Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-10-15
  • event addressMuzeum Wsi Kieleckiej - Tokarnia k/Kielc

CX Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (Muzeum Wsi Kieleckiej - Tokarnia k/Kielc)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: +48 723 246 159
e-mail: dominsport@wp.pl

Miejscowość: Muzeum Wsi Kieleckiej - Tokarnia k/Kielc

Data: 15 października 2022

Termin zgłoszeń: 13 października 2022

Pliki do pobrania

Regulamin

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Augustyniak Aniela GRUPA KOLARSKA GLIWICE Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
2 Bala Tomasz KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Masters I (1979r. - 1988r.)
3 Banasiński Waldemar BROWAR FORTUNA Masters IV (1958r. i starsi)
4 Baran Tomasz BODYICOACH TEAM Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
5 Bijak Cezary PŁOCKI KLUB KOLARSKI Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
6 Brok Paulina NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
7 Buczyński Rafał ROWEROWI RYCERZE Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
8 Costanzo Gianmarco KSPO DENTINEA 1A Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
9 Czajkowski Mateusz NIEGRZECZNE MTB CZĘSTOCHOWA Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
10 Gajewski Piotr NIEZRZESZONY MOVLINK BIKE TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
11 Grabara Adam MOVLINK BIKE TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
12 Grządziel Karol UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
13 Grzempa Jan SPECIALIZED BIELSKO BIAŁA Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
14 Gwóźdź Nikodem GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
15 Herman Jarosław NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
16 Jedynak Dominik DOMIN SPORT Junior (2005r. - 2006r.)
17 Jona Dawid GRUPA KOLARSKA GLIWICE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
18 Kaniowski Marcin CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Masters II (1969r. - 1978r.)
19 Knapczyk Damian MIRAND RACING TEAM Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
20 Koealik Marta VIEWIÓRY TEAM Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
21 Konecki Stanisław NIEZRZESZONY Masters IV (1958r. i starsi)
22 Kowalik Pawł VIEWIÓRY TEAM Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
23 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM Masters III (1959r. - 1968r.)
24 Krupa Kacper WLKS KRAKUS - BBC CZAJA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
25 Kubić Rafał NIEZRZESZONY Masters I (1979r. - 1988r.)
26 Kubuszok Marek NIEZRZESZONY Masters III (1959r. - 1968r.)
27 Kujawa Igor GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
28 Lebda Dawid NIEZRZESZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
29 Lomania Maciej GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
30 Łukaszewicz Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
31 Maj Kamil BIKE BOYS TEAM Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
32 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL Masters I (1979r. - 1988r.)
33 Mikołajczyk Tomasz OLKUSZ CYCLING TEAM Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
34 Misina Andrzej GRUPA KOLARSKA GLIWICE Masters IV (1958r. i starsi)
35 Orner Zdeněk FORCE KCK ZLÍN Masters IV (1958r. i starsi)
36 Pańka Mikołaj NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
37 Parzych Maciej MSR MRĄGOWO Junior (2005r. - 2006r.)
38 Pisiewicz Julia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
39 Puź Maciej NA OSI CX TEAM Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
40 Pysik Adrian GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
41 Rodinger Piotr NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
42 Sawa Robert INŻYNIERIA ROWEROWA LUBLIN Masters II (1969r. - 1978r.)
43 Sobociński Patryk MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
44 Sorbian Marek RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAM Masters IV (1958r. i starsi)
45 Stachurski Paweł ROWEROWI RYCERZE Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
46 Stelmach Aleksander GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
47 Szczotka Amelia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
48 Szymonek Hhbert NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
49 Walczak Zbigniew NIEZRZESZONY Masters IV (1958r. i starsi)
50 Wawrzyniak Kamil NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
51 Wójcicka Barbara NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
52 Wójcicki Paweł UKS PODWILK Masters IV (1958r. i starsi)
53 Ziętkowski Leszek NIEZRZESZONY Masters IV (1958r. i starsi)
54 Żurek Marian NIEZRZESZONY Masters III (1959r. - 1968r.)
55 Żurowski Mateusz NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
Back to top