Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-12-10
  • event addressWładysławowo-Cetniewo

PUCHAR POLSKI - Międzynarodowy Wyścig w Kolarstwie Przełajowym „Dalej na Północ Rowerem się nie Da” (Władysławowo-Cetniewo)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: + 48 501 536 785
e-mail: klifklub@wp.pl

Miejscowość: Władysławowo-Cetniewo

Data: 10 grudnia 2022

Termin zgłoszeń: 07 grudnia 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Abramek Jakub KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
2 Adaszak Ksawery AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
3 Antkowiak Jakub CST ACCENT MTB TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
4 Augustyniak Aniela GRUPA KOLARSKA GLIWICE Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
5 Baliński Leon UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
6 Banach Robert NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
7 Baran Jan RETRO STORK TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
8 Baranowski Przemysław NIEZRZESZONY BIALOBLOCKIPROCOACHING Masters I (1979r. - 1988r.)
9 Bartnik Kacper ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior (2005r. - 2006r.)
10 Bartolewski Wojciech NIEZRZESZONY ECOCOLOR.PL Masters III (1959r. - 1968r.)
11 Bereźnicki Mikołaj JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
12 Bereźnicki Kosma JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
13 Bereźnicki Piotr JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Masters II (1969r. - 1978r.)
14 Bernat Jakub K.S KLIF CHŁAPOWO Żak (2011r. - 2012r.)
15 Bielecki Paweł KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior (2005r. - 2006r.)
16 Bielowicz Marek BST-BANACHSPORTTEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
17 Bigus Jan TREK GDYNIA Żak (2011r. - 2012r.)
18 Biłyk Antoni KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior (2005r. - 2006r.)
19 Bisewski Jarosław K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
20 Bisewski Bartosz K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
21 Błyskoń Jan LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
22 Bogdziewicz Michał BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS Masters II (1969r. - 1978r.)
23 Bojka Krystian KS VELOCITY SZEMUD Żak (2011r. - 2012r.)
24 Bolda Martyna K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
25 Borchmann Martyna K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
26 Borchmann Szymon KLIF TEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
27 Brożyna Maksymilian KKS SPORTOWIEC PIŁA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
28 Brytan Zuzanna K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
29 Brytan Krzysztof K. S. KLIF CHŁAPOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
30 Brzeziok Wioleta LIV FENIKS CYCLING TEAM Amator Kobiety
31 Brzózka Jacek JBG-2 CRYOSPACE Masters III (1959r. - 1968r.)
32 Brzózka Piotr JBG-2 CRYOSPACE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
33 Budzyńska Paula NIEZRZESZONA / CYCLO KWIDZYŃ Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
34 Bujwid Adam SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2009r. - 2010r.)
35 Bychowski Bartosz COS OPO CETNIEWO WŁADYSŁAWOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
36 Bylewski Michał KK SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
37 Ceglewski Michał AMG CYBINKA TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
38 Charczuk Arkadiusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
39 Chmielarski Grzegorz TREK GDYNIA Żak (2011r. - 2012r.)
40 Chodyna Borys BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
41 Chyliński Adam BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
42 Chyła Michał BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
43 Ciborowski Nataniel UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
44 Ciecieręga Jacek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Masters II (1969r. - 1978r.)
45 Cierpicki Wojciech KK SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
46 Cieślik Tomasz BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
47 Ciskowska Magdalena BRAK Amator Kobiety
48 Ciskowski Bartosz K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
49 Ciskowski Marcin BCS WŁADYSŁAWOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
50 Cywińska Barbara MEDISEPT MAYDAY TEAM Juniorka (2005r. - 2006r.)
51 Czabok Klaudia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
52 Czapiewski Antoni SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
53 Czarna Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
54 Czarnota Bogdan PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
55 Czekay Wiktor KK SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
56 Czerwiński Bruno K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
57 Diks Daniel MLKS BASZTA BYTÓW Masters I (1979r. - 1988r.)
58 Domin Krzysztof KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
59 Doppke Kacper K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
60 Doroszkiewicz Andrzej NIEZRZESZONY Masters I (1979r. - 1988r.)
61 Dorszyński Joahim MLKS BASZTA BYTÓW Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
62 Dudek Jakub KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior (2005r. - 2006r.)
63 Dutczak Rozalia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka (2005r. - 2006r.)
64 Dzierżyńska Jagna K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
65 Fikus Olaf K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
66 Filipiak Kamil UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
67 Florczak Lena antonina BELTA TEAM GDAŃSK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
68 Frankowiak Dawid MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
69 Frydrychowicz Jacek XTRACK.COM Masters I (1979r. - 1988r.)
70 Frydrychowicz Piotr XTRACK.COM Masters II (1969r. - 1978r.)
71 Futryk Dariusz AMG CYBINKA TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
72 Gaborska Anna SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
73 Gaborski Marcin SKK SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Masters II (1969r. - 1978r.)
74 Gajdek Tymoteusz KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Żak (2011r. - 2012r.)
75 Gajdzik Julia JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
76 Gajdzik Piotr JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Masters II (1969r. - 1978r.)
77 Gajdzik Sławomira JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Masters Kobiety (1993r. i starsze)
78 Galiński Patryk BST Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
79 Gasztkowski Jakub NIEZRZESZONY TRITON KONIN Masters I (1979r. - 1988r.)
80 Gdula Krzysztof PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
81 Gierczak Krzysztof ZRYW BUSZKOWICZKI Masters III (1959r. - 1968r.)
82 Gil Mariusz STOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
83 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
84 Goliwąs Stanisław UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
85 Golonko Ignacy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
86 Gosławski Antoni BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
87 Gosz Maciej MKK PSTRENUJ LĘBORK Młodzik (2009r. - 2010r.)
88 Gromada Tatiana PHO3NIX CYCLING TEAM Juniorka (2005r. - 2006r.)
89 Grządziel Karol UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
90 Grzempa Jan NIEZRZESZONY SPECIALIZED BIELSKO Masters I (1979r. - 1988r.)
91 Gwóźdź Nikodem GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
92 Helman Tomasz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Masters I (1979r. - 1988r.)
93 Hinz Sebastian ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
94 Hryniewski Wojciech BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
95 Iwoła Jan TREK GDYNIA Żak (2011r. - 2012r.)
96 Jabłoński Kacper ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior (2005r. - 2006r.)
97 Jackowiak Jan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
98 Jackowiak Antonina UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Juniorka (2005r. - 2006r.)
99 Jackowiak Stanisław UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Młodzik (2009r. - 2010r.)
100 Jakubowski Dominik KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI. DRUŻYNA DZIKI TEAM KWIDZYN Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
101 Jamros Agata K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
102 Jaros Natalia LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
103 Jarosiewicz Michal BST Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
104 Jarząbek Tomasz K.S KLIF CHŁAPOWO Masters III (1959r. - 1968r.)
105 Jarzebowski Szymon SYRENKA CX Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
106 Jaworski Adam SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE Żak (2011r. - 2012r.)
107 Jedynak Dominik DOMIN SPORT Junior (2005r. - 2006r.)
108 Jeka Stanisław KLIF TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
109 Jeka Antonina K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
110 Jona Dawid GRUPA KOLARSKA GLIWICE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
111 Józkowicz Marta K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
112 Józkowicz Maja K.S KLIF CHŁAPOWO Juniorka (2005r. - 2006r.)
113 Jurach Bartosz UKS SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
114 Juziuk Marcel BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
115 Kaiser Andrzej STOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
116 Kalinowski Rafał PRO TOUR RACING TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
117 Kamiński Radosław NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
118 Kamiński Szymon TREK GDYNIA Żak (2011r. - 2012r.)
119 Karcz Kinga GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
120 Karcz Tomasz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
121 Karpińska Karolina MLKS BASZTA BYTÓW Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
122 Karpiński Marcin MLKS BASZTA BYTÓW Masters I (1979r. - 1988r.)
123 Kasprowicz Aleksander ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
124 Katolo Krzysztof SYRENKA CX Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
125 Kazimierowicz Konrad TC CHROBRY GŁOGÓW Junior (2005r. - 2006r.)
126 Kędzierski Igor UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
127 Kiełbaska Natan UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
128 Kisielewicz Julian K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
129 Klaczkowski Mikołaj KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Młodzik (2009r. - 2010r.)
130 Klaczkowski Borys KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
131 Kobylinski Szymon NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
132 Koc Antoni UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Żak (2011r. - 2012r.)
133 Koc Franciszek UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Młodzik (2009r. - 2010r.)
134 Kocur Franciszek UKS AVATAR Junior (2005r. - 2006r.)
135 Kocur Stanisław UKS AVATAR Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
136 Kohnke Klara K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
137 Kohnke Kacper K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
138 Koniuszewski Bartosz WINAAR CX! Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
139 Kortas Paulina K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
140 Korth Juliusz K.S KLIF CHŁAPOWO Żak (2011r. - 2012r.)
141 Kościński Jerzy VELOGD Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
142 Kostecki Patryk UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
143 Kostkowski Joachim WMKS OLSZTYN Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
144 Kowalczyk Aleksander VELOGD Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
145 Kowalczyk Wojciech KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIK TEAM KWIDZYN Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
146 Kowalczyk Mariusz MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER Masters III (1959r. - 1968r.)
147 Kozdraś Liliana JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2011r. - 2012r.)
148 Kozdraś Hanna JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
149 Krajnik Oskar G.K. "GRYF TCZEW" Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
150 Król Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
151 Krukowski Bartosz MLKS BASZTA BYTÓW Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
152 Kruszewski Adam BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
153 Kruszewski Dawid BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
154 Krygier Hubert KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior (2005r. - 2006r.)
155 Krzystała Zuzanna PHO3NIX CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
156 Krzywy Krzysztof NIEZRZESZONY CYCLING PLANET Masters II (1969r. - 1978r.)
157 Kubica Wiktor UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
158 Kubicz Maciej NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
159 Kucharska Antonina BELTA TEAM GDAŃSK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
160 Kuflewski Bartosz MLKS BASZTA BYTÓW Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
161 Kujawa Igor GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
162 Kukowski Maciej UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Młodzik (2009r. - 2010r.)
163 Kupczak Paweł NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
164 Kupski Łukasz K.S KLIF CHŁAPOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
165 Kupski Nikodem K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
166 Kuptz Filip BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
167 Kuś Mateusz K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
168 Labuda Tymoteusz MKK PSTRENUJ LĘBORK Żak (2011r. - 2012r.)
169 Laskowski Hubert MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
170 Latoszek Marcin QUEST TEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
171 Legieć Mikołaj UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
172 Linowski Mikołaj MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
173 Lorkowska Patrycja TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
174 Lutowski Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
175 Łaguna Michał NIEZRZESZONY Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
176 Łodej Janusz AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Masters II (1969r. - 1978r.)
177 Łodej Leon AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
178 Łuków Antoni MGLKS BŁĘKITNI CLAREX KOZIEGŁOWY Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
179 Łuków Jan MGLKS BŁĘKITNI CLAREX KOZIEGŁOWY Junior (2005r. - 2006r.)
180 Machowska Kaja UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Żakini (2011r. - 2012r.)
181 Macios Nadia LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
182 Majchrowski Jakub SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
183 Majkowska Julia MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
184 Marciniak Miłosz KK SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
185 Marks Filip UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żak (2011r. - 2012r.)
186 Marzejon Maksymilian K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
187 Marzejon Mikołaj K.S KLIF CHŁAPOWO Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
188 Maszkowski Mateusz MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
189 Maszota Szymon K.S KLIF CHŁAPOWO Żak (2011r. - 2012r.)
190 Maszota Marcin K. S. KLIF CHŁAPOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
191 Merda Zuzanna MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
192 Michalak Dominik STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
193 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2009r. - 2010r.)
194 Mielewski Jakub ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
195 Mikler Bartosz VICTORIA JAROCIN ACCENT Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
196 Mikołajczyk Agata NIESTOWARZYSZONY Amator Kobiety
197 Milewski Damian BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
198 Mizuro Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
199 Mroczyński Igor KS VELOCITY SZEMUD Młodzik (2009r. - 2010r.)
200 Mróz Marcin NIEZRZESZONY / BIALOBŁOCKI PRO/COACHING/TEAM / PRINZWEAR Masters II (1969r. - 1978r.)
201 Mróz Mateusz MRÓZROWERY TEAM Masters I (1979r. - 1988r.)
202 Mróz Jan KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
203 Mrozowicz Cezary CEZARY FIT BIKE Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
204 Mućko Zygmunt NIEZRZESZONY SERAFIN TEAM Masters IV (1958r. i starsi)
205 Mudlaff Maja K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
206 Musialik Jakub KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
207 Myślisz Oliwier K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
208 Myślisz Julia K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
209 Nabekalo Oleksandr ROCK&ROWER NS BIKES Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
210 Natkaniec Edward MLKS BASZTA BYTÓW Masters IV (1958r. i starsi)
211 Natkaniec Tomasz MLKS BASZTA BYTÓW Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
212 Niedżwiecki Tomasz MPCC TEAM Masters I (1979r. - 1988r.)
213 Nowacki Jakub 3CITYFXD Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
214 Nowak Franek BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
215 Nuszkiewicz Oliwier KS "OLENDER" WLK. NIESZAWKA - SEKCJA KOLARSKA "ISKRA" COPERNICUS CCC TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
216 Ochociński Cyprian TREK GDYNIA Żak (2011r. - 2012r.)
217 Okrągły Patryk MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
218 Olszewska Adrainna KS VELOCITY SZEMUD Młodziczka (2009r. - 2010r.)
219 Olszewski Julian KS VELOCITY SZEMUD Młodzik (2009r. - 2010r.)
220 Olszewski Daniel KS VELOCITY SZEMUD Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
221 Orłowski Maksymilian MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
222 Osińska Adrianna WYSEPKA TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
223 Ostaszewska Krystyna UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żak (2011r. - 2012r.)
224 Ostaszewski Jan UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żak (2011r. - 2012r.)
225 Ożóg Lena KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
226 Pałac Maciej JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Masters I (1979r. - 1988r.)
227 Parzych Maciej MSR MRĄGOWO Junior (2005r. - 2006r.)
228 Paszke Nikodem KS VELOCITY SZEMUD Młodzik (2009r. - 2010r.)
229 Pendrak Filip TEAM BEROTU Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
230 Perekitko Karolina LVIV CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
231 Petryszyn Maciej UKK HURAGAN WOŁOMIN Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
232 Pietrzak Igor ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
233 Pietrzak Piotr UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
234 Piróg Natalia PHO3NIX CYCLING TEAM Młodziczka (2009r. - 2010r.)
235 Pisiewicz Julia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
236 Płotka Adam K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
237 Polus Piotr WYSEPKA TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
238 Pomian Szymon GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
239 Pośpieszny Maciek MKK PSTRENUJ LĘBORK Młodzik (2009r. - 2010r.)
240 Przekop Michał TREK GDYNIA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
241 Puciłowski Jakub KLUB SPORTOWY VELOCITY SZEMUD Młodzik (2009r. - 2010r.)
242 Puź Maciej NA OSI CX TEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
243 Pyrka Stanisław PYRKIEWICZ Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
244 Pyrka Leszek NA OSI CX TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
245 Reca Tomasz MLKS BASZTA BYTÓW Junior (2005r. - 2006r.)
246 Repiński Grzegorz NIEZRZESZONY REPA KOŚCIERZYNA Masters III (1959r. - 1968r.)
247 Rodziewicz Maciej TREK GDYNIA Młodzik (2009r. - 2010r.)
248 Rogalski Maciej K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
249 Rogowski Jacek NIEZRZESZONY TA KO TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
250 Romanik Marta K.S KLIF CHŁAPOWO Amator Kobiety
251 Romanowski Mateusz HAIER AC Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
252 Rutkowski Mateusz BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
253 Rybarczyk Marta MLKS BASZTA BYTÓW Młodziczka (2009r. - 2010r.)
254 Rybarczyk Paweł MLKS BASZTA BYTÓW Młodzik (2009r. - 2010r.)
255 Samborski Bartosz DABARTI CYCLING TEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
256 Sawicz Michał BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
257 Sienkiewicz Krzysztof SYRENKA CX Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
258 Sikora Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE Żak (2011r. - 2012r.)
259 Skolik Kacper TREK GDYNIA Żak (2011r. - 2012r.)
260 Skoneczny Kacper MLKS BASZTA BYTÓW Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
261 Skrzypczak Gabriela K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
262 Skrzypczak Kinga K.S KLIF CHŁAPOWO Masters Kobiety (1993r. i starsze)
263 Skrzypkowski Jakub NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
264 Skupińska Hanna LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
265 Śledziński Jakub UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
266 Sobieraj Jan BELTA TEAM GDAŃSK Junior (2005r. - 2006r.)
267 Sobieraj Jakub BELTA TEAM GDAŃSK Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
268 Sobociński Patryk MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
269 Sochoń Wojciech NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
270 Solarski Jakub BST BANACH SPORT TEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
271 Sołtys Michał KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
272 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żakini (2011r. - 2012r.)
273 Stachowicz Stanisław KK SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
274 Staniec Artur WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Masters I (1979r. - 1988r.)
275 Stawiraj Aleksandra UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Juniorka (2005r. - 2006r.)
276 Stelmach Karol MLKS BASZTA BYTÓW Junior (2005r. - 2006r.)
277 Styn Mateusz KLIF TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
278 Surmacz Ignacy AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Młodzik (2009r. - 2010r.)
279 Świder Brajan PHO3NIX CYCLING TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
280 Świtalski Dominik EUROSTONE - SABLIER TORUŃ Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
281 Sykuła Marcin BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
282 Szczęsny Tomasz MH-AUTOMATYKA Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
283 Szomborg Karol BCS WŁADYSŁAWOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
284 Szulczyk Benedykt G.K. "GRYF TCZEW" Masters IV (1958r. i starsi)
285 Szymańska Elżbieta DAZAR OLIMPIC PIASECZNO Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
286 Szymański Robert NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
287 Tengowski Mateusz KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
288 Topór Michał NIEZRZESZONY / NS BIKES TREZADO Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
289 Trawnik Filip UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodzik (2009r. - 2010r.)
290 Tułacz Maja UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
291 Tyczka Kacper MLKS BASZTA BYTÓW Żak (2011r. - 2012r.)
292 Urbaniak Marcin KS STOMIL POZNAŃ Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
293 Wawrzyniak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
294 Weber Filip MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
295 Wentland Bartosz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
296 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2009r. - 2010r.)
297 Wierzbicki Stanisław MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
298 Wierzycki Wit SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
299 Wiśniewska Roksana K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
300 Wiśniewski Jakub K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
301 Włodarczyk Arkadiusz MSR MRĄGOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
302 Włodarski Marcin UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
303 Wójtowicz Adam BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
304 Wolanin Jakub GK MALBORK Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
305 Woś Michał KS VELOCITY SZEMUD Żak (2011r. - 2012r.)
306 Wróblewski Denis BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
307 Wydrowska Elżbieta DIVERSEEXTREMETEAM Amator Kobiety
308 Wysocka Emilia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2011r. - 2012r.)
309 Wysocka Amelia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka (2009r. - 2010r.)
310 Wysocki Jan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Młodzik (2009r. - 2010r.)
311 Zabrocka Aleksandra MLKS BASZTA BYTÓW Masters Kobiety (1993r. i starsze)
312 Zasada Pola K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
313 Żebrowski Piotr PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK Masters II (1969r. - 1978r.)
314 Zgorzelska Kinga NIEZRSZESZONA/MUW ON BIKE Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
315 Zhuk Ivan BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
316 Ziebura Wiktor TREK GDYNIA Młodzik (2009r. - 2010r.)
317 Zienkiewicz Zofia MTB KIDS ACADEMY Młodziczka (2009r. - 2010r.)
318 Zienkiewicz Łukasz BOGDZIEWICZ TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
319 Żółtowski Stanisław BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
320 Żurawski Antoni TREK GDYNIA Młodzik (2009r. - 2010r.)
321 Życiński Adam K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
Back to top