Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-03-05
  • event addressKęty

XXX Przełajowy Wyścig Kolarski o Puchar Burmistrza Gminy Kęty - Puchar Prezesa Firmy TECH Sterowniki w Wieprzu - MEMORIAŁ PIOTRA KARKOSZKI (Kęty)

Szczegóły

Miejscowość: Kęty

Data: 05 marca 2022

Termin zgłoszeń: 03 marca 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Andryszczak Wojciech NIEZRZESZONY Masters II (40-49 lat)
2 Augustyniak Aniela GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka
3 Bachul Bartosz UKS ZAWOJAK Młodzik
4 Bal Tomasz KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Elita Mężczyzn
5 Bartyzel Dawid UKS ZAWOJAK Żak
6 Barwa Bartłomiej - Amator
7 Barwa Jakub - Amator
8 Baścik Bruno WLKS KRAKUS - BBC CZAJA Junior Młodszy
9 Bednarczyk Sławomir NIEZRZESZONY Masters II (40-49 lat)
10 Bernas Paweł JBG-2 CRYOSPACE Elita Mężczyzn
11 Biedrończyk Maciej KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik
12 Biel Szymon NIEZRZESZONY Elita Mężczyzn
13 Błasiak Leszek NIEZRZESZONY Amator
14 Bodkowska Sara KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka Młodsza
15 Brzózka Piotr JBG-2 CRYOSPACE Elita Mężczyzn
16 Brzózka Jacek JBG-2 CRYOSPACE Masters IV (60 lat i więcej)
17 Buchta Bartłomiej E-ROWER.PL Masters I (30-39 lat)
18 Chmielewski Ignacy TEAM MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik
19 Ciołek Wojciech GRUPA KOLARSKA GLIWICE Żak
20 Czerniawski Mateusz TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE Masters I (30-39 lat)
21 Czerniawski Wiesław TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE Masters III (50-59 lat)
22 Czerniawski Michał UKS SOKÓŁ KĘTY Junior Młodszy
23 Dabrowski Maciej UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Orlik
24 Długosz Maria UKS ZAWOJAK Juniorka Młodsza
25 Długosz Benedykt UKS ZAWOJAK Junior
26 Drabik Marcin TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE Masters III (50-59 lat)
27 Drabik Patryk UKS SOKÓŁ KĘTY Junior
28 Drabik Kinga UKS SOKÓŁ KĘTY Żakini
29 Drożdż Mateusz UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Junior Młodszy
30 Durlak Inez KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka
31 Głowa Albert NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Masters I (30-39 lat)
32 Goleń Jan KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Masters III (50-59 lat)
33 Grafczyński Radosław NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Masters II (40-49 lat)
34 Grajcarek Karolina UKS SOKÓŁ KĘTY Młodziczka
35 Groyecki Paweł GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
36 Gwóźdź Nikodem GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
37 Habieda Mateusz KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik
38 Helizanowicz Łukasz NIEZRZESZONY HELI EXTREME TRAINING Orlik
39 Herman Jarosław NIEZRZESZONY Masters III (50-59 lat)
40 Honkisz Kamil UKS SOKÓŁ KĘTY Żak
41 Iskrzycki Bartłomiej NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Masters II (40-49 lat)
42 Iskrzycki Paweł NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Młodzik
43 Jagodziński Antoni UKS SOKÓŁ KĘTY Młodzik
44 Jagos Oliwier UKS ZAWOJAK Młodzik
45 Jaromin Wiktoria KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Młodziczka
46 Jona Dawid GRUPA KOLARSKA GLIWICE Elita Mężczyzn
47 Jończyk Mateusz UKS ZAWOJAK Młodzik
48 K Lucjan JAKAS Amator
49 Kachel Adrian UKS ZAWOJAK Amator
50 Kaleta Filip KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior
51 Knapczyk Damian MRT Amator
52 Kofin Łukasz NIEZRZESZONY PENTEL Masters II (40-49 lat)
53 Kopytko Marcin SII CYCLING TEAM Amator
54 Koszarek Tomasz NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Masters II (40-49 lat)
55 Kowalcze Stanisław TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE Masters IV (60 lat i więcej)
56 Kubuszok Marek NIEZRZESZONY Masters III (50-59 lat)
57 Kwiatkowski Mateusz SII CYCLING TEAM Amator
58 Lomania Maciej GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodzik
59 Łoboz Patryk WLKS KRAKUS - BBC CZAJA Junior
60 Małysa Aleksander UKS ZAWOJAK Młodzik
61 Mańka Władysław GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
62 Marek Kamil UKS ZAWOJAK Junior Młodszy
63 Marek Izabela UKS ZAWOJAK Młodziczka
64 Marzec Marek ROGELLI TEAM Amator
65 Matyasik Maksymilian UKS ZAWOJAK Młodzik
66 Mazurek Malgorzata UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE Elita Kobiet
67 Michałek Mariusz JBG-2 CRYOSPACE Elita Mężczyzn
68 Nidecki Kacper UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Junior Młodszy
69 Ostafin Olga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Młodziczka
70 Ostafin Inga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Żakini
71 Ostafin Olaf KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior
72 Paczuła Wiktor GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
73 Pisiewicz Julia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Żakini
74 Półchłopek Jakub KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior Młodszy
75 Ryszka Emilia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Orliczka
76 Śliwiński Dawid UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Junior
77 Snażyk Wiktor UKS SOKÓŁ KĘTY Młodzik
78 Sowiński Szymon GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodzik
79 Stanisz Paweł UKS ZAWOJAK Masters I (30-39 lat)
80 Stelmach Aleksander GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodzik
81 Surówka Jakub NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Masters I (30-39 lat)
82 Szczotka Amelia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Żakini
83 Szymański Robert NIEZRZESZONY Masters III (50-59 lat)
84 Topór Michał NIEZRZESZONY / NS BIKES TREZADO Elita Mężczyzn
85 Trybała Hubert UKS ZAWOJAK Młodzik
86 Tyniec Marek UKS ZAWOJAK Masters II (40-49 lat)
87 Wawrzyczek Karol WLKS KRAKUS - BBC CZAJA Junior
88 Wielgus Robert UKS SOKÓŁ KĘTY Młodzik
89 Wojtyła Gabriela UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Elita Kobiet
90 Wyszyńska-tyniec Maria UKS ZAWOJAK Elita Kobiet
91 Zembura Maciej UKS SOKÓŁ KĘTY Junior Młodszy
92 Zembura Kacper UKS SOKÓŁ KĘTY Młodzik
93 Ziemnicki Mateusz WLKS KRAKUS - BBC CZAJA Młodzik
94 Zmaczyński Kuba max UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Młodzik
95 Żmuda Kamil UKS SOKÓŁ KĘTY Junior Młodszy
96 Żółtek Grzegorz TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE Masters I (30-39 lat)
97 Żur Jarosław KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Elita Mężczyzn
98 Zygmuntowicz Kacper KSM TREK RACING TEAM Młodzik
Back to top