Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-12-18
  • event addressZielona Góra

Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym “Po trasie Mistrzostw Polski” (Zielona Góra)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604 062 554
e-mail: lkstrasazielonagora@gmail.com

Miejscowość: Zielona Góra

Data: 18 grudnia 2022

Termin zgłoszeń: 14 grudnia 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Adamczak Bruno SKLEPKOMET ŚREM Młodzik (2009r. - 2010r.)
2 Andrzejewsk Aleksandra CST ACCENT MTB TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
3 Antkowiak Jakub CST ACCENT MTB TEAM Amator Mężczyźni
4 Antonowicz Krzysztof AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
5 Augustyniak Aniela GRUPA KOLARSKA GLIWICE Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
6 Baksalary Szymon STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior (2005r. - 2006r.)
7 Banaszkiewicz Jakub STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
8 Bańdura Antoni QUEST TEAM Amator Mężczyźni
9 Baran Tomek BODYICOACH TEAM Amator Mężczyźni
10 Bartkowiak Bartosz STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
11 Bartolewski Wojciech ECOCOLOR.PL Masters III (1959r. - 1968r.)
12 Basiński Iwo WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior (2005r. - 2006r.)
13 Basiński Aleksander WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
14 Bednarczyk Arkadiusz GRAWEROWANIE3D RACING TEAM Amator Mężczyźni
15 Biczyk Konrad LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
16 Biłyk Antoni KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior (2005r. - 2006r.)
17 Blokesz Hubert UKS AVATAR Młodzik (2009r. - 2010r.)
18 Błyskoń Jan LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
19 Bogdan Artur TRYTON BIKE TEAM Amator Mężczyźni
20 Brodziak Andrzej SZERSZENIE TRZEBNICA Masters III (1959r. - 1968r.)
21 Brzóska Filip KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
22 Bujwid Adam SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2009r. - 2010r.)
23 Burzych Przemyslaw BURZA NA ROWERZE TEAM Amator Mężczyźni
24 Burzych Milena BURZA NA ROWERZE TEAM Amator Kobiety
25 Bylewski Michał KK SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
26 Cebula Adrian LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
27 Charczuk Arkadiusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
28 Chocieszyński Mikołaj GAZFULLPIZDA Amator Mężczyźni
29 Chyliński Adam BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
30 Chyła Michał BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
31 Cierpicki Wojciech KK SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
32 Cieślik Tomasz BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
33 Ciomperlik Roksana LKS ZIEMIA OPOLSKA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
34 Czapiewski Antoni SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
35 Czarna Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
36 Czekay Norbert KK SPORTOWIEC PIŁA Żak (2011r. - 2012r.)
37 Czekay Wiktor KK SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
38 Czółno Marcin PKO UBEZPIECZENIA Amator Mężczyźni
39 Dec Jakub DECTRENER.PL Masters I (1979r. - 1988r.)
40 Dembowy Dawid KKFP WOLSZTYN Amator Mężczyźni
41 Dutczak Leszek LKS TRASA ZIELONA GÓRA Masters II (1969r. - 1978r.)
42 Dutczak Marta LKS TRASA ZIELONA GÓRA Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
43 Dutczak Rozalia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka (2005r. - 2006r.)
44 Dytko Marek TBM SYSTEMS Amator Mężczyźni
45 Falbierski Kacper SKLEPKOMET ŚREM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
46 Fiszer Kacper STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO Amator Mężczyźni
47 Flejszer Mateusz OLIMPIUS RACING TEAM Amator Mężczyźni
48 Florczak Lena antonina BELTA TEAM GDAŃSK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
49 Frątczak Patryk SZCZEPAN BIKE Amator Mężczyźni
50 Frydrych Karol SZCZEPANBIKE Amator Mężczyźni
51 Futryk Dariusz AMG CYBINKA TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
52 Futryk Bartosz AMG CYBINKA TEAM Żak (2011r. - 2012r.)
53 Gaborska Anna SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
54 Gaborski Marcin SKK SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Masters II (1969r. - 1978r.)
55 Gajewski Piotr NIEZRZESZONY MOVLINK BIKE TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
56 Gałek Damian DIVERSEY TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
57 Gawryluk Aleksander DIVERSEY TEAM Masters III (1959r. - 1968r.)
58 Gielniak Martyna WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Młodziczka (2009r. - 2010r.)
59 Gierczak Przemysław LKK LUKS SŁAWNO Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
60 Gil Mariusz STOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
61 Gładosz Łukasz LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Masters I (1979r. - 1988r.)
62 Gładosz Wiktoria LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
63 Gładosz Igor LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (2009r. - 2010r.)
64 Głazowska Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
65 Głowacki Sebastian LKS ORLĘTA GORZÓW WLKP Młodzik (2009r. - 2010r.)
66 Główczyńska Emilia BURZA NA ROWERZE Amator Kobiety
67 Główczyńska Ewa GK PIAST SZCZECIN Żakini (2011r. - 2012r.)
68 Główczyński Bartosz BURZA NA ROWERZE Amator Mężczyźni
69 Główczyński Jan PIAST SZCZECIN Żak (2011r. - 2012r.)
70 Główka Kacper LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak (2011r. - 2012r.)
71 Górka Igor UKS AVATAR Młodzik (2009r. - 2010r.)
72 Gosławski Antoni BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
73 Grabarek Grzegorz NIEZRZESZONY / TBM SYSTEMS Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
74 Graczew Nikola KK SPORTOWIEC PIŁA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
75 Gromnicki Kamil ROAD-RACING.PL Amator Mężczyźni
76 Grządziel Karol UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
77 Gwóźdź Nikodem GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
78 Helman Tomasz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Masters I (1979r. - 1988r.)
79 Ignaszewski Bartosz LKS ORLĘTA GORZÓW WLKP Junior (2005r. - 2006r.)
80 Iwko Maciej SZCZEPAN BIKE GORZÓW WIELKOPOLSKI Masters I (1979r. - 1988r.)
81 Jackowiak Antonina UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Juniorka (2005r. - 2006r.)
82 Jackowiak Stanisław UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Młodzik (2009r. - 2010r.)
83 Jackowiak Jan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
84 Jagiełka Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Żak (2011r. - 2012r.)
85 Janas Bartosz UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (2009r. - 2010r.)
86 Janczukowicz Wiktoria KK SPORTOWIEC PIŁA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
87 Janicka Martyna NIESTOWARZYSZONY Żakini (2011r. - 2012r.)
88 Janiszewska Adrianna TRASA MASTERS MTB Amator Kobiety
89 Janiszewski Mariusz TRASA MASTERS MTB Amator Mężczyźni
90 Jaros Natalia LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
91 Jarząbek Tomasz K.S KLIF CHŁAPOWO Masters III (1959r. - 1968r.)
92 Jasionek Tadeusz JF DUET GOLENIÓW Masters IV (1958r. i starsi)
93 Jedynak Michał LKK LUKS SŁAWNO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
94 Jedynak Katarzyna LKK LUKS SŁAWNO Juniorka (2005r. - 2006r.)
95 Jedynak Jakub LKK LUKS SŁAWNO Amator Mężczyźni
96 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior (2005r. - 2006r.)
97 Jona Dawid GRUPA KOLARSKA GLIWICE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
98 Jona Maja GRUPA KOLARSKA GLIWICE Żakini (2011r. - 2012r.)
99 Jurach Bartosz KKSPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
100 Jurczyk Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
101 Jurczyk Krystian LKS TRASA ZIELONA GÓRA Amator Mężczyźni
102 Kąc Roksana KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Amator Kobiety
103 Kaczanowski Filip SKODA AUTO SZKOŁA BIKE TEAM Amator Mężczyźni
104 Kalinowski Rafał PRO TOUR RACING TEAM Amator Mężczyźni
105 Kamiński Radosław NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
106 Karpiński Marcin MLKS BASZTA BYTÓW Masters I (1979r. - 1988r.)
107 Kasprowicz Aleksander ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
108 Kesling Tobiasz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2009r. - 2010r.)
109 Klatka Albert LKK LUKS SŁAWNO Żak (2011r. - 2012r.)
110 Klatka Michał LKK LUKS SŁAWNO Masters II (1969r. - 1978r.)
111 Kłos Marian NIEZRZESZONY DIVERSEY Masters IV (1958r. i starsi)
112 Knapczyk Damian MIRAND RACING TEAM Amator Mężczyźni
113 Kocur Franciszek UKS AVATAR Junior (2005r. - 2006r.)
114 Kocur Stanisław UKS AVATAR Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
115 Kojro Maciej JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
116 Kokociński Marcin GTW RACING TEAM Amator Mężczyźni
117 Komar Bartłomiej STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior (2005r. - 2006r.)
118 Komel Michalina LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
119 Koniuszewski Bartosz BST WINAAR Amator Mężczyźni
120 Kopacz Kacper LKK LUKS SŁAWNO Młodzik (2009r. - 2010r.)
121 Kopczyk Matylda LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
122 Korzyniewski Bartosz UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (2009r. - 2010r.)
123 Kostkowski Joachim WMKS OLSZTYN Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
124 Kozdraś Hanna JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
125 Kozdraś Liliana JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2011r. - 2012r.)
126 Kruk Leszek PRO-FIT-BIKE/JAANBIKES Amator Mężczyźni
127 Kruk Krystian PRO-FIT-BIKE/JAANBIKES Amator Mężczyźni
128 Kruk Patryk PRO-FIT-BIKE/JAANBIKES Amator Mężczyźni
129 Kruszewski Dawid BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
130 Krystkowiak Zofia UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka (2005r. - 2006r.)
131 Krzemiński Szymon AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Młodzik (2009r. - 2010r.)
132 Kubas Igor UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
133 Kubica Mikołaj UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior (2005r. - 2006r.)
134 Kubica Maja UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
135 Kubicki Igor GRUPA KOLARSKA GLIWICE Żak (2011r. - 2012r.)
136 Kubicz Maciej NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
137 Kubicz Artur FITWHEELS/BIKESTACJA BOLESŁAWIEC Amator Mężczyźni
138 Kucharska Antonina BELTA TEAM GDAŃSK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
139 Kujawa Igor GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
140 Kupczyk Mateusz STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM Amator Mężczyźni
141 Kuś Mateusz K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
142 Kuzynin Jacek ZAK PROTOUR RACING TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
143 Lamorski Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2011r. - 2012r.)
144 Legieć Mikołaj UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
145 Lenné Arthur RSC COTTBUS Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
146 Leszkiewicz Błażej LKS ORLĘTA GORZÓW WLKP Młodzik (2009r. - 2010r.)
147 Lewandowski Dawid LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior (2005r. - 2006r.)
148 Lisowska Julia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
149 Lorenc Michał SZCZEPAN BIKE GIANT GORZÓW WLKP. Masters I (1979r. - 1988r.)
150 Lutowski Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
151 Łangowski Mateusz NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni
152 Łuków Antoni MGLKS BŁĘKITNI CLAREX KOZIEGŁOWY Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
153 Łuków Jan MGLKS BŁĘKITNI CLAREX KOZIEGŁOWY Junior (2005r. - 2006r.)
154 Łyżwa Bartosz UKS AVATAR Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
155 Machowska Kaja UKS COPERNICUS CCC TORUŃ Żakini (2011r. - 2012r.)
156 Machowska Maja UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Juniorka (2005r. - 2006r.)
157 Maciński Adam YOLOBIKE Amator Mężczyźni
158 Macios Nadia LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
159 Majchrowski Jakub SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
160 Makuch Seweryn OŚ RACING TEAM Amator Mężczyźni
161 Marciniak Miłosz UKS SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
162 Maroszek Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik (2009r. - 2010r.)
163 Maśka Oskar MGLKS BŁĘKITNI CLAREX KOZIEGŁOWY Junior (2005r. - 2006r.)
164 Michalewicz Zuzanna KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
165 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2009r. - 2010r.)
166 Miczek Mariusz LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Amator Mężczyźni
167 Misina Andrzej GRUPA KOLARSKA GLIWICE Masters IV (1958r. i starsi)
168 Misjan Rafał SZCZEPAN BIKE Amator Mężczyźni
169 Mizuro Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
170 Mróz Jan KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
171 Mróz Marcin NIEZRZESZONY / BIALOBŁOCKI PRO/COACHING/TEAM / PRINZWEAR Masters II (1969r. - 1978r.)
172 Müller Franciszek AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
173 Musialik Jakub KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
174 Nowak Stanisław WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
175 Nowak Franek BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
176 Nowak Eugeniusz NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni
177 Olech Piotr UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (2009r. - 2010r.)
178 Olejniczak Filip LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak (2011r. - 2012r.)
179 Ostojicz Tomasz DIVERSEY TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
180 Ostojski Arkadiusz FSD SPORT STRZELCE KRAJEŃSKIE Amator Mężczyźni
181 Oszczęda Daniel NIEZRZESZONY - HUZAR BIKE ACADEMY Masters II (1969r. - 1978r.)
182 Paluszek Krzysztof SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Amator Mężczyźni
183 Palutka Wiktor KLTC KONIN Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
184 Pałasz Hanna LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
185 Paszek Szczepan FITWHEELS / BIKESTACJA BOLESŁAWIEC Masters I (1979r. - 1988r.)
186 Paszkiewicz Julian WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Młodzik (2009r. - 2010r.)
187 Pawlik Błażej LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
188 Pęciak Paweł GTW RACING TEAM Amator Mężczyźni
189 Pecyna Kacper UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
190 Pendrak Filip TEAM BEROTU Amator Mężczyźni
191 Pietraszuk Karol G3D SZCZECIN Masters I (1979r. - 1988r.)
192 Pietrzak Piotr UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
193 Piróg Natalia PHO3NIX CYCLING TEAM Młodziczka (2009r. - 2010r.)
194 Pisiewicz Julia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
195 Pituch Sławek BURZA NA ROWERZE TEAM Amator Mężczyźni
196 Pituch Sławomir PROROWERY RACING TEAM Amator Mężczyźni
197 Poniewierski Jerzy UKS BIZON BIEGANÓW Masters II (1969r. - 1978r.)
198 Poroś Dariusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Masters I (1979r. - 1988r.)
199 Poroś Karolina MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
200 Poździk Radosław BURZA NA ROWERZE TEAM Amator Mężczyźni
201 Preca Anna UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka (2005r. - 2006r.)
202 Preiss Wojciech SKLEPKOMET ŚREM Żak (2011r. - 2012r.)
203 Przybylska Hanna LKK LUKS SŁAWNO Żakini (2011r. - 2012r.)
204 Przychodzeń Piotr NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni
205 Ptaszyński Kacper LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
206 Ptaszyński Paweł OŚKA WARSZAWA Amator Mężczyźni
207 Put Janusz SZCZEPAN BIKE Masters I (1979r. - 1988r.)
208 Radkiewicz Dawid MGLKS BŁĘKITNI CLAREX KOZIEGŁOWY Junior (2005r. - 2006r.)
209 Rogaczewski Gabriel LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
210 Rogalski Maciej K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
211 Romanowski Dawid YOLOBIKE MARBA MTB Masters I (1979r. - 1988r.)
212 Rożek Antoni LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2009r. - 2010r.)
213 Rozumek Łukasz STOWARZYSZENIE RYBCZYŃSKI TEAM Masters I (1979r. - 1988r.)
214 Ruszkiewicz Lena UKS AVATAR Młodziczka (2009r. - 2010r.)
215 Rutkowski Mateusz BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
216 Rutkowski Łukasz UKS AVATAR Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
217 Rzepka Jan LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
218 Rzeszutek Witold NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni
219 Rzymski Tymon LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak (2011r. - 2012r.)
220 Sadowski Alan LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (2009r. - 2010r.)
221 Sapieja Adam LKK LUKS SŁAWNO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
222 Sawczuk Szymon LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2009r. - 2010r.)
223 Sekta Agata UKS AVATAR Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
224 Simańczyk Kacper NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni
225 Skoneczny Kacper MLKS BASZTA BYTÓW Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
226 Skorupińska Dominika KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
227 Skrzypczak Oskar SKLEPKOMET ŚREM Młodzik (2009r. - 2010r.)
228 Skrzypkwoski Jakub NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni
229 Skupińska Hanna LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
230 Ślęzak Grzegorz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Młodzik (2009r. - 2010r.)
231 Śliwiński Dawid KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Amator Mężczyźni
232 Smoley Antoni LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
233 Sójka Ireneusz GRUPA MTB SULECHÓW Amator Mężczyźni
234 Sorbian Marek RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAM Masters IV (1958r. i starsi)
235 Stachowicz Stanisław KK SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
236 Staniewski Wiktor UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior (2005r. - 2006r.)
237 Stawiraj Aleksandra UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Juniorka (2005r. - 2006r.)
238 Stelmaszyński David LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior (2005r. - 2006r.)
239 Stosz Patryk VOSTER ATS Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
240 Surmacz Ignacy AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Młodzik (2009r. - 2010r.)
241 Świtalski Dominik EUROSTONE - SABLIER TORUŃ Amator Mężczyźni
242 Szafrański Damian BRAK Amator Mężczyźni
243 Szatewicz Michał NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni
244 Szczepaniak Kacper NIEZRZESZONY SZCZEPAN BIKE GORZÓW Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
245 Szczepański Andrzej ZKS DRZONKÓW Amator Mężczyźni
246 Szczurek Mateusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2009r. - 2010r.)
247 Szmidt Franciszek UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
248 Sznura Zuzanna SKLEPKOMET ŚREM Żakini (2011r. - 2012r.)
249 Szukała Aleksandra WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Młodziczka (2009r. - 2010r.)
250 Taraszczuk Adam GRUPA SKG Amator Mężczyźni
251 Tempski Franciszek SKLEPKOMET ŚREM Młodzik (2009r. - 2010r.)
252 Topór Michał NIEZRZESZONY / NS BIKES TREZADO Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
253 Trawnik Filip UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodzik (2009r. - 2010r.)
254 Tułacz Maja UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
255 Turoboś Marta ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
256 Tycner Bartosz NIEZRZESZONY Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
257 Uchański Jakub LKS ORLĘTA GORZÓW WLKP Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
258 Urbaniak Marcin KS STOMIL POZNAŃ Amator Mężczyźni
259 Walczak Krzysztof KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior (2005r. - 2006r.)
260 Walczak Zbigniew NIEZRZESZONY Masters IV (1958r. i starsi)
261 Walentowski Jakub dieter AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
262 Wasij Nina LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Juniorka (2005r. - 2006r.)
263 Wawrzyniak Piotr K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE Amator Mężczyźni
264 Wawrzyniak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
265 Wentland Bartosz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
266 Werstak Michał ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI Amator Mężczyźni
267 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2011r. - 2012r.)
268 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2009r. - 2010r.)
269 Wider Marcin BIKE GARAGE Masters I (1979r. - 1988r.)
270 Wierzbicki Witold LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2009r. - 2010r.)
271 Wierzycki Wit SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
272 Wilkos Katarzyna ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
273 Wiśniewski Filip SKLEPKOMET ŚREM Młodzik (2009r. - 2010r.)
274 Witkiewicz Marek NIEZRZESZONY FOGTBIKE TEAM Masters IV (1958r. i starsi)
275 Wloka Judyta UKS AVATAR Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
276 Włodarczyk Dominika ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
277 Włodarski Marcin UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
278 Wojczal Jarosław VYTYV Masters III (1959r. - 1968r.)
279 Wolcendorf Jarosław JAKOOBCYCLES.COM Masters I (1979r. - 1988r.)
280 Wołowiec Marcel LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
281 Worona Andrzej SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni
282 Wożniak Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
283 Wróblewski Denis BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
284 Wudniak Julia KS ROMET BYDGOSZCZ Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
285 Zajączkowski Jakub MASTERCHEM BIKE TEAM Amator Mężczyźni
286 Zajączkowski Tymon LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2009r. - 2010r.)
287 Żak Daniel GTW RACING TEAM Amator Mężczyźni
288 Zalewski Przemysław SKLEPKOMET ŚREM Masters I (1979r. - 1988r.)
289 Zawierta Magdalena WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
290 Żelichowski Oskar KK SPORTOWIEC PIŁA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
291 Zener Mateusz SPRINT ŚCINAWA Amator Mężczyźni
292 Zgorzelska Kinga NIEZRSZESZONA/MUW ON BIKE Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
293 Zhuk Ivan BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
294 Zięba Julia ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
295 Znamirowski Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
296 Żółtowski Stanisław BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
297 Żur Kinga ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
298 Zychla Filip UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (2009r. - 2010r.)
Back to top