Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-12-11
  • event addressWładysławowo-Cetniewo

PUCHAR POLSKI. Międzynarodowy Wyścig w Kolarstwie Przełajowym "Bo Zdrowie Jest Najważniejsze" (Władysławowo-Cetniewo)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: + 48 501 536 785
e-mail: klifklub@wp.pl

Miejscowość: Władysławowo-Cetniewo

Data: 11 grudnia 2022

Termin zgłoszeń: 07 grudnia 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Abramek Jakub KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
2 Adaszak Ksawery AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
3 Antkowiak Jakub CST ACCENT MTB TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
4 Augustyniak Aniela GRUPA KOLARSKA GLIWICE Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
5 Baliński Leon UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
6 Banach Robert NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
7 Baran Jan RETRO STORK TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
8 Baranowski Przemysław NIEZRZESZONY BIALOBLOCKIPROCOACHING Masters I (1979r. - 1988r.)
9 Bartnik Kacper ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior (2005r. - 2006r.)
10 Bartolewski Wojciech NIEZRZESZONY ECOCOLOR.PL Masters III (1959r. - 1968r.)
11 Bereźnicki Mikołaj JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
12 Bereźnicki Kosma JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
13 Bereźnicki Piotr JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Masters II (1969r. - 1978r.)
14 Bielecki Paweł KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior (2005r. - 2006r.)
15 Bielowicz Marek BST-BANACHSPORTTEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
16 Biłyk Antoni KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior (2005r. - 2006r.)
17 Błyskoń Jan LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
18 Bogdziewicz Michał BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS Masters II (1969r. - 1978r.)
19 Bojka Krystian KS VELOCITY SZEMUD Żak (2011r. - 2012r.)
20 Brożyna Maksymilian KKS SPORTOWIEC PIŁA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
21 Brzeziok Wioleta LIV FENIKS CYCLING TEAM Amator Kobiety
22 Brzózka Piotr JBG-2 CRYOSPACE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
23 Brzózka Jacek JBG-2 CRYOSPACE Masters III (1959r. - 1968r.)
24 Budzyńska Paula NIEZRZESZONA / CYCLO KWIDZYŃ Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
25 Bujwid Adam SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2009r. - 2010r.)
26 Bychowski Bartosz COS OPO CETNIEWO WŁADYSŁAWOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
27 Bylewski Michał KK SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
28 Ceglewski Michał AMG CYBINKA TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
29 Charczuk Arkadiusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
30 Chodyna Borys BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
31 Chyliński Adam BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
32 Chyła Michał BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
33 Ciborowski Nataniel UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
34 Ciecieręga Jacek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Masters II (1969r. - 1978r.)
35 Cierpicki Wojciech KK SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
36 Cieślik Tomasz BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
37 Cywińska Barbara MEDISEPT MAYDAY TEAM Juniorka (2005r. - 2006r.)
38 Czabok Klaudia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
39 Czapiewski Antoni SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
40 Czarna Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
41 Czarnota Bogdan PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
42 Czekay Wiktor KK SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
43 Dargas Adam MLKS BASZTA BYTÓW Masters II (1969r. - 1978r.)
44 Diks Daniel MLKS BASZTA BYTÓW Masters I (1979r. - 1988r.)
45 Domin Krzysztof KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
46 Doroszkiewicz Andrzej NIEZRZESZONY Masters I (1979r. - 1988r.)
47 Dorszyński Joahim MLKS BASZTA BYTÓW Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
48 Dudek Jakub KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior (2005r. - 2006r.)
49 Dutczak Rozalia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka (2005r. - 2006r.)
50 Filipiak Kamil UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
51 Florczak Lena antonina BELTA TEAM GDAŃSK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
52 Frankowiak Dawid MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
53 Frydrychowicz Jacek XTRACK.COM Masters I (1979r. - 1988r.)
54 Frydrychowicz Piotr XTRACK.COM Masters II (1969r. - 1978r.)
55 Futryk Dariusz AMG CYBINKA TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
56 Gaborska Anna SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
57 Gaborski Marcin SKK SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Masters II (1969r. - 1978r.)
58 Gajdek Tymoteusz KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Żak (2011r. - 2012r.)
59 Gajdzik Piotr JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Masters II (1969r. - 1978r.)
60 Gajdzik Sławomira JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Masters Kobiety (1993r. i starsze)
61 Gajdzik Julia JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
62 Galiński Patryk BST Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
63 Gasztkowski Jakub NIEZRZESZONY TRITON KONIN Masters I (1979r. - 1988r.)
64 Gdula Krzysztof PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
65 Gierczak Krzysztof ZRYW BUSZKOWICZKI Masters III (1959r. - 1968r.)
66 Gil Mariusz STOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
67 Gniech Monika VO2MAX MTB TEAM Amator Kobiety
68 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
69 Goliwąs Stanisław UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
70 Golonko Ignacy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
71 Gosławski Antoni BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
72 Gosz Maciej MKK PSTRENUJ LĘBORK Młodzik (2009r. - 2010r.)
73 Gromada Tatiana PHO3NIX CYCLING TEAM Juniorka (2005r. - 2006r.)
74 Grządziel Karol UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
75 Grzempa Jan SPECIALIZED BIELSKO Masters I (1979r. - 1988r.)
76 Gwóźdź Nikodem GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
77 Helman Tomasz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Masters I (1979r. - 1988r.)
78 Hinz Sebastian ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
79 Hryniewski Wojciech BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
80 Jabłoński Kacper ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior (2005r. - 2006r.)
81 Jackowiak Antonina UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Juniorka (2005r. - 2006r.)
82 Jackowiak Stanisław UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Młodzik (2009r. - 2010r.)
83 Jackowiak Jan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
84 Jakubowski Dominik KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI. DRUŻYNA DZIKI TEAM KWIDZYN Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
85 Jaros Natalia LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
86 Jarosiewicz Michal BST BANACH SPORT TEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
87 Jarzebowski Szymon SYRENKA CX Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
88 Jaworski Adam SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE Żak (2011r. - 2012r.)
89 Jedynak Dominik DOMIN SPORT Junior (2005r. - 2006r.)
90 Jeka Stanisław KLIF TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
91 Jona Dawid GRUPA KOLARSKA GLIWICE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
92 Jurach Bartosz KK SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
93 Juziuk Marcel BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
94 Kaiser Andrzej STOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
95 Kalinowski Rafał PRO TOUR RACING TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
96 Kamiński Radosław NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
97 Kamiński Szymon TREK GDYNIA Żak (2011r. - 2012r.)
98 Karcz Kinga GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
99 Karpińska Karolina MLKS BASZTA BYTÓW Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
100 Karpiński Marcin MLKS BASZTA BYTÓW Masters I (1979r. - 1988r.)
101 Kasprowicz Aleksander ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
102 Katolo Krzysztof SYRENKA CX Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
103 Kazimierowicz Konrad TC CHROBRY GŁOGÓW Junior (2005r. - 2006r.)
104 Kędzierski Igor UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
105 Kiełbaska Natan UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
106 Klaczkowski Borys KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
107 Klaczkowski Mikołaj KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Młodzik (2009r. - 2010r.)
108 Kobylinski Szymon RONDO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
109 Koc Franciszek UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Młodzik (2009r. - 2010r.)
110 Koc Antoni UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Żak (2011r. - 2012r.)
111 Kocur Stanisław UKS AVATAR Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
112 Kocur Franciszek UKS AVATAR Junior (2005r. - 2006r.)
113 Koniuszewski Bartosz WINAAR CX! Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
114 Kostecki Patryk UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
115 Kostkowski Joachim WMKS OLSZTYN Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
116 Kowalczyk Wojciech KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIK TEAM KWIDZYN Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
117 Kowalczyk Mariusz MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER Masters III (1959r. - 1968r.)
118 Kozdraś Hanna JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
119 Kozdraś Liliana JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2011r. - 2012r.)
120 Krajnik Oskar G.K. "GRYF TCZEW" Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
121 Krawiec Piotr NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
122 Król Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
123 Krukowski Bartosz MLKS BASZTA BYTÓW Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
124 Kruszewski Adam BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
125 Kruszewski Dawid BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
126 Krygier Hubert KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior (2005r. - 2006r.)
127 Krzystała Zuzanna PHO3NIX CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
128 Krzywy Krzysztof NIEZRZESZONY CYCLING PLANET Masters II (1969r. - 1978r.)
129 Kubica Wiktor UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
130 Kubicz Maciej NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
131 Kucharska Antonina BELTA TEAM GDAŃSK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
132 Kuflewski Bartosz MLKS BASZTA BYTÓW Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
133 Kujawa Igor GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
134 Kukowski Maciej UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Młodzik (2009r. - 2010r.)
135 Kupczak Paweł NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
136 Kupski Łukasz K.S KLIF CHŁAPOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
137 Kuptz Filip BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
138 Labuda Tymoteusz MKK PSTRENUJ LĘBORK Żak (2011r. - 2012r.)
139 Laskowski Hubert MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
140 Latoszek Marcin QUEST TEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
141 Legieć Mikołaj UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
142 Linowski Mikołaj MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
143 Lorkowska Patrycja TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
144 Lutowski Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
145 Łaguna Michał NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
146 Łodej Leon AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
147 Łodej Janusz AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Masters II (1969r. - 1978r.)
148 Łuków Jan MGLKS BŁĘKITNI CLAREX KOZIEGŁOWY Junior (2005r. - 2006r.)
149 Łuków Antoni MGLKS BŁĘKITNI CLAREX KOZIEGŁOWY Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
150 Machowska Kaja UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Żakini (2011r. - 2012r.)
151 Macios Nadia LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
152 Majchrowski Jakub SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
153 Majkowska Julia MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
154 Marciniak Miłosz KK SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
155 Marks Filip UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żak (2011r. - 2012r.)
156 Maszkowski Mateusz MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
157 Maszota Marcin K. S. KLIF CHŁAPOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
158 Merda Zuzanna MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
159 Michalak Dominik STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
160 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2009r. - 2010r.)
161 Mielewski Jakub ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
162 Mikler Bartosz VICTORIA JAROCIN ACCENT Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
163 Milewski Damian BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
164 Mizuro Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
165 Mroczyński Igor KS VELOCITY SZEMUD Młodzik (2009r. - 2010r.)
166 Mróz Mateusz MRÓZROWERY TEAM Masters I (1979r. - 1988r.)
167 Mróz Jan KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
168 Mróz Marcin NIEZRZESZONY / BIALOBŁOCKI PRO/COACHING/TEAM / PRINZWEAR Masters II (1969r. - 1978r.)
169 Mućko Zygmunt NIEZRZESZONY SERAFIN TEAM Masters IV (1958r. i starsi)
170 Musialik Jakub KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
171 Nabekalo Oleksandr ROCK&ROWER NS BIKES Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
172 Natkaniec Tomasz MLKS BASZTA BYTÓW Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
173 Natkaniec Edward MLKS BASZTA BYTÓW Masters IV (1958r. i starsi)
174 Niedżwiecki Tomasz MPCC TEAM Masters I (1979r. - 1988r.)
175 Nowak Franek BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
176 Nuszkiewicz Bartłomiej NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
177 Nuszkiewicz Oliwier KS "OLENDER" WLK. NIESZAWKA - SEKCJA KOLARSKA "ISKRA" COPERNICUS CCC TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
178 Ochociński Cyprian TREK GDYNIA Żak (2011r. - 2012r.)
179 Okrągły Patryk MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
180 Olszewska Adrainna KS VELOCITY SZEMUD Młodziczka (2009r. - 2010r.)
181 Olszewski Łukasz KS VELOCITY SZEMUD Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
182 Olszewski Daniel KS VELOCITY SZEMUD Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
183 Olszewski Julian KS VELOCITY SZEMUD Młodzik (2009r. - 2010r.)
184 Orłowski Maksymilian MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
185 Osińska Adrianna WYSEPKA TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
186 Ostaszewski Jan UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żak (2011r. - 2012r.)
187 Ożóg Lena KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
188 Pałac Maciej JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Masters I (1979r. - 1988r.)
189 Parzych Maciej MSR MRĄGOWO Junior (2005r. - 2006r.)
190 Paszke Nikodem KS VELOCITY SZEMUD Młodzik (2009r. - 2010r.)
191 Perekitko Krzysztof JAGATOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
192 Perekitko Karolina LVIV CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
193 Pietrzak Igor ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
194 Pietrzak Piotr UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
195 Piróg Natalia PHO3NIX CYCLING TEAM Młodziczka (2009r. - 2010r.)
196 Pisiewicz Julia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
197 Polus Piotr WYSEPKA TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
198 Pomian Szymon GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
199 Pośpieszny Maciek MKK PSTRENUJ LĘBORK Młodzik (2009r. - 2010r.)
200 Przekop Michał TREK GDYNIA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
201 Puciłowski Jakub KLUB SPORTOWY VELOCITY SZEMUD Młodzik (2009r. - 2010r.)
202 Puź Maciej NA OSI CX TEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
203 Pyrka Leszek NA OSI CX TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
204 Pyrka Stanisław PYRKIEWICZ Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
205 Reca Tomasz MLKS BASZTA BYTÓW Junior (2005r. - 2006r.)
206 Repiński Grzegorz NIEZRZESZONY REPA KOŚCIERZYNA Masters III (1959r. - 1968r.)
207 Rogowski Jacek NIEZRZESZONY TA KO TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
208 Romanik Marta K.S KLIF CHŁAPOWO Amator Kobiety
209 Rutkowski Mateusz BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
210 Rybarczyk Paweł MLKS BASZTA BYTÓW Młodzik (2009r. - 2010r.)
211 Rybarczyk Marta MLKS BASZTA BYTÓW Młodziczka (2009r. - 2010r.)
212 Samborski Bartosz DABARTI CYCLING TEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
213 Sawicz Michał BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
214 Sienkiewicz Krzysztof SYRENKA CX Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
215 Sikora Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE Żak (2011r. - 2012r.)
216 Skoneczny Kacper MLKS BASZTA BYTÓW Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
217 Skrzypczak Kinga K.S KLIF CHŁAPOWO Masters Kobiety (1993r. i starsze)
218 Skrzypkowski Jakub NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
219 Skupińska Hanna LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
220 Śledziński Jakub UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
221 Sobieraj Jan BELTA TEAM GDAŃSK Junior (2005r. - 2006r.)
222 Sobieraj Jakub BELTA TEAM GDAŃSK Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
223 Sobociński Patryk MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
224 Sochoń Wojciech NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
225 Sołtys Michał KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
226 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żakini (2011r. - 2012r.)
227 Stachowicz Stanisław KK SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
228 Staniec Artur WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Masters I (1979r. - 1988r.)
229 Stawiraj Aleksandra UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Juniorka (2005r. - 2006r.)
230 Stelmach Karol MLKS BASZTA BYTÓW Junior (2005r. - 2006r.)
231 Strzelecki Pawel MKK PS TRENUJ MISTRAL LĘBORK Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
232 Styn Mateusz KLIF TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
233 Surmacz Ignacy AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Młodzik (2009r. - 2010r.)
234 Świder Leszek PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
235 Świder Brajan PHO3NIX CYCLING TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
236 Świtalski Dominik EUROSTONE - SABLIER TORUŃ Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
237 Sykuła Marcin BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
238 Szczęsny Tomasz MH-AUTOMATYKA Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
239 Szulczyk Benedykt G.K. "GRYF TCZEW" Masters IV (1958r. i starsi)
240 Szymański Robert NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
241 Tengowski Mateusz KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
242 Topór Michał NIEZRZESZONY / NS BIKES TREZADO Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
243 Trawnik Filip UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodzik (2009r. - 2010r.)
244 Trzebiatowska Aldona BOGDZIWICZEK TEAM CUMULUS Amator Kobiety
245 Tułacz Maja UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
246 Tyczka Kacper MLKS BASZTA BYTÓW Żak (2011r. - 2012r.)
247 Urbaniak Marcin KS STOMIL POZNAŃ Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
248 Walczak Maksymilian MAXX Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
249 Wawrzyniak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
250 Weber Filip MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
251 Wentland Bartosz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
252 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2009r. - 2010r.)
253 Wierzbicki Stanisław MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
254 Wierzycki Wit SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
255 Włodarski Marcin UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
256 Wójtowicz Adam BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
257 Woś Michał KS VELOCITY SZEMUD Żak (2011r. - 2012r.)
258 Wróblewski Denis BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
259 Wysocka Emilia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2011r. - 2012r.)
260 Wysocka Amelia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka (2009r. - 2010r.)
261 Wysocki Jan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Młodzik (2009r. - 2010r.)
262 Zabrocka Aleksandra MLKS BASZTA BYTÓW Masters Kobiety (1993r. i starsze)
263 Żebrowski Piotr PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK Masters II (1969r. - 1978r.)
264 Zgorzelska Kinga NIEZRSZESZONA/MUW ON BIKE Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
265 Zhuk Ivan BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
266 Zienkiewicz Zofia MTB KIDS ACADEMY Młodziczka (2009r. - 2010r.)
267 Zienkiewicz Łukasz BOGDZIEWICZ TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
268 Żółtowski Stanisław BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
Back to top