Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-07-02
  • event addressGrzędy

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2022 #6 (Grzędy)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Grzędy

Data: 02 lipca 2022

Termin zgłoszeń: 30 czerwca 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Aleksander Drahan KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
2 Bartosiewicz Natalia DOVER TEAM PIESZYCE Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
3 Borkowski Kacper KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
4 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
5 Budny Zola GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
6 Budny Nadia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
7 Dębek Adam GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
8 Drahan Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
9 Drahan Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
10 Filipowicz Filip GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
11 Furyk Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
12 Gładysz Aron ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
13 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
14 Gorący Mikołaj GMINA NOWA RUDA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
15 Gorący Antoni GMINA NOWA RUDA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
16 Gorczyca Franek AKADEMIA KOLARSTWA MARLENY DROŹDZIOK Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
17 Gorczyca Zosia NIESTOWARZYSZONA Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
18 Grocholski Wojciech GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2008r. - 2009r.)
19 Hapka Wiktor SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
20 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
21 Kowalski Adam NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
22 Kowalski Mateusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
23 Kravchenko Myhailo GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
24 Lato Aniela NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
25 Lato Nina NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
26 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
27 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
28 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
29 Mazan Kaja NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
30 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
31 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
32 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
33 Nawalany Sebastian UKS KOPERNIKUS JELENIA GÓRA Młodzik (2008r. - 2009r.)
34 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
35 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
36 Ozga Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
37 Ozga Matylda MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
38 Palimąka Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
39 Palimąka Jan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
40 Pamuła Ignacy GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
41 Pamuła Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
42 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2008r. - 2009r.)
43 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
44 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
45 Sanigórski Tymoteusz NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
46 Sanigórski Jakub NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
47 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
48 Sroka Krzysztof BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
49 Sroka Kalina BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
50 Stolarczyk Julia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
51 Surma Oliwia NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
52 Szachewicz Magdalena MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
53 Szakiel Hubert MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
54 Szakiel Witold NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
55 Szczepaniak Kacper GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
56 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
57 Szul Urszula NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
58 Szul Kornelia NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
59 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2010r. - 2011r.)
60 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
61 Tyszecka Emilia NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
62 Tyszecka Elisa NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
63 Urbacka Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
64 Waniołek Mateusz NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
65 Woźniak Antoni GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Żak (2010r. - 2011r.)
Back to top