Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-07-30
  • event addressObiszów

Liga Szkółek Kolarskich MTB Dolny Śląsk 2022 #3 (Obiszów)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 605 219 306
e-mail: sbb200@wp.pl

Miejscowość: Obiszów

Data: 30 lipca 2022

Termin zgłoszeń: 28 lipca 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Bereźnicki Kosma JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2008r. - 2009r.)
2 Bereźnicki Mikołaj JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
3 Bilska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA W RZECZYCY Dziewczynki (2012r. i młodsze)
4 Bilski Michał SZKÓŁKA KOLARSKA W RZECZYCY Młodzik (2008r. - 2009r.)
5 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2012r. i młodsi)
6 Borkowski Fabian SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
7 Bruna Maciej SPRINT ŚCINAWA Młodzik (2008r. - 2009r.)
8 Bury Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Żak (2010r. - 2011r.)
9 Chmielewski Antoni KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2010r. - 2011r.)
10 Chmielewski Franek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Chłopcy (2012r. i młodsi)
11 Ciosek Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE "BEZ BALASTU" Chłopcy (2012r. i młodsi)
12 Ciszewski Leon SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
13 Czarnecki Oliwier KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
14 Czyż Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Młodzik (2008r. - 2009r.)
15 Długopolska Oliwia NIESTOWARZYSZONY Żakini (2010r. - 2011r.)
16 Drahan Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Dziewczynki (2012r. i młodsze)
17 Drahan Aleksander KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Chłopcy (2012r. i młodsi)
18 Drozdowski Adam MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
19 Dziemieńczuk Wojciech SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
20 Dżus Mikołaj GMINA NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
21 Gadomski-pokój Marcel JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Chłopcy (2012r. i młodsi)
22 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
23 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
24 Hapka Wiktor SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
25 Hentosz Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Chłopcy (2012r. i młodsi)
26 Jabłoński Maksymilian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
27 Januszewicz Karolina KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
28 Jaros Natalia LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Żakini (2010r. - 2011r.)
29 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Dziewczynki (2012r. i młodsze)
30 Kesling Tobiasz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak (2010r. - 2011r.)
31 Kłosowska Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
32 Korzyniewski Bartosz BRAK Młodzik (2008r. - 2009r.)
33 Kotarba Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Żak (2010r. - 2011r.)
34 Kozdraś Liliana JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2010r. - 2011r.)
35 Kraska Fabian SZKÓŁKA KOLARSKA W RZECZYCY Żak (2010r. - 2011r.)
36 Kraska Anastazja SZKÓŁKA KOLARSKA W RZECZYCY Dziewczynki (2012r. i młodsze)
37 Kujawski Adrian SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE "BEZ BALASTU" Chłopcy (2012r. i młodsi)
38 Kupczyński Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
39 Lema Dominika NIESTOWARZYSZONY Żakini (2010r. - 2011r.)
40 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Chłopcy (2012r. i młodsi)
41 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
42 Maciejewska Patrycja SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
43 Maciejewska Dominika SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Dziewczynki (2012r. i młodsze)
44 Madejska Wiktoria LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Żakini (2010r. - 2011r.)
45 Magdziarczyk Aniela KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka (2008r. - 2009r.)
46 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
47 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
48 Marynowicz Jan SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
49 Miąso Maciej MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Chłopcy (2012r. i młodsi)
50 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
51 Michalewicz Zuzanna KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2008r. - 2009r.)
52 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
53 Molska Amelia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka (2008r. - 2009r.)
54 Niedźwiedzka Agata SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Dziewczynki (2012r. i młodsze)
55 Nikoniuk Tomasz KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
56 Nikoniuk Błażej KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
57 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
58 Pietrzyk Adrian SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
59 Pilarski Alelsander SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Chłopcy (2012r. i młodsi)
60 Pilarski Szymon SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Żak (2010r. - 2011r.)
61 Piórkowski Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
62 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2008r. - 2009r.)
63 Przetak Janek RAZ NA WOZIE MTB TEAM Młodzik (2008r. - 2009r.)
64 Ptaszyński Kacper LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2008r. - 2009r.)
65 Purpurowicz Mikołaj RAZ NA WOZIE MTB TEAM Żak (2010r. - 2011r.)
66 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
67 Rusinko Karina SZKÓŁKA KOLARSKA RADWANICE "BEZ BALASTU" Młodziczka (2008r. - 2009r.)
68 Rzymski Tymon LKS TRASA ZIELONA GÓRA Chłopcy (2012r. i młodsi)
69 Sawczuk Szymon LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2008r. - 2009r.)
70 Strzeczkowski Kacper SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Chłopcy (2012r. i młodsi)
71 Świerczyńska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA ŁTC Dziewczynki (2012r. i młodsze)
72 Świerczyński Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA ŁTC Chłopcy (2012r. i młodsi)
73 Szelest Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Chłopcy (2012r. i młodsi)
74 Szetelnicka Helena LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" Dziewczynki (2012r. i młodsze)
75 Szewc Błażej SZKÓŁKA KOLARSKA PRZEDMOŚCIE Chłopcy (2012r. i młodsi)
76 Szlendak Kaja JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Dziewczynki (2012r. i młodsze)
77 Szlendak Kajetan JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Chłopcy (2012r. i młodsi)
78 Szlendak Karina JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Dziewczynki (2012r. i młodsze)
79 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
80 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2010r. - 2011r.)
81 Wasilewski Maciej GMINA NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
82 Waśkowiak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
83 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
84 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
85 Wieczorek Aniela KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
86 Wieczorek Julian KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
87 Wierzbicki Witold LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak (2010r. - 2011r.)
88 Wilk Antoni SPRINT ŚCINAWA Młodzik (2008r. - 2009r.)
89 Wójcik Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Żak (2010r. - 2011r.)
90 Wojdyła Zuzanna LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" Dziewczynki (2012r. i młodsze)
91 Wojdyła Zofia LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Żakini (2010r. - 2011r.)
92 Wojdyła Hanna LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" Dziewczynki (2012r. i młodsze)
93 Wysocki Wojciech GMINA NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
94 Zasępa Marek LUKS RASZKOWIANKA RASZKÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
95 Zasępa Natalia KOŹMINIANKA KOŹMINEK Dziewczynki (2012r. i młodsze)
96 Zelmański Kazimierz SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 W GŁOGOWIE Młodzik (2008r. - 2009r.)
97 Zielewski Szymon NIEZESZONY Chłopcy (2012r. i młodsi)
98 Żuk Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA ŚCINAWA Żak (2010r. - 2011r.)
Back to top