Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-09-24
  • event addressSzczawno-Zdrój

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2022 #8 (Szczawno-Zdrój)

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Bakalarz Szymon UKS DREAM-BIKE BIELAWA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
2 Banasiak Anna OBORNICKI KLUB ROWEROWY Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
3 Bartosiewicz Natalia DOVER TEAM PIESZYCE Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
4 Bereźnicki Mikołaj JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
5 Bereźnicki Kosma JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2008r. - 2009r.)
6 Biełajew Tymoteusz JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2008r. - 2009r.)
7 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
8 Brudziński Wojciech JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
9 Budny Zola GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
10 Budny Nadia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
11 Chmielewski Franek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
12 Chmielewski Antoni KKW WAŁBRZYCH Żak (2010r. - 2011r.)
13 Chrobak Oliwer GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
14 Dec Szymon UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
15 Dragunowicz Mikołaj M-GLKS KWISA LUBAŃ Żak (2010r. - 2011r.)
16 Drahan Ksawery NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
17 Drahan Hanna KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
18 Drahan Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
19 Drahan Kajetan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
20 Drahan Aleksander KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
21 Filipowicz Filip GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
22 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
23 Fugiel Alan GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2010r. - 2011r.)
24 Furyk Franciszek KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
25 Gadomski-pokój Marcel JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
26 Gaweł Maja NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
27 Gładysz Aron ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
28 Głodek Wiktoria JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
29 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
30 Gorczyca Zosia NIEZRZESZONA Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
31 Gorczyca Franek AKADEMIA KOLARSTWA MARLENY DROŹDZIOK Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
32 Grabowski Aleksander MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
33 Grajeta Filip KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
34 Grocholski Wojciech GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2008r. - 2009r.)
35 Gułaj Mikołaj MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2008r. - 2009r.)
36 Herbowski Adam UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
37 Jankowski Jan UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
38 Januszewicz Karolina KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
39 Jarosławski Tymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
40 Jarosławski Arkadiusz UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
41 Jeczeń Franciszek NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
42 Jędrzejewski Jan JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
43 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
44 Juchniewicz Maciej MTB WALIM Młodzik (2008r. - 2009r.)
45 Karbowniczek Maciej NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
46 Karbowniczek Maria NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
47 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
48 Kisiel Marcel GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
49 Kłosowska Hanna KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
50 Konsewicz Jagoda KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
51 Kossowski Tymon M-GLKS KWISA LUBAŃ Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
52 Kozdraś Liliana JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2010r. - 2011r.)
53 Krusz Dawid KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
54 Krygier Hubert KKW WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
55 Kubas Igor UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2008r. - 2009r.)
56 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
57 Lamorski Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
58 Lato Nina NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
59 Lato Aniela NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
60 Lenik Jakub MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
61 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
62 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
63 Lipnicka Hanna MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Żakini (2010r. - 2011r.)
64 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
65 Magdziarczyk Aniela KKW WAŁBRZYCH Młodziczka (2008r. - 2009r.)
66 Mamet Mateusz MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
67 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
68 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
69 Maziakowski Ryszard NIEZRZESZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
70 Mazurkiewicz Łukasz MTB WALIM Młodzik (2008r. - 2009r.)
71 Miąso Maciej MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
72 Miernik Michał MTB WALIM Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
73 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
74 Minta Tomasz MTB WALIM Młodzik (2008r. - 2009r.)
75 Mleczek Tymoteusz MTB WALIM Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
76 Molska Amelia KKW WAŁBRZYCH Młodziczka (2008r. - 2009r.)
77 Nadziejko Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
78 Nikoniuk Błażej KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
79 Nowak Mikołaj UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
80 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
81 Oblicki Igor AKADEMIA KOLARSKA MARLENY DROŹDZIOK Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
82 Oblicki Jan AKADEMIA KOLARSKA MARLENY DROŹDZIOK Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
83 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
84 Olszewska Alicja MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Żakini (2010r. - 2011r.)
85 Opalińska Aniela NIEZRZESZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
86 Pamuła Ignacy GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
87 Pamuła Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
88 Piotrowska Jadwiga NIEZRZESZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
89 Piotrowski Mikołaj KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
90 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini (2010r. - 2011r.)
91 Piróg Michał NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
92 Podolska Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
93 Podolska Karolina KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
94 Popenda Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
95 Poroś Karolina MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka (2008r. - 2009r.)
96 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2008r. - 2009r.)
97 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
98 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
99 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
100 Przychodzeń Tobiasz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
101 Ratajczyk Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
102 Ratajczyk Sebastian GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2008r. - 2009r.)
103 Rosiak Gracjan CYKLISTA ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
104 Sałam Antoni UKS CENTRUM NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
105 Skokun Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2008r. - 2009r.)
106 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
107 Sroka Krzysztof BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
108 Sroka Kalina BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
109 Stolarczyk Julia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
110 Stolarczyk Basia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
111 Surma Oliwia HUZAR BIKE AKADEMIA Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
112 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
113 Szachewicz Magdalena MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
114 Szakiel Hubert MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
115 Szakiel Witold NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
116 Szczepankiewicz Nikodem KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
117 Szczepankiewicz Leo KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
118 Szczepankiewicz Bruno KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
119 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
120 Szlendak Karina JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
121 Szlendak Kaja JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
122 Szostak Mikołaj NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
123 Szostak Krystian NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
124 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2010r. - 2011r.)
125 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
126 Tomczak Jan GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY JAWORZYNA ŚLĄSKA Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
127 Trusewicz Nikodem JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
128 Trusewicz Konstanty JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
129 Urbacka Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
130 Waczko Michał UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
131 Wądołowska Ida NIEZRZESZONA JELENIA GÓRA Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
132 Walczak Klara NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
133 Walczak Paweł NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
134 Waniołek Mateusz NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
135 Waszkis Zuzanna MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
136 Waszkis Zofia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka (2008r. - 2009r.)
137 Wieczorek Julian KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
138 Wieczorek Aniela KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
139 Włodarczyk Adam MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
140 Woźniak Antoni GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2010r. - 2011r.)
141 Żakowicz Oskar JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
142 Żmudziński Norbert MTB WALIM Żak (2010r. - 2011r.)
Back to top