Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-09-03
  • event addressJakubów

Liga Szkółek Kolarskich MTB Dolny Śląsk 2022 #5 (Jakubów)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 605 219 306
e-mail: sbb200@wp.pl

Miejscowość: Jakubów

Data: 03 września 2022

Termin zgłoszeń: 01 września 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Andrzejak Aleksandra SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Żakini (2010r. - 2011r.)
2 Antonik Alex NIESTOWARZYSZONY Chłopcy (2012r. i młodsi)
3 Bagrowski Stanisław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2012r. i młodsi)
4 Bilińska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żakini (2010r. - 2011r.)
5 Biliński Olaf SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
6 Bilska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
7 Bilski Michał SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Młodzik (2008r. - 2009r.)
8 Borkowski Fabian SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
9 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2012r. i młodsi)
10 Bruna Maciej SPRINT ŚCINAWA Młodzik (2008r. - 2009r.)
11 Buczek Tymoteusz SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2010r. - 2011r.)
12 Bury Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Żak (2010r. - 2011r.)
13 Bylińska Lena NIEZRZESZONA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
14 Ciosek Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
15 Ciszewski Leon SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
16 Czekaj Bartosz SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Młodzik (2008r. - 2009r.)
17 Czyż Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Młodzik (2008r. - 2009r.)
18 Dominiak Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
19 Dragunowicz Mikołaj M-GLKS KWISA LUBAŃ Żak (2010r. - 2011r.)
20 Drozdowski Adam MKS POLKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
21 Dziemieńczuk Wojciech SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
22 Fabiś Grzegorz NIESTOWARZYSZONY Chłopcy (2012r. i młodsi)
23 Frankowska Jula SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Dziewczynki (2012r. i młodsze)
24 Gadomski-pokój Marcel JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Chłopcy (2012r. i młodsi)
25 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
26 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
27 Hapka Wiktor SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
28 Hentosz Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
29 Hofmanska Gabriela SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Dziewczynki (2012r. i młodsze)
30 Jabłoński Maksymilian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
31 Janas Bartosz UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
32 Jankowski Jan UKKS ORIENS CHOJNÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
33 Jazwicki Jan SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
34 Kawalec Jan KS ARKADIA - BIKE AKADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
35 Kawalec Michał KS ARKADIA - BIKE AKADEMY Chłopcy (2012r. i młodsi)
36 Kawecki Paweł SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
37 Kędzior Pola M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka (2008r. - 2009r.)
38 Korzyniewski Bartosz UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
39 Kraska Anastazja SZKÓŁKA KOLARSKA W RZECZYCY Dziewczynki (2012r. i młodsze)
40 Krusz Dawid KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
41 Kujawski Adrian SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
42 Kupczyński Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
43 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2012r. i młodsi)
44 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
45 Majcherek Filip KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
46 Marynowicz Jan SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
47 Michalewicz Zuzanna KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2008r. - 2009r.)
48 Miklarz Oskar SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2010r. - 2011r.)
49 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
50 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
51 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Dziewczynki (2012r. i młodsze)
52 Molska Amelia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka (2008r. - 2009r.)
53 Niedośpiał Piotr SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2010r. - 2011r.)
54 Niedźwiedzka Agata SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Dziewczynki (2012r. i młodsze)
55 Nikoniuk Błażej KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
56 Nowak Mikołaj UKKS ORIENS CHOJNÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
57 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
58 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
59 Olszewski Oskar SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
60 Paluch Jeremi M-GLKS KWISA LUBAŃ Chłopcy (2012r. i młodsi)
61 Pamuła Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2012r. i młodsi)
62 Pietrzyk Bartosz SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
63 Pietrzyk Adrian SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
64 Pilarski Aleksander SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Chłopcy (2012r. i młodsi)
65 Pilarski Szymon SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Żak (2010r. - 2011r.)
66 Piórkowski Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
67 Popenda Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
68 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2008r. - 2009r.)
69 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
70 Romanowicz Przemysław SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żak (2010r. - 2011r.)
71 Rozmus Hanna NIESTOWARZYSZONY Dziewczynki (2012r. i młodsze)
72 Rusinko Karina SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Młodziczka (2008r. - 2009r.)
73 Śierzdzki Wojciech SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
74 Skorupińska Dominika KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2008r. - 2009r.)
75 Sławińska Ada NIEZRZESZONY Dziewczynki (2012r. i młodsze)
76 Stojański Ignacy SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
77 Strzeczkowski Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Chłopcy (2012r. i młodsi)
78 Szczepankiewicz Leo KKW Chłopcy (2012r. i młodsi)
79 Szczepankiewicz Bruno KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Chłopcy (2012r. i młodsi)
80 Szczepankiewicz Nikodem KKW Chłopcy (2012r. i młodsi)
81 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
82 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2010r. - 2011r.)
83 Waczko Michał UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodziczka (2008r. - 2009r.)
84 Wadolowska Ida NIEZRZESZONA JELENIA GÓRA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
85 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
86 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
87 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
88 Wieczorek Aniela KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
89 Wierzbicki Witold LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak (2010r. - 2011r.)
90 Wilk Antoni SPRINT ŚCINAWA Młodzik (2008r. - 2009r.)
91 Wójcik Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Żak (2010r. - 2011r.)
92 Zakrzewski Jan SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Chłopcy (2012r. i młodsi)
93 Zelmański Kazimierz SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 W GŁOGOWIE Młodzik (2008r. - 2009r.)
94 Zielewski Szymon NIEZESZONY Chłopcy (2012r. i młodsi)
95 Ziókowska Łucja SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE Żakini (2010r. - 2011r.)
96 Żuk Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
Back to top