Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-06-25
  • event addressWałbrzych - Podzamcze

XXVII ULICZNE KRYTERIUM O ZŁOTĄ SPINKĘ PREZYDENTA MIASTA WAŁBRZYCHA - Memoriał Janusza Wilczewskiego

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Wałbrzych - Podzamcze

Data: 25 czerwca 2022

Termin zgłoszeń: 22 czerwca 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Abramek Jakub KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
2 Baksalary Szymon STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy
3 Bęben Szymon MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE Junior Młodszy
4 Bieniek Jakub UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Młodzik
5 Bieniek Igor UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
6 Bieńkowski Piotr LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
7 Bies Izabela LK UKS PSZCZYNA Żakini
8 Bies Karol LK UKS PSZCZYNA Młodzik
9 Błażowski Bartosz UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
10 Bojnarowicz Oliwier KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żak
11 Bruchwalski Jan LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
12 Cierpikowski Franciszek UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
13 Cygan Bartosz AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TAEM Junior Młodszy
14 Dąbrowska Zuzanna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka Młodsza
15 Dec Szymon UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak
16 Dubieniecka Julia M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka
17 Frankiewicz Cyprian KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy
18 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
19 Halbina Marcin LK UKS PSZCZYNA Junior Młodszy
20 Ilski Szymon UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
21 Jakubowski Gracjan UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
22 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
23 Kędzior Pola M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka
24 Kielin Jakub MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE Junior Młodszy
25 Kiełbaska Natan UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
26 Konefał Jakub UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
27 Kowerko Julia M-GLKS KWISA LUBAŃ Żakini
28 Kozłowski Jerzy LK UKS PSZCZYNA Junior Młodszy
29 Krygier Hubert KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy
30 Kubas Igor UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
31 Lamorski Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak
32 Legieć Mikołaj UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
33 Łapiński Kacper LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
34 Łapiński Kajetan LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Żak
35 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak
36 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
37 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
38 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak
39 Pacholec Erik UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
40 Pewniak Bartosz UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
41 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka
42 Przybyła Faustyna LK UKS PSZCZYNA Żakini
43 Rostkowski Maciej LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
44 Rudyk Jakub UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
45 Sienkiewicz Tomasz MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE Młodzik
46 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
47 Sołtys Michał KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik
48 Staniewski Wiktor STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy
49 Stelczyk Jan UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
50 Stryjewski Piotr KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
51 Strządała Szymon LK UKS PSZCZYNA Junior Młodszy
52 Szafraniec Kacper UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Żak
53 Szczepaniak Kacper GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
54 Szmidt Franciszek UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
55 Sztaba Krystian UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
56 Szwaber Maciej UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Młodzik
57 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik
58 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini
59 Witomski Karol LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
60 Wróbel Filip M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodzik
Back to top