Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-06-26
  • event addressTuchów

Puchar Szlaku Solnego MTB #1 Puchar Burmistrza Tuchowa (Tuchów)

Szczegóły

Miejscowość: Tuchów

Data: 26 czerwca 2022

Termin zgłoszeń: 24 czerwca 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Adamczyk Julia UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Dziewczynki (9-10 lat)
2 Ambrożkiewicz Maria PHO3NIX CYCLING TEAM Młodziczka
3 Armatys Grzegorz MTB RACING TEAM TARNÓW Orlik + Elita Mężczyzn
4 Armatys Grzegorz MTB RACING TEAM TARNÓW Masters III (50-59 lat)
5 Bąk Jerzy TEAM UŻABY.PL Masters II (40-49 lat)
6 Bartyzel Dawid UKS ZAWOJAK Żak
7 Bednarczyk Sławomir REMIK BIKE Masters II (40-49 lat)
8 Bernal Maksymilian UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Żak
9 Biedrończyk Maciej KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik + Elita Mężczyzn
10 Bieniasz Miroslaw BIENIASZ BIKE TEAM ROWEROWNIA . COM Masters II (40-49 lat)
11 Biskup Julia KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka
12 Bodkowska Sara KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka Młodsza
13 Bubisz Karol NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Junior
14 Budz Kazimierz TC ORZEŁ SPYTKOWICE Masters III (50-59 lat)
15 Burnat Blanka UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Żakini
16 Chrzanowski Filip UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Junior Młodszy
17 Czarnota Bogdan PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II (40-49 lat)
18 Czerniawski Michał UKS SOKÓŁ KĘTY Junior Młodszy
19 Czerniawski Wiesław TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE Masters III (50-59 lat)
20 Dabrowski Maciej UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Orlik + Elita Mężczyzn
21 Długosz Benedykt UKS ZAWOJAK Junior
22 Długosz Maria UKS ZAWOJAK Juniorka Młodsza
23 Długosz Bruno UKS ZAWOJAK Chłopcy (9-10 lat)
24 Długosz Bruno UKS ZAWOJAK ZAWOJA Chłopcy (9-10 lat)
25 Drabik Patryk UKS SOKÓŁ KĘTY Junior
26 Drabik Marcin TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE Masters III (50-59 lat)
27 Drożdż Mateusz UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Junior Młodszy
28 Dudek Anna BIKERS Masters Kobiety
29 Durlak Inez KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka
30 Dydyk Aleksandra UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Dziewczynki (9-10 lat)
31 Dydyk Maja UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Młodziczka
32 Gawron Michał UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Junior Młodszy
33 Gdula Krzysztof PHO3NIX CYCLING TEAM Młodzik
34 Głowa Albert NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Masters I (30-39 lat)
35 Goleń Jan KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Masters III (50-59 lat)
36 Gromada Tatiana PHO3NIX CYCLING TEAM Juniorka
37 Grzenia Krzysztof UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Młodzik
38 Habieda Mateusz KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik + Elita Mężczyzn
39 Hajda Grzegorz UKS ZAWOJAK Masters I (30-39 lat)
40 Handzel Jakub KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Żak
41 Helizanowicz Łukasz KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik + Elita Mężczyzn
42 Honkisz Krystian UKS SOKÓŁ KĘTY Dziewczynki (do 6 lat)
43 Honkisz Kamil UKS SOKÓŁ KĘTY Żak
44 Honkisz Krzysztof UKS SOKÓŁ KĘTY Masters I (30-39 lat)
45 Hudyka Filip NIEZRZESZONY Junior Młodszy
46 Iskrzycki Bartłomiej NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Masters II (40-49 lat)
47 Jagos Oliwier UKS ZAWOJAK Młodzik
48 Jaromin Wiktoria KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Młodziczka
49 Jędrol Jan UKS ZAWOJAK Żak
50 Jędrol Andrzej UKS ZAWOJAK Chłopcy (9-10 lat)
51 Jończyk Mateusz UKS ZAWOJAK Młodzik
52 Jośko Tymoteusz KLUB KOLARSKI ŻORY Młodzik
53 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żakini
54 Kapustka Mikołaj UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Chłopcy (do 6 lat)
55 Karwat Julian UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Żak
56 Knapczyk Damian MIRAND RACING TEAM Masters I (30-39 lat)
57 Kołodziejczyk Patryk LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA Junior
58 Krzystała Zuzanna PHO3NIX CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiet
59 Krzyżanowski Ernest UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Żak
60 Kuźnicki Tymoteusz MTB RACING TEAM TARNÓW Junior Młodszy
61 Kwiatkowski Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Masters II (40-49 lat)
62 Łodej Leon AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Junior Młodszy
63 Łodej Janusz AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Masters II (40-49 lat)
64 Małysa Aleksander UKS ZAWOJAK Młodzik
65 Marek Izabela UKS ZAWOJAK Młodziczka
66 Marek Kamil UKS ZAWOJAK Junior Młodszy
67 Molczyk Kornelia UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Dziewczynki (do 6 lat)
68 Nawara Marcel KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Chłopcy (9-10 lat)
69 Nieroda Igor NIESTOWARZYSZONY Chłopcy (7-8 lat)
70 Nieroda Nikodem SOKÓŁ TARNÓW Żak
71 Nosek Szymon MTB RACING TEAM TARNÓW Junior
72 Nowokunska Daria UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Żakini
73 Olszewski Marek KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D Masters I (30-39 lat)
74 Ostafin Olga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Młodziczka
75 Ostafin Olaf KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior
76 Ostafin Inga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Żakini
77 Palac Radosław UKS SOKÓŁ KĘTY Chłopcy (do 6 lat)
78 Pelczar Adam RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior Młodszy
79 Półchłopek Jakub KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior Młodszy
80 Powroźnik Paweł UKS SOKÓŁ KĘTY Masters II (40-49 lat)
81 Rzeszutko Artur TKKF UKLEJNA MYŚLENICE Masters I (30-39 lat)
82 Rzeźnik Julia UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Żakini
83 Rzeźnik Nikola UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Dziewczynki (9-10 lat)
84 Serafin Borys UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Chłopcy (7-8 lat)
85 Skałka Arkadiusz NIEZRZESZONY Masters I (30-39 lat)
86 Śliwiński Dawid UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Junior
87 Smosna Dominika UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Żakini
88 Sobura Wojciech KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Młodzik
89 Stekla Daniel NIESTOWARZYSZONY Masters I (30-39 lat)
90 Surmacz Ignacy AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Żak
91 Surówka Jakub NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Masters I (30-39 lat)
92 Świder Leszek PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II (40-49 lat)
93 Świder Brajan PHO3NIX CYCLING TEAM Junior
94 Świegoda Kamil UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Młodzik
95 Szlachowski Andrzej NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Masters III (50-59 lat)
96 Szymańska Zuzanna UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Młodziczka
97 Szymański Błażej UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Żak
98 Topór Michał NIEZRZESZONY / NS BIKES TREZADO Orlik + Elita Mężczyzn
99 Truchan Tymek NIESTOWARZYSZONY Żak
100 Trybała Hubert UKS ZAWOJAK Młodzik
101 Tyniec Marek UKS ZAWOJAK Masters II (40-49 lat)
102 Urbanek Bartosz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior Młodszy
103 Urbanek Krzysztof GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Masters II (40-49 lat)
104 Urbanek Maciej GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik
105 Wantuch Franciszek NIESTOWARZYSZONY Masters IV (60 lat i więcej)
106 Wieczorek Jan GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik
107 Wieczorek Filip GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior
108 Wielgus Robert UKS SOKÓŁ KĘTY Młodzik
109 Wielgus Angelika UKS SOKÓŁ KĘTY Masters Kobiety
110 Witek Wiktoria UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Dziewczynki (9-10 lat)
111 Wójcicki Paweł UKS PODWILK Masters IV (60 lat i więcej)
112 Wyszyńska-tyniec Maria UKS ZAWOJAK Orliczka + Elita Kobiet
113 Zachara Remigiusz T C ORZEŁ SPYTKOWICE Masters IV (60 lat i więcej)
114 Zembura Maciej UKS SOKÓŁ KĘTY Junior Młodszy
115 Zmaczyński Kuba max UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Młodzik
116 Zontek Bartosz KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik + Elita Mężczyzn
117 Żur Jarosław KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik + Elita Mężczyzn
118 Zygmuntowicz Kacper KSM TREK RACING TEAM Młodzik
Back to top