Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-12-10
  • event addressWładysławowo-Cetniewo

PUCHAR POLSKI - Międzynarodowy Wyścig w Kolarstwie Przełajowym „Dalej na Północ Rowerem się nie Da” (Władysławowo-Cetniewo)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: + 48 501 536 785
e-mail: klifklub@wp.pl

Miejscowość: Władysławowo-Cetniewo

Data: 10 grudnia 2022

Termin zgłoszeń: 07 grudnia 2022

Pliki do pobrania

Regulamin

Lista zapisanych zawodników:



Pokaż opłaty startowe

Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Abramek Jakub KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
2 Adaszak Ksawery AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
3 Antkowiak Jakub CST ACCENT MTB TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
4 Augustyniak Aniela GRUPA KOLARSKA GLIWICE Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
5 Baliński Leon UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
6 Banach Robert NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
7 Bartnik Kacper ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior (2005r. - 2006r.)
8 Bartolewski Wojciech NIEZRZESZONY ECOCOLOR.PL Masters III (1959r. - 1968r.)
9 Bereźnicki Piotr JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Masters II (1969r. - 1978r.)
10 Bereźnicki Mikołaj JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
11 Bereźnicki Kosma JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
12 Bernat Jakub K.S KLIF CHŁAPOWO Żak (2011r. - 2012r.)
13 Bielowicz Marek BST-BANACHSPORTTEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
14 Biłyk Antoni KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior (2005r. - 2006r.)
15 Bisewski Jarosław K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
16 Bisewski Bartosz K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
17 Błyskoń Jan LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
18 Bolda Martyna K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
19 Borchmann Martyna K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
20 Borchmann Szymon KLIF TEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
21 Brożyna Maksymilian KKS SPORTOWIEC PIŁA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
22 Brytan Zuzanna K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
23 Brzeziok Wioleta LIV FENIKS CYCLING TEAM Amator Kobiety
24 Budzyńska Paula NIEZRZESZONA / CYCLO KWIDZYŃ Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
25 Bujwid Adam SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2009r. - 2010r.)
26 Bychowski Bartosz COS OPO CETNIEWO WŁADYSŁAWOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
27 Bylewski Michał KK SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
28 Charczuk Arkadiusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
29 Chmielarski Grzegorz TREK GDYNIA Żak (2011r. - 2012r.)
30 Chodyna Borys BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
31 Chyliński Adam BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
32 Chyła Michał BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
33 Ciborowski Nataniel UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
34 Ciecieręga Jacek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Masters II (1969r. - 1978r.)
35 Cierpicki Wojciech KK SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
36 Cieślik Tomasz BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
37 Ciskowska Magdalena BRAK Amator Kobiety
38 Ciskowski Bartosz K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
39 Ciskowski Marcin BCS WŁADYSŁAWOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
40 Czapiewski Antoni SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
41 Czarna Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
42 Czarnota Bogdan PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
43 Czekay Wiktor KK SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
44 Czerwiński Bruno K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
45 Diks Daniel MLKS BASZTA BYTÓW Masters I (1979r. - 1988r.)
46 Domin Krzysztof KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
47 Doppke Kacper K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
48 Doroszkiewicz Andrzej NIEZRZESZONY Masters I (1979r. - 1988r.)
49 Dorszyński Joahim MLKS BASZTA BYTÓW Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
50 Dudek Jakub KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior (2005r. - 2006r.)
51 Dutczak Rozalia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka (2005r. - 2006r.)
52 Dzierżyńska Jagna K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
53 Fikus Olaf K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
54 Filipiak Kamil UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
55 Florczak Lena antonina BELTA TEAM GDAŃSK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
56 Frankowiak Dawid MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
57 Frydrychowicz Jacek XTRACK.COM Masters I (1979r. - 1988r.)
58 Frydrychowicz Piotr XTRACK.COM Masters II (1969r. - 1978r.)
59 Gaborska Anna SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
60 Gajdek Tymoteusz KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Żak (2011r. - 2012r.)
61 Gajdzik Sławomira JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Masters Kobiety (1993r. i starsze)
62 Gajdzik Julia JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
63 Gajdzik Piotr JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Masters II (1969r. - 1978r.)
64 Galiński Patryk BST Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
65 Gasztkowski Jakub NIEZRZESZONY TRITON KONIN Masters I (1979r. - 1988r.)
66 Gdula Krzysztof PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
67 Gierczak Krzysztof ZRYW BUSZKOWICZKI Masters III (1959r. - 1968r.)
68 Gil Mariusz STOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
69 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
70 Goliwąs Stanisław UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
71 Golonko Ignacy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
72 Gosławski Antoni BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
73 Gosz Maciej MKK PSTRENUJ LĘBORK Młodzik (2009r. - 2010r.)
74 Gromada Tatiana PHO3NIX CYCLING TEAM Juniorka (2005r. - 2006r.)
75 Grządziel Karol UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
76 Grzempa Jan NIEZRZESZONY SPECIALIZED BIELSKO Masters I (1979r. - 1988r.)
77 Gwóźdź Nikodem GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
78 Helman Tomasz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Masters I (1979r. - 1988r.)
79 Hinz Sebastian ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
80 Hryniewski Wojciech BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
81 Jabłoński Kacper ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior (2005r. - 2006r.)
82 Jackowiak Jan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
83 Jakubowski Dominik KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI. DRUŻYNA DZIKI TEAM KWIDZYN Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
84 Jamros Agata K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
85 Jarosiewicz Michal BST Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
86 Jarząbek Tomasz K.S KLIF CHŁAPOWO Masters III (1959r. - 1968r.)
87 Jarzebowski Szymon SYRENKA CX Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
88 Jaworski Adam SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE Żak (2011r. - 2012r.)
89 Jedynak Dominik DOMIN SPORT Junior (2005r. - 2006r.)
90 Jeka Stanisław KLIF TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
91 Jeka Antonina K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
92 Jona Dawid GRUPA KOLARSKA GLIWICE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
93 Józkowicz Maja K.S KLIF CHŁAPOWO Juniorka (2005r. - 2006r.)
94 Józkowicz Marta K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
95 Jurach Bartosz UKS SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
96 Juziuk Marcel BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
97 Kaiser Andrzej STOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
98 Kamiński Radosław NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
99 Kamiński Szymon TREK GDYNIA Żak (2011r. - 2012r.)
100 Karcz Kinga GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
101 Karcz Tomasz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
102 Karpińska Karolina MLKS BASZTA BYTÓW Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
103 Karpiński Marcin MLKS BASZTA BYTÓW Masters I (1979r. - 1988r.)
104 Kasprowicz Aleksander ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
105 Katolo Krzysztof SYRENKA CX Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
106 Kazimierowicz Konrad TC CHROBRY GŁOGÓW Junior (2005r. - 2006r.)
107 Kędzierski Igor UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
108 Kiełbaska Natan UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
109 Kisielewicz Julian K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
110 Klaczkowski Borys KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
111 Klaczkowski Mikołaj KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Młodzik (2009r. - 2010r.)
112 Kobylinski Szymon NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
113 Koc Antoni UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Żak (2011r. - 2012r.)
114 Koc Franciszek UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Młodzik (2009r. - 2010r.)
115 Kocur Franciszek UKS AVATAR Junior (2005r. - 2006r.)
116 Kocur Stanisław UKS AVATAR Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
117 Kohnke Klara K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
118 Kohnke Kacper K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
119 Koniuszewski Bartosz WINAAR CX! Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
120 Kortas Paulina K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
121 Korth Juliusz K.S KLIF CHŁAPOWO Żak (2011r. - 2012r.)
122 Kościński Jerzy VELOGD Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
123 Kostecki Patryk UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
124 Kostkowski Joachim WMKS OLSZTYN Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
125 Kowalczyk Aleksander VELOGD Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
126 Kowalczyk Wojciech KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIK TEAM KWIDZYN Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
127 Kowalczyk Mariusz MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER Masters III (1959r. - 1968r.)
128 Kozdraś Liliana JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2011r. - 2012r.)
129 Kozdraś Hanna JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
130 Krajnik Oskar G.K. "GRYF TCZEW" Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
131 Król Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Masters I (1979r. - 1988r.)
132 Krukowski Bartosz MLKS BASZTA BYTÓW Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
133 Kruszewski Dawid BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
134 Kruszewski Adam BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
135 Krzystała Zuzanna PHO3NIX CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
136 Krzywy Krzysztof NIEZRZESZONY CYCLING PLANET Masters II (1969r. - 1978r.)
137 Kubica Wiktor UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
138 Kubicz Maciej NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
139 Kucharska Antonina BELTA TEAM GDAŃSK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
140 Kujawa Igor GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
141 Kukowski Maciej UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Młodzik (2009r. - 2010r.)
142 Kupczak Paweł NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
143 Kupski Łukasz K.S KLIF CHŁAPOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
144 Kupski Nikodem K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
145 Kuptz Filip BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
146 Kuś Mateusz K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
147 Labuda Tymoteusz MKK PSTRENUJ LĘBORK Żak (2011r. - 2012r.)
148 Laskowski Hubert MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
149 Latoszek Marcin QUEST TEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
150 Legieć Mikołaj UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
151 Linowski Mikołaj MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
152 Lorkowska Patrycja TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
153 Lutowski Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
154 Łodej Janusz AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Masters II (1969r. - 1978r.)
155 Łodej Leon AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
156 Łuków Antoni MGLKS BŁĘKITNI CLAREX KOZIEGŁOWY Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
157 Łuków Jan MGLKS BŁĘKITNI CLAREX KOZIEGŁOWY Junior (2005r. - 2006r.)
158 Macios Nadia LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
159 Majchrowski Jakub SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
160 Majkowska Julia MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
161 Marciniak Miłosz KK SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
162 Marks Filip UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żak (2011r. - 2012r.)
163 Marzejon Maksymilian K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
164 Maszkowski Mateusz MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
165 Maszota Szymon K.S KLIF CHŁAPOWO Żak (2011r. - 2012r.)
166 Maszota Marcin K. S. KLIF CHŁAPOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
167 Merda Zuzanna MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
168 Michalak Dominik STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
169 Mielewski Jakub ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
170 Mikler Bartosz VICTORIA JAROCIN ACCENT Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
171 Mikołajczyk Agata NIESTOWARZYSZONY Amator Kobiety
172 Milewski Damian BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
173 Mizuro Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
174 Mróz Jan KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
175 Mróz Marcin NIEZRZESZONY / BIALOBŁOCKI PRO/COACHING/TEAM / PRINZWEAR Masters II (1969r. - 1978r.)
176 Mróz Mateusz MRÓZROWERY TEAM Masters I (1979r. - 1988r.)
177 Mrozowicz Cezary CEZARY FIT BIKE Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
178 Mućko Zygmunt NIEZRZESZONY SERAFIN TEAM Masters IV (1958r. i starsi)
179 Mudlaff Maja K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
180 Musialik Jakub KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
181 Myślisz Oliwier K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
182 Myślisz Julia K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
183 Natkaniec Edward MLKS BASZTA BYTÓW Masters IV (1958r. i starsi)
184 Natkaniec Tomasz MLKS BASZTA BYTÓW Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
185 Niedżwiecki Tomasz MPCC TEAM Masters I (1979r. - 1988r.)
186 Nowak Franek BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
187 Nuszkiewicz Oliwier KS "OLENDER" WLK. NIESZAWKA - SEKCJA KOLARSKA "ISKRA" COPERNICUS CCC TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
188 Ochociński Cyprian TREK GDYNIA Żak (2011r. - 2012r.)
189 Okrągły Patryk MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
190 Olszewska Adrainna KS VELOCITY SZEMUD Młodziczka (2009r. - 2010r.)
191 Olszewski Julian KS VELOCITY SZEMUD Młodzik (2009r. - 2010r.)
192 Olszewski Daniel KS VELOCITY SZEMUD Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
193 Orłowski Maksymilian MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
194 Osińska Adrianna WYSEPKA TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
195 Ostaszewska Krystyna UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żak (2011r. - 2012r.)
196 Ostaszewski Jan UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żak (2011r. - 2012r.)
197 Ożóg Lena KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
198 Pałac Maciej JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Masters I (1979r. - 1988r.)
199 Parzych Maciej MSR MRĄGOWO Junior (2005r. - 2006r.)
200 Paszke Nikodem KS VELOCITY SZEMUD Młodzik (2009r. - 2010r.)
201 Pendrak Filip TEAM BEROTU Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
202 Perekitko Karolina LVIV CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
203 Petryszyn Maciej UKK HURAGAN WOŁOMIN Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
204 Pietrzak Piotr UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
205 Pietrzak Igor ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
206 Piróg Natalia PHO3NIX CYCLING TEAM Młodziczka (2009r. - 2010r.)
207 Pisiewicz Julia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
208 Płotka Adam K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
209 Polus Piotr WYSEPKA TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
210 Pomian Szymon GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
211 Pośpieszny Maciek MKK PSTRENUJ LĘBORK Młodzik (2009r. - 2010r.)
212 Przekop Michał TREK GDYNIA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
213 Puź Maciej NA OSI CX TEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
214 Pyrka Leszek NA OSI CX TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
215 Pyrka Stanisław PYRKIEWICZ Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
216 Reca Tomasz MLKS BASZTA BYTÓW Junior (2005r. - 2006r.)
217 Repiński Grzegorz NIEZRZESZONY REPA KOŚCIERZYNA Masters III (1959r. - 1968r.)
218 Rodziewicz Maciej TREK GDYNIA Młodzik (2009r. - 2010r.)
219 Rogalski Maciej K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
220 Rogowski Jacek NIEZRZESZONY TA KO TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
221 Romanik Marta K.S KLIF CHŁAPOWO Amator Kobiety
222 Romanowski Mateusz HAIER AC Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
223 Rutkowski Mateusz BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
224 Rybarczyk Paweł MLKS BASZTA BYTÓW Młodzik (2009r. - 2010r.)
225 Rybarczyk Marta MLKS BASZTA BYTÓW Młodziczka (2009r. - 2010r.)
226 Samborski Bartosz DABARTI CYCLING TEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
227 Sawicz Michał BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
228 Sienkiewicz Krzysztof SYRENKA CX Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
229 Sikora Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE Żak (2011r. - 2012r.)
230 Skolik Kacper TREK GDYNIA Żak (2011r. - 2012r.)
231 Skoneczny Kacper MLKS BASZTA BYTÓW Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
232 Skrzypczak Gabriela K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
233 Skrzypczak Kinga K.S KLIF CHŁAPOWO Masters Kobiety (1993r. i starsze)
234 Skrzypkowski Jakub NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
235 Śledziński Jakub UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
236 Sobieraj Jan BELTA TEAM GDAŃSK Junior (2005r. - 2006r.)
237 Sobieraj Jakub BELTA TEAM GDAŃSK Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
238 Sobociński Patryk MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
239 Sochoń Wojciech NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
240 Solarski Jakub BST BANACH SPORT TEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
241 Sołtys Michał KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
242 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żakini (2011r. - 2012r.)
243 Stachowicz Stanisław KK SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
244 Staniec Artur WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Masters I (1979r. - 1988r.)
245 Stelmach Karol MLKS BASZTA BYTÓW Junior (2005r. - 2006r.)
246 Styn Mateusz KLIF TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
247 Surmacz Ignacy AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Młodzik (2009r. - 2010r.)
248 Świder Brajan PHO3NIX CYCLING TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
249 Świtalski Dominik EUROSTONE - SABLIER TORUŃ Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
250 Sykuła Marcin BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
251 Szczęsny Tomasz MH-AUTOMATYKA Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
252 Szomborg Karol BCS WŁADYSŁAWOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
253 Szulczyk Benedykt G.K. "GRYF TCZEW" Masters IV (1958r. i starsi)
254 Szymański Robert NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
255 Tengowski Mateusz KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
256 Topór Michał NIEZRZESZONY / NS BIKES TREZADO Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
257 Tyczka Kacper MLKS BASZTA BYTÓW Żak (2011r. - 2012r.)
258 Weber Filip MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
259 Wentland Bartosz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
260 Wierzbicki Stanisław MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
261 Wierzycki Wit SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
262 Wiśniewska Roksana K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
263 Wiśniewski Jakub K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
264 Włodarczyk Arkadiusz MSR MRĄGOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
265 Wójtowicz Adam BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
266 Wolanin Jakub GK MALBORK Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
267 Wróblewski Denis BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
268 Wydrowska Elżbieta DIVERSEEXTREMETEAM Amator Kobiety
269 Wysocka Emilia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2011r. - 2012r.)
270 Wysocka Amelia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka (2009r. - 2010r.)
271 Wysocki Jan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Młodzik (2009r. - 2010r.)
272 Zabrocka Aleksandra MLKS BASZTA BYTÓW Masters Kobiety (1993r. i starsze)
273 Zasada Pola K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
274 Żebrowski Piotr PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK Masters II (1969r. - 1978r.)
275 Zgorzelska Kinga NIEZRSZESZONA/MUW ON BIKE Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
276 Zhuk Ivan BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
277 Zienkiewicz Łukasz BOGDZIEWICZ TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
278 Zienkiewicz Zofia MTB KIDS ACADEMY Młodziczka (2009r. - 2010r.)
279 Żółtowski Stanisław BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
Back to top