www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:

www.wynikizawodow.eu - Obsługa imprez sportowych

WSZYSTKIE

 
2021-09-05 17:12:06WYNIKI - GIGA (306)
2021-09-05 17:11:42WYNIKI - MEGA (336)
2021-09-05 17:10:21WYNIKI - CLASSIC (241)
2021-09-02 15:25:56Lista zgłoszeń - kategorie (364)
2021-09-02 15:25:28Lista zgłoszeń - dystanse (424)
2021-06-27 22:38:10Regulamin (225)
 
 
Zgłoszeń: 157
Lp 
 
Imię 
 
Nazwisko 
 
Kategoria
Drużyna 
 
Opłata startowa 
 
1ALEKSANDRABUFANCLASSIC (23 KM)CYKLOOPOLE
2ŁUKASZ BUGLA CLASSIC (23 KM)SUP LIFTING MTB TEAM BUGLA BIKE SERVICE
3ŁUKASZ CZEPIEL CLASSIC (23 KM)OKR BIKE TEAM
4WOJCIECHDUTKIEWICZCLASSIC (23 KM)ODZYWKIDLASPORTOWCOW.PL
5PIOTRDZIEDZICCLASSIC (23 KM)RAZ NA WOZIE MTB TEAM
6MAREKELIASZCLASSIC (23 KM)BIKE EKIPA
7MATEUSZGŁOMBIKCLASSIC (23 KM)OKR BIJE TEAM
8DAGMARAHELMANCLASSIC (23 KM)HELMAN SPORT TEAM
9KOSTASKARDELISCLASSIC (23 KM)DSK MINU
10STANISŁAWKASOWSKICLASSIC (23 KM)OKR BIKE TEAM
11BŁAŻEJKOZICACLASSIC (23 KM)UKS SPORT BRALIN
12WALDEMARKUŚCLASSIC (23 KM)BRAK
13KRZYSZTOFLISCLASSIC (23 KM)VICTORIA GŁUCHOŁAZY
14KAROLINAMIĄSOCLASSIC (23 KM)-
15JOLANTAMISTYGACZCLASSIC (23 KM)ACTIVDIAB
16TOMASZMURASZKOCLASSIC (23 KM)WESTBAM
17ANNAORIANCLASSIC (23 KM)LUKS "ROSPONDEK"
18ZBIGNIEWPACANCLASSIC (23 KM)OKR BIKE TEAM
19TOMASZ PASSON CLASSIC (23 KM)BRAK
20PATRYCJAPIOTROWSKACLASSIC (23 KM)FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES / CARGO EXPRESS.
21JAROSŁAWPYDYCHCLASSIC (23 KM)GLKK VIKTORIA GŁUCHOŁAZY
22ŁUKASZ RATAJCZYK CLASSIC (23 KM)GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
23TOMASZRÓŻAKCLASSIC (23 KM)POLARIS-GEO BIKE TEAM
24PAWEŁSARKOWICZCLASSIC (23 KM)TOIS
25BARTOSZSOBIERSKICLASSIC (23 KM)VICTORIA GŁUCHOŁAZY
26KINGASŁOMKACLASSIC (23 KM)KOLARSKI MIKOŁÓW
27TOMASZURBACKACLASSIC (23 KM)AMATOR
28MARTYNAWIERNACLASSIC (23 KM)KTK KTUKOL
29ZBIGNIEWZADROŻNYCLASSIC (23 KM)LUKS ROSPONDEK
30ADAMZARENKIEWICZCLASSIC (23 KM)GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
31MACIEJZIELIŃSKICLASSIC (23 KM)BRAK
1TYMOTEUSZBĄKCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATLKS BRYKSJUSZ GOŚCIĘCIN
2BARTOSZBARTOSIEWICZCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
3LEONBEZKOROWAJNYCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATVICTORIA GŁUCHOŁAZY
4JULIABISKUPCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATNIEZRZESZONA SUPLIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
5FILIPFILIPOWICZCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATVICTORIA GŁUCHOŁAZY
6ALANFUGIEL CLASSIC (23 KM) - DO 16 LATVICTORIA GŁUCHOŁAZY
7DAWIDGWIAZDACLASSIC (23 KM) - DO 16 LATRAZ NA WOZIE MTB TEAM
8KINGAKARCZCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATSTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
9HUBERTKOZICACLASSIC (23 KM) - DO 16 LATUKS SPORT BRALIN
10ADAMKUSCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATGLKK VICTORIA
11PIOTRKUŚNIERZCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
12ARTURMALASIEWICZCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATBRAK
13ANDRZEJMATYASIKCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATUKS ZAWOJAK
14MAKSYMILIANMATYSIKCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATUKS ZAWOJAK
15MARIAORIANCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATLUKS "ROSPONDEK"
16KAROLORIANCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATLUKS "ROSPONDEK"
17JUSTINASPAVLOVASCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATDSK MINU
18KAROLINAPOROŚCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
19JANEKPRZETAKCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATRAZ NA WOZIE MTB TEAM
20WOJCIECHPUZIOCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
21SEBASTIANRATAJCZYKCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
22PIOTRSKOKUNCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
23WOJCIECHSTAWIŃSKICLASSIC (23 KM) - DO 16 LATVICTORIA
24FILIPSWĘDCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATVICTORIA GŁUCHOŁAZY
25PAWEŁURBACKACLASSIC (23 KM) - DO 16 LATGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
26ANTONIWOŹNIAKCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
27LUCYNAZADROŻNACLASSIC (23 KM) - DO 16 LATLUKS "ROSPONDEK"
28TADASŽILIONISCLASSIC (23 KM) - DO 16 LATDSK MINU
1PIOTRBERDZIKGIGA (69 KM)IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM
2RAFAŁBOGACKIGIGA (69 KM)CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM
3BARBARABOROWIECKAGIGA (69 KM)NIEZRZESZONA / GIANT GORZÓW LIV TEAM
4ADRIANNABRODAGIGA (69 KM)PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM
5ARTURBRODAGIGA (69 KM)PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM
6KLAUDIACICHACKAGIGA (69 KM)NIEZRZESZONA / METROBIKES.PL
7TADEUSZCIĘCIELGIGA (69 KM)ŚWIAT ROWERU ANDRIU NIKANDROW
8SONIACIĘCIELGIGA (69 KM)ŚWIAT ROWERU ANDRIU NIKANDROW
9DARIUSZDRELAKGIGA (69 KM)UKS SPORT BRALIN
10KAMILDZIEDZICGIGA (69 KM)MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
11MIKOŁAJDZIEWAGIGA (69 KM)SGR SPECIALIZED
12MICHAŁFICEKGIGA (69 KM)CST ACCENT MTB TEAM
13PAWEŁGARCZYKGIGA (69 KM)WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
14ROMANGRUNDGIGA (69 KM)INVENTIO SAVEEARTH
15ŁUKASZHELIZANOWICZGIGA (69 KM)CST ACCENT MTB TEAM
16MACIEJJEZIORSKIGIGA (69 KM)NIEZRZESZONY / JEZIOR.BIKE
17JANKARASEKGIGA (69 KM)RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
18ZBIGNIEW KISZKA GIGA (69 KM)PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM
19TOMASZKUBALAGIGA (69 KM)PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM
20MICHAŁKUCEWICZGIGA (69 KM)CST ACCENT MTB TEAM
21KRZYSZTOFLATOSZEKGIGA (69 KM)BRAK
22AGNIESZKAMOJŻESZGIGA (69 KM)PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM
23MACIEJMYTNIKGIGA (69 KM)MTB PRESSING TEAM
24ARKADIUSZ PASZENDAGIGA (69 KM)PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMTKA TEAM
25GRZEGORZPIWOWARCZYKGIGA (69 KM)VICTORIA GŁUCHOŁAZY
26DARIUSZPOROŚGIGA (69 KM)MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
27PIOTRPYTELGIGA (69 KM)WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
28MARTARUSEKGIGA (69 KM)WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
29DANIELSMOLARZGIGA (69 KM)GMINA WIELOWIEŚ SILESIA CYCLING TEAM
30KATARZYNASOLUS-MIŚKOWICZGIGA (69 KM)KSM TREK RACING TEAM
31ADAMSTARZYŃSKIGIGA (69 KM)STARZYNSKI.COACH
32ROBERTTRAWIŃSKIGIGA (69 KM)BRAK
33KRYSTYNAŻYŻYŃSKA-GALEŃSKAGIGA (69 KM)DAMOVO BIKE TEAM
1STEFANKARŁOWSKIGIGA (69 KM) - DO 16 LATSTEFAN
1MARCINADAMKIEWICZMEGA (46 KM)SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
2BENIAMINBAUCHMEGA (46 KM)NIE MAM
3MARCIN BISKUPMEGA (46 KM)SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
4MICHAŁBIZIAKMEGA (46 KM)UKS SPORT BRALIN
5MILENADRELAKMEGA (46 KM)RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
6DARIUSZFILIPCZAKMEGA (46 KM)AZAZEL TEAM
7MACIEJFILIPOWICZMEGA (46 KM)VICTORIA GŁUCHOŁAZY
8KRZYSZTOFGROŃMEGA (46 KM)GRON TEAM
9PATRYKJAHNMEGA (46 KM)CYKLOOPOLE
10MATEUSZJAHNMEGA (46 KM)CYKLOOPOLE
11PRZEMYSŁAWJANOWICZMEGA (46 KM)CYKLOOPOLE
12BARTOSZJANOWSKIMEGA (46 KM)SUP LIFTING MTB TEAM BUGLA BIKE SERVICE
13RADOSŁAWKAMIŃSKIMEGA (46 KM)3S BIKE TEAM CIECHANÓW
14MARCINKUŚNIERZMEGA (46 KM)GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
15PRZEMYSŁAWKUŹBIKMEGA (46 KM)CART-PACK TEAM
16KAROLLISOWSKIMEGA (46 KM)WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
17ALICJAMARCINIECMEGA (46 KM)BRAK
18ADAMMAROSZEKMEGA (46 KM)-
19SANDRAMEJAMEGA (46 KM)UKS SPORT BRALIN
20JAKUBMISTYGACZMEGA (46 KM)ACTIVDIAB
21MICHAŁ NOWAK MEGA (46 KM)FITSTYLE TEAM
22JANPATERAKMEGA (46 KM)LKS BRYKSJUSZ GOŚCIĘCIN
23ANDRZEJPIOTROWSKIMEGA (46 KM)TOMAZI BIKE TEAM
24BRUNOPURZYŃSKIMEGA (46 KM)UKS DREAM-BIKE BIELAWA
25ŁUKASZRUSMEGA (46 KM)PAŁAC SULISŁAW
26SEBASTIANSIWIAKMEGA (46 KM)MSX INTERNATIONAL NOX GROUP
27GRZEGORZ SKORUPAMEGA (46 KM)SKORUPA TEAM
28TOMASZ SKORUPAMEGA (46 KM)SKORUPA TEAM
29PIOTRSTRZODKAMEGA (46 KM)OPOLE
30MICHAŁŚWIDERSKIMEGA (46 KM)TREZADO WOLFPACK
31MARIUSZSZUKALSKIMEGA (46 KM)MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
32JAROSŁAW WĄSIEL MEGA (46 KM)ATAK CHMIELU
33MATEUSZWIELGOSMEGA (46 KM)GLIWICE
34MAKSYMILIANWIŚNIOWSKIMEGA (46 KM)RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
35MAGDALENAZAWIERTAMEGA (46 KM)WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
36PATRYCJAZAWIERTAMEGA (46 KM)WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
37JAROSŁAWZIMNALMEGA (46 KM)CYKLOOPOLE
1MICHAŁFROŃMEGA (46 KM) - DO 16 LATWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
2DOMINIKKALICUNMEGA (46 KM) - DO 16 LATLUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA
3TOBIASZPRZYCHODZEŃMEGA (46 KM) - DO 16 LATMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
4DAWIDŁYSEKMEGA (46 KM) - DO 16 LATWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
1PIOTRKALICUNMEGA (46 KM) - GRAVEL-
2PIOTR ORIANMEGA (46 KM) - GRAVELLUKS "ROSPONDEK"
3ADRIANORIAN-SZPAKMEGA (46 KM) - GRAVELLUKS "ROSPONDEK"
1MARCINNASTASOWSKIMEGA (46 KM) - ROWER ELEKTRYCZNYGLUCHOLAZY
1NATAN BEZKOROWAJNYZABAWY ROWEROWE - DZIECI DO 13 LATVICTORIA GŁUCHOŁAZY
2TOMASZ CHWASTYK ZABAWY ROWEROWE - DZIECI DO 13 LATGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
3MILENA CHWASTYKZABAWY ROWEROWE - DZIECI DO 13 LATGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
4HANNACOPIJAZABAWY ROWEROWE - DZIECI DO 13 LATGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
5FILIPELIASZZABAWY ROWEROWE - DZIECI DO 13 LATBIKE EKIPA
6ANTONIFUGIEL ZABAWY ROWEROWE - DZIECI DO 13 LATVICTORIA GŁUCHOŁAZY
7KAJAGALEŃSKAZABAWY ROWEROWE - DZIECI DO 13 LATDAMOVO BIKE TEAM
8LEONGROSICKI ZABAWY ROWEROWE - DZIECI DO 13 LATVICTORIA GŁUCHOŁAZY
9KACPERHELMANZABAWY ROWEROWE - DZIECI DO 13 LATHELMAN SPORT TEAM
10EWELINAKALICUNZABAWY ROWEROWE - DZIECI DO 13 LAT-
11ALEKSANDERKUŚZABAWY ROWEROWE - DZIECI DO 13 LATGLKK VICTORIA GŁUCHOLAZY
12PAWEŁ RATAJCZYK ZABAWY ROWEROWE - DZIECI DO 13 LATGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
13JULIARÓŻAKZABAWY ROWEROWE - DZIECI DO 13 LATPOLARIS-GEO BIKE TEAM
14HANNASZUKALSKAZABAWY ROWEROWE - DZIECI DO 13 LATMITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
15IZABELTANIZABAWY ROWEROWE - DZIECI DO 13 LATGLKK VICTORIA GŁUCHOŁZY
16FABIOTANIZABAWY ROWEROWE - DZIECI DO 13 LATGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
17ZUZANNATOKARCZYKZABAWY ROWEROWE - DZIECI DO 13 LATGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
18FILIPWIELGOSZABAWY ROWEROWE - DZIECI DO 13 LATGLIWICE
19FRANEKWIELGOSZABAWY ROWEROWE - DZIECI DO 13 LATGLIWICE
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     01.12.2021 - Mapka sytuacyjna + plan trasy - VII Seria Puchar Polski. Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym (13)
     01.12.2021 - Mapka sytuacyjna + plan trasy - VI Seria Puchar Polski. Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym (12)
     19.11.2021 - Regulamin - VIII seria Pucharu Polski. I Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna - Kornel Malcherek (54)
     08.11.2021 - Regulamin - VII Seria Puchar Polski. Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym (69)
     08.11.2021 - Regulamin - VI Seria Puchar Polski. Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym (77)
     05.11.2021 - Mapka sytuacyjna + plan trasy - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (140)
     05.11.2021 - Ankieta COVID 19 - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (76)
     05.11.2021 - Regulamin - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry (170)
     05.11.2021 - Mapka trasy - Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym 'Lubuskie Warte Zachodu' (141)
     05.11.2021 - Ankieta COVID 19 - Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym 'Lubuskie Warte Zachodu' (68)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
     04.12.2021 - Zielona Góra-Drzonków - Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym 'Lubuskie Warte Zachodu'
     05.12.2021 - Zielona Góra-Drzonków - III SUPERPUCHAR POLSKI. Międzynarodowy wyścig w kolarstwie przełajowym o Puchar Prezydenta Zielonej Góry
     11.12.2021 - Władysławowo - VI Seria Puchar Polski. Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym
     12.12.2021 - Władysławowo-Cetniewo - VII Seria Puchar Polski. Ogólnopolski wyścig w kolarstwie przełajowym
     28.12.2021 - Rydzyna - VIII seria Pucharu Polski. I Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna - Kornel Malcherek
     29.12.2021 - Włoszakowice - Przełajowy Wyścig Kolarski "Cześć i Chwała Zwycięzcom" dla upamiętnienia 103 rocznicy zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 551549                                              Dzisiaj jest Czwartek, 336 dzień roku, 02.12.2021                                                                                                                          REGULAMIN SERWISU                   POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright 2021 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 0.479 sek.