Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-04-09
  • event addressSobótka

XXXV MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI "ŚLĘŻAŃSKI MNICH". MEMORIAŁ ROMANA RĘGOWICZA - Otwarcie sezonu kolarskiego w Polsce (Sobótka)

Szczegóły

Miejscowość: Sobótka

Data: 09 kwietnia 2022

Termin zgłoszeń: 06 kwietnia 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Abramek Jakub KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
2 Adamcio Joachim KTK KALISZ Junior
3 Adamczak Paul-jonas TEAM BRANDENBURG Junior Młodszy
4 Adamowicz Adam GK PIAST SZCZECIN Junior Młodszy
5 Adomaitis Rokas CANNIBAL TEAM Junior
6 Ališauskas Deivydas LITHUANIA NATIONAL TEAM Junior
7 Allikberg Marii-isabel KALEVI JALGRATTAKOOL Juniorka
8 Amosov Artur NIESTOWARZYSZONY Junior Młodszy
9 Andrzejewski Ksawery KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA Młodzik
10 Arnas Biriukas VILKAVIŠKIO-SM DSK AIRA, LITWA Młodzik
11 Audinytė Augustė LITHUANIA JUNIOR NATIONAL TEAM Młodziczka
12 Augustyniak Aniela GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka
13 Babor Daniel ELKOV-KASPER Elita Mężczyzn
14 Bakus Tomáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR Elita Mężczyzn
15 Banasiewicz Antoni KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior
16 Banduhn Alina TEAM BRANDENBURG Juniorka
17 Barański Oskar STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior Młodszy
18 Barkowski Kacper WMKS OLSZTYN Orlik
19 Barsznica Adam STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Młodzik
20 Bárta Jan ELKOV-KASPER Elita Mężczyzn
21 Barta Tomas ATT INVESTMENTS Elita Mężczyzn
22 Bartoš Karel BRILON RACING TEAM MB Junior Młodszy
23 Bartošová Martina BRILON RACING TEAM MB Elita Kobiet
24 Basiński Aleksander WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior
25 Bazan Iga WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka
26 Bernas Paweł JBG-2 CRYOSPACE Elita Mężczyzn
27 Biczyk Konrad LUKS TRÓJKA PIASECZNO Młodzik
28 Bieniek Jakub UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Młodzik
29 Bieniek Igor UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
30 Bieńkowski Piotr LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
31 Biernacki Filip KLTC KONIN Orlik
32 Bies Karol LKUKS PSZCZYNA Młodzik
33 Binienda Konstantin TEAM BRANDENBURG Junior Młodszy
34 Blokesz Hubert UKS AVATAR Młodzik
35 Błaszak Mateusz UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodzik
36 Błazowski Bartosz UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
37 Błońska Pola UKS KOLARZ NADARZYN Juniorka Młodsza
38 Bochenek Karol KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Orlik
39 Boros Michael ELKOV-KASPER Elita Mężczyzn
40 Borowski Michał KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior
41 Braslavskyi Nikita LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
42 Brąszewski Filip KTK KALISZ Młodzik
43 Braun Lea TEAM BRANDENBURG Juniorka Młodsza
44 Brazenas Nojus UTENOS DSC Junior Młodszy
45 Break-kempczyński Antoni LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
46 Brenders Victor hugo JEGG - DJR ACADEMY Junior Młodszy
47 Brodawka Adrian STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior
48 Broj Karolina LKS ZIEMIA OPOLSKA Młodziczka
49 Bronakowski Adam WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
50 Bruchwalski Jan LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
51 Brutkowski Jakub UKK HURAGAN WOŁOMIN Junior Młodszy
52 Bryła Bryan LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
53 Brzeźna Monika ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Elita Kobiet
54 Budny Filip KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodzik
55 Bugzel Marika UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
56 Burzawa Marcin BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH Orlik
57 Cebula Justyna GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orliczka
58 Ceglewski Michał AMG CYBINKA TEAM Junior
59 Cejmerowski Oskar KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA Junior Młodszy
60 Cembruch Martyna SZKÓŁKA KOLARSKA ZEGIESTÓW SKALNIAK Młodziczka
61 Cembruch Karol FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Junior Młodszy
62 Centka Kacper LKS BASZTA GOLCZEWO Orlik
63 Češulienė Inga LITHUANIA NATIONAL TEAM Elita Kobiet
64 Chmielewski Ignacy KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik
65 Chodór Maja KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Juniorka
66 Chojnacka Karolina MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB Juniorka
67 Cibulková Tereza TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV Juniorka Młodsza
68 Ciecior Łukasz LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior
69 Ciecior Anna LKS ZIEMIA OPOLSKA Juniorka Młodsza
70 Cierpikowski Franciszek UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
71 Cieślikiewicz Jakub LKS BASZTA GOLCZEWO Orlik
72 Ciołek Magdalena LUKS DWÓJKA PROGROUP DANIELO STRYKÓW Młodziczka
73 Ciomperlik Roksana LKS ZIEMIA OPOLSKA Młodziczka
74 Ciupiński Szymon UKS KOLARZ NADARZYN Młodzik
75 Cywińska Barbara MEDISEPT MAYDAY TEAM Juniorka
76 Cywiński Mateusz GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
77 Czabok Konrad WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI / GIANT Orlik
78 Czaplicki Mateusz KKS CIECHANÓW Junior
79 Czerniecki Szymon CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
80 Czuprynska Niklas TEAM BRANDENBURG Junior Młodszy
81 Czyż Bartłomiej CYKLO TÝM HAVÍŘOV Elita Mężczyzn
82 Dąbrowska Zuzanna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka Młodsza
83 Dąbrowski Marcin STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Młodzik
84 Dąbski Patryk LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik
85 Daneikaitė Miglė LITHUANIA NATIONAL TEAM Juniorka Młodsza
86 Davies Joshua edward CK PŘÍBRAM FANY GASTRO Elita Mężczyzn
87 De schepper Ward JEGG - DJR ACADEMY Orlik
88 Deręgowski Przemysław GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
89 Dereń Mateusz KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior
90 Dolak Kamil KTK KALISZ Junior
91 Dolníček Marek TUFO PARDUS PROSTEJOV Orlik
92 Domaniecka Aleksandra STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Młodziczka
93 Domin Krzysztof ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY Orlik
94 Dostál Václav ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR Orlik
95 Dreszer Sabina LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Młodziczka
96 Durowicz Olgierd STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior Młodszy
97 Dyk Mateusz TC CHROBRY GŁOGÓW Junior
98 Emilijus Dragūnaitis VILKAVIŠKIO-SM DSK AIRA, Młodzik
99 Fabiś Jakub FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Junior Młodszy
100 Fabisz Mike LKS ZIEMIA OPOLSKA Młodzik
101 Fiala Matyáš ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR Orlik
102 Fietzke Paul TEAM BRANDENBURG Junior Młodszy
103 Fijak Jan LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik
104 Filapek Marek UKS AVATAR Junior
105 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik
106 Flis Agata NIEZRZESZONA Elita Kobiet
107 Franz Toni BERTHOLD RADTEAM Elita Mężczyzn
108 Frątczak Radosław KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Orlik
109 Friedrich Michał WMKS OLSZTYN Młodzik
110 Frydrychova Karolína TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV Młodziczka
111 Furtak Wioleta ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Orliczka
112 Futryk Dariusz AMG CYBINKA TEAM Młodzik
113 Gadera Jan KTK KALISZ Junior
114 Galas Marcel KTK KALISZ Młodzik
115 Gańko Antoni KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Elita Mężczyzn
116 Garboliński Klaudiusz BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH Orlik
117 Gębka Hubert CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Młodzik
118 Gerdauskas Aironas LITHUANIA NATIONAL CYCLING TEAM Junior
119 Gieracki Patryk TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Elita Mężczyzn
120 Gierczak Przemysław LKK LUKS SŁAWNO Elita Mężczyzn
121 Gierok Lukas LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy
122 Gieryk Kacper HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI Orlik
123 Ginter Maksymilian FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Młodzik
124 Gisa Lukas LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior
125 Glinka Zofia MLKS WIELUŃ Młodziczka
126 Gnižinskas Nedas PANEVEZIO DSK "FORTŪNA" Junior Młodszy
127 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
128 Górak Dominik HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI Orlik
129 Góralczyk Julia STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Juniorka Młodsza
130 Gorlicki Emil LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
131 Górski Krystian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior
132 Gorwa Adrian KTK KALISZ Junior
133 Goszczurny Patryk KTK KALISZ Junior Młodszy
134 Grabarek Grzegorz NIEZRZESZONY / TBM SYSTEMS Elita Mężczyzn
135 Grabis Mateusz VOSTER ATS TEAM Elita Mężczyzn
136 Gruber Pavel TUFO PARDUS PROSTEJOV Elita Mężczyzn
137 Gründer Martin PSV 1893 FORST Elita Mężczyzn
138 Gruszczyński Filip GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior
139 Grzywacz Michał LKKS "CHRABĄSZCZE" NOWOGARD Młodzik
140 Gwóźdź Nikodem GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
141 Halbina Marcin LKUKS PSZCZYNA Junior Młodszy
142 Halicki Igor KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior
143 Haponik Szymon WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE Młodzik
144 Hartman Nadia CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Juniorka Młodsza
145 Havrlant Jakub ATT INVESTMENTS Orlik
146 Heming Mika ATT INVESTMENTS Orlik
147 Hibner Zofia KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodziczka
148 Hłond Bartosz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
149 Holec Richard TUFO PARDUS PROSTEJOV Elita Mężczyzn
150 Horosiewicz Radosław UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Młodzik
151 Ilski Szymon UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
152 Ivanovas Olegas SM GAJA Elita Mężczyzn
153 Ivanyk Taras STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior Młodszy
154 Jääger Liis LVIV CYCLING TEAM Elita Kobiet
155 Jaczun Piotr WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
156 Jäger Jette TEAM BRANDENBURG Juniorka Młodsza
157 Jakubczak Radosław UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
158 Jakubowska Zofia UKS KOLARZ NADARZYN Juniorka Młodsza
159 Jakubowski Gracjan UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
160 Janasik Maciej STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodzik
161 Janiak Franciszek STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Młodzik
162 Janicki Szymon LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik
163 Jankowski Jakub UKS AVATAR Junior
164 Jarick Falko TEAM BRANDENBURG Junior Młodszy
165 Jaroš Nikola MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ Junior Młodszy
166 Jarosławski Arkadiusz UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy
167 Jarošová Emílie ASO DUKLA BRNO Młodziczka
168 Jedynak Dominik DOMIN SPORT Junior Młodszy
169 Jelínek Marek TUFO PARDUS PROSTEJOV Orlik
170 Jerabkova Barbora BRILON RACING TEAM MB Juniorka
171 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy
172 Jindřich Pavel ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR Orlik
173 Jocher Lena MLUKS RASZKÓW Młodziczka
174 Jonaitytė Gabija PANEVEZIO DSK "FORTŪNA" Juniorka Młodsza
175 Juszczak Bartosz UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik
176 Kaczyńska Michalina WMKS OLSZTYN Młodziczka
177 Kaczyński Borys WMKS OLSZTYN Młodzik
178 Kajtek Krzysztof BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
179 Kalinowski Michał LKS BASZTA GOLCZEWO Orlik
180 Kaljur Hannah SMART SPORT Juniorka
181 Kałuża Dawid STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodzik
182 Kamiński Jakub LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik
183 Kamiński Bartłomiej MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy
184 Kaňkovská Nela MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ Juniorka Młodsza
185 Kapela Marek MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM Junior
186 Karcz Kinga STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodziczka
187 Kaspar Jan ATT INVESTMENTS Orlik
188 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
189 Kasterich Constantin BERTHOLD RADTEAM Elita Mężczyzn
190 Kaszowski Krzysztof UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik
191 Kazimierowicz Konrad TC CHROBRY GŁOGÓW Junior Młodszy
192 Kazokas Vytautas LITHUANIA NATIONAL CYCLING TEAM Junior
193 Kendzia Robert TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
194 Khatsynskyi Matvii STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior Młodszy
195 Kida Antoni CANNIBAL TEAM Junior
196 Kiseliūnaitė Orinta LITHUANIA NATIONAL TEAM Juniorka Młodsza
197 Kivistu Eliise RAKKE SK Juniorka
198 Klabouch Petr ATT INVESTMENTS Elita Mężczyzn
199 Klicman Adam CK PŘÍBRAM FANY GASTRO Junior
200 Klimavicius Nikolas LITHUANIA NATIONAL CYCLING TEAM Junior Młodszy
201 Klimkiewicz Antoni UKS KOLARZ NADARZYN Junior Młodszy
202 Klimkiewicz Jakub KTK KALISZ Młodzik
203 Kmieliauskas Rokas TEAM METALCED, SM"GAJA" Elita Mężczyzn
204 Knapiński Ludwik CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior
205 Kobyłka Maria LKS ZIEMIA OPOLSKA Młodziczka
206 Kocięcki Dawid WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
207 Kocur Stanisław UKS AVATAR Junior Młodszy
208 Kocur Franciszek UKS AVATAR Junior
209 Kolańczyk Larysa CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Juniorka Młodsza
210 Kolárova Babeta TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV Młodziczka
211 Kolebacz Dawid MLKS WIELUŃ Junior Młodszy
212 Konefał Jakub UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
213 Konwiński Mateusz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior
214 Korniak Szymon KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik
215 Kostański Mateusz VOSTER ATS TEAM Elita Mężczyzn
216 Kostkowski Joachim WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
217 Kostrzewińska Oliwia STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodziczka
218 Kot Julian KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Orlik
219 Kotara Mateusz FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Junior Młodszy
220 Kotulski Przemysław CYKLO TÝM HAVÍŘOV Orlik
221 Kovařčík Petr TUFO PARDUS PROSTEJOV Orlik
222 Kowalczyk Adrian LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik
223 Kowalski Jakub MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy
224 Kowalski Jakub LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Junior Młodszy
225 Kozak Kacper MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy
226 Kozik Patryk LKK GOS MSZANA Młodzik
227 Kozłowski Jerzy LKUKS PSZCZYNA Junior Młodszy
228 Krauz Denis UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik
229 Kravchenko Myhailo GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Junior Młodszy
230 Krawczyk Wiktor TC CHROBRY GŁOGÓW Junior
231 Krawczyk Szymon VOSTER ATS TEAM Elita Mężczyzn
232 Krawiec Ryszard LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior Młodszy
233 Krešák Kryštof ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR Junior
234 Kriak Matus CYKLOTÝM HAVÍŘOV Orlik
235 Król Jan KTK KALISZ Junior Młodszy
236 Król Miłosz STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Junior
237 Krowicka Aleksandra LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka
238 Krukowski Aleksander GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
239 Krupa Adrian BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH Elita Mężczyzn
240 Kucharczyk Aleksander LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior Młodszy
241 Kujawa Igor GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Junior
242 Kukrle Michael ELKOV-KASPER Elita Mężczyzn
243 Kulesa Tymoteusz WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE Młodzik
244 Kuś Piotr MLKS WIELUŃ Junior
245 Kusy Karol KLTC KONIN Orlik
246 Küüt Oskar CFC Junior
247 Kwiatkowska Malwina FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Młodziczka
248 Langer Mikołaj WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy
249 Lasota Szymon LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy
250 Laurinavičius Titas LITHUANIA NATIONAL CYCLING TEAM Junior Młodszy
251 Leben Tilman TEAM BRANDENBURG Junior Młodszy
252 Legieć Julia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Juniorka
253 Lenné Arthur BERTHOLD RADTEAM Orlik
254 Lewandowski Radosław GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
255 Lewandowski Jakub GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
256 Lichosyt Agata KTK KALISZ Orliczka
257 Limański Błażej BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH Orlik
258 Lipieta Paulina MLKS WIELUŃ Juniorka Młodsza
259 Lipieta Anna MLKS WIELUŃ Junior
260 Lohk Liisi PÄRNU KALEVI SPORDIKOOL Juniorka Młodsza
261 Lomania Maciej GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodzik
262 Lystsev Viktor STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior Młodszy
263 Łamaszewski Tomasz UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
264 Łapiński Kacper LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
265 Łyżwa Bartosz UKS AVATAR Junior Młodszy
266 Maciejewska Karolina TC CHROBRY GŁOGÓW Juniorka Młodsza
267 Maciejewski Szymon MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior
268 Maciejuk Kacper KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik
269 Madisson Mik PÄRNU KALEV SPORDIKOOL Junior Młodszy
270 Mai Tom BERTHOLD RADTEAM Orlik
271 Majewski Kacper GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
272 Małachowski Jakub TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
273 Małkowski Artur WMKS OLSZTYN Elita Mężczyzn
274 Mańk Józef WMKS OLSZTYN Elita Mężczyzn
275 Mańka Władysław GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
276 Mannsfeld Karolina LKS ZIEMIA OPOLSKA Juniorka Młodsza
277 Manowski Mateusz LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn
278 Mantas Vyšniauskas VILKAVIŠKIO-SM DSK AIRA, LITWA Junior Młodszy
279 Marciniak Adam CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior
280 Marciniak Amadeusz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Młodzik
281 Marciniak Miłosz UKS SPORTOWIEC PIŁA Junior Młodszy
282 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik
283 Marek Kinga MEDISEPT MAYDAY TEAM Juniorka
284 Marek Marta CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Juniorka
285 Martusewicz Piotr WMKS OLSZTYN Młodzik
286 Marut Bartosz GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior
287 Marzejon Mikołaj K.S KLIF CHŁAPOWO Orlik
288 Maślak Piotr KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Orlik
289 Maszkowski Mateusz MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy
290 Matejek Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior
291 Matysiak Karol TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
292 Meja Sandra LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Orliczka
293 Miazga Jan LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn
294 Miedzińska Łucja ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Elita Kobiet
295 Migas Dawid KLTC KONIN Elita Mężczyzn
296 Mikasauskaite Skaiste LITHUANIA JUNIOR NATIONAL TEAM Juniorka
297 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
298 Mikołajczak Oliwia KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodziczka
299 Mikołajewska Kornelia UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka
300 Mikutis Kristupas LITHUANIA JUNIOR NATIONAL TEAM Junior
301 Milian Michał TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
302 Milistver Mairon PÄRNU KALEV SK Orlik
303 Miller Jakub UKKS ORIENS CHOJNÓW Orlik
304 Mitoraj Igor WMKS OLSZTYN Młodzik
305 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
306 Mizuro Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM Młodzik
307 Mroczkowski Mikołaj STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Młodzik
308 Mróz Kamila GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orliczka
309 Mudenas Giedrius LITHUANIA NATIONAL CYCLING TEAM Junior Młodszy
310 Mul Malwina KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Juniorka
311 Mumot Franciszek UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
312 Muryj Antoni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior
313 Musialik Jakub KK TARNOVIA Orlik
314 Mykolas Arbataitis VILKAVIŠKIO-SM DSK AIRA, Młodzik
315 Najs Jakub CYKLO TÝM HAVÍŘOV Elita Mężczyzn
316 Nakutis Arijus LITHUANIA NATIONAL CYCLING TEAM Junior Młodszy
317 Němcová Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV Juniorka
318 Němec Patrik CK PŘÍBRAM FANY GASTRO Orlik
319 Nieboras Mateusz ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY Elita Mężczyzn
320 Nigul Natali nora CFC SPORTCLUB Juniorka Młodsza
321 Noceń Maciej GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
322 Novák Petr NIESTOWARZYSZONY Elita Mężczyzn
323 Nowak Łukasz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior
324 Nowakowska Gabriela KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodziczka
325 Nowicki Lucjan UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
326 Nowka Lisa TEAM BRANDENBURG Juniorka
327 Nowomiejski Jakub STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Orlik
328 Obdržálek Tomáš ELKOV-KASPER Elita Mężczyzn
329 Ogiejko Stanisław AMG CYBINKA TEAM Junior
330 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
331 Olech Piotr UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik
332 Olejnik Mateusz KTK KALISZ Junior
333 Oleksiak Bartosz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior
334 Oleksiewicz Oskar UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
335 Oleszak Michalina UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodziczka
336 Omann Karl-gustav TEAM BRANDENBURG Junior Młodszy
337 Onichimowska Nadia WMKS OLSZTYN Juniorka Młodsza
338 Orian Maria LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Młodziczka
339 Orian-szpak Adrian LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Junior
340 Ośko Miłosz MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM Orlik
341 Ossowski Jakub GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Junior
342 Otruba Jakub ELKOV-KASPER Elita Mężczyzn
343 Pac Paweł NIEZRZESZONY Elita Mężczyzn
344 Pacholec Erik UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
345 Pacholec Jakub ZTS GLINNIK / BGS SPORTSWEAR Młodzik
346 Paczuła Wiktor GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
347 Pałka Jacek UKS KOLARZ NADARZYN Junior Młodszy
348 Papierok Martyna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka
349 Papierski Damian VOSTER ATS TEAM Orlik
350 Parma Krzysztof VOSTER ATS TEAM Elita Mężczyzn
351 Pawlik Błażej LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy
352 Paziewski Krzysztof UKS KOLARZ NADARZYN Młodzik
353 Peret Kacper VOSTER ATS TEAM Orlik
354 Perlovskyi Oleksandr KTK KALISZ Junior
355 Petr Ondřej TUFO PARDUS PROSTEJOV Elita Mężczyzn
356 Petrovaitė Indrė LITHUANIA NATIONAL TEAM Juniorka Młodsza
357 Petrus Jiri ATT INVESTMENTS Elita Mężczyzn
358 Piaskowski Antoni AMG CYBINKA TEAM Młodzik
359 Pidhainyi Andrii NIESTOWARZYSZONY Junior
360 Piesker Miriam TEAM BRANDENBURG Juniorka
361 Piętka Nikola KTK KALISZ Młodziczka
362 Pietrzak Natalia MLKS WIELUŃ Juniorka Młodsza
363 Pietrzak Julia MLKS WIELUŃ Juniorka Młodsza
364 Pikulik Wiktoria ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Elita Kobiet
365 Pikulik Daria ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Elita Kobiet
366 Piśniak Klaudia MLKS WIELUŃ Juniorka Młodsza
367 Plinta Karolina STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodziczka
368 Płosaj Nikol ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Elita Kobiet
369 Pocytė Rasa LITHUANIA NATIONAL TEAM Elita Kobiet
370 Podhaisky Ondrej TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV Młodzik
371 Podlaski Michał LUKS TRÓJKA PIASECZNO Elita Mężczyzn
372 Polak Wiktoria ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Orliczka
373 Polańska Magdalena FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Młodziczka
374 Pomaski Mateusz BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH Elita Mężczyzn
375 Pomian Szymon GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
376 Poniewierska Wiktoria MEDISEPT MAYDAY TEAM Juniorka
377 Popovič Jakub TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV Młodzik
378 Poroś Karolina MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka
379 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka
380 Pośpiech Julia LKK GOS MSZANA Młodziczka
381 Potasznik Szymon KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Orlik
382 Prants Annabrit KALEVI JALGRATTAKOOL Juniorka
383 Praxmajer Tadeusz LKS BASZTA GOLCZEWO Junior
384 Predko Tymofii NIESTOWARZYSZONY Junior
385 Prokopyszyn Filip HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI Orlik
386 Prudnikau Dzmitry BIALINI ELITEWHEELS REVOLTTECH Elita Mężczyzn
387 Przedlacki Jakub LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior Młodszy
388 Przewoźny Franciszek KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodzik
389 Przymusińska Julia UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka
390 Pszczolarski Wojciech TUFO PARDUS PROSTEJOV Elita Mężczyzn
391 Ptak Szymon MLKS WIELUŃ Junior
392 Puchalski Karol MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior
393 Pylypchuk Illia NIESTOWARZYSZONY Junior Młodszy
394 Pysik Adrian GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodzik
395 Radkiewicz Dawid UKS BIZON BIEGANÓW Junior Młodszy
396 Ragilo Frida mia KJK Młodziczka
397 Rajtak Mateusz LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik
398 Ratka Michał UKS PELETON NOWA SÓL Junior
399 Rautzenberg Robin BERTHOLD RADTEAM Orlik
400 Řeha Filip ELKOV-KASPER Elita Mężczyzn
401 Richter Peter BERTHOLD RADTEAM Elita Mężczyzn
402 Rogalski Maciej STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Młodzik
403 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
404 Rosiak Xavier KTK KALISZ Junior Młodszy
405 Rostkowski Maciej LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
406 Rotter Michal ATT INVESTMENTS Orlik
407 Rozner Bartosz LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior Młodszy
408 Rozpędowski Mateusz MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior
409 Rudnytskyi Viktor NIESTOWARZYSZONY Junior
410 Rudyk Jakub UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
411 Rudyk Bartosz SANTIC WIBATECH Elita Mężczyzn
412 Rutkowski Łukasz UKS AVATAR Młodzik
413 Rybak Oskar CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Młodzik
414 Rykowski Łukasz KLTC KONIN Orlik
415 Rysz Kaja ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Elita Kobiet
416 Rząca Michał KLTC KONIN Orlik
417 Rzepka Jan LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy
418 Saganowska Żaklina KS ROMET BYDGOSZCZ Juniorka Młodsza
419 Samokišina Karina LITHUANIA NATIONAL TEAM Juniorka
420 Schäfer Stefan RK ENDSPURT 09 COTTBUS Elita Mężczyzn
421 Schuran Michal ATT INVESTMENTS Elita Mężczyzn
422 Sędzielewski Michał KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik
423 Sęk Igor KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Orlik
424 Sekta Agata UKS AVATAR Młodziczka
425 Serafin Olivier KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA Młodzik
426 Shcherban Yurii LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik
427 Siedlaczek Kamil CYKLO TÝM HAVÍŘOV Elita Mężczyzn
428 Sieniek Nikola MEDISEPT MAYDAY TEAM Juniorka
429 Sikorski Mikołaj CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
430 Silvia Türkson PORTER RACING Orliczka
431 Sisovas Lukas LITHUANIA NATIONAL CYCLING TEAM Junior Młodszy
432 Skalniak-sójka Agnieszka ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Elita Kobiet
433 Skikas Lukas PANEVEZIO DSK "FORTŪNA" Młodzik
434 Skoczylas Łukasz TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik
435 Skroński Maciej CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Młodzik
436 Skrzypkowski Jakub NIEZRZESZONY Junior
437 Skupin Maciej KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodzik
438 Skupin Wojciech KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodzik
439 Śliwa Bartosz LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
440 Sławek Damian GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Elita Mężczyzn
441 Słomka Kinga STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodziczka
442 Smékal René TUFO PARDUS PROSTEJOV Orlik
443 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
444 Snioka Matas LITHUANIA NATIONAL CYCLING TEAM Junior Młodszy
445 Sobala Wiktor UKS KOLARZ NADARZYN Młodzik
446 Sołtys Michał KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik
447 Soonik Kristel sandra VILJANDI RATTAKLUBI Orliczka
448 Sorbian Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy
449 Soszka Jakub GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
450 Sowa Karolina WMKS OLSZTYN Juniorka Młodsza
451 Sowiński Szymon GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodzik
452 Sporysch Daniel ATT INVESTMENTS Orlik
453 Staniewski Wiktor STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy
454 Stanisław Zimny UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
455 Stańko Karol KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior
456 Stefański Maciej ZTS GLINNIK / BGS SPORTSWEAR Młodzik
457 Stelczyk Jan UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
458 Stelczyk Stanisław UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Młodzik
459 Stelczyk Oskar UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior
460 Stempnakowski Mateusz LKS BASZTA GOLCZEWO Orlik
461 Stocek Matus ATT INVESTMENTS Elita Mężczyzn
462 Strainytė Auksė LITHUANIA JUNIOR NATIONAL TEAM Orliczka
463 Strakšytė Kotryna LITHUANIA NATIONAL TEAM Juniorka
464 Stránský Matej ATT INVESTMENTS Orlik
465 Stryjewski Piotr KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
466 Strządała Szymon LKUKS PSZCZYNA Junior Młodszy
467 Stupała Michał CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
468 Szabelska Jagoda UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Elita Kobiet
469 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy
470 Szalińska Tamara ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Orliczka
471 Szary Jan LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik
472 Szawiel Urszula TC CHROBRY GŁOGÓW Juniorka
473 Szczepaniak Kacper GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
474 Szczęsna Martyna WMKS OLSZTYN Juniorka
475 Szenderski Marcin NIEZRZESZONY Elita Mężczyzn
476 Szetelnicki Piotr LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Junior Młodszy
477 Szewc Krzysztof UKS AVATAR Junior Młodszy
478 Szostak Igor KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA Junior Młodszy
479 Szramowska Łucja UKS AVATAR Juniorka
480 Szulik Mikołaj UKS AVATAR Junior
481 Szulik Dawid UKS AVATAR Junior Młodszy
482 Szymacha Kamil LKS BASZTA GOLCZEWO Orlik
483 Szymański Łukasz LUKS TRÓJKA PIASECZNO Orlik
484 Szymkiewicz Olivier UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik
485 Tegelmann Mia carla KJK Juniorka
486 Theuns Thijs JEGG - DJR ACADEMY Junior Młodszy
487 Tittel Kai TEAM BRANDENBURG Junior Młodszy
488 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
489 Ťoupalík Adam ELKOV-KASPER Elita Mężczyzn
490 Ťoupalík Jakub ELKOV-KASPER Elita Mężczyzn
491 Treier Maria CFC SPORTCLUB Juniorka Młodsza
492 Trommler Athina TEAM BRANDENBURG Juniorka Młodsza
493 Trzęsowski Konrad KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Orlik
494 Tułacz Patrycja KTK KALISZ Młodziczka
495 Uher David ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR Junior
496 Urbanowicz Wojciech CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
497 Uryga Mateusz KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior
498 Vaičiūnas Lukas SM GAJA Junior
499 Valiukevičiūtė Lauryna LITHUANIA NATIONAL TEAM Juniorka Młodsza
500 Van wijnbergen Denley JEGG - DJR ACADEMY Junior Młodszy
501 Vaníček Šimon ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR Elita Mężczyzn
502 Variakojytė Erna LITHUANIA NATIONAL TEAM Juniorka Młodsza
503 Venckus Justinas LITHUANIA JUNIOR NATIONAL TEAM Junior
504 Venckus Jomantas LITHUANIA JUNIOR NATIONAL TEAM Junior
505 Vinklárek František TUFO PARDUS PROSTEJOV Orlik
506 Vinš Josef TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV Junior Młodszy
507 Vlček Radek TUFO PARDUS PROSTEJOV Orlik
508 Vochoska Jan CK PŘÍBRAM FANY GASTRO Orlik
509 Voronskyi Vasyl KTK KALISZ Junior
510 Walczak Krzysztof KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior
511 Wankiewicz Olga ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Orliczka
512 Wąsowicz Kajetan CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior
513 Wawro Bela BERTHOLD RADTEAM Orlik
514 Weyer Carlo TEAM BRANDENBURG Junior Młodszy
515 Weżgowiec Franciszek CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Młodzik
516 Wieczorek Paweł CYKLO TÝM HAVÍŘOV Orlik
517 Wierzbicka Łucja LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka
518 Wierzbińska Ada UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
519 Wierzchowski Kacper HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM Junior
520 Wilkos Katarzyna ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Elita Kobiet
521 Winter Zeno-levi TEAM BRANDENBURG Junior Młodszy
522 Wirtek Tobiasz STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior
523 Wloka Judyta UKS AVATAR Młodziczka
524 Włodarczyk Dominika ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Orliczka
525 Wódkiewicz Wadim-bożydar LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
526 Wodnicka Joanna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka
527 Wojciechowska Emilia UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
528 Wójcik Laura LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Orliczka
529 Wojdyła Bartosz LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Junior
530 Wójs Adam FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Młodzik
531 Wojtyła Gabriela UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Elita Kobiet
532 Wolciechowska Dominika UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka
533 Wolski Marcel GK PIAST SZCZECIN Junior Młodszy
534 Wowra Adam LKK GOS MSZANA Młodzik
535 Woźniak Adam GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik
536 Wróblewski Paweł STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior
537 Wrona Szymon KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
538 Wrześniewski Oliwier KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA Junior
539 Wudniak Julia KS ROMET BYDGOSZCZ Juniorka
540 Wypior Rafał GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
541 Zadrożna Lucyna LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Juniorka Młodsza
542 Zagórska Otylia KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Juniorka
543 Zahálka Matěj ELKOV-KASPER Elita Mężczyzn
544 Zarębski Marcin KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik
545 Žekaitė Austėja LITHUANIA JUNIOR NATIONAL TEAM Juniorka
546 Žekas Edgaras LITHUANIA JUNIOR NATIONAL TEAM Junior
547 Zelcer Bartosz ZTS GLINNIK / BGS SPORTSWEAR Młodzik
548 Zelmozer Agata STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodziczka
549 Žemaitaitis Rytis KAUNO SM GAJA Orlik
550 Zięba Julia ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY Orliczka
551 Zielonka Zuzanna LKK GOS MSZANA Młodziczka
552 Ziemba Igor UKS BIZON BIEGANÓW Junior
553 Żmijewski Emil UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik
554 Żochowski Michał HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM Junior
555 Źróbek-różański Kamil WMKS OLSZTYN SZKÓŁKA KOLARSKA W STAWIGUDZIE Młodzik
556 Żurek Jakub KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik
557 Żytowiecki Jacek STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Młodzik
Back to top