNIOR MłODSZYLKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
56KACPER BARTKOWIAK JUNIOR MłODSZY KS REAL 64-STO
57JAKUBBINKOWSKIJUNIOR MłODSZYKS STOMIL POZNAŃ
58PIOTRBISCHOFJUNIOR MłODSZY COPERNICUS TORUŃ
59MAKSYMILIANBROŻYNAJUNIOR MłODSZYLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
60FILIPBRZÓSKAJUNIOR MłODSZYKKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH
61PIOTRBUDAJUNIOR MłODSZYLKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
62ARTUR BŁASZCZYKJUNIOR MłODSZYVICTORIA JAROCIN ACCENT TEAM
63KACPERCHOJNACKIJUNIOR MŁODSZYMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
64ŁUKASZ CIECIORJUNIOR MŁODSZYLKS ZIEMIA OPOLSKA
65KUBADZIURSKIJUNIOR MłODSZYMKS DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE
66MATEUSZGAJDULEWICZJUNIOR MłODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
67MICHAŁJASKUŁAJUNIOR MłODSZY2X3 RACING TEAM
68MIKOŁAJKACZMAREKJUNIOR MłODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
69MARCINKAMIŃSKIJUNIOR MłODSZYULKS HURAGAN
70JAKUBKASPAROWJUNIOR MŁODSZY UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ
71BARTOSZKOBYLAŃSKIJUNIOR MłODSZYUKS STOBRAWA KLUCZBORK
72SZYMONKORNIAKJUNIOR MłODSZY UKS COPERNICUS SMS-TORUŃ
73MICHAŁKOSZYKOWSKIJUNIOR MłODSZYUKS WYGODA BIAŁYSTOK
74MICHAŁKOSZYKOWSKIJUNIOR MłODSZYUKS WYGODA BIAŁYSTOK
75KACPERKRUPAJUNIOR MŁODSZYMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
76DOMINIKKUTELAJUNIOR MłODSZYLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
77STANISŁAWKUŹMICKIJUNIOR MłODSZY2X3 RACING TEAM
78KACPERLEWEKJUNIOR MłODSZYKS STOMIL POZNAŃ
79OSKARMALECJUNIOR MłODSZYLKS ORLĘTA
80NIKODEM MARCINIAKJUNIOR MłODSZYVICTORIA JAROCIN ACCENT TEAM
81MARCINMARCINIAKJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS-SMS TORUŃ
82IWOPACAŁOWSKIJUNIOR MłODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
83WIKTORPOLOWCZYKJUNIOR MłODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
84DOMINIKRATAJCZAKJUNIOR MŁODSZY UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ
85DOMINIKRATAJCZAKJUNIOR MŁODSZY UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ
86DOMINIKRATAJCZAKJUNIOR MŁODSZY UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ
87MATEUSZSAWICKIJUNIOR MłODSZYCOPERNICUS
88IGORSĘKJUNIOR MłODSZYCOPERNICUS
89MIKOŁAJSEREDNICKIJUNIOR MłODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
90ŁUKASZSKOCZYLASJUNIOR MłODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
91KACPERSOBIŚJUNIOR MłODSZYLKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
92WIKTORSTALKAJUNIOR MłODSZYCZ.K.K.S.KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
93ALEKSANDERSTANKIEWICZJUNIOR MłODSZYLKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
94FILIPSTRZELECKI JUNIOR MłODSZY COPERNICUS
95KACPERSUSLIKJUNIOR MłODSZYUKS STOBRAWA KLUCZBORK
96KACPERSZABUNIAJUNIOR MłODSZYLKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
97PIOTRSZYMCZAKJUNIOR MłODSZYLKS ORLĘTA
98HUBERTWALASEKJUNIOR MŁODSZYMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
99KAJETANWĄSOWICZJUNIOR MłODSZYCZ.K.K.S.KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
100 PATRYKJANISZEWSKI JUNIOR MŁODZSZAMG CYBINKA TEAM
101DOROTABIELECKAJUNIORKAKKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH
102EWAMIŁEKJUNIORKAMGLKS BŁEKITNI MEXLLER
103NICOLEOSTOJSKAJUNIORKALKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
104MARTYNASZUDRAJUNIORKALKS SZAWER LESZNO
105MARTADUTCZAKJUNIORKA MłODSZALKS TRASA ZIELONA GÓRA
106WIKTORIAGŁADOSZJUNIORKA MłODSZALKS TRASA ZIELONA GÓRA
107MILENAJĘDRZEJAKJUNIORKA MłODSZAVICTORIA JAROCIN ACCENT TEAM
108NATALIAKACZMARCZYKJUNIORKA MłODSZAMKS DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE
109JULIAKRYMARYSJUNIORKA MłODSZAUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
110EMILIAKUCHTAJUNIORKA MłODSZALKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
111WERONIKAPAZIEWICZJUNIORKA MłODSZALKS POM - SPARTHERM STRZELCE KRAJEŃSKIE
112DOMINIKASKIBAJUNIORKA MłODSZALKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
113OLGAWANKIEWICZJUNIORKA MłODSZAUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ
114OLGAWANKIEWICZJUNIORKA MłODSZAUKS COPERNICUS - SMS TORUŃ
115KATEŘINAMUDŘÍKOVÁKOBIETYACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
116MAGDALENASADŁECKAKOBIETY ELITATKK "PACIFIC" NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
117MARIAN KŁOS M4ADIVERSEY TEAM
118MARCINMRÓZMASTER IUKKPROSTKI
119JACEKANTONOWICZMASTERS AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
120MAREKBONECKIMASTERSAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
121MARIUSZCHYŁAMASTERSREAL-64 STO
122MAREKCHŁOPOWIECMASTERSFCT CHŁOPOWIEC
123DARIUSZHLEKMASTERS2X3 MTB TEAM
124PRZEMYSŁAWJANIKMASTERS2X3 RACING TEAM
125ANDRZEJMICHNIAKMASTERSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
126ANDRZEJMISINAMASTERSGRUPA KOLARSKA GLIWICE
127DOMINIKOGLĘDZIŃSKIMASTERSNIEZRZESZONY
128SEBASTIANŚLEDZIKMASTERSDT4YOU
129MARCINSZENDERSKIMASTERS NIEZRZESZONY
130BOGDANCZARNOTAMASTERS 1VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
131PAWEŁLEMPARTMASTERS 1TEAM SPORT
132RAFAŁŁUKAWSKIMASTERS 2KS STOMIL POZNAŃ
133EDWARDGUŁAJMASTERS 3UKS STOBRAWA KLUCZBORK
134RAFAŁCHMIELMASTERS IFSD SPORT
135ARKADIUSZJUSIŃSKIMASTERS IRENAULT TEAM
136SZCZEPANPASZEKMASTERS IFITWHEELS.EU/BIKESTACJA.PL
137MARCINSZEWCZYKMASTERS IOŚKA WARSZAWA
138JACEKTORZEWSKIMASTERS IAMMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM
139TOMASZWIENSKOWSKIMASTERS INIESTOWARZYSZONY
140ANDRZEJDZIAMBORMASTERS IITEOBIKE EVANLITE TEAM
141ADAMGRABARAMASTERS IIROSSMANN BIKE TEAM
142TOMASZ JARZĄBEKMASTERS IIEURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
143ANDRZEJKAISERMASTERS IIEURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
144MACIEJKUBICZMASTERS IIABSOLUTE BIKES TEAM
145MARCINMAKOWSKIMASTERS IIMAYDAY TEAM
146ARKADIUSZPOSMYKMASTERS IIDIVERSEY TEAM
147MAREKSTRAMMASTERS IISTRAM BIKE FITTING SERWIS
148JAREKWOJCZALMASTERS IIWOJCZAL-BIKE
149PIOTRŻEBROWSKIMASTERS IIPTR DOJLIDY BIAŁYSTOK
150MARCINMICHALCZEWSKIMASTERS IIBLEGION SERWIS
151WALDEMARBANASIŃSKIMASTERS IIIBROWAR FORTUNA
152KRZYSZTOFKAMIŃSKIMASTERS IIINIEZRZESZONY
153ANDRZEJMISINAMASTERS IIIGK GLIWICE
154ZBIGNIEWWALCZAKMASTERS IIINIEZRZESZONY
155MAREKWITKIEWICZMASTERS IIIVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
156MAREKJAROSMASTERS IIIBNIEZRZESZONY
157DOROTAWARCZYKMASTERS KOBIETYLKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
158MARIAN KŁOS MASTERS LLLDIVERSEY TEAM
159GRZEGORZBEDNARCZYKMIIDIVERSEY TEAM
160RAFAŁ TŁUSZCZAK MII BHOTEL CZTERY BRZOZY
161ALEKSANDERŚLĄCZKAMLODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
162WIKTORWOŹNIAKMLODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
163MILENABANASZKIEWICZMłODZICZKALKS TRASA ZIELONA GÓRA
164MAŁGORZATA BANDURAMłODZICZKAMKS DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE
165ROZALIADUTCZAKMłODZICZKALKS TRASA ZIELONA GÓRA
166GABRIELAKACZMARCZYKMłODZICZKAVENTO BIKE TEAM DALESZYCE
167ZOFIAKRYSTKOWIAKMłODZICZKAFUNDACJA ROZWOJU KOLARSTWA K. KUŹNIAKA
168MARTAMAREKMłODZICZKACZ.K.K.S.KOLEJARZ-JURA CZESTOCHOWA
169WIKTORIAPODMOSTAMłODZICZKAUKS STOBRAWA KLUCZBORK
170NIKOLASZULC MŁODZICZKAAMG CYBINKA TEAM
171PATRYK0WCZAREKMłODZIKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
172MATEUSZADAMOWSKIMłODZIKLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
173KSAWERYADASZAKMłODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
174KRZYSZTOF ANTONOWICZMłODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
175MAKSYMILIANBIERNATMŁODZIKREAL 64-STO
176ARKADIUSZCHARCZUKMłODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
177KAROLCIECHOMSKIMłODZIKDAZAR OLIMPIC PIASECZNO
178BARTOSZCYGANMłODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
179MAKSYMILIANGĄSIEWICZMłODZIKLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
180TATIANAGROMADAMłODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
181FILIPGRUSZCZYŃSKIMłODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
182BARTOSZIGNASZEWSKIMłODZIKLKS ORLĘTA
183JAKUBKLIMPELMłODZIKREAL 64-STO
184NATANIELKLUSSMłODZIKKKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH
185BARTŁOMIEJ KOMARMłODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
186BARTŁOMIEJ KOMARMłODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
187MARCELKOŻYCZAKMłODZIKREAL 64-STO
188MIKOŁAJKUBICAMłODZIKUKS STOBRAWA KLUCZBORK
189BARTOSZMARUTMłODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
190KONRADMINTAMłODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
191MARSELPACHMłODZIKUKS STOBRAWA KLUCZBORK
192MIKOŁAJPIÓRKOWSKIMŁODZIKAMG CYBINKA TEAM
193DAWIDRADKIEWICZMłODZIKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
194GABRIELROGACZEWSKIMłODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
195MIKOŁAJSKORUPIŃSKIMłODZIKKKS GOSTYŃ
196DANIELSÓJKAMłODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
197WIKTORSTANIEWSKIMłODZIKREAL 64-STO
198ŁUKASZWAWRZACZMłODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
199PAWEŁWAWRZYŃCZYKMłODZIKKKW WHYTE NEXELO WAŁBRZYCH
200BARTOSZWENTLANDMłODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
201IGORZIEMBAMłODZIKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
202JANŁUKÓWMŁODZIKMGLKS BŁEKITNI MEXLLER
203DAWIDJONAU-23MGLKS BŁEKITNI MEXLLER
204BARTOSZŚWIERBLEWSKIU-23MGLKS BŁĘKITNI MEXLLER
205WOJCIECHCENIUCHU23CARTUSIA KARTUZY
206MACIEJCHMIELEWSKIU23WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
207ADA WIERZBIŃSKAżACZKAUKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
208BARTOSZ BARTKOWIAK ŻAKKS REAL 64-STO
209JANEKBIELAWSKIŻAKSZKÓŁKA KOLARSKA "OLIMPIJCZYK" SZCZEKOCINY
210BARTOSZDROŻDŻYŃSKIŻAKREAL 64-STO
211DARIUSZFUTRYK ŻAKAMG CYBINKA TEAM
212MARCELMĄDRYGAŁŻAKULKS HURAGAN
213KACPERMIZUROŻAKREAL-64 STO
214KACPERMIZUROŻAKREAL-64 STO
215WIKTORWALASEKŻAKSZKÓŁKA KOLARSKA "OLIMPIJCZYK" SZCZEKOCINY
216GABRIELAKACZMARCZYKŻAKINIVENTO BIKE TEAM DALESZYCE
217ANNA ŁUKASZCZYKŻAKINIUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     13.01.2019 - Komunikat64 - statystyka wyścigu - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (205)
     13.01.2019 - Komunikat63 - WYNIKI - KLASYFIKACJA KLUBOWA - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (282)
     13.01.2019 - Komunikat62 - WYNIKI - ORLIK - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (259)
     13.01.2019 - Komunikat61 - WYNIKI - ORLIK+ELITA - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (597)
     13.01.2019 - Komunikat60 - WYNIKI - JUNIORKA - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (204)
     13.01.2019 - Komunikat59 - WYNIKI - ORLICZKA - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (153)
     13.01.2019 - Komunikat58 - WYNIKI - JUNIORKA+KOBIETY ELITA - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (417)
     13.01.2019 - Komunikat57 - WYNIKI - JUNIOR - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (423)
     13.01.2019 - Komunikat39 - Ustawienie na starcie - Orlik+Elita - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (139)
     13.01.2019 - Komunikat38 - Lista startowa - Orlik+Elita - 82. MISTRZOSTWA POLSKI w Kolarstwie Przełajowym - LICENCJE (86)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 74414                                              Dzisiaj jest Poniedziałek, 21 dzień roku, 21.01.2019

Copyright 2019 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 0.227 sek.