Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-06-04
  • event addressŚcinawa

Liga Szkółek Kolarskich MTB Dolny Śląsk 2022 #2 (Ścinawa)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 605 219 306
e-mail: sbb200@wp.pl

Miejscowość: Ścinawa

Data: 04 czerwca 2022

Termin zgłoszeń: 02 czerwca 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Bagrowski Stanisław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2012r. i młodsi)
2 Bielewicz Olga SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Żakini (2010r. - 2011r.)
3 Bilska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA W RZECZYCY Dziewczynki (2012r. i młodsze)
4 Bilski Michał SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Młodzik (2008r. - 2009r.)
5 Borkowski Fabian SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
6 Bujak Sebastian SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
7 Bury Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Żak (2010r. - 2011r.)
8 Ciszewski Leon SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
9 Czarnecki Oliwier KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
10 Czekaj Bartosz SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Młodzik (2008r. - 2009r.)
11 Czyczyk Jacek SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Żak (2010r. - 2011r.)
12 Czyż Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Młodzik (2008r. - 2009r.)
13 Drozdowski Adam MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
14 Dziemieńczuk Wojciech SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
15 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
16 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
17 Hapka Wiktor SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
18 Hentosz Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
19 Jabłoński Maksymilian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
20 Jurczak Maja SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Żakini (2010r. - 2011r.)
21 Kawalec Karol KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Żak (2010r. - 2011r.)
22 Kawalec Jan KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
23 Kawalec Michał KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Chłopcy (2012r. i młodsi)
24 Kawecki Paweł SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
25 Kazimierczak Dominika SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Żakini (2010r. - 2011r.)
26 Kraska Fabian SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Żak (2010r. - 2011r.)
27 Kraska Anastazja SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
28 Kupczyński Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
29 Lajzner Janusz SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Żak (2010r. - 2011r.)
30 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2012r. i młodsi)
31 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
32 Malara Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Żak (2010r. - 2011r.)
33 Miazio Szymon SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
34 Michalewicz Zuzanna KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2008r. - 2009r.)
35 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
36 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
37 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
38 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Dziewczynki (2012r. i młodsze)
39 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
40 Pamuła Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2012r. i młodsi)
41 Pietrzyk Adrian SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
42 Piórkowski Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
43 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2008r. - 2009r.)
44 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
45 Skorupińska Dominika KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2008r. - 2009r.)
46 Strzeczkowski Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Chłopcy (2012r. i młodsi)
47 Szczepańska Dorota GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2010r. - 2011r.)
48 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
49 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2010r. - 2011r.)
50 Waśkowiak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
51 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
52 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
53 Wilk Anatol NIEZRZESZONY Żak (2010r. - 2011r.)
54 Wójcik Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Żak (2010r. - 2011r.)
55 Wołkowski Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Żak (2010r. - 2011r.)
56 Wołkowski Adam SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Żak (2010r. - 2011r.)
57 Zielewski Michał NIESTOWARZYSZONY Dziewczynki (2012r. i młodsze)
58 Zielewski Szymon NIESTOWARZYSZONY Chłopcy (2012r. i młodsi)
59 Żuk Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
Back to top