Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-11-05
  • event addressWłoszakowice

CX Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (Włoszakowice)

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Antkowiak Jakub CST ACCENT MTB TEAM Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
2 Antonowicz Krzysztof AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
3 Arciszewski Paweł START BIAŁYSTOK Masters I (1979r. - 1988r.)
4 Augustyniak Aniela GRUPA KOLARSKA GLIWICE Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
5 Baksalary Szymon STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior (2005r. - 2006r.)
6 Baliński Leon UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
7 Banaszkiewicz Jakub STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
8 Banaszkiewicz Marcin BANANITEAM Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
9 Barciński Jan SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE Żak (2011r. - 2012r.)
10 Bartkowiak Bartosz STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
11 Bartkowiak Kacper REAL 64-STO Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
12 Bartolewski Wojciech ECOCOLOR.PL Masters III (1959r. - 1968r.)
13 Bartoszewski Marcin QUEST ROAD Masters II (1969r. - 1978r.)
14 Basiński Iwo WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior (2005r. - 2006r.)
15 Basiński Aleksander WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
16 Bereźnicki Mikołaj JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
17 Bereźnicki Piotr JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Masters II (1969r. - 1978r.)
18 Bereźnicki Kosma JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
19 Bieniasz Maksymilian BIENIASZ BIKE TEAM ROWEROWNIA . COM Masters I (1979r. - 1988r.)
20 Biłyk Antoni KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior (2005r. - 2006r.)
21 Bindacz Emilia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
22 Bluszcz Zofia RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Juniorka (2005r. - 2006r.)
23 Bluszcz Tadeusz RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
24 Bluszcz Stefan NIEZRZESZONY Masters IV (1958r. i starsi)
25 Błyskoń Jan LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
26 Bolda Martyna K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
27 Borowiak Jakub OTR INTERKOL Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
28 Borowiecka Barbara NIEZRZESZONA / GIANT GORZÓW LIV TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
29 Bronakowski Adam WMKS OLSZTYN Junior (2005r. - 2006r.)
30 Brożyna Maksymilian KKS SPORTOWIEC PIŁA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
31 Brytan Zuzanna K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
32 Bujwid Adam SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2009r. - 2010r.)
33 Bylewski Michał UKS SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
34 Byra Adrianna KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
35 Ceglewski Michał AMG CYBINKA TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
36 Charczuk Arkadiusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
37 Chodyna Borys BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
38 Chudak Konrad FINE CYCLING Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
39 Chyliński Adam BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
40 Ciecior Łukasz LKS ZIEMIA OPOLSKA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
41 Ciecior Anna LKS ZIEMIA OPOLSKA Juniorka (2005r. - 2006r.)
42 Cierpicki Wojciech KK SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
43 Ciesielski Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
44 Cieślik Tomasz BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
45 Ciomperlik Roksana LKS ZIEMIA OPOLSKA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
46 Ciskowski Bartosz K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
47 Czapiewski Antoni SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
48 Czarna Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
49 Czarnota Bogdan PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
50 Czekay Wiktor KK SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
51 Czółno Marcin PKO UBEZPIECZENIA Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
52 Dąbkowski Krzysztof PRO-FIT-BIKE/JAANBIKES Masters II (1969r. - 1978r.)
53 Dec Jakub DECTRENER.PL Masters I (1979r. - 1988r.)
54 Dembowy Dawid KKFP WOLSZTYN Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
55 Domagalski Damian NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
56 Domaniecka Aleksandra REAL 64-STO Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
57 Domaniecki Bartłomiej MGŁA Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
58 Doppke Kacper K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
59 Drągowski Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
60 Drożdżyński Bartosz STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
61 Drzewiecki Franek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
62 Dunaj Jan AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Młodzik (2009r. - 2010r.)
63 Dutczak Leszek LKS TRASA ZIELONA GÓRA Masters II (1969r. - 1978r.)
64 Dutczak Rozalia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka (2005r. - 2006r.)
65 Dytko Marek TBM SYSTEMS Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
66 Dziambor Andrzej NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
67 Dzierżyńska Jagna K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
68 Filipiak Mikołaj MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik (2009r. - 2010r.)
69 Fiszer Kacper STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
70 Florczak Lena antonina BELTA TEAM GDAŃSK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
71 Frankowiak Dawid MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
72 Frankowski Mateusz UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Żak (2011r. - 2012r.)
73 Futryk Bartosz AMG CYBINKA TEAM Żak (2011r. - 2012r.)
74 Futryk Dariusz AMG CYBINKA TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
75 Gaborska Anna SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
76 Gaborski Marcin SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Masters II (1969r. - 1978r.)
77 Gajewski Piotr NIEZRZESZONY MOVLINK BIKE TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
78 Gałek Damian DIVERSEY TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
79 Garnek Ksawier UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE Junior (2005r. - 2006r.)
80 Gasztkowski Jakub NIEZRZESZONY TRITON KONIN Masters I (1979r. - 1988r.)
81 Gieracki Patryk TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
82 Gierok Lukas LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior (2005r. - 2006r.)
83 Gisa Lukas LKS ZIEMIA OPOLSKA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
84 Gładosz Wiktoria LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
85 Gładosz Łukasz LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Masters I (1979r. - 1988r.)
86 Gładosz Igor LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (2009r. - 2010r.)
87 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
88 Goliwąs Stanisław UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
89 Górak Dominik TTS.COACH / SPICA SOLUTION TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
90 Górna Sylwia KONDYCJA. NET TEAM Amator Kobiety
91 Gościewicz Tomasz OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
92 Gosławski Antoni BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
93 Gosz Marcin MKK PST MISTRAL LEBORK Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
94 Gosz Maciej MKK PSTRENUJ LĘBORK Młodzik (2009r. - 2010r.)
95 Graczew Nikola KOLARSKI KLUB SPORTOWIEC PIŁA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
96 Granica Leonard WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior (2005r. - 2006r.)
97 Gromada Tatiana PHO3NIX CYCLING TEAM Juniorka (2005r. - 2006r.)
98 Gromnicki Kamil ROAD-RACING.PL Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
99 Grygiel Jakub MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik (2009r. - 2010r.)
100 Grządziel Karol UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
101 Gwóźdź Nikodem GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
102 Hałajczak Magdalena STOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
103 Henc Jagoda LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Żakini (2011r. - 2012r.)
104 Huzarski Bartosz KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Masters I (1979r. - 1988r.)
105 Jabłoński Maksymilian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2011r. - 2012r.)
106 Jackowiak Stanisław UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Młodzik (2009r. - 2010r.)
107 Jackowiak Antonina UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Juniorka (2005r. - 2006r.)
108 Jagiełka Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Żak (2011r. - 2012r.)
109 Janczukowicz Wiktoria KK SPORTOWIEC PIŁA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
110 Jaros Natalia LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
111 Jędrusik Igor BIKE SERWIS TEAM Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
112 Jedynak Dominik DOMIN SPORT Junior (2005r. - 2006r.)
113 Jeka Antonina K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
114 Jona Dawid GRUPA KOLARSKA GLIWICE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
115 Józkowicz Marta K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka (2009r. - 2010r.)
116 Józwa Aleksander LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak (2011r. - 2012r.)
117 Jurach Bartosz KK SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
118 Jurczyk Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
119 Juszczak Łukasz LUBELSKIE PERŁA POLSKI Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
120 Kaczanowski Filip SKODA AUTO SZKOŁA Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
121 Kajetaniak Wiktor MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
122 Kamińska Julia LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
123 Kamiński Krzysztof NIEZRZESZONY Masters III (1959r. - 1968r.)
124 Kamiński Radosław NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
125 Kamiński Szymon TREK GDYNIA Żak (2011r. - 2012r.)
126 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
127 Kasprzyk Sławomir STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Masters I (1979r. - 1988r.)
128 Kazimierowicz Konrad TC CHROBRY GŁOGÓW Junior (2005r. - 2006r.)
129 Kaźmierczak Igor ROAD-RACONG.PL Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
130 Kesling Tobiasz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2009r. - 2010r.)
131 Kiełbaska Natan UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
132 Klimpel Jakub STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior (2005r. - 2006r.)
133 Kłos Marian DIVERSEY TEAM Masters IV (1958r. i starsi)
134 Knop Paweł KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
135 Kobyłka Maria LKS ZIEMIA OPOLSKA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
136 Koc Franciszek UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Młodzik (2009r. - 2010r.)
137 Koc Antoni UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Żak (2011r. - 2012r.)
138 Kohnke Kacper K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
139 Kohnke Klara K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
140 Kołakowski Marcin KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
141 Komar Bartłomiej STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior (2005r. - 2006r.)
142 Koniuszewski Bartosz WINAAR CX! Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
143 Kostecki Patryk UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
144 Kostkowski Joachim WMKS OLSZTYN Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
145 Kowalczyk Mariusz MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER Masters III (1959r. - 1968r.)
146 Kozdraś Hanna JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
147 Kozdraś Liliana JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2011r. - 2012r.)
148 Krauz Denis UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (2009r. - 2010r.)
149 Krawiec Piotr MKK PST MISTRAL LEBORK Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
150 Król Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
151 Kruk Patryk PRO-FIT-BIKE/JAANBIKES Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
152 Kruk Krystian PRO-FIT-BIKE/JAANBIKES Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
153 Kruszewski Dawid BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
154 Krystkowiak Zofia UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka (2005r. - 2006r.)
155 Krzemiński Szymon AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Młodzik (2009r. - 2010r.)
156 Krzyśków Dominik JEGG - DJR ACADEMY Junior (2005r. - 2006r.)
157 Krzystała Zuzanna PHO3NIX CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
158 Kubala Tomasz PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
159 Kubas Igor UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
160 Kubica Mikołaj UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior (2005r. - 2006r.)
161 Kubica Wiktor UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
162 Kubica Maja UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
163 Kubicz Artur FITWHEELS/BIKESTACJA Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
164 Kucharska Antonina BELTA TEAM GDAŃSK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
165 Kujawa Igor GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
166 Kukowski Maciej UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Młodzik (2009r. - 2010r.)
167 Kupczyk Mateusz STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
168 Kupski Nikodem K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
169 Labuda Tymoteusz MKK PSTRENUJ LĘBORK Żak (2011r. - 2012r.)
170 Lamorski Rafal UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2011r. - 2012r.)
171 Legieć Mikołaj UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
172 Lewandowska Anna GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
173 Lewandowski Łukasz NIESTOWARZYSZONY Masters I (1979r. - 1988r.)
174 Lewandowski Dawid LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior (2005r. - 2006r.)
175 Linowski Mikołaj MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
176 Lutowski Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
177 Luttuschka Larissa STEVENS RACING TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
178 Łączkiewicz Igor UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Żak (2011r. - 2012r.)
179 Łodej Leon AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
180 Łodej Janusz AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Masters II (1969r. - 1978r.)
181 Łuków Antoni MGLKS BŁĘKITNI CLAREX KOZIEGŁOWY Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
182 Machowska Kaja UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Żakini (2011r. - 2012r.)
183 Macios Nadia LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
184 Majchrowski Jakub SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
185 Majewski Adrian REAL 64-STO Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
186 Makuch Seweryn OŚ RACING TEAM Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
187 Marciniak Miłosz KK SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
188 Maroszek Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik (2009r. - 2010r.)
189 Marynowicz Jan SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE Żak (2011r. - 2012r.)
190 Marzejon Mikołaj K.S KLIF CHŁAPOWO Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
191 Marzejon Maksymilian K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
192 Maszota Szymon K.S KLIF CHŁAPOWO Żak (2011r. - 2012r.)
193 Matykiewicz Paweł NIEZRZESZONY Masters III (1959r. - 1968r.)
194 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2009r. - 2010r.)
195 Michalewicz Zuzanna KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
196 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2009r. - 2010r.)
197 Mikler Szymon MLUKS VICTORIA JAROCIN Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
198 Mikler Bartosz MLUKS VICTORIA JAROCIN Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
199 Milewski Damian BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
200 Minda Krzysztof LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
201 Mizuro Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
202 Mizuro Wojciech REAL 64-STO Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
203 Mróz Jan KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
204 Mróz Mateusz NIEZRZESZONY MRÓZ ROWERY TEAM Masters I (1979r. - 1988r.)
205 Mudlaff Maja K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
206 Musialik Jakub KK TARNOVIA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
207 Myślisz Oliwier K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
208 Najs Jakub EUROBIKE TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
209 Nowak Franek BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
210 Nowicki Ksawery UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodzik (2009r. - 2010r.)
211 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2009r. - 2010r.)
212 Okrągły Patryk MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
213 Olech Piotr UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (2009r. - 2010r.)
214 Oleszczuk Bartłomiej STOWARZYSZENIE RYBCZYŃSKI TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
215 Orian Piotr LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Masters II (1969r. - 1978r.)
216 Orian Anna LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Masters Kobiety (1993r. i starsze)
217 Orian Maria LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
218 Orian-szpak Adrian LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
219 Orłowski Maksymilian MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
220 Osińska Adrianna NIEZRZESZONY / WYSEPKA Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
221 Oszczęda Daniel NIEZRZESZONY - HUZAR BIKE ACADEMY Masters II (1969r. - 1978r.)
222 Owczarek Adam UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Żak (2011r. - 2012r.)
223 Pach Marsel UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Junior (2005r. - 2006r.)
224 Pachocka Dorota WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka (2009r. - 2010r.)
225 Paluszek Krzysztof SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
226 Pałasz Hanna LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
227 Pankowiak Paweł MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
228 Pankowiak Tomasz MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
229 Parzych Maciej MSR MRĄGOWO Junior (2005r. - 2006r.)
230 Pastor Jakub MLUKS VICTORIA JAROCIN Żak (2011r. - 2012r.)
231 Paszek Szczepan FITWHEELS / BIKESTACJA BOLESŁAWIEC Masters I (1979r. - 1988r.)
232 Paterak Michał LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
233 Paterski Marcel MLUKS VICTORIA JAROCIN Żak (2011r. - 2012r.)
234 Pęciak Paweł GTW RACING TEAM Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
235 Pecyna Kacper UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
236 Petryszyn Maciej UKK HURAGAN WOŁOMIN Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
237 Pietrzak Miłosz UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Młodzik (2009r. - 2010r.)
238 Pietrzak Piotr UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
239 Pietrzyk Adrian SZKÓŁKA KOLARSKA W ŚCINAWIE Młodzik (2009r. - 2010r.)
240 Piróg Natalia PHO3NIX CYCLING TEAM Młodziczka (2009r. - 2010r.)
241 Pisiewicz Julia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
242 Polus Piotr NIEZRZESZONY WYSEPKA TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
243 Pomian Szymon GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
244 Poniewierski Jerzy UKS BIZON BIEGANÓW Masters II (1969r. - 1978r.)
245 Praxmajer Tadeusz LKS BASZTA GOLCZEWO Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
246 Prudnikau Dzmitry NIESTOWARZYSZONY Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
247 Przekop Michał TREK GDYNIA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
248 Przewozny Jakub MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik (2009r. - 2010r.)
249 Ptaszyński Kacper LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
250 Put Janusz SZCZEPAN BIKE Masters I (1979r. - 1988r.)
251 Radkiewicz Dawid MGLKS BŁĘKITNI CRAREX KOZIEGŁOWY Junior (2005r. - 2006r.)
252 Rogaczewski Gabriel LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
253 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
254 Romanowski Dawid NIEZRZESZONY YOLOBIKE MARBA MTB Masters I (1979r. - 1988r.)
255 Rutkowski Mateusz BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
256 Rzeszutek Witold NIEZRZESZONY Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
257 Sadowski Alan LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (2009r. - 2010r.)
258 Sakowski Michał DECATHLON POZNAŃ Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
259 Schiller Mike KONDYCJA.NET TEAM Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
260 Skorupińska Dominika KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
261 Skorupiński Marek REAL LESZNO Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
262 Skupińska Hanna LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
263 Śledziński Jakub UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
264 Śledziona Andrzej BRADAS BIKE ADVENTURE Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
265 Śliwiński Dawid KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
266 Sławek Damian GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
267 Smoley Antoni LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
268 Sobański Mateusz MJDOP Masters I (1979r. - 1988r.)
269 Sobieraj Jakub BELTA TEAM GDAŃSK Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
270 Sobieraj Jan BELTA TEAM GDAŃSK Junior (2005r. - 2006r.)
271 Sobociński Patryk MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
272 Sójka Ireneusz GRUPA MTB SULECHÓW Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
273 Sorbian Marek RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAM Masters IV (1958r. i starsi)
274 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żakini (2011r. - 2012r.)
275 Spławski Artur MERX TEAM WĄGROWIEC Masters III (1959r. - 1968r.)
276 Stachowiak Michał NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
277 Stachowicz Stanisław KK SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
278 Staniewski Wiktor UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior (2005r. - 2006r.)
279 Stawiraj Aleksandra UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Juniorka (2005r. - 2006r.)
280 Stelmaszyński David LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior (2005r. - 2006r.)
281 Stosz Patryk VOSTER ATS Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
282 Strzelecki Paweł MKK PST MISTRAL LEBORK Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
283 Świder Brajan PHO3NIX CYCLING TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
284 Szebeko Daria LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW Amator Kobiety
285 Szkadun Szymon UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodzik (2009r. - 2010r.)
286 Szkołut Hubert UKKS IMIELIN TEAM Młodzik (2009r. - 2010r.)
287 Szmidt Franciszek UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
288 Szymkowiak Łukasz MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik (2009r. - 2010r.)
289 Terlecki Szymon KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior (2005r. - 2006r.)
290 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
291 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2009r. - 2010r.)
292 Topór Michał NIEZRZESZONY / NS BIKES TREZADO Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
293 Trawnik Filip UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodzik (2009r. - 2010r.)
294 Tułacz Maja UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
295 Tumiłowicz Sylwia STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Amator Kobiety
296 Turonek Arkadiusz KŁECKO CYCLING TEAM Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
297 Twardoch Jeremiasz UKKS IMIELIN TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
298 Tycner Bartosz NIEZRZESZONY Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
299 Urbanek Bartosz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
300 Urbanek Krzysztof GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Masters II (1969r. - 1978r.)
301 Urbaniak Marcin KS STOMIL POZNAŃ Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
302 Walczak Zbigniew NIEZRZESZONY Masters IV (1958r. i starsi)
303 Walczak Krzysztof KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior (2005r. - 2006r.)
304 Walentowski Jakub dieter AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
305 Wang Gustav TEAM PH BETON Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
306 Wąsiel Joanna BIENIASZ BIKE TEAM ROWEROWNIA . COM Masters Kobiety (1993r. i starsze)
307 Wasij Nina LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Juniorka (2005r. - 2006r.)
308 Waśkowiak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2009r. - 2010r.)
309 Wawrzyniak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
310 Wawrzyniak Krzysztof WROCŁAWSKI WELODROM IM. WERNERA JÓZEFA GRUNDMANNA Masters I (1979r. - 1988r.)
311 Weiss Krzysztof KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
312 Wentland Bartosz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
313 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2011r. - 2012r.)
314 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2009r. - 2010r.)
315 Wider Marcin BIKE GARAGE Amator Mężczyźni od 41 lat (1982r. i starsi))
316 Wierzbicki Witold LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2009r. - 2010r.)
317 Wierzycki Wit SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
318 Wilczewski Michał NIEZRZESZONY Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
319 Wiśniewska Roksana K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini (2011r. - 2012r.)
320 Witkiewicz Marek NIEZRZESZONY Masters IV (1958r. i starsi)
321 Włodarski Marcin UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
322 Wojczal Paweł VYTYV Amator Mężczyźni do 40 lat (1983r. - 2006r.)
323 Wojczal Jarosław VYTYV Masters III (1959r. - 1968r.)
324 Wojtyła Gabriela UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
325 Wożniak Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
326 Woźnica Stanisław GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żak (2011r. - 2012r.)
327 Wróblewski Denis BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
328 Wrona Szymon KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
329 Wysocki Jan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Młodzik (2009r. - 2010r.)
330 Zadrożna Lucyna LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
331 Zagórska Otylia KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Juniorka (2005r. - 2006r.)
332 Zdyb Kacper UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Żak (2011r. - 2012r.)
333 Żelichowski Oskar KOLARSKI KLUB SPORTOWIEC PIŁA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
334 Zhuk Ivan BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
335 Znamirowski Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
336 Żółtowski Stanisław BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
337 Zozuliński Jan NIEZRZESZONY Masters IV (1958r. i starsi)
338 Zychla Filip UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (2009r. - 2010r.)
Back to top