Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-09-02
  • event addressGościęcin-Bryksy

Puchar Polski MTB - XCC (Gościęcin)

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Augustynowicz Michał KS CARDIO SPORT Dzieci młodsze do 15 lat
2 Bąk Tymoteusz LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Żak
3 Banasiński Waldemar BROWAR FORTUNA Masters III (50+)
4 Bernas Paweł JBG-2 CRYOSPACE Elita Mężczyzn
5 Białek Antonina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Elita Kobiet
6 Bieksa Justinas COLIBRI CYCLING Junior
7 Bonusiak Przemysław PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters I (30-39 lat)
8 Broda Adrianna PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters Kobiety
9 Brzózka Jacek JBG-2 CRYOSPACE Masters III (50+)
10 Brzózka Piotr JBG-2 CRYOSPACE Elita Mężczyzn
11 Cichacka Klaudia METROBIKES.PL Elita Kobiet
12 Cięciel Tadeusz NIEZRZESZONY Masters III (50+)
13 Cieślar Adam KLUB SPORTOWY JBG-2 CRYOSPACE Masters I (30-39 lat)
14 Czabok Klaudia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Elita Kobiet
15 Czabok Konrad WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI / GIANT Elita Mężczyzn
16 Czerniawski Michał UKS SOKÓŁ KĘTY Junior Młodszy
17 Dąbrowski Beniamin RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior
18 Dec Krystian UKS CENTRUM NOWA RUDA Elita Mężczyzn
19 Drelak Dariusz UKS SPORT BRALIN Masters II (40-49 lat)
20 Drelak Milena RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Elita Kobiet
21 Fláma Tomáš KOLÁRNA.EU Elita Mężczyzn
22 Gasek Bernard WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy
23 Gierczak Przemysław LKK LUKS SŁAWNO Elita Mężczyzn
24 Górak Dominik NIEZRZESZONY/TTS.COACH SPICA SOLUTIONS Elita Mężczyzn
25 Gosławski Antoni BELTA TEAM GDAŃSK Żak
26 Grzegorzewska Natalia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Juniorka
27 Halejak Wojciech RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Elita Mężczyzn
28 Helizanowicz Łukasz KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Elita Mężczyzn
29 Helman Tomasz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Masters II (40-49 lat)
30 Hyla Damian KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Amator Mężczyźni
31 Jedynak Katarzyna LKK LUKS SŁAWNO Juniorka
32 Jedynak Jakub LKK LUKS SŁAWNO Amator Mężczyźni
33 Jedynak Michał LKK LUKS SŁAWNO Junior Młodszy
34 Jeziorska Patrycja FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES / CARGO EXPRESS. Elita Kobiet
35 Jeziorski Maciej JEZIOR.BIKE Elita Mężczyzn
36 Jona Dawid GRUPA KOLARSKA GLIWICE Elita Mężczyzn
37 Jurkowlaniec Mikolaj IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM Masters I (30-39 lat)
38 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żakini
39 Kalicum Dominik LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA Junior
40 Kalicun Piotr NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni
41 Kamiński Szymon TREK GDYNIA Żak
42 Kiszka Zbigniew PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters II (40-49 lat)
43 Klatka Michał LKK LUKS SŁAWNO Masters II (40-49 lat)
44 Klatka Albert LKK LUKS SŁAWNO Żak
45 Klimek Krzysztof RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Elita Mężczyzn
46 Knapczyk Damian MIRAND RACING TEAM Amator Mężczyźni
47 Kojro Maciej JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Elita Mężczyzn
48 Kołodziejczyk Patryk LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA Junior
49 Kowalczyk Jakub MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Elita Mężczyzn
50 Kowalewski Zbigniew ELMAR TEAM Masters I (30-39 lat)
51 Kowalska - pac Katarzyna REANIMACJA ROWEROWA Masters Kobiety
52 Kozica Hubert UKS SPORT BRALIN Młodzik
53 Kubala Tomasz PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters II (40-49 lat)
54 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak
55 Laskowski Michał KS AGH Elita Mężczyzn
56 Latoszek Krzysztof NIEZRZESZONY Masters II (40-49 lat)
57 Łukasik Krzysztof JBG-2 CRYOSPACE Elita Mężczyzn
58 Mączka Sebastian NIEZRZESZONY Elita Mężczyzn
59 Marek Izabela UKS ZAWOJAK Młodziczka
60 Marek Kamil UKS ZAWOJAK Junior Młodszy
61 Matuła Alicja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza
62 Meja Sandra LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Elita Kobiet
63 Miazek Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Elita Mężczyzn
64 Michalczyk Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy
65 Michalczyk Natan UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Amator Mężczyźni
66 Mojżesz Agnieszka PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Amator Kobiety
67 Nadziejko Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy
68 Nieboras Mateusz ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY Elita Mężczyzn
69 Nieboras Tobiasz RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior
70 Noculak Rafał UKS SPORT BRALIN Junior Młodszy
71 Nowak Stanislaw WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Elita Mężczyzn
72 Okrągły Patryk MSR MRĄGOWO Młodzik
73 Olivová Denisa BIKE PRO RACING Juniorka
74 Ostaszewski Karol JBG-2 CRYOSPACE Elita Mężczyzn
75 Pac Michał REANIMACJA ROWEROWA-AKADEMIA SYNERGII Amator Mężczyźni
76 Parzych Maciej MSR MRĄGOWO Junior Młodszy
77 Paszenda Arkadiusz PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters I (30-39 lat)
78 Paterak Michał LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Elita Mężczyzn
79 Pavlovas Justinas DSK MINU Junior Młodszy
80 Piętka Karolina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini
81 Podżorski Łukasz JBG-2 CRYOSPACE Amator Mężczyźni
82 Poroś Dariusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Masters II (40-49 lat)
83 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak
84 Przychodzeń Tobiasz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy
85 Rokicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy
86 Sapieja Adam LKK LUKS SŁAWNO Junior Młodszy
87 Ścisło Tomasz ADIENT SKARBIMIERZ MTB TEAM Amator Mężczyźni
88 Sedláček Jiří SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA Masters III (50+)
89 Skórka Kornel NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni
90 Skrzypiec Oliwia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka
91 Śliwiński Piotr RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Elita Mężczyzn
92 Sobociński Patryk MSR MRĄGOWO Młodzik
93 Sułot Bartosz UKS SPORT BRALIN Junior Młodszy
94 Suś Igor KS N-BIKE ACADEMY Junior Młodszy
95 Świderski Cyprian MITUTOYO AZS WRATISLAVIA Elita Mężczyzn
96 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy
97 Szczepankiewicz Bruno KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Dzieci młodsze do 15 lat
98 Szczepankiewicz Nikodem KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Dzieci młodsze do 15 lat
99 Szczepankiewicz Leo KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Dzieci młodsze do 15 lat
100 Szubert Fabian UKS SPORT BRALIN Żak
101 Turoboś Marta ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY Elita Kobiet
102 Waszkis Zofia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka
103 Weber Filip MSR MRĄGOWO Żak
104 Wielgus Robert UKS SOKÓŁ KĘTY Młodzik
105 Woźniak Michał GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Amator Mężczyźni
106 Woźniak Antoni GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Żak
107 Zawierta Patrycja WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Elita Kobiet
108 Zawierta Magdalena WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Elita Kobiet
109 Zembura Maciej UKS SOKÓŁ KĘTY Junior Młodszy
110 Zięba Julia ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY Elita Kobiet
111 Żmuda Kamil UKS SOKÓŁ KĘTY Junior Młodszy
112 Żur Kinga ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY Juniorka
Back to top