Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-08-20
  • event addressChojnów

Liga Szkółek Kolarskich MTB Dolny Śląsk 2022 #4 (Chojnów)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 605 219 306
e-mail: sbb200@wp.pl

Miejscowość: Chojnów

Data: 20 sierpnia 2022

Termin zgłoszeń: 18 sierpnia 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Bagrowski Stanisław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2012r. i młodsi)
2 Bąk Stefan UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
3 Bakuniak Łukasz KLUB KWISA LUBAŃ Chłopcy (2012r. i młodsi)
4 Bartosiewicz Natalia DOVER TEAM Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
5 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2012r. i młodsi)
6 Bruna Maciej SPRINT ŚCINAWA Młodzik (2008r. - 2009r.)
7 Budny Zola GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Dziewczynki (2012r. i młodsze)
8 Ciszewski Leon SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
9 Dębek Adam GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2012r. i młodsi)
10 Długopolska Oliwia NIESTOWARZYSZONY Żakini (2010r. - 2011r.)
11 Dyba Grzegorz SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
12 Dynia Jakub KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
13 Dziemieńczuk Wojciech SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
14 Dżus Mikołaj GMINA NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
15 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
16 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
17 Gorący Antoni GMINA NOWA RUDA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
18 Hambicki Mateusz KS AZS AWF WROCŁAW Chłopcy (2012r. i młodsi)
19 Hapka Wiktor SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
20 Hentosz Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
21 Jabłoński Maksymilian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
22 Janas Bartosz UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
23 Jankowski Bartosz NIESTOWARZYSZONY Chłopcy (2012r. i młodsi)
24 Jankowski Jan UKKS ORIENS CHOJNÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
25 Jaros Natalia LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Żakini (2010r. - 2011r.)
26 Jarosławski Sebastian UKKS ORIENS CHOJNÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
27 Jarosławski Tymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
28 Jarosławski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
29 Jarosławski Arkadiusz UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
30 Jeżewska Lena UKKS ORIENS CHOJNÓW Dziewczynki (2012r. i młodsze)
31 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
32 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Dziewczynki (2012r. i młodsze)
33 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
34 Kaszowski Krzysztof UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
35 Kawalec Jan KS ARKADIA - BIKE AKADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
36 Kawalec Michał KS ARKADIA - BIKE AKADEMY Chłopcy (2012r. i młodsi)
37 Kawalec Karol KS ARKADIA - BIKE AKADEMY Żak (2010r. - 2011r.)
38 Kędzior Pola M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka (2008r. - 2009r.)
39 Korzyniewski Bartosz UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
40 Kościuk Karol KWISA LUBAŃ Żak (2010r. - 2011r.)
41 Kowerko Julia M-GLKS KWISA LUBAŃ Żakini (2010r. - 2011r.)
42 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
43 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2012r. i młodsi)
44 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
45 Maciejewska Dominika SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
46 Maciejewska Patrycja SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
47 Majcherek Filip KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
48 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
49 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
50 Marynowicz Jan SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
51 Mazurkiewicz Łukasz MTB WALIM Młodzik (2008r. - 2009r.)
52 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
53 Mierzyński Jędrzej KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
54 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
55 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
56 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Dziewczynki (2012r. i młodsze)
57 Nikoniuk Błażej KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
58 Nowak Mikołaj UKKS ORIENS CHOJNÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
59 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
60 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
61 Pamuła Ignacy GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2012r. i młodsi)
62 Pamuła Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2012r. i młodsi)
63 Pietrzyk Adrian SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
64 Piórkowski Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
65 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini (2010r. - 2011r.)
66 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2008r. - 2009r.)
67 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
68 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
69 Skorupińska Dominika KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2008r. - 2009r.)
70 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
71 Sp Lul NIESTOWARZYSZONY Żak (2010r. - 2011r.)
72 Szczepaniak Kacper GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
73 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Dziewczynki (2012r. i młodsze)
74 Szelest Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
75 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
76 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2010r. - 2011r.)
77 Waczko Michał UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
78 Wadolowska Ida NIEZRZESZONA JELENIA GÓRA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
79 Wądołowski Iwo NIEZRZESZONY JELENIA GÓRA Chłopcy (2012r. i młodsi)
80 Wasilewski Maciej GMINA NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
81 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
82 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
83 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
84 Wieczorek Aniela KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
85 Wierzbicki Witold LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak (2010r. - 2011r.)
86 Wysocki Wojciech GMINA NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
87 Zając Hanna NIESTOWARZYSZONY Dziewczynki (2012r. i młodsze)
88 Zielewski Szymon NIEZESZONY Chłopcy (2012r. i młodsi)
89 Żuk Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
Back to top