Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-09-10
  • event addressJerzmanowa

Liga Szkółek Kolarskich MTB Dolny Śląsk 2022 #6 (Jerzmanowa)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 605 219 306
e-mail: sbb200@wp.pl

Miejscowość: Jerzmanowa

Data: 10 września 2022

Termin zgłoszeń: 08 września 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Andrzejak Aleksandra SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Żakini (2010r. - 2011r.)
2 Bagrowski Stanisław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2012r. i młodsi)
3 Barciński Jan SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
4 Bilińska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żakini (2010r. - 2011r.)
5 Biliński Olaf SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
6 Bilska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
7 Bilski Michał SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Młodzik (2008r. - 2009r.)
8 Borkowski Fabian SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
9 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2012r. i młodsi)
10 Buczek Tymoteusz SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2010r. - 2011r.)
11 Bury Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Żak (2010r. - 2011r.)
12 Ciosek Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
13 Ciszewski Leon SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
14 Czyż Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Młodzik (2008r. - 2009r.)
15 Dominiak Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
16 Dragunowicz Mikołaj M-GLKS KWISA LUBAŃ Żak (2010r. - 2011r.)
17 Drażba Antoni NIESTOWARZYSZONY Młodzik (2008r. - 2009r.)
18 Dyba Gregorz SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
19 Dziemieńczuk Wojciech SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
20 Frankowska Julia SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Dziewczynki (2012r. i młodsze)
21 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
22 Hapka Wiktor SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
23 Hentosz Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 Chłopcy (2012r. i młodsi)
24 Hofmanska Gabriela SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Dziewczynki (2012r. i młodsze)
25 Jabłoński Maksymilian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
26 Jankowski Jan UKKS ORIENS CHOJNÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
27 Jaros Natalia LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Żakini (2010r. - 2011r.)
28 Jazwicki Jan SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
29 Jażwicki Franek SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
30 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Dziewczynki (2012r. i młodsze)
31 Kawecki Paweł SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
32 Kotarba Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Żak (2010r. - 2011r.)
33 Kraska Anastazja SZKÓŁKA KOLARSKA W RZECZYCY Dziewczynki (2012r. i młodsze)
34 Kujawski Adrian SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
35 Kupczyński Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
36 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2012r. i młodsi)
37 Lutowski Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2008r. - 2009r.)
38 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
39 Łomacz Hanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
40 Maciejewska Patrycja SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
41 Maciejewska Dominika SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
42 Majcherek Filip KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
43 Marynowicz Jan SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
44 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
45 Mierzyński Jędrzej KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
46 Miklarz Oskar SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2010r. - 2011r.)
47 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
48 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Dziewczynki (2012r. i młodsze)
49 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
50 Molska Amelia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka (2008r. - 2009r.)
51 Niedośpiał Piotr SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2010r. - 2011r.)
52 Niedźwiedzka Agata SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Dziewczynki (2012r. i młodsze)
53 Nikoniuk Błażej KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
54 Nowak Mikołaj UKKS ORIENS CHOJNÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
55 Nyk Marcelina SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
56 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
57 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
58 Olszewski Oskar SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
59 Paluch Jeremi M-GLKS KWISA LUBAŃ Chłopcy (2012r. i młodsi)
60 Pamuła Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2012r. i młodsi)
61 Pietrzyk Adrian SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
62 Pietrzyk Bartosz SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
63 Pilarski Szymon SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Żak (2010r. - 2011r.)
64 Pilarski Aleksander NIESTOWARZYSZONY Chłopcy (2012r. i młodsi)
65 Piórkowska Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
66 Popenda Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
67 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2008r. - 2009r.)
68 Ptaszyński Kacper LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2008r. - 2009r.)
69 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
70 Romanowicz Przemysław SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2010r. - 2011r.)
71 Rozmus Hanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
72 Rusinko Karina SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodziczka (2008r. - 2009r.)
73 Sieradzki Wojciech SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
74 Skorupińska Dominika KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2008r. - 2009r.)
75 Smajda Szymon M-GLKS KWISA LUBAŃ Żak (2010r. - 2011r.)
76 Strzeczkowski Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Chłopcy (2012r. i młodsi)
77 Stypińska Ines SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
78 Szczepankiewicz Bruno KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Chłopcy (2012r. i młodsi)
79 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Dziewczynki (2012r. i młodsze)
80 Szelest Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
81 Szewc Błażej SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Chłopcy (2012r. i młodsi)
82 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
83 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2010r. - 2011r.)
84 Waczko Michał UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
85 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
86 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
87 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
88 Wieczorek Aniela KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
89 Wierzbicki Witold LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak (2010r. - 2011r.)
90 Wójcik Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Żak (2010r. - 2011r.)
91 Zakrzewski Jan SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
92 Zelmański Kazik SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 W GŁOGOWIE Młodzik (2008r. - 2009r.)
93 Zieliński Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
94 Żółkowska Łucja SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żakini (2010r. - 2011r.)
95 Zub Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Dziewczynki (2012r. i młodsze)
96 Żuk Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
Back to top