Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2023-01-15
  • event addressZielona Góra

Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym 2023 (Zielona Góra)

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Adamczak Bruno SKLEPKOMET ŚREM Młodzik (2009r. - 2010r.)
2 Adaszak Ksawery AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
3 Andrys Bartosz BIALOBLOCKI PRO COACHING TEAM Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
4 Andrzejewska Aleksandra CST ORBEA MTB TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
5 Antkowiak Jakub CST ACCENT MTB TEAM Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
6 Antonowicz Krzysztof AMG CYBINKA TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
7 Antosz Michał NIEZRZESZONY IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM Masters I A 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
8 Arciszewski Paweł START BIAŁYSTOK Masters I A 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
9 Augustyniak Aniela GRUPA KOLARSKA GLIWICE Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
10 Bączkowski Ksawery UKKS IMIELIN TEAM Żak (2011r. - 2012r.)
11 Badura Roman NIEZRZESZONY RB ROWEREK Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
12 Baksalary Szymon STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior (2005r. - 2006r.)
13 Bala Tomasz KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
14 Balcerowicz Stanisław KK SPORTOWIEC PIŁA Żak (2011r. - 2012r.)
15 Balcerzak Marta SZCZEPAN BIKE GORZÓW Masters Kobiety (1923r. - 1988r.)
16 Baliński Leon UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
17 Banasiński Waldemar BROWAR FORTUNA Masters IV B 70+ lat (1923r. - 1953r.)
18 Bańdura Antoni QUEST TEAM Masters III B 60-64 lat (1959r. - 1963r.)
19 Baran Jan RETRO STORK TEAM Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
20 Baran Tomasz BODYICOACH Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
21 Baranowski Przemysław BIALOBLOCKIPROCOACHING Masters I B 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
22 Baranowski Jakub STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Żak (2011r. - 2012r.)
23 Baron Paweł UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Masters I A 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
24 Bartkowiak Bartosz STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
25 Bartkowiak Kacper REAL 64-STO Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
26 Bartolewski Wojciech NIEZRZESZONY ECOCOLOR.PL Masters III B 60-64 lat (1959r. - 1963r.)
27 Basiński Aleksander WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
28 Baszta Magdalena SYRENKA CX Amator Kobiety (1923r. - 2005r.)
29 Bednarczyk Arkadiusz GRAWEROWANIE3D RACING TEAM Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
30 Bereza Bartek SPICA SOLUTIONS, TTS Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
31 Bereźnicki Kosma JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
32 Bereźnicki Piotr JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
33 Bereźnicki Mikołaj JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
34 Białek Robert BURZA NA ROWERZE TEAM Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
35 Białek Antonina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
36 Biczyk Konrad LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
37 Bielecki Paweł KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior (2005r. - 2006r.)
38 Bieniasz Maksymilian BIENIASZ BIKE TEAM ROWEROWNIA . COM Masters I A 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
39 Bieniasz Miroslaw BIENIASZ BIKE TEAM ROWEROWNIA . COM Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
40 Bieschke Krzysztof BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
41 Biłyk Antoni KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior (2005r. - 2006r.)
42 Bindacz Emilia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
43 Blokesz Hubert UKS AVATAR Młodzik (2009r. - 2010r.)
44 Bluszcz Zofia TEAM HB Juniorka (2005r. - 2006r.)
45 Błyskoń Jan LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
46 Bogdziewicz Michał BOGDZIEWICZ TEAM Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
47 Bojnarowicz Oliwier KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik (2009r. - 2010r.)
48 Bolda Martyna K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
49 Borowiecka Barbara NIEZRZESZONA /APPETITEFORSPORTS, BIKE POZNAŃ Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
50 Broj Karolina LKS ZIEMIA OPOLSKA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
51 Brożyna Maksymilian TC CHROBRY GŁOGÓW / SCOTT Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
52 Brytan Zuzanna K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
53 Brzeziok Wioleta LIV FENIKS CYCLING TEAM Amator Kobiety (1923r. - 2005r.)
54 Brzóska Filip KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
55 Brzózka Jacek JBG-2 CRYOSPACE Masters III B 60-64 lat (1959r. - 1963r.)
56 Budzyńska Paula CYKLO KWIDZYN Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
57 Bujwid Adam SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2009r. - 2010r.)
58 Bury Hubert TRIATHLON SIEDLCE CLUB Młodzik (2009r. - 2010r.)
59 Burzych Przemyslaw BURZA NA ROWERZE TEAM Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
60 Burzych Milena BURZA NA ROWERZE TEAM Amator Kobiety (1923r. - 2005r.)
61 Bylewski Michał KK SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
62 Ceglewski Michał AMG CYBINKA TEAM Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
63 Charczuk Arkadiusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
64 Chojnacka Karolina ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB Juniorka (2005r. - 2006r.)
65 Chojnacki Kacper MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
66 Chyliński Adam BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
67 Chyła Michał BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
68 Ciborowski Nataniel UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
69 Ciecieręga Jacek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
70 Ciecior Łukasz LKS ZIEMIA OPOLSKA Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
71 Cierpicki Wojciech KK SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
72 Ciesielski Czesław LKS TRASA ZIELONA GÓRA Masters IV A 65-69 lat (1954r. - 1958r.)
73 Cieśla Paweł SYRENKA CX Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
74 Cieślar Adam JBG-2 CRYOSPACE Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
75 Cieślik Tomasz BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
76 Ciomperlik Roksana LKS ZIEMIA OPOLSKA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
77 Ciskowski Bartosz K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
78 Cywińska Barbara MEDISEPT MAYDAY TEAM Juniorka (2005r. - 2006r.)
79 Czabok Klaudia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
80 Czapiewski Antoni SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
81 Czarna Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
82 Czarnota Bogdan PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
83 Czarnota, Krzystała, Świder, Mizuro PHO3NIX CYCLING TEAM Sztafeta drużynowa
84 Czekay Norbert KK SPORTOWIEC PIŁA Żak (2011r. - 2012r.)
85 Czekay Wiktor KK SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
86 Czółno Marcin PKO UBEZPIECZENIA Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
87 Dąbkowski Krzysztof NIEZRZESZONY PRO-FIT BIKE/JAANBIKES Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
88 Dargas Adam MLKS BASZTA BYTÓW Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
89 Dec Jakub DECTRENER.PL Masters I A 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
90 Dereszyński Fabian UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodzik (2009r. - 2010r.)
91 Diks Daniel MLKS BASZTA BYTÓW Masters I B 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
92 Dobrzyńska Natalia KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
93 Dobrzyński Michał KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
94 Domaniecka Aleksandra STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
95 Domaniecki Bartłomiej MGŁA Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
96 Domin Krzysztof KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
97 Doppke Kacper K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
98 Dorszyński Joachim MLKS BASZTA BYTÓW Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
99 Drobek, Czarna, Woźniak, Jurczyk LKS TRASA ZIELONA GÓRA Sztafeta drużynowa
100 Dudarewicz Filip GRÓD SANTOK Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
101 Dudarewicz Dariusz GRÓD SANTOK Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
102 Dutczak Marta LKS TRASA ZIELONA GÓRA Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
103 Dutczak Rozalia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka (2005r. - 2006r.)
104 Dytko Marek NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
105 Dziambor Andrzej NIEZRZESZONY Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
106 Dzierżyńska Jagna K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
107 Falbierski Kacper SKLEPKOMET ŚREM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
108 Felisiak Andrzej BURZA NA ROWERZE Masters I B 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
109 Filipiak Mikołaj MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik (2009r. - 2010r.)
110 Fiszer Kacper KLUB SPORTOWY 64-STO Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
111 Flejszer Mateusz OLIMPIUS RACING TEAM Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
112 Florczak Lena antonina BELTA TEAM GDAŃSK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
113 Fokt Albert NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
114 Frankowiak Dawid MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
115 Frątczak Patryk SZCZEPAN BIKE Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
116 Frydrych Karol SZCZEPAN BIKE Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
117 Futryk Bartosz AMG CYBINKA TEAM Żak (2011r. - 2012r.)
118 Futryk Dariusz AMG CYBINKA TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
119 Gaborska Anna SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
120 Gaborski Marcin SKK SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
121 Gajdek Tymoteusz KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Żak (2011r. - 2012r.)
122 Gajdzik Julia JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
123 Gajdzik Sławomira JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Masters Kobiety (1923r. - 1988r.)
124 Gajewski Piotr NIEZRZESZONY MOVLINK BIKE TEAM Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
125 Gałek Damian DIVERSEY TEAM Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
126 Garnek Ksawier UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE Junior (2005r. - 2006r.)
127 Gasztkowski Jakub NIEZRZESZONY TRITON KONIN Masters I A 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
128 Gawron Robert NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
129 Gawryluk Aleksander DIVERSEY TEAM Masters III A 55-59 lat (1964r. - 1968r.)
130 Gdula Krzysztof PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
131 Georgiczuk Paweł - Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
132 Gielniak Martyna WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Młodziczka (2009r. - 2010r.)
133 Gieracki Patryk KIWI ATLANTICO - CABO DE PENAS Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
134 Gierczak Krzysztof ZRYW BUSZKOWICZKI Masters III A 55-59 lat (1964r. - 1968r.)
135 Gierczak Przemysław LKK LUKS SŁAWNO Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
136 Gil Mariusz STOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM Masters I B 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
137 Gładosz Łukasz LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Masters I A 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
138 Gładosz Wiktoria LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
139 Gładosz Igor LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (2009r. - 2010r.)
140 Głazowska Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
141 Główczyńska Emilia BURZA NA ROWERZE Amator Kobiety (1923r. - 2005r.)
142 Główczyńska Ewa PIAST SZCZECIN Żakini (2011r. - 2012r.)
143 Główczyński Bartosz BURZA NA ROWERZE Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
144 Główka Kacper LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak (2011r. - 2012r.)
145 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
146 Goliwąs Stanisław UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
147 Golonko Ignacy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
148 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
149 Górak Dominik TTS.COACH / SPICA SOLUTION TEAM Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
150 Górka Igor UKS AVATAR Młodzik (2009r. - 2010r.)
151 Górna Sylwia KONDYCJA.NET TEAM Amator Kobiety (1923r. - 2005r.)
152 Górnicki Marcin RUNO.DESIGN/SYRENKA CX Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
153 Gosławski Antoni BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
154 Grabara Adam NIEZRZESZONY MOVLINK BIKE TEAM Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
155 Grabarz Otylia KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Juniorka (2005r. - 2006r.)
156 Graczew Nikola KK SPORTOWIEC PIŁA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
157 Granica Leonard WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior (2005r. - 2006r.)
158 Granica, Białek, Muryj, Basiński, WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Sztafeta drużynowa
159 Gromada Tatiana PHO3NIX CYCLING TEAM Juniorka (2005r. - 2006r.)
160 Gromnicki Kamil ROAD-RACING.PL Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
161 Gruszczyński Rafał SISU-OWB ROWERTOUR.COM Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
162 Grządziel Karol UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
163 Grzempa Jan SPECIALIZED BIELSKO Masters I A 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
164 Gulbierz Szymon NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
165 Gulczyńska Natalia BURZA NA ROWERZE TEAM Amator Kobiety (1923r. - 2005r.)
166 Gwóźdź Nikodem GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
167 Halejak Wojciech TEAM HB Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
168 Helman Tomasz FLU - HELMAN SPORT TEAM Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
169 Hyla Damian KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
170 Ignaszewski Bartosz LKS ORLĘTA GORZÓW WLKP Junior (2005r. - 2006r.)
171 Iwko Maciej SZCZEPAN BIKE GORZÓW WIELKOPOLSKI Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
172 Jackowiak Stanisław UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Młodzik (2009r. - 2010r.)
173 Jackowiak Jan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
174 Jackowiak Antonina UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Juniorka (2005r. - 2006r.)
175 Jagiełka Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Żak (2011r. - 2012r.)
176 Jakubowska-olech Edyta NIESTOWARZYSZONY Amator Kobiety (1923r. - 2005r.)
177 Jamros Agata K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
178 Janas Bartosz UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (2009r. - 2010r.)
179 Janczukowicz Wiktoria KK SPORTOWIEC PIŁA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
180 Janiszewska Adrianna TRASA MASTERS MTB Amator Kobiety (1923r. - 2005r.)
181 Janusz Jacek FSD SPORT Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
182 Jaros Marek NIEZRZESZONY R-BAJK-SKWIERZYNA Masters III B 60-64 lat (1959r. - 1963r.)
183 Jaros Natalia LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
184 Jarosławski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior (2005r. - 2006r.)
185 Jarząbek Tomasz K.S KLIF CHŁAPOWO Masters III A 55-59 lat (1964r. - 1968r.)
186 Jarzębowski Szymon SYRENKA CX Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
187 Jasionek Tadeusz JF DUET GOLENIÓW Masters IV A 65-69 lat (1954r. - 1958r.)
188 Jedynak Dominik DOMIN SPORT Junior (2005r. - 2006r.)
189 Jedynak Jakub LKK LUKS SŁAWNO Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
190 Jedynak Michał LKK LUKS SŁAWNO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
191 Jedynak Katarzyna LKK LUKS SŁAWNO Juniorka (2005r. - 2006r.)
192 Jeka Antonina K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
193 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior (2005r. - 2006r.)
194 Jona Maja GRUPA KOLARSKA GLIWICE Żakini (2011r. - 2012r.)
195 Jona Dawid GRUPA KOLARSKA GLIWICE Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
196 Jona, Augustyniak, Marut, Gwóźdź GRUPA KOLARSKA GLIWICE Sztafeta drużynowa
197 Józkowicz Marta K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
198 Józkowicz Maja K.S KLIF CHŁAPOWO Juniorka (2005r. - 2006r.)
199 Józwa Aleksander LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak (2011r. - 2012r.)
200 Jucha Marcin NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
201 Jurach Bartosz KK SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
202 Jurczyk Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
203 Jusiński Arkadiusz EVANLITE Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
204 Juszczak Bartosz UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (2009r. - 2010r.)
205 Juszczak Łukasz LUBELSKIE PERŁA POLSKI Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
206 Kaczanowski Filip SKODA AUTO SZKOŁA BIKE TEAM Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
207 Kaczkowski Przemysław SAMOTNY WILK :) Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
208 Kaiser Andrzej STOWARZYSZENIE EURO BIKE TEAM Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
209 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żakini (2011r. - 2012r.)
210 Kalinowski Rafał PRO TOUR RACING TEAM Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
211 Kamińska Oliwia TOMICA COACHING TEAM JEDNOROŻCE TOMICY Amator Kobiety (1923r. - 2005r.)
212 Kamiński Krzysztof NIEZRZESZONY Masters III B 60-64 lat (1959r. - 1963r.)
213 Kamiński Radosław NIEZRZESZONY Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
214 Kamiński Szymon TREK GDYNIA Żak (2011r. - 2012r.)
215 Kaniowski Marcin CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
216 Karbowski Jan BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
217 Karcz Tomasz NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
218 Karcz Kinga GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
219 Karpińska Karolina MLKS BASZTA BYTÓW Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
220 Karpiński Marcin MLKS BASZTA BYTÓW Masters I B 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
221 Karpiński, Karpińska, Skoneczny, Reca MLKS BASZTA BYTÓW Sztafeta drużynowa
222 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
223 Kasprowicz Aleksander ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
224 Kasprzyk Slawomir STOW.KS 64-STO LESZNO Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
225 Katolo Krzysztof SYRENKA CX Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
226 Kesling Tobiasz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2009r. - 2010r.)
227 Kiełbaska Natan UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
228 Klaczkowski Mikołaj KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Młodzik (2009r. - 2010r.)
229 Klaczkowski Borys KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
230 Klatka Michał LKK LUKS SŁAWNO Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
231 Klatka Albert LKK LUKS SŁAWNO Żak (2011r. - 2012r.)
232 Kłos Marian TRASA MASTERS ZIELONA GÓRA Masters IV A 65-69 lat (1954r. - 1958r.)
233 Knapczyk Damian MIRAND RACING TEAM Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
234 Knop Paweł KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
235 Kobyłka Maria LKS ZIEMIA OPOLSKA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
236 Koc Franciszek UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Młodzik (2009r. - 2010r.)
237 Koc Antoni UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Żak (2011r. - 2012r.)
238 Kocur Stanisław UKS AVATAR Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
239 Kocur Jacek AVATAR Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
240 Kocur Franciszek UKS AVATAR Junior (2005r. - 2006r.)
241 Kocur, Sekta, Łyżwa, Kocur UKS AVATAR Sztafeta drużynowa
242 Kohnke Kacper K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
243 Kohnke Klara K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
244 Kojro Maciej JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
245 Kokocinska Gaja SKLEPKOMET ŚREM Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
246 Kokociński Marcin GTW RACING TEAM Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
247 Komar Bartłomiej STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior (2005r. - 2006r.)
248 Komel Michalina LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
249 Kominek Krzysztof NIEZRZESZONY Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
250 Koniuszewski Bartosz BST WINAAR Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
251 Konkol Cezary MLKS BASZTA BYTÓW Żak (2011r. - 2012r.)
252 Konradowski Michał PROTOUR RACING TEAM Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
253 Konwa Marek UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
254 Konwa, Mazurek, Goliwąs, Garnek UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE Sztafeta drużynowa
255 Kopacz Kacper LKK LUKS SŁAWNO Młodzik (2009r. - 2010r.)
256 Kopczyk Matylda LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
257 Korzybski Aleksander UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Młodzik (2009r. - 2010r.)
258 Korzyniewski Bartosz UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (2009r. - 2010r.)
259 Kosidło Bartosz KOSA Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
260 Kostecki Patryk UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
261 Kostkowski Joachim WMKS OLSZTYN Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
262 Kowalczyk Mariusz MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER Masters III B 60-64 lat (1959r. - 1963r.)
263 Kowalski Adam NA OSI CX TEAM Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
264 Kozdraś Liliana JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2011r. - 2012r.)
265 Kozdraś Hanna JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
266 Kożuszek Maciej NA OSI CX TEAM Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
267 Krasiński Łukasz PROTOUR RACING TEAM Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
268 Krauz Denis UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (2009r. - 2010r.)
269 Kruczek Henryk NIEZRZESZONY FREESTYLESPORT PRUDNIK Masters IV B 70+ lat (1923r. - 1953r.)
270 Kruk Leszek PRO-FIT-BIKE/JAANBIKES Masters III B 60-64 lat (1959r. - 1963r.)
271 Kruk Krystian PRO-FIT-BIKE/JAANBIKES Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
272 Kruk Patryk PRO-FIT-BIKE/JAANBIKES Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
273 Krukowski Aleksander KK RZEPNICA Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
274 Krukowski Bartosz MLKS BASZTA BYTÓW Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
275 Krupa Kacper LUBELSKIE PERŁA POLSKI Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
276 Kruszewski Dawid BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
277 Kryk Ryszard NIESTOWARZYSZONY Masters IV A 65-69 lat (1954r. - 1958r.)
278 Krystkowiak Zofia UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka (2005r. - 2006r.)
279 Krzemiński Szymon AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Młodzik (2009r. - 2010r.)
280 Krzyśków Dominik JEGG - DJR ACADEMY Junior (2005r. - 2006r.)
281 Krzystała Zuzanna PHO3NIX CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
282 Kubala Tomasz PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
283 Kubas Igor UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
284 Kubiaczyk Maciej CHODZIESKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
285 Kubica Maja UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
286 Kubica Wiktor UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
287 Kubica Mikołaj UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior (2005r. - 2006r.)
288 Kubicki Igor GRUPA KOLARSKA GLIWICE Żak (2011r. - 2012r.)
289 Kubicz Maciej NIEZRZESZONY Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
290 Kubicz Artur FITWHEELS/BIKESTACJA Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
291 Kucewicz Michał CST ORBEA MTB TEAM Masters I A 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
292 Kucharska Antonina BELTA TEAM GDAŃSK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
293 Kuczynski Damian NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
294 Kujawa Igor GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
295 Kukowski Maciej UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Młodzik (2009r. - 2010r.)
296 Kupczak Paweł NIEZRZESZONY Masters I A 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
297 Kupczyk Mateusz STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
298 Kupka Karol STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Żak (2011r. - 2012r.)
299 Kupras Jan KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
300 Kupski Nikodem K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
301 Kuś Mateusz K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
302 Kuś, Józkowicz, Cisowski, Kohnke K.S KLIF CHŁAPOWO Sztafeta drużynowa
303 Kutrowski Błażej STREFASPORTU.PL MW INVEST Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
304 Kuźmicki Remigiusz SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Masters III A 55-59 lat (1964r. - 1968r.)
305 Kuzynin Jacek PROTOUR RACING TEAM Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
306 Lambryczak Marcin NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
307 Lamorski Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2011r. - 2012r.)
308 Legieć Mikołaj UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
309 Lempart Paweł TEAM SPORT Masters I A 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
310 Leszkiewicz Błażej LKS ORLĘTA GORZÓW WLKP Młodzik (2009r. - 2010r.)
311 Lewandowski Dawid LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior (2005r. - 2006r.)
312 Linowski Mikołaj MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
313 Lisiecki Radosław UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
314 Lisowska Julia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
315 Lorenc Michal SZCZEPAN BIKE GIANT GORZÓW WLKP. Masters I A 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
316 Lutowski Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
317 Łagodziński Paweł NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
318 Łangowski Mateusz NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
319 Łazaruk Jarosław SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
320 Łoboz Patryk WLKS KRAKUS - BBC CZAJA Junior (2005r. - 2006r.)
321 Łodej Leon AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
322 Łodej Janusz AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
323 Łukasik Krzysztof JBG-2 CRYOSPACE Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
324 Łuków Jan MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH CLAREX Junior (2005r. - 2006r.)
325 Łuków Antoni MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH / CLAREX - LOFT4U Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
326 Łyżwa Oliwa UKS AVATAR Żakini (2011r. - 2012r.)
327 Łyżwa Bartosz UKS AVATAR Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
328 Machowska Kaja UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Żakini (2011r. - 2012r.)
329 Maciejuk Kacper SANTIC WIBATECH Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
330 Maciński Adam YOLOBIKE Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
331 Macios Nadia LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
332 Majchrowski Jakub SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
333 Majkowska Julia MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
334 Makuch Seweryn OŚ RACING TEAM Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
335 Malinowski Jacek NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
336 Marciniak Miłosz KK SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
337 Marecka Zuzanna UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
338 Marks Filip UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żak (2011r. - 2012r.)
339 Maroszek Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik (2009r. - 2010r.)
340 Martynów Paweł NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
341 Marut Bartosz GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior (2005r. - 2006r.)
342 Marzec Tomasz GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
343 Marzejon Mikołaj K.S KLIF CHŁAPOWO Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
344 Marzejon Maksymilian K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
345 Maśka Oskar MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH CLAREX Junior (2005r. - 2006r.)
346 Maszkowski Mateusz MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
347 Maszota Szymon K.S KLIF CHŁAPOWO Żak (2011r. - 2012r.)
348 Matuła Alicja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka (2005r. - 2006r.)
349 Matuszewska Blanka SKLEPKOMET ŚREM Juniorka (2005r. - 2006r.)
350 Mazurek Małgorzata UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
351 Merda Zuzanna MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
352 Michalczewski Marcin NIEZRZESZONY Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
353 Michalczyk Natan NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
354 Michalewicz Zuzanna KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
355 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2009r. - 2010r.)
356 Michalski Konrad KK SPORTOWIEC PIŁA Żak (2011r. - 2012r.)
357 Michniak Andrzej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
358 Miczek Mariusz LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
359 Mielewski Jakub ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
360 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2009r. - 2010r.)
361 Mikler Bartosz MLUKS VICTORIA JAROCIN / ACCENT Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
362 Misina Andrzej GRUPA KOLARSKA GLIWICE Masters IV B 70+ lat (1923r. - 1953r.)
363 Misjan Rafał SZCZEPAN BIKE Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
364 Miśkiewicz Dawid LKK LUKS SŁAWNO Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
365 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2011r. - 2012r.)
366 Mizuro Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
367 Momot Przemysław BURZA NA ROWERZE TEAM Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
368 Mróz Marcin NIEZRZESZONY / BIALOBŁOCKI PRO/COACHING/TEAM / PRINZWEAR Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
369 Mróz Jan GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
370 Mudlaff Maja K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
371 Mul Malwina MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
372 Müller Franciszek AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
373 Muryj Antoni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior (2005r. - 2006r.)
374 Musialik Jakub KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
375 Myślisz Oliwier K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
376 Mzyk Maksymilian UKKS IMIELIN TEAM Młodzik (2009r. - 2010r.)
377 Nadkański Andrzej GRAWEROWANIE3D RACING TEAM Masters IV A 65-69 lat (1954r. - 1958r.)
378 Natkaniec Edward MLKS BASZTA BYTÓW Masters IV B 70+ lat (1923r. - 1953r.)
379 Niedżwiecki Tomasz NIEZRZESZONY Masters I A 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
380 Nowak Przemyslaw PROROWERY RACING TEAM Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
381 Nowak Stanislaw WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
382 Nowak Eugeniusz NIESTOWARZYSZONY Masters IV A 65-69 lat (1954r. - 1958r.)
383 Nowak Franek BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
384 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2011r. - 2012r.)
385 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2009r. - 2010r.)
386 Okrągły Patryk MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
387 Olech Piotr UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (2009r. - 2010r.)
388 Olejniczak Filip LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak (2011r. - 2012r.)
389 Olesiak Daniel ROWEROWY RZEPIN Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
390 Olszewska Adrainna KS VELOCITY SZEMUD Młodziczka (2009r. - 2010r.)
391 Olszewski Daniel KS VELOCITY SZEMUD Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
392 Olszewski Łukasz KS VELOCITY SZEMUD Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
393 Olszewski Julian KS VELOCITY SZEMUD Młodzik (2009r. - 2010r.)
394 Orłowski Maksymilian MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
395 Orzechowski Jakub ZAK PROTOUR RACING TEAM Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
396 Osińska Adrianna NIEZRZESZONY / WYSEPKA Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
397 Ostaszewski Jan UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żak (2011r. - 2012r.)
398 Ostaszewski Karol JBG-2 CRYOSPACE Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
399 Ostaszwski Adam UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Junior (2005r. - 2006r.)
400 Ostojicz Tomasz DIVERSEY TEAM Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
401 Ostojski Arkadiusz FSD SPORT STRZELCE KRAJEŃSKIE Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
402 Oszczęda Daniel HUZAR BIKE ACADEMY Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
403 Ożóg Lena KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
404 Pach Marsel UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Junior (2005r. - 2006r.)
405 Packi Daniel RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAM Masters I B 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
406 Pakuła Dariusz XTC BARLINEK Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
407 Paluszek Krzysztof SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
408 Pałac Maciej JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Masters I A 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
409 Pałasz Hanna LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
410 Pankowiak Tomasz MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
411 Pankowiak Paweł MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
412 Parzych Maciej MSR MRĄGOWO Junior (2005r. - 2006r.)
413 Pastor Jakub MLUKS VICTORIA JAROCIN Żak (2011r. - 2012r.)
414 Paszek Szczepan FITWHEELS / BIKESTACJA BOLESŁAWIEC Masters I B 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
415 Paszkiewicz Julian WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Młodzik (2009r. - 2010r.)
416 Paterski Marcel MLUKS VICTORIA JAROCIN Żak (2011r. - 2012r.)
417 Pawlik Błażej LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
418 Pęciak Paweł GTW RACING TEAM Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
419 Pelka Dariusz DARIUSZ PELKA Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
420 Pendrak Filip TEAM BEROTU Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
421 Piątek Maciej MASTERCHEM BIKE TEAM Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
422 Pierzynowski Łukasz OŚKA WARSZAWA Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
423 Pietraszewski Robert LKK LUKS SŁAWNO Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
424 Pietraszuk Karol GRAWEROWANIE3D RACING TEAM Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
425 Pietrzak Miłosz UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Młodzik (2009r. - 2010r.)
426 Pietrzak Igor ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
427 Pietrzak Filip ALKS STAL GRUDZIĄDZ UKS "ORION" GMINA GRUDZIĄDZ Żak (2011r. - 2012r.)
428 Pietrzak Piotr UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
429 Piotrowski Mariusz FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES JEZIOR.BIKE Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
430 Piróg Natalia PHO3NIX CYCLING TEAM Młodziczka (2009r. - 2010r.)
431 Pisiewicz Julia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
432 Pituch Sławomir BURZA NA ROWERZE TEAM Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
433 Plaszczyk Edward SULIMA ROWERY MTB Masters IV A 65-69 lat (1954r. - 1958r.)
434 Poloch Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
435 Polus Piotr NIEZRZESZONY WYSEPKA TEAM Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
436 Pomian Szymon GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
437 Poniewierski Jerzy UKS BIZON BIEGANÓW Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
438 Poroś Karolina MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
439 Poroś Dariusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Masters I B 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
440 Poździk Radosław BURZA NA ROWERZE TEAM Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
441 Praxmajer Tadeusz LKS BASZTA GOLCZEWO Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
442 Preca Anna UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka (2005r. - 2006r.)
443 Preiss Wojciech SKLEPKOMET ŚREM Żak (2011r. - 2012r.)
444 Próchnicki Piotr RAMĘ NA RAMIĘ Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
445 Przekop Michał TREK GDYNIA Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
446 Przybylska Hanna LKK LUKS SŁAWNO Żakini (2011r. - 2012r.)
447 Przychodzeń Piotr NIESTOWARZYSZONY Junior (2005r. - 2006r.)
448 Ptaszyński Kacper LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
449 Ptaszyński Paweł OŚKA WARSZAWA Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
450 Put Janusz SZCZEPAN BIKE Masters I A 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
451 Puź Maciej NA OSI CX TEAM Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
452 Pyrka Leszek NA OSI CX TEAM Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
453 Pyrka Stanisław PYRKIEWICZ Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
454 Radkiewicz Dawid MGLKS BŁĘKITNI CLAREX KOZIEGŁOWY Junior (2005r. - 2006r.)
455 Ratajczak Jakub BIKEBOARD Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
456 Reca Tomasz MLKS BASZTA BYTÓW Junior (2005r. - 2006r.)
457 Repiński Grzegorz NIEZRZESZONY REPA KOŚCIERZYNA GRZE Masters III B 60-64 lat (1959r. - 1963r.)
458 Riaposov Bohdan BURZA NA ROWERZE TEAM Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
459 Rogaczewski Gabriel LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
460 Rogalski Maciej K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
461 Rogowski Jacek NIEZRZESZONY TA KO TEAM Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
462 Rogoziński Grzegorz DIVERSEY TEAM Masters III A 55-59 lat (1964r. - 1968r.)
463 Rokicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior (2005r. - 2006r.)
464 Romanowski Dawid NIEZRZESZONY YOLOBIKE MARBA TEAM Masters I A 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
465 Rożek Antoni LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2009r. - 2010r.)
466 Rozumek Łukasz STOWARZYSZENIE RYBCZYŃSKI TEAM Masters I B 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
467 Ruszkiewicz Lena UKS AVATAR Młodziczka (2009r. - 2010r.)
468 Rutkowski Łukasz UKS AVATAR Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
469 Rutkowski Mateusz BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
470 Rybarczyk Marta MLKS BASZTA BYTÓW Młodziczka (2009r. - 2010r.)
471 Rzepka Jan LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
472 Rzeszutek Witold NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
473 Rzymski Tymon LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak (2011r. - 2012r.)
474 Sadowski Alan LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (2009r. - 2010r.)
475 Sakowski Michał GRAVELOVE POZNAŃ Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
476 Samborski Bartosz DABARTI CYCLING TEAM Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
477 Sapieja Adam LKK LUKS SŁAWNO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
478 Sawczuk Szymon LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2009r. - 2010r.)
479 Schiller Mike KONDYCJA.NET TEAM Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
480 Sekta Agata UKS AVATAR Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
481 Sekta Marta UKS AVATAR Żakini (2011r. - 2012r.)
482 Sienkiewicz Maria UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żakini (2011r. - 2012r.)
483 Sienkiewicz Krzysztof SYRENKA CX Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
484 Sikora Rafał BIKE GARAGE Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
485 Skoneczny Kacper MLKS BASZTA BYTÓW Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
486 Skorupińska Dominika KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
487 Skorupka Alan TRIATHLON SIEDLCE CLUB Młodzik (2009r. - 2010r.)
488 Skrzypczak Kinga K.S KLIF CHŁAPOWO Masters Kobiety (1923r. - 1988r.)
489 Skrzypczak Oskar SKLEPKOMET ŚREM Młodzik (2009r. - 2010r.)
490 Skrzypczak Gabriela K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
491 Skrzypiec Aleksander GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żak (2011r. - 2012r.)
492 Skrzypiec Oliwia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
493 Skrzypkowski Jakub NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
494 Skupińska Hanna LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
495 Skupiński Jan OSK SKUPIŃSKI Junior (2005r. - 2006r.)
496 Śledziona Andrzej BRADAS BIKE ADVENTURE Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
497 Ślęzak Grzegorz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Młodzik (2009r. - 2010r.)
498 Śliwiński Dawid KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
499 Słomka Kinga STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
500 Słota Michał AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Młodzik (2009r. - 2010r.)
501 Smolarz Daniel GMINA WIELOWIEŚ Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
502 Smoley Antoni LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
503 Sobociński Patryk MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
504 Sobota Rafał SZCZEPAN BIKE GIANT GORZÓW Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
505 Sochoń Wojciech NIEZRZESZONY Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
506 Sójka Ireneusz GRUPA MTB SULECHÓW Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
507 Sołtys Michał KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
508 Sopa Piotr LUKS FENIKS CZERNICA Żak (2011r. - 2012r.)
509 Sorbian Marek RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAM Masters IV A 65-69 lat (1954r. - 1958r.)
510 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żakini (2011r. - 2012r.)
511 Spławski Artur MERX TEAM WĄGROWIEC Masters III B 60-64 lat (1959r. - 1963r.)
512 Stachowicz Stanisław KK SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
513 Stafiej Ireneusz KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
514 Stafyniak Dariusz JF DUET GOLENIÓW Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
515 Stafyniak Dariusz JF DUET GOLENIÓW Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
516 Staniec Artur WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Masters I B 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
517 Staniewski Wiktor UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior (2005r. - 2006r.)
518 Stanik Marcel LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
519 Stawiraj Aleksandra UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Juniorka (2005r. - 2006r.)
520 Stękiel Jerzy NIEZRZESZONY 3S BIKE TEAM CIECHANÓW Masters III A 55-59 lat (1964r. - 1968r.)
521 Stelmach Karol MLKS BASZTA BYTÓW Junior (2005r. - 2006r.)
522 Stelmaszyński David LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior (2005r. - 2006r.)
523 Stosz Patryk VOSTER ATS TEAM Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
524 Stryjewski Piotr KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
525 Stysiak Adam UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
526 Styziński Ireneusz UKKS IMIELIN TEAM Młodzik (2009r. - 2010r.)
527 Styziński Wojciech UKKS IMIELIN TEAM Żak (2011r. - 2012r.)
528 Surmacz Ignacy AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Młodzik (2009r. - 2010r.)
529 Suszczyński Robert SZCZEPAN BIKE GORZÓW Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
530 Świder Leszek PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
531 Świder Brajan PHO3NIX CYCLING TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
532 Syryjczyk Marta STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Żakini (2011r. - 2012r.)
533 Szabelska Jagoda NIESTOWARZYSZONY Amator Kobiety (1923r. - 2005r.)
534 Szadura Michał NA OSI CX TEAM Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
535 Szafrański Damian BRAK Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
536 Szaliński Michał NA OSI CX TEAM Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
537 Szczepaniak Kacper NIEZRZESZONY SZCZEPAN BIKE GIANT GORZÓW Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
538 Szczepanik Jan KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Młodzik (2009r. - 2010r.)
539 Szczepański Andrzej ZKS DRZONKÓW Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
540 Szczurek Mateusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2009r. - 2010r.)
541 Szenderski Marcin FIOŁKA TRANS Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
542 Szewczyk Marcin OŚKA WARSZAWA Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
543 Szkołut Hubert UKKS IMIELIN TEAM Młodzik (2009r. - 2010r.)
544 Szmidt Franciszek UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
545 Sznura Zuzanna SKLEPKOMET ŚREM Żakini (2011r. - 2012r.)
546 Szukała Aleksandra WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Młodziczka (2009r. - 2010r.)
547 Szymanski Tomasz TBM SYSTEMS Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
548 Szymkowiak Łukasz MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik (2009r. - 2010r.)
549 Taraszczuk Adam GRUPA SKG Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
550 Tempski Franciszek SKLEPKOMET ŚREM Młodzik (2009r. - 2010r.)
551 Terlecki Szymon KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior (2005r. - 2006r.)
552 Tłuszczak Rafał NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
553 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2009r. - 2010r.)
554 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
555 Trawnik Filip UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodzik (2009r. - 2010r.)
556 Tretyn Michał SYRENKA CX Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
557 Tułacz Maja UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
558 Turoboś Marta LKK LUKS SŁAWNO Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
559 Twardoch Jeremiasz UKKS IMIELIN TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
560 Tycner Bartosz NIEZRZESZONY Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
561 Tyczka Kacper MLKS BASZTA BYTÓW Żak (2011r. - 2012r.)
562 Uchański Jakub LKS ORLĘTA GORZÓW WLKP Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
563 Urban Wiktor UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żak (2011r. - 2012r.)
564 Urbanek Krzysztof GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
565 Urbanek Bartosz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
566 Urbanek Maciej GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik (2009r. - 2010r.)
567 Urbaniak Marcin KS STOMIL POZNAŃ Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
568 Walczak Krzysztof KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior (2005r. - 2006r.)
569 Walczak Zbigniew NIEZRZESZONY Masters IV B 70+ lat (1923r. - 1953r.)
570 Walentowski Jakub dieter AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
571 Walicki Filip SYRENKA CX Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
572 Wąsiel Joanna BIENIASZ BIKE TEAM ROWEROWNIA . COM Masters Kobiety (1923r. - 1988r.)
573 Wasielewski Michał BURZA NA ROWERZE TEAM Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
574 Wasij Nina LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Juniorka (2005r. - 2006r.)
575 Waśkowiak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2009r. - 2010r.)
576 Wąsowski Rafał BURZA NA ROWERZE TEAM Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
577 Wawrzyniak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
578 Wawrzyniak Piotr K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
579 Wawrzyniak Robert WAWRZYN TEAM Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
580 Weber Filip MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
581 Wentland Bartosz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
582 Werstak Michał ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI Masters I A 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
583 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2009r. - 2010r.)
584 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2011r. - 2012r.)
585 Wider Marcin BIKE GARAGE Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
586 Wierzbicki Witold LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2009r. - 2010r.)
587 Wierzycki Wit SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
588 Wierzycki Mariusz CZORTY WARZYMICE Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
589 Wiese Anna ZOŚKA WOMEN'S CYCLING Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
590 Wilkos Katarzyna MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
591 Winiarczyk Witold NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
592 Wiśniewska Roksana K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
593 Wiśniewski Filip SKLEPKOMET ŚREM Młodzik (2009r. - 2010r.)
594 Wiśniewski Jakub K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
595 Witkiewicz Marek NIEZRZESZONY FOGTBIKE TEAM Masters IV A 65-69 lat (1954r. - 1958r.)
596 Włodarczyk Dominika MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
597 Włodarski Marcin UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
598 Woda Marian RSC 88 REGENSBURG / AQUAROMANO Masters IV B 70+ lat (1923r. - 1953r.)
599 Woda Roman RSC 88 REGENSBURG / AQUAROMANO Masters I B 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
600 Wójcicki Mariusz KOKODA Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
601 Wojczal Paweł VYTYV Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
602 Wojczal Jarosław VYTYV Masters III A 55-59 lat (1964r. - 1968r.)
603 Wolcendorf Jakub JAKOOBCYCLES BKK Masters II A 45-49 lat (1974r. - 1978r.)
604 Wolcendorf Jarosław JAKOOBCYCLES Masters I B 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
605 Wołowiec Marcel LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
606 Worona Andrzej SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
607 Wożniak Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
608 Woźnica Stanisław GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żak (2011r. - 2012r.)
609 Wrona Stanisław KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik (2009r. - 2010r.)
610 Wrona Szymon KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
611 Wrona Ryszard KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Masters IV A 65-69 lat (1954r. - 1958r.)
612 Wydrowska Elżbieta DIVERSEEXTREMETEAM Amator Kobiety (1923r. - 2005r.)
613 Wysocka Amelia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka (2009r. - 2010r.)
614 Zabrocka Aleksandra MLKS BASZTA BYTÓW Masters Kobiety (1923r. - 1988r.)
615 Zacharyasz Antoni SKLEPKOMET ŚREM Młodzik (2009r. - 2010r.)
616 Zagórska Otylia KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Juniorka (2005r. - 2006r.)
617 Zajączkowski Tymon LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2009r. - 2010r.)
618 Zajączkowski Jakub MASTERCHEM BIKE TEAM Amator Mężczyźni 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
619 Żak Daniel GTW RACING TEAM Amator Mężczyźni 35-39 lat (1984r. - 1988r.)
620 Zalewski Robert BIKE ATELIER WARSZAWA Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
621 Zalewski Przemysław SKLEPKOMET ŚREM Masters I B 40-44 lat (1979r. - 1983r.)
622 Zawierta Magdalena WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
623 Zdun Damian ZDUN TRIATHLON TEAM Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
624 Zduniak Franciszek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
625 Żebrowski Piotr PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK Masters II B 50-54 lat (1969r. - 1973r.)
626 Żelichowski Oskar KK SPORTOWIEC PIŁA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
627 Zener Mateusz SPRINT ŚCINAWA Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
628 Zgorzelska Kinga ASD WOMEN CYCLING PROJECT Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
629 Zhuk Ivan BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
630 Zieliński Dariusz SYRENKA CX Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
631 Zielonka Wojciech KK ZAŁUSKI TEAM Amator Mężczyźni 45+ lat (1923r. - 1978r.)
632 Ziemba Igor UKS BIZON BIEGANÓW Junior (2005r. - 2006r.)
633 Ziętkowski Leszek NIEZRZESZONY Masters IV A 65-69 lat (1954r. - 1958r.)
634 Zimny Adrian ZAK PROTOUR RACING TEAM Amator Mężczyźni 18-34 lat (1989r. - 2005r.)
635 Znamirowski Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA Orlik + Elita (1989r - 2004r.)
636 Znamirowski, Dutczak, Charczuk, Wentland LKS TRASA ZIELONA GÓRA Sztafeta drużynowa
637 Zozuliński Jan NIEZRZESZONY Masters IV A 65-69 lat (1954r. - 1958r.)
638 Żur Kinga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orliczka + Elita Kobiet (1989r - 2004r.)
639 Żurek Marian NIEZRZESZONY Masters III B 60-64 lat (1959r. - 1963r.)
640 Zychla Filip UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (2009r. - 2010r.)
641 Zygmuntowicz Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM Młodzik (2009r. - 2010r.)
Back to top