Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-10-15
  • event addressMuzeum Wsi Kieleckiej - Tokarnia k/Kielc

CX Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (Muzeum Wsi Kieleckiej - Tokarnia k/Kielc)

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Adamczyk Piotr ROWEROWY BYTOM - RB ROWEREK Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
2 Augustyniak Aniela GRUPA KOLARSKA GLIWICE Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
3 Bączkowski Ksawery UKKS IMIELIN TEAM Żak (2011r. - 2012r.)
4 Bala Tomasz KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
5 Banasiński Waldemar BROWAR FORTUNA Masters IV (1958r. i starsi)
6 Baran Tomasz BODYICOACH TEAM Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
7 Baran Jan RETRO STORK TEAM Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
8 Będkowski Dawid MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH CLAREX Młodzik (2009r. - 2010r.)
9 Bereźnicka Joanna JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
10 Bereźnicki Mikołaj JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
11 Bereźnicki Kosma JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
12 Bereźnicki Piotr JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Masters II (1969r. - 1978r.)
13 Bieniasz Mirosław BIENIASZ BIKE TEAM ROWEROWNIA . COM Masters II (1969r. - 1978r.)
14 Bieniek Małgorzata NIESTOWARZYSZONY Amator Kobiety
15 Bijak Cezary PŁOCKI KLUB KOLARSKI Masters II (1969r. - 1978r.)
16 Bindacz Emilia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
17 Bindacz Sebastian GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
18 Bluszcz Stefan NIEZRZESZONY Masters IV (1958r. i starsi)
19 Bomersbach Julia UKKS IMIELIN TEAM Żakini (2011r. - 2012r.)
20 Brachaczek Stanisław UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Młodzik (2009r. - 2010r.)
21 Brok Paulina NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
22 Brożyna Lian KKS SPORTOWIEC PIŁA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
23 Brzeski Julian KS "FASTBIKE" PAWŁOWICE Żak (2011r. - 2012r.)
24 Brzozka Jacek JBG Masters III (1959r. - 1968r.)
25 Buczyński Rafał ROWEROWI RYCERZE Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
26 Bylewski Michał KOLARSKI KLUB SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
27 Chmurzewski Mieczysław MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH CLAREX Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
28 Chmurzewski Andrzej MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH / CLAREX - LOFT4U Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
29 Ciborowski Nataniel UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
30 Cierpicki Wojciech KOLARSKI KLUB SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
31 Ciesla Adam SYRENKA CX Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
32 Cieśluk Jakub UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
33 Cimaszewski Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA OGRODNICZKI Żak (2011r. - 2012r.)
34 Cimaszewski Oskar UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
35 Costanzo Gianmarco KSPO DENTINEA 1A Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
36 Czabok Konrad WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
37 Czajkowski Mateusz NIEGRZECZNE MTB CZĘSTOCHOWA Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
38 Czapnik Daniel LKK "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
39 Czarnota Bogdan PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
40 Czech Franciszek GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodzik (2009r. - 2010r.)
41 Czółno Marcin NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
42 Domin Krzysztof MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
43 Drągowski Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
44 Drzewiecki Franciszek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
45 Drzewiecki Wojciech NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
46 Drzewiecki Marcin NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
47 Dziambor Andrzej NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
48 Dziurdź Zbigniew LKK "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
49 Faszczewska Magdalena NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
50 Faszczewska Karolina NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
51 Faszczewski Piotr NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
52 Faszczewski Igor SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE Młodzik (2009r. - 2010r.)
53 Gajdek Tymoteusz KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Żak (2011r. - 2012r.)
54 Gajdzik Julia JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
55 Gajdzik Sławomira JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Masters Kobiety (1993r. i starsze)
56 Gajdzik Piotr JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Masters II (1969r. - 1978r.)
57 Gajewski Piotr NIEZRZESZONY MOVLINK BIKE TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
58 Gancarz Ksawery UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
59 Garnek Ksawier UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE Junior (2005r. - 2006r.)
60 Gdula Magda PHO3NIX CYCLING TEAM Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
61 Gdula Krzysztof PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
62 Gdula Jerzy PHO3NIX CYCLING TEAM Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
63 Gierczak Przemysław LKK LUKS SŁAWNO Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
64 Gierczak Krzysztof ZRYW BUSZKOWICZKI Masters III (1959r. - 1968r.)
65 Goliwąs Stanisław UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
66 Golonko Ignacy UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
67 Górak Dominik TTS.COACH SPICA SOLUTIONS Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
68 Grabara Adam MOVLINK BIKE TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
69 Granica Aleks NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
70 Granica Sebastian NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
71 Granica Leonard WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior (2005r. - 2006r.)
72 Grządziel Karol UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
73 Grzempa Jan SPECIALIZED BIELSKO BIAŁA Masters I (1979r. - 1988r.)
74 Grzempa Oliwia SPECIALIZED BIELSKO Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
75 Gwóźdź Nikodem GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
76 Hastík Kamil FORCE KCK ZLÍN Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
77 Helman Kacper CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Żak (2011r. - 2012r.)
78 Helman Dagmara HELMAN SPORT TEAM Amator Kobiety
79 Helman Tomasz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Masters I (1979r. - 1988r.)
80 Herman Jarosław NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
81 Iwan Jakub NIESTOWARZYSZONY Młodzik (2009r. - 2010r.)
82 Jabłoński Marcin LIDER TEAM SKARŻYSKO-KAMIENNA Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
83 Jackowiak Stanisław UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ Młodzik (2009r. - 2010r.)
84 Jackowiak Jan UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
85 Jackowiak Antonina UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ Juniorka (2005r. - 2006r.)
86 Jackowiak Michał UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
87 Jarząbek Tomasz K.S KLIF CHŁAPOWO Masters III (1959r. - 1968r.)
88 Jarzębowski Szymon SYRENKACX Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
89 Jęderko Małgorzata MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH CLAREX Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
90 Jęderko Anita MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH / CLAREX - LOFT4U Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
91 Jedynak Dominik DOMIN SPORT Junior (2005r. - 2006r.)
92 Jona Dawid GRUPA KOLARSKA GLIWICE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
93 Jonski Emil ATOL BIKE PUŁAWY Masters I (1979r. - 1988r.)
94 Jurach Bartosz KOLARSKI KLUB SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
95 Jusiński Arkadiusz EVANLITE Masters II (1969r. - 1978r.)
96 Kaiser Andrzej STOWARZYSZENIE EURO BIKE TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
97 Kajetaniak Wiktor MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
98 Kałuża Dawid STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodzik (2009r. - 2010r.)
99 Kamiński Krzysztof NIEZRZESZONY Masters III (1959r. - 1968r.)
100 Kamiński Radosław NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
101 Kaniowski Marcin CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Masters II (1969r. - 1978r.)
102 Karcz Kinga GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
103 Katolo Magdalena NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
104 Katolo Krzysztof RAMĘ NA RAMIĘ Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
105 Klaczkowski Mikołaj KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Młodzik (2009r. - 2010r.)
106 Klaczkowski Sebastian KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
107 Klaczkowski Borys KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
108 Klatka Lucjan LKK LUKS SŁAWNO Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
109 Klatka Albert LKK LUKS SŁAWNO Żak (2011r. - 2012r.)
110 Klatka Arleta LKK LUKS SŁAWNO Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
111 Klatka Michał LKK LUKS SŁAWNO Masters II (1969r. - 1978r.)
112 Klatka Anna LKK LUKS SŁAWNO Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
113 Klatka Jan LKK LUKS SŁAWNO Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
114 Klemczak Patrycja UKS FENIKS RYDUŁTOWY Juniorka (2005r. - 2006r.)
115 Klemczak Wiesław UKS FENIKS RYDUŁTOWY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
116 Knapczyk Damian MIRAND RACING TEAM Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
117 Knieć Sławomir NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
118 Koc Antoni UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Żak (2011r. - 2012r.)
119 Koc Franciszek UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Młodzik (2009r. - 2010r.)
120 Koealik Marta VIEWIÓRY TEAM Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
121 Konecki Stanisław NIEZRZESZONY Masters IV (1958r. i starsi)
122 Konwa Marek UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
123 Kopacz Kacper LKK LUKS SŁAWNO Młodzik (2009r. - 2010r.)
124 Kostecki Patryk UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
125 Kostrzewa Michał NIESTOWARZYSZONY Masters I (1979r. - 1988r.)
126 Kotasiński Bartosz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Młodzik (2009r. - 2010r.)
127 Kowalczyk Mariusz MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER Masters III (1959r. - 1968r.)
128 Kowalik Paweł VIEWIÓRY TEAM Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
129 Kowalski Adam NA OSI CX TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
130 Koza Przemysław NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
131 Kozak Kacper MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
132 Kozdraś Hanna JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
133 Kozdraś Magdalena JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
134 Kozdraś Liliana JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2011r. - 2012r.)
135 Kożuszek Maciej NA OSI ROAD TEAM Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
136 Król Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Masters I (1979r. - 1988r.)
137 Krosny Tymoteusz KS "FASTBIKE" PAWŁOWICE Młodzik (2009r. - 2010r.)
138 Krukowski Jan GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
139 Krupa Kacper WLKS KRAKUS - BBC CZAJA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
140 Krupa Jolanta NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
141 Krzyśków Dominik JEGG-DJR Junior (2005r. - 2006r.)
142 Krzyskow Kamil NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
143 Krzystała Zuzanna PHO3NIX CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
144 Kubala Tomasz PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
145 Kubeczek Wiesław LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
146 Kubić Rafał NIEZRZESZONY Masters I (1979r. - 1988r.)
147 Kubica Wiktor UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
148 Kubicz Marcin NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
149 Kubicz Maciej NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
150 Kubicz Anna NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
151 Kubuszok Marek NIEZRZESZONY Masters III (1959r. - 1968r.)
152 Kucharska Antonina BELTA TEAM GDAŃSK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
153 Kucharski Bartosz NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
154 Kujawa Paweł G.K.S. CARTUSIA W KARTUZACH Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
155 Kujawa Igor GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
156 Kula Tomasz UKS AVATAR Masters II (1969r. - 1978r.)
157 Kulec Kamil KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
158 Kulik Marek METROBIKES.PL Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
159 Kupczak Paweł NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
160 Kupras Jan KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
161 Kuś Mateusz K.S KLIF CHŁAPOWO Junior (2005r. - 2006r.)
162 Kwiecień Tomasz SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
163 Kwiecień Dorota SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
164 Kwiecień Robert SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
165 Kwiecień Wojciech SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE Żak (2011r. - 2012r.)
166 Lebda Dawid NIEZRZESZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
167 Lechowicz Łukasz LECH-POL 4X4 Masters I (1979r. - 1988r.)
168 Lempart Paweł TEAM SPORT Masters I (1979r. - 1988r.)
169 Lewandowska Anna NIESTOWARZYSZONY Młodziczka (2009r. - 2010r.)
170 Lewandowski Łukasz NIESTOWARZYSZONY Masters I (1979r. - 1988r.)
171 Lewicka Dorota WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
172 Lewicki Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
173 Lewicki Jacek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2009r. - 2010r.)
174 Lewińska Beata TOWARZYSZACA Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
175 Lewiński Mirosław NIEZRZESZONY Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
176 Linowski Mikołaj MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
177 Lomania Maciej GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
178 Łagodziński Paweł RAMĘ NA RAMIĘ Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
179 Łodej Janusz AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Masters II (1969r. - 1978r.)
180 Łodej Leon AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
181 Łukaszewicz Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
182 Łuków Jan MGLKS BŁĘKITNI CLAREX KOZIEGŁOWY Junior (2005r. - 2006r.)
183 Łuków Arkadiusz MGLKS BŁĘKITNI CLAREX KOZIEGŁOWY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
184 Łuków Antoni MGLKS BŁĘKITNI CLAREX KOZIEGŁOWY Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
185 Machocki Grzegorz NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
186 Machocki Piotr VENTO BIKE TEAM DALESZYCE Młodzik (2009r. - 2010r.)
187 Machowska Maja UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ Junior (2005r. - 2006r.)
188 Machowska Kaja UKS COPERNICUS CCC SMS TORUŃ Żakini (2011r. - 2012r.)
189 Machowski Marek NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
190 Maciejuk Kacper KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
191 Maj Kamil BIKE BOYS TEAM Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
192 Marciniak Miłosz KOLARSKI KLUB SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
193 Marks Filip UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żak (2011r. - 2012r.)
194 Maśka Oskar MGLKS BŁĘKITNI CLAREX KOZIEGŁOWY Junior (2005r. - 2006r.)
195 Masny Franciszek UKKS IMIELIN TEAM Młodzik (2009r. - 2010r.)
196 Maszkowski Mateusz MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
197 Mazur Grzegorz METROBIKES.PL Masters I (1979r. - 1988r.)
198 Mazurek Małgorzata UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
199 Michalak Dominik NIESTOWARZYSZONY Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
200 Michalak Andrzej POJEMNIKI-METALOWE.COM Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
201 Mikler Bartosz VICTORIA ACENT TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
202 Mikołajczyk Tomasz OLKUSZ CYCLING TEAM Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
203 Mikołajczyk Emilia NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
204 Mikołajewska Karolina NIESTOWARZYSZONY Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
205 Misina Andrzej GRUPA KOLARSKA GLIWICE Masters IV (1958r. i starsi)
206 Mizuro Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
207 Mizuro Wojtek PHO3NIX CYCLING TEAM Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
208 Moń Karol KS "FASTBIKE" PAWŁOWICE Młodzik (2009r. - 2010r.)
209 Mul Malwina KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
210 Musialik Jakub KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
211 Musialik Tobiasz MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH / CLAREX - LOFT4U Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
212 Musioł-skrzypiec Monika NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
213 Myszor Mateusz KS "FASTBIKE" PAWŁOWICE Młodzik (2009r. - 2010r.)
214 Niedżwiecki Tomasz MPCC TEAM Masters I (1979r. - 1988r.)
215 Nowokuńska Daria SUPERIOR ZATOR Młodziczka (2009r. - 2010r.)
216 Okrągły Patryk MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
217 Orłowski Maksymilian MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
218 Orner Zdeněk FORCE KCK ZLÍN Masters IV (1958r. i starsi)
219 Ostafin Łukasz ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
220 Ostafin Olaf KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
221 Ostafin Inga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
222 Ostafin Olga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
223 Ostafin Katarzyna KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
224 Ostaszewski Jan SZKÓŁKA KOLARSKA OGRODNICZKI Żak (2011r. - 2012r.)
225 Ostaszewski Adam UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Junior (2005r. - 2006r.)
226 Ożóg Lena KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
227 Pachocka Dorota WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka (2009r. - 2010r.)
228 Pachocka Katarina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
229 Pachocka Weronika WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
230 Pachocki Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
231 Pańka Mikołaj NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
232 Parzych Maciej MSR MRĄGOWO Junior (2005r. - 2006r.)
233 Parzych Radosław MSR MRĄGOWO Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
234 Pasiuk Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
235 Paterak Michał LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
236 Paterak Jan LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
237 Pecyna Kacper UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
238 Perzyna Kuba NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
239 Pierzynowski Łukasz OŚKA WARSZAWA Masters II (1969r. - 1978r.)
240 Pietraszewski Robert LKK LUKS SŁAWNO Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
241 Pietrzak Piotr UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
242 Pietrzak Miłosz UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Młodzik (2009r. - 2010r.)
243 Piotrowski Przemysław E-KOLARSKI.PL Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
244 Piróg Michał PHO3NIX CYCLING TEAM Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
245 Piróg Paweł PHO3NIX CYCLING TEAM Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
246 Piróg Natalia PHO3NIX CYCLING TEAM Młodziczka (2009r. - 2010r.)
247 Pisiewicz Julia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
248 Pomian Szymon GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
249 Próchnicki Piotr RAMĘ NA RAMIĘ Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
250 Przybylska Hanna LKK LUKS SŁAWNO Żakini (2011r. - 2012r.)
251 Puź Maciej NA OSI CX TEAM Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
252 Pyrka Leszek NA OSI CX TEAM Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
253 Pyrka Stanisław NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
254 Pysik Adrian GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
255 Rodinger Piotr NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
256 Różański Marcin MIĘDZYMIASTOWI WEILANDT ELEKTRONIK TEAM Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
257 Sapieja Adam LKK LUKS SŁAWNO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
258 Sawa Robert INŻYNIERIA ROWEROWA LUBLIN Masters II (1969r. - 1978r.)
259 Sawicka Anna NIESTOWARZYSZONY Amator Kobiety
260 Sienkiewicz Krzysztof SYRENKA CX Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
261 Sikora Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE Żak (2011r. - 2012r.)
262 Sikora Paweł NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
263 Skarzyński Wojciech SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE SP 31 Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
264 Skrzypiec Aleksander GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żak (2011r. - 2012r.)
265 Skrzypiec Szymon NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
266 Skrzypiec Oliwia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
267 Skuza Dominika LKK "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI Amator Kobiety
268 Skuza Zbigniew LKK "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
269 Ślęzak Kamil NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
270 Ślęzak Paulina NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
271 Ślęzak Grzegorz STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodzik (2009r. - 2010r.)
272 Słomka Kinga STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
273 Słomka Aleksander STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
274 Sobociński Patryk MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
275 Sorbian Marek RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAM Masters IV (1958r. i starsi)
276 Spandel Kamil UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Młodzik (2009r. - 2010r.)
277 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żakini (2011r. - 2012r.)
278 Stachowiak Michał WARSZAWA Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
279 Stachowicz Stanisław KOLARSKI KLUB SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
280 Stachurski Paweł ROWEROWI RYCERZE Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
281 Stafiej Ireneusz KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Masters II (1969r. - 1978r.)
282 Stelmach Aleksander GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
283 Styziński Ireneusz UKKS IMIELIN TEAM Młodzik (2009r. - 2010r.)
284 Suwała Katarzyna POLSKA 2050 Amator Kobiety
285 Świder Leszek PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
286 Świder Brajan PHO3NIX CYCLING TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
287 Szafarczyk Piotr UKKS IMIELIN TEAM Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
288 Szafarczyk Grażyna UKKS IMIELIN TEAM Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
289 Szafarczyk Wojciech UKKS IMIELIN TEAM Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
290 Szaliński Michał NA OSI CX TEAM Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
291 Szczepanik Jan KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Młodzik (2009r. - 2010r.)
292 Szczotka Amelia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
293 Szewczyk Marcin OŚKA WARSZAWA Masters I (1979r. - 1988r.)
294 Szkołut Hubert UKKS IMIELIN TEAM Młodzik (2009r. - 2010r.)
295 Szymański Robert NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
296 Szymonek Hubert NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
297 Tabara Simon UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE Junior (2005r. - 2006r.)
298 Toboła Filip GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
299 Trawnik Filip UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodzik (2009r. - 2010r.)
300 Trzebiatowska Aldona BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS Amator Kobiety
301 Tułacz Maja UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
302 Tułacz Magdalena UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
303 Tułacz Marcin UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
304 Turoboś Marta ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
305 Twardoch Jeremiasz UKKS IMIELIN TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
306 Urbanek Krzysztof GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Masters II (1969r. - 1978r.)
307 Urbanek Maciej GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik (2009r. - 2010r.)
308 Urbanek Bartosz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
309 Wąder Filip WONDER-TRAVEL Młodzik (2009r. - 2010r.)
310 Wąder Wojciech WONDER-TRAVEL Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
311 Walczak Zbigniew NIEZRZESZONY Masters IV (1958r. i starsi)
312 Warczyk Dorota LKK "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI Masters Kobiety (1993r. i starsze)
313 Wawrzyniak Kamil NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
314 Weber Filip MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
315 Wieczorek Emilia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
316 Wierzbicki Stanisław MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
317 Wiese Anna ZOŚKA WOMEN'S CYCLING Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
318 Włodarczyk Dominika ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
319 Wójcicka Barbara NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
320 Wójcicki Paweł UKS PODWILK Masters IV (1958r. i starsi)
321 Wojciech Spilok GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
322 Wójcik Tomasz NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
323 Wojtyła Gabriela SUPERIOR ZATOR Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
324 Wolcendorf Jarosław NIEZRZESZONY Masters I (1979r. - 1988r.)
325 Wróblewski Wojciech PUŁAVELO Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
326 Żabiński Michał OŚKA WARSZAWA Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
327 Żabiński Sebastian SUPERIOR ZATOR Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
328 Zaleski Krzysztof NIEZRZESZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
329 Zator Mateusz DR-EBIKE.COM Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
330 Zduniak Karol NIESTOWARZYSZONY Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
331 Zduniak Franciszek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
332 Zdybel Maciej - Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
333 Żelichowski Oskar KOLARSKI KLUB SPORTOWIEC PIŁA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
334 Zelmozer Agata STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodziczka (2009r. - 2010r.)
335 Zieliński Dariusz RAMĘ NA RAMIĘ Amator Mężczyźni od 46 lat (1977r. i starsi))
336 Zielonka Rafał NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
337 Ziętkowski Leszek NIEZRZESZONY Masters IV (1958r. i starsi)
338 Ziułek Jakub TRENUJROWER.PL Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
339 Żurek Marian NIEZRZESZONY Masters III (1959r. - 1968r.)
340 Żurowski Mateusz NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 45 lat (1978r. - 2005r.)
341 Zygmunt Stanisław KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Obsługa zawodnika/osoba towarzysząca
Back to top