Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2023-08-26
  • event addressBaranów Sandomierski - Padew Narodowa

Karpacki Wyścig Kurierów dla Amatorów (Baranów Sandomierski - Padew Narodowa)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: +48 606 319 571
e-mail: tomasz.wojcik@mzkol.pl

Miejscowość: Baranów Sandomierski - Padew Narodowa

Data: 26 sierpnia 2023

Termin zgłoszeń: 25 sierpnia 2023

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Antoszek Przemek ESCAPE RACING TEAM Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
2 Bańka Janusz MPCC Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
3 Bober Hubert NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M2 (1993-2004r.)
4 Borkowski Tomasz MPCC Mężczyźni M2 (1993-2004r.)
5 Borkowski Michał MPCC Mężczyźni M2 (1993-2004r.)
6 Broda Bartłomiej BRODEX PARTY PROFESSIONAL Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
7 Brzuski Antoni BRZUSKI ROWERY NARTY Mężczyźni M6 (1953-1962r.)
8 Cięciel Sonia RYCERZE ROLANDO MACIEJEWSKI TEAM Kobiety K3 (1983-1992r.)
9 Cienciała Marek MMBIKE TEAM Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
10 Cioch Łukasz NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
11 Czapla Radosław NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M2 (1993-2004r.)
12 Czuba Krystian NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M1 (2005-2007r.)
13 Darłak Wiesław BRAK Mężczyźni M6 (1953-1962r.)
14 Dębicki Robert SPORT SERWIS SANDOMIERZ Mężczyźni M5 (1963-1972r.)
15 Dudek Marcin NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
16 Dudzic Adrian LIMANOWSKA GRUPA ROWEROWA Mężczyźni M2 (1993-2004r.)
17 Dudziński Dariusz BRZUSKI ROWERY NARTY Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
18 Duszkiewicz Zbigniew ZAKŁAD METALOWY ORTYL Mężczyźni M5 (1963-1972r.)
19 Dzialo Mariusz NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
20 Florek Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
21 Gdesz Wojciech NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
22 Hochmeister Rudolf NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
23 Huczkowska Diana 7R ROWMIX TEAM P/B 72D Kobiety K2 (1993-2004r.)
24 Jachna Sylwester NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M5 (1963-1972r.)
25 Jakieła Maciej DECATHLON RACING TEAM Mężczyźni M2 (1993-2004r.)
26 Kalicki Łukasz MPCC TEAM Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
27 Kandefer Konrad BAJKERSI KROSNO Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
28 Kędra Monika NIESTOWARZYSZONY Kobiety K2 (1993-2004r.)
29 Kielar Jarek NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
30 Kobus Łukasz NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
31 Kofin Łukasz WERTYKAL Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
32 Kontny Zbigniew ŚLĄSK KOLARSKO Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
33 Kopecky Florian NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
34 Kowalczyk Adam BRODEX PARTY PROFESSIONAL Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
35 Kowalczyk-rydzel Cezary NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M2 (1993-2004r.)
36 Kowalik Maciej NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M5 (1963-1972r.)
37 Kowalik Małgorzata NIESTOWARZYSZONY Kobiety K4 (1973-1982r.)
38 Kristen Otmar NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
39 Król Paweł UKS BASZTA BIKESPORT LESKO Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
40 Kupiec Piotr KS RYGLICE Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
41 Kuziara Wojciech NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
42 Labus Piotr WOŹNICZANKA WOŹNIKI Mężczyźni M5 (1963-1972r.)
43 Łabno Krzysztof MPCC TEAM Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
44 Łętka Jan NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
45 Łuszcz Katarzyna FINISZ RYMANÓW Kobiety K3 (1983-1992r.)
46 Łyjak Łukasz KK CYKLON WARSZAWA Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
47 Maciejewski Kamil NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M2 (1993-2004r.)
48 Maj Kamil - Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
49 Miazga Maciej NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
50 Milczanowski Bartłomiej NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
51 Milczanowsko Jakub SANOK Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
52 Misztal Rafał NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
53 Molčányiová Lenka BIKELSON SPORT TEAM Kobiety K4 (1973-1982r.)
54 Molczyk Elka NIESTOWARZYSZONY Kobiety K4 (1973-1982r.)
55 Mucha Michał 7R ROWMIX TEAM P/B 72D Mężczyźni M2 (1993-2004r.)
56 Mucha Marcin 7R ROWMIX TEAM P/B 72D Mężczyźni M2 (1993-2004r.)
57 Musiał Jacek DANIELO SPORTSWEAR Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
58 Musiałowski Marcin PWSZ SANOK USTRZYKI GÓRNE Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
59 Mycek Tadeusz ZORZA TARNOBRZEG Mężczyźni M7 (1952r. i starsi)
60 Myzia Jerzy VÉLO CLUB PENNOIS Mężczyźni M6 (1953-1962r.)
61 Nitka Marek NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M5 (1963-1972r.)
62 Nytko Dawid MPCC TEAM Mężczyźni M2 (1993-2004r.)
63 Osiniak Tomasz NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
64 Palczak Michał PRO-FAMILIA Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
65 Pasula Katarzyna SOKÓŁ TARNÓW Kobiety K5 (1963-1972r.)
66 Pitra Karol NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
67 Prośniak Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M5 (1963-1972r.)
68 Pustuła Michał MPCC TEAM Mężczyźni M2 (1993-2004r.)
69 Romek Paweł NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
70 Sądel Wiesław ZORZA TARNOBRZEG Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
71 Salamon Adrian MPCC Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
72 Sikora Krzysztof BIKE-RS Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
73 Skupiński Adam HTS ŻORY CYCLING TEAM Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
74 Ślęczka Paweł JCT Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
75 Słomka Kevin NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M2 (1993-2004r.)
76 Snopek Stanisław DELOITTE ADVENTURE TEAM Mężczyźni M2 (1993-2004r.)
77 Stylski Michał NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
78 Świąder Stanisław MPCC TEAM Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
79 Szczecina Dawid NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
80 Szczepanik Maciej TANIEODZYWKI Mężczyźni M2 (1993-2004r.)
81 Szczepanik Piotr RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAM Mężczyźni M5 (1963-1972r.)
82 Szczerba Jarosław SZCZERBA TEAM MIELEC Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
83 Szczuc Robert CUK LEŻAJSK Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
84 Szczuc Małgorzata CUK LEŻAJSK Kobiety K3 (1983-1992r.)
85 Szulc Dawid ZORZA TARNOBRZEG Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
86 Szwarc Waclaw 7R ROWMIX TEAM P/B 72D Mężczyźni M6 (1953-1962r.)
87 Szymański Dominik MTB MOSIR DUKLA Mężczyźni M2 (1993-2004r.)
88 Szymański Paweł REGESTA TEAM Mężczyźni M5 (1963-1972r.)
89 Teter Paweł PSP LUBLIN Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
90 Urbańczyk Grzegorz NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
91 Urbaniak Grzegorz NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
92 Wiech Bartłomiej NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
93 Wiśniewski Arkadiusz WYDOLNOSC.PL Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
94 Wójcik Tomasz SOKÓŁ TARNÓW Mężczyźni M5 (1963-1972r.)
95 Wojnas Bernard MPCC TEAM Mężczyźni M2 (1993-2004r.)
96 Wojtowicz Jaroslaw UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BASZTA BIKESPORT LESKO Mężczyźni M3 (1983-1992r.)
97 Wrzecionek Marek NIESTOWARZYSZONY Mężczyźni M5 (1963-1972r.)
98 Wyrzycki Sławomir REGESTA TEAM Mężczyźni M5 (1963-1972r.)
99 Wytrwał Adam BRZUSKI ROWERY NARTY Mężczyźni M5 (1963-1972r.)
100 Zaręba Filip DEKALOG BIKEFITTING STUDIO Mężczyźni M2 (1993-2004r.)
101 Zięba-tylek Magdalena NIESTOWARZYSZONY Kobiety K3 (1983-1992r.)
102 Ziebro Grzegorz ZAGŁĘBIOWSKA GRUPA KOLARSKA Mężczyźni M4 (1973-1982r.)
103 Zielonka Wojciech KK ZAŁUSKI TEAM Mężczyźni M5 (1963-1972r.)
104 Zioło Małgorzata ZORZA TARNOBRZEG Kobiety K3 (1983-1992r.)
Back to top