Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-09-17
  • event addressWilków

Liga Szkółek Kolarskich MTB Dolny Śląsk 2022 #7 (Wilków)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 605 219 306
e-mail: sbb200@wp.pl

Miejscowość: Wilków

Data: 17 września 2022

Termin zgłoszeń: 15 września 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Bagrowska Agata MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2012r. i młodsi)
2 Barciński Jan SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
3 Bielewicz Olga SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Żakini (2010r. - 2011r.)
4 Bilińska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żakini (2010r. - 2011r.)
5 Biliński Olaf SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
6 Bilska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
7 Bilski Michał SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Młodzik (2008r. - 2009r.)
8 Borkowski Fabian SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
9 Buczek Tymoteusz SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2010r. - 2011r.)
10 Bury Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Żak (2010r. - 2011r.)
11 Ciosek Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
12 Ciszewski Leon SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
13 Czyczyk Jacek SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Żak (2010r. - 2011r.)
14 Czyż Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Młodzik (2008r. - 2009r.)
15 Drażba Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Młodzik (2008r. - 2009r.)
16 Drozdowski Adam MKS POLKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
17 Dyba Grzegorz SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
18 Dziemieńczuk Wojciech SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
19 Frankowska Julia SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Dziewczynki (2012r. i młodsze)
20 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
21 Hapka Wiktor SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
22 Hentosz Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
23 Hofmanska Gabriela SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Dziewczynki (2012r. i młodsze)
24 Jabłoński Maksymilian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
25 Jazwicki Jan SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
26 Jażwicki Franek SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
27 Jurczak Maja SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Żakini (2010r. - 2011r.)
28 Kawecki Paweł SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
29 Kraska Anastazja SZKÓŁKA KOLARSKA W RZECZYCY Dziewczynki (2012r. i młodsze)
30 Kraska Fabian SZKÓŁKA KOLARSKA W RZECZYCY Żak (2010r. - 2011r.)
31 Kujawski Adrian SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
32 Kupczyński Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
33 Lajzner Janusz SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Żak (2010r. - 2011r.)
34 Maciejewska Patrycja SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
35 Maciejewska Dominika SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
36 Madej Wojciech SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Żak (2010r. - 2011r.)
37 Majcherek Filip KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
38 Malara Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Żak (2010r. - 2011r.)
39 Malara Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Żak (2010r. - 2011r.)
40 Marynowicz Jan SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
41 Miazio Szymon SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
42 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
43 Miklarz Oskar SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2010r. - 2011r.)
44 Molska Amelia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka (2008r. - 2009r.)
45 Niedośpiał Poitr SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2010r. - 2011r.)
46 Niedźwiedzka Agata SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Dziewczynki (2012r. i młodsze)
47 Nikoniuk Błażej KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
48 Pietrzyk Adrian SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
49 Pietrzyk Bartosz SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
50 Pilarski Aleksander SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Chłopcy (2012r. i młodsi)
51 Pilarski Szymon SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Żak (2010r. - 2011r.)
52 Piórkowskia Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
53 Popenda Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
54 Romanowicz Przemysław SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2010r. - 2011r.)
55 Rozmus Hanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
56 Rzepka Wojciech SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Żak (2010r. - 2011r.)
57 Sieradzki Wojciech SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
58 Strzeczkowski Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Chłopcy (2012r. i młodsi)
59 Stypińska Ines SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
60 Szelst Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
61 Szetelnicka Helena KLUB KOLARSKI ZIEMIA BRZESKA W BRZEGU Dziewczynki (2012r. i młodsze)
62 Szewc Błażej SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Chłopcy (2012r. i młodsi)
63 Trznadel Michał SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Żak (2010r. - 2011r.)
64 Waśkowiak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
65 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
66 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
67 Wieczorek Aniela KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
68 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
69 Wierzbicki Witold LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak (2010r. - 2011r.)
70 Wójcik Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Żak (2010r. - 2011r.)
71 Wołkowski Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Żak (2010r. - 2011r.)
72 Wołkowski Adam SZKÓŁKA KOLARSKA SP WILKÓW Żak (2010r. - 2011r.)
73 Zakrzewski Jan SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
74 Zub Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Dziewczynki (2012r. i młodsze)
75 Żuk Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
Back to top