1 |
Andura Julia
|
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE VENTO GROUP SYSTEM
|
Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.) |
|
2 |
Baliński Maciej
|
LKS BASZTA GOLCZEWO
|
Młodzik (2010r. - 2011r.) |
|
3 |
Bidvaitė Mantė
|
LITHUANIAN NATIONAL TEAM
|
Juniorka (2006r. - 2007r.) |
|
4 |
Buczek Julia
|
LKS BASZTA GOLCZEWO
|
Młodziczka (2010r. - 2011r.) |
|
5 |
Bukowski Maksymilian
|
LKS BASZTA GOLCZEWO
|
Młodzik (2010r. - 2011r.) |
|
6 |
Chylak Mateusz
|
LKS BASZTA GOLCZEWO
|
Żak (2012r. - 2013r.) |
|
7 |
Ciołek Magdalena
|
KLTC KONIN
|
Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.) |
|
8 |
Czajkowski Mateusz
|
LKS BASZTA GOLCZEWO
|
Młodzik (2010r. - 2011r.) |
|
9 |
Jasińska Nikola
|
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE VENTO GROUP SYSTEM
|
Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.) |
|
10 |
Jasudowicz Bartosz
|
STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
|
Młodzik (2010r. - 2011r.) |
|
11 |
Jocher Lena
|
KTK KALISZ
|
Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.) |
|
12 |
Jonaitytė Gabija
|
LITHUANIAN NATIONAL TEAM
|
Juniorka (2006r. - 2007r.) |
|
13 |
Kaczmarczyk Julia
|
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE VENTO GROUP SYSTEM
|
Młodziczka (2010r. - 2011r.) |
|
14 |
Kawalec Antonina
|
STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
|
Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.) |
|
15 |
Kij Anna
|
KTK KALISZ
|
Juniorka (2006r. - 2007r.) |
|
16 |
Klimkiewicz Maja
|
KTK KALISZ
|
Młodziczka (2010r. - 2011r.) |
|
17 |
Koc Antoni
|
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
|
Żak (2012r. - 2013r.) |
|
18 |
Kolasińska Gabriela
|
LKS BASZTA GOLCZEWO
|
Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.) |
|
19 |
Kolorz Jakub
|
LKK GOS MSZANA SZKÓŁKA KOLARSKA
|
Młodzik (2010r. - 2011r.) |
|
20 |
Kończak Jan
|
LKK GOS MSZANA SZKÓŁKA KOLARSKA
|
Żak (2012r. - 2013r.) |
|
21 |
Kopciuch Aleksandra
|
LKS BASZTA GOLCZEWO
|
Młodziczka (2010r. - 2011r.) |
|
22 |
Kupka Karol
|
STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
|
Żak (2012r. - 2013r.) |
|
23 |
Kwieciak Ada
|
KTK KALISZ
|
Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.) |
|
24 |
Ledzion Nikola
|
STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
|
Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.) |
|
25 |
Madejska Wiktoria
|
LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG
|
Młodziczka (2010r. - 2011r.) |
|
26 |
Majchrzak Oliwia
|
LKS BASZTA GOLCZEWO
|
Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.) |
|
27 |
Mazurek Marta
|
LKK GOS MSZANA SZKÓŁKA KOLARSKA
|
Młodziczka (2010r. - 2011r.) |
|
28 |
Mucha Joanna
|
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE VENTO GROUP SYSTEM
|
Żakini (2012r. - 2013r.) |
|
29 |
Olejarczyk Viktoria
|
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE VENTO GROUP SYSTEM
|
Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.) |
|
30 |
Pawliczek Wojciech
|
LKK GOS MSZANA SZKÓŁKA KOLARSKA
|
Żak (2012r. - 2013r.) |
|
31 |
Pera Olimpia
|
KTK KALISZ
|
Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.) |
|
32 |
Polit Nina
|
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE VENTO GROUP SYSTEM
|
Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.) |
|
33 |
Pośpiech Julia
|
LKK GOS MSZANA
|
Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.) |
|
34 |
Purchalak Alicja
|
STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
|
Juniorka (2006r. - 2007r.) |
|
35 |
Retinger Karol
|
UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
|
Żak (2012r. - 2013r.) |
|
36 |
Rutkowska Weronika
|
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE VENTO GROUP SYSTEM
|
Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.) |
|
37 |
Stelmach Katarzyna
|
NIEZRZESZONA
|
Elita Kobiet + U23 Kobiet |
|
38 |
Suchodolska Izabela
|
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE VENTO GROUP SYSTEM
|
Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.) |
|
39 |
Szcześniak Joanna
|
ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE VENTO GROUP SYSTEM
|
Młodziczka (2010r. - 2011r.) |
|
40 |
Tyszkiewicz Kinga
|
MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
|
Juniorka (2006r. - 2007r.) |
|
41 |
Wieczorek Igor
|
LKS BASZTA GOLCZEWO
|
Młodzik (2010r. - 2011r.) |
|
42 |
Winsławski Adrian
|
LKK GOS MSZANA SZKÓŁKA KOLARSKA
|
Młodzik (2010r. - 2011r.) |
|
43 |
Wylazłowska Oliwia
|
STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
|
Juniorka (2006r. - 2007r.) |
|
Dodaj zawodnika