Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-09-04
  • event addressGłuchołazy

Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy - Puchar Polski w maratonie MTB 2022

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: +48 737 488 439
e-mail: tomred2@wp.pl

Miejscowość: Głuchołazy

Data: 04 września 2022

Termin zgłoszeń: 02 września 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Ambroży Patryk OBORNICKI KLUB ROWEROWY CLASSIC (24 km)
2 Augutynowicz Michał CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM CLASSIC (24 km) - do 16 lat
3 Bąk Tymoteusz LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN FUN (18 km) - do 16 lat
4 Bartosiewicz Bartosz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW CLASSIC (24 km)
5 Bębenek Michał NIESTOWARZYSZONY MEGA (47 km) - do 16 lat (rower elektryczny)
6 Bezak Andrzej NIESTOWARZYSZONY CLASSIC (24 km)
7 Bezkorowajny Leon GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA FUN (18 km) - do 16 lat
8 Bogacki Rafał CARDIO-SPORT SCOTT MTB TEAM GIGA (70 km)
9 Broda Adrianna PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
10 Broda Artur PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
11 Broda Alicja STS EXTREME STRZELIN GROM-BIKE TEAM CLASSIC (24 km)
12 Brząkała Grzegorz ROWEROWE ŚWIRY NYSA MEGA (47 km)
13 Brzóska Filip KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
14 Brzózka Piotr JBG-2 CRYOSPACE GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
15 Bufan Aleksandra CYKLOOPOLE CLASSIC (24 km)
16 Bulawa David TJ TZ TRINEC GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
17 Chmielewski Franek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH FUN (18 km) - do 16 lat
18 Chmielewski Antoni KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH FUN (18 km) - do 16 lat
19 Chmielewski Michał NIESTOWARZYSZONY FUN (18 km)
20 Cichacka Klaudia METROBIKES.PL GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
21 Ciecieręga Jacek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
22 Cieślar Adam KLUB SPORTOWY JBG-2 CRYOSPACE GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
23 Czabok Klaudia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
24 Czabok Konrad WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI / GIANT GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
25 Czekaj Damian PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
26 Dąbek Mirosław MIRAS MEGA (47 km)
27 Dec Krystian UKS CENTRUM NOWA RUDA GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
28 Drabik Mateusz NIEZRZESZONY GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
29 Drahan Adam KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH FUN (18 km)
30 Drahan Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH FUN (18 km) - do 16 lat
31 Drelak Dariusz UKS SPORT BRALIN MEGA (47 km)
32 Drozda Daniel UKS MOTO JELCZ LASKOWICE MEGA (47 km)
33 Dziedzic Piotr RAZ NA WOZIE MTB TEAM CLASSIC (24 km)
34 Dziedzic Kamil MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW MEGA (47 km)
35 Dziubek Robert DZIADOLUNGI CLASSIC (24 km)
36 Eliasz Marek NIESTOWARZYSZONY GIGA (70 km)
37 Filipczak Dariusz AZAZEL TEAM MEGA (47 km)
38 Filipowicz Filip GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA FUN (18 km) - do 16 lat
39 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW CLASSIC (24 km) - do 16 lat
40 Fugiel Andrzej GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA CLASSIC (24 km)
41 Fugiel Alan GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA FUN (18 km) - do 16 lat
42 Głodek Grzegorz NIESTOWARZYSZONY CLASSIC (24 km)
43 Górak Dominik NIEZRZESZONY/TTS.COACH SPICA SOLUTIONS GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
44 Grzegorzewska Natalia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW MEGA (47 km)
45 Gwiazda Dawid RAZ NA WOZIE MTB TEAM FUN (18 km) - do 16 lat
46 Halejak Wojciech RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
47 Jahn Mateusz CYKLOOPOLE MEGA (47 km)
48 Jahn Patryk CYKLOOPOLE MEGA (47 km)
49 Janowicz Przemysław CYKLOOPOLE MEGA (47 km)
50 Janowski Bartosz SUP LIFTING MTB TEAM BUGLA BIKE SERVICE MEGA (47 km)
51 Jarosławski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW FUN (18 km) - do 16 lat
52 Jarosławski Arkadiusz UKKS ORIENS CHOJNÓW CLASSIC (24 km) - do 16 lat
53 Jaskuła Maximilian KLUB SPORTOWY JBG-2 CRYOSPACE MEGA (47 km)
54 Jeżewska Iwona UKKS ORIENS CHOJNÓW FUN (18 km)
55 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW MEGA (47 km) - do 16 lat
56 Jeziorska Patrycja FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES / CARGO EXPRESS. GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
57 Jeziorski Maciej NIEZRZESZONY / JEZIOR.BIKE GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
58 Kalicum Dominik LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA MEGA (47 km)
59 Kalicun Piotr NIESTOWARZYSZONY CLASSIC (24 km)
60 Kamiński Szymon TREK GDYNIA FUN (18 km) - do 16 lat
61 Kasowski Stanisław OKR BIKE TEAM CLASSIC (24 km)
62 Kaszowski Krzysztof UKKS ORIENS CHOJNÓW CLASSIC (24 km) - do 16 lat
63 Kiszka Zbigniew PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
64 Klimek Krzysztof RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
65 Klimesz Barbara CYKLOOPOLE CLASSIC (24 km)
66 Kłosowska Hania KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH CLASSIC (24 km) - do 16 lat
67 Kłosowski Daniel KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH CLASSIC (24 km)
68 Knurowski Tomasz NIESTOWARZYSZONY CLASSIC (24 km)
69 Kochanowski Michał NIESTOWARZYSZONY CLASSIC (24 km)
70 Kołodziejczyk Patryk LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA CLASSIC (24 km)
71 Kowalczyk Jakub MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
72 Kowalska - pac Katarzyna REANIMACJA ROWEROWA-AKADEMIA SYNERGII MEGA (47 km)
73 Kowalski Pawel NIESTOWARZYSZONY CLASSIC (24 km)
74 Kowalski Mateusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW CLASSIC (24 km) - do 16 lat
75 Kozica Hubert UKS SPORT BRALIN CLASSIC (24 km) - do 16 lat
76 Krysik Hanna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI FUN (18 km) - do 16 lat
77 Krysik Zofia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI CLASSIC (24 km) - do 16 lat
78 Krysik Robert BIKE SALON TEAM CLASSIC (24 km)
79 Kubala Tomasz PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
80 Kubicz Maciej NIEZRZESZONY GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
81 Kulma Jarosław KTUKOL GŁUCHOŁAZY CLASSIC (24 km)
82 Kurek Jagoda CHOJRAK TEAM WROCŁAW FUN (18 km) - do 16 lat
83 Kurek Tomasz CHOJRAK TEAM WROCŁAW FUN (18 km)
84 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW CLASSIC (24 km) - do 16 lat
85 Kuś Adam GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA CLASSIC (24 km) - do 16 lat
86 Kuś Waldemar GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA CLASSIC (24 km)
87 Kuśnierz Piotr GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY FUN (18 km) - do 16 lat
88 Kuśnierz Marcin GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY MEGA (47 km)
89 Kutycka-kurek Elżbieta CHOJRAK TEAM WROCŁAW FUN (18 km)
90 Lach Kamil KAMYK RADZYMIN MTB TEAM GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
91 Lachowicz Szymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI MEGA (47 km)
92 Latoszek Krzysztof NIEZRZESZONY GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
93 Lis Krzysztof VICTORIA GŁUCHOŁAZY CLASSIC (24 km)
94 Łukasik Krzysztof JBG-2 CRYOSPACE GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
95 Łukawski Rafał KS STOMIL POZNAŃ GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
96 Machocki Grzegorz ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE ODZYWKIDLASPORTOWCOW.PL MEGA (47 km)
97 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW CLASSIC (24 km) - do 16 lat
98 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW CLASSIC (24 km) - do 16 lat
99 Marciniec Alicja UKKS ORIENS CHOJNÓW GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
100 Meja Sandra LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
101 Miąso Justyna NIESTOWARZYSZONY FUN (18 km)
102 Miąso Karolina NIESTOWARZYSZONY CLASSIC (24 km)
103 Miąso Dariusz NIESTOWARZYSZONY CLASSIC (24 km)
104 Michalak-warżała Anna SKI&BIKE HOUSE TEAM MEGA (47 km)
105 Miller Jakub UKKS ORIENS CHOJNÓW CLASSIC (24 km)
106 Mizera Adam NIESTOWARZYSZONY CLASSIC (24 km)
107 Mojżesz Agnieszka PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
108 Muraszko Tomasz NIESTOWARZYSZONY CLASSIC (24 km)
109 Nieboras Mateusz ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
110 Noculak Rafał UKS SPORT BRALIN MEGA (47 km) - do 16 lat
111 Pac Michał REANIMACJA ROWEROWA-AKADEMIA SYNERGII CLASSIC (24 km)
112 Pacan Zbigniew OKR BIKE TEAM CLASSIC (24 km)
113 Pakuła Krystian KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH GIGA (70 km)
114 Papuga Paweł AMAKIDS FUN (18 km)
115 Papuga Sebastian AMAKIDS FUN (18 km) - do 16 lat
116 Paszenda Arkadiusz PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
117 Paszke Jacek UNIT MARTOMBIKE TEAM GIGA (70 km)
118 Paterak Michał LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
119 Piotrowski Andrzej TOMAZI BIKE TEAM MEGA (47 km)
120 Pływaczyk Łukasz DZIADOLUNGI CLASSIC (24 km)
121 Polok Sławek KS BIKE TEAM ZDZIESZOWICE MEGA (47 km)
122 Pomarański Kamil STOWARZYSZENIE KOLARSKIE CYCLO TRENER TEAM GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
123 Poroś Karolina MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW CLASSIC (24 km) - do 16 lat
124 Poroś Dariusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
125 Proszowski Przemysław UKKS ORIENS CHOJNÓW FUN (18 km)
126 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW FUN (18 km) - do 16 lat
127 Przetak Janek RAZ NA WOZIE MTB TEAM FUN (18 km) - do 16 lat
128 Przychodzeń Tobiasz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW MEGA (47 km) - do 16 lat
129 Przychodzeń Daniel MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW FUN (18 km)
130 Purpurowicz Mikołaj RAZ NA WOZIE MTB TEAM FUN (18 km) - do 16 lat
131 Ratajczyk Sebastian GLKK FUN (18 km) - do 16 lat
132 Ratajczyk Lukasz GLKK VICTORIA FUN (18 km)
133 Ratajczyk Paweł GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY FUN (18 km) - do 16 lat
134 Różak Tomasz NIESTOWARZYSZONY CLASSIC (24 km)
135 Rudnicki Michał KTUKOL CLASSIC (24 km)
136 Rybáček Miroslav FLY4SPORT GIGA (70 km)
137 Sałaciński Jacek PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
138 Sarkowicz Paweł TOIS CLASSIC (24 km)
139 Skokun Piotr GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY CLASSIC (24 km) - do 16 lat
140 Skórka Kornel NIEZRZESZONY GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
141 Skowroński Bartosz NIESTOWARZYSZONY FUN (18 km)
142 Skowroński Aleks KS STOMIL POZNAŃ FUN (18 km) - do 16 lat
143 Skubański Marcel NIESTOWARZYSZONY CLASSIC (24 km)
144 Śliwiński Wojciech NIEZRZESZONY GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
145 Śliwiński Piotr RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
146 Sobierski Bartosz GLKK VICTORIA CLASSIC (24 km)
147 Sułot Bartosz UKS SPORT BRALIN MEGA (47 km)
148 Szczepankiewicz Tomasz KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH FUN (18 km) - do 16 lat
149 Szczepankiewicz Bruno KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH FUN (18 km) - do 16 lat
150 Szczepankiewicz Leo KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH FUN (18 km) - do 16 lat
151 Szczepankiewicz Nikodem KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH FUN (18 km) - do 16 lat
152 Szczepankiewicz Filipina KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH FUN (18 km) - do 16 lat
153 Szubert Fabian UKS SPORT BRALIN CLASSIC (24 km) - do 16 lat
154 Szymański Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW CLASSIC (24 km)
155 Tomera Tomasz NIEZRZESZONY GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
156 Trocki Jakub OBORNICKI KLUB ROWEROWY MEGA (47 km)
157 Tyniec Marek UKS ZAWOJAK GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
158 Urbacka Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA FUN (18 km) - do 16 lat
159 Urbacka Tomasz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA FUN (18 km)
160 Wdowiak Radosław NIESTOWARZYSZONY CLASSIC (24 km)
161 Wewióra Sławomir NIEZRZESZONY GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
162 Wiencek Denis OKR BIKE TEAM MEGA (47 km)
163 Wierna Martyna KTK KTUKOL CLASSIC (24 km)
164 Wójciak Wioleta NIESTOWARZYSZONY CLASSIC (24 km)
165 Woźniak Michał GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA FUN (18 km)
166 Woźniak Antoni GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA FUN (18 km) - do 16 lat
167 Woźniak Antoni GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA CLASSIC (24 km) - do 16 lat
168 Wróblewska Monika NIESTOWARZYSZONY CLASSIC (24 km)
169 Wyszyńska-tyniec Maria UKS ZAWOJAK MEGA (47 km)
170 Zięba Julia ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY GIGA (70 km) - Puchar Polski XCM - tylko licencja!
171 Zimnal Jarosław CYKLOOPOLE MEGA (47 km)
172 Żur Kinga ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY CLASSIC (24 km)
173 Zwieskłowski Krzysztof ROWEROWE ŚWIRY NYSA MEGA (47 km)
Back to top