Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-09-03
  • event addressGłuchołazy

X wyścig CykloOpawy XC- MTB UCI 3

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Abram Jan SKLEPKOMET ŚREM Junior - U19 Men
2 Adamczak Bruno SKLEPKOMET ŚREM Żak - U13 Men
3 Ambrazas Ignas SK S-SPORTAS Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
4 Ambrożkiewicz Maria PHO3NIX CYCLING TEAM Młodziczka - U15 Women
5 Armatys Grzegorz MTB RACING TEAM TARNÓW Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
6 Armatys Grzegorz MTB RACING TEAM TARNÓW Masters II (40 lat i więcej)
7 Bačík Ondřej BIKE PRO RACING Żak - U13 Men
8 Bader-strzała Adrianna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
9 Bakalarz Szymon UKS DREAM-BIKE BIELAWA Junior Młodszy - U17 Men
10 Banasiak Anna OBORNICKI KLUB ROWEROWY Juniorka Młodsza - U17 Women
11 Barcz Konrad KLUB SPORTOWY HURTAP ŁĘCZYCA Junior Młodszy - U17 Men
12 Bartosiewicz Bartosz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior - U19 Men
13 Bartosiewicz Natalia DOVER TEAM PIESZYCE Juniorka Młodsza - U17 Women
14 Bartyzel Dawid UKS ZAWOJAK Żak - U13 Men
15 Basiński Aleksander WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
16 Bednarczyk Sławomir NIEZRZESZONY Masters II (40 lat i więcej)
17 Bereźnicki Piotr JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Masters II (40 lat i więcej)
18 Bereźnicki Mikołaj JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
19 Bereźnicki Kosma JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
20 Berkan Damian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
21 Bernas Paweł JBG-2 CRYOSPACE Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
22 Białek Antonina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
23 Biedrończyk Maciej KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
24 Bieksa Justinas COLIBRI CYCLING Junior - U19 Men
25 Bielawska Anna MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka - U15 Women
26 Bielecki Paweł KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
27 Bindacz Emilia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka - U15 Women
28 Biskup Julia KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka - U19 Women
29 Bluszcz Tadeusz RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
30 Bluszcz Tomasz RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Amator Mężczyźni (19 lat i więcej)
31 Bluszcz Zofia RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Juniorka Młodsza - U17 Women
32 Błaszczyk Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
33 Bodkowska Sara KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka Młodsza - U17 Women
34 Bolda Martyna K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka - U15 Women
35 Bonusiak Przemysław PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters I (30-39 lat)
36 Broda Adrianna PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters Kobiety
37 Bronowicki Tomasz NIEZRZESZONY Junior Młodszy - U17 Men
38 Brutkowski Jakub UKK HURAGAN WOŁOMIN Junior Młodszy - U17 Men
39 Brytan Zuzanna K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini - U13 Women
40 Brzóska Filip KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
41 Brzózka Jacek JBG-2 CRYOSPACE Masters II (40 lat i więcej)
42 Brzózka Piotr JBG-2 CRYOSPACE Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
43 Budzyn Lukasz NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni (19 lat i więcej)
44 Bulawa David TJ TZ TRINEC Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
45 Charczuk Arkadiusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior - U19 Men
46 Chmiel Mateusz RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA Młodzik - U15 Men
47 Chmiel Karol RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA Żak - U13 Men
48 Chmielewski Antoni KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak - U13 Men
49 Choma Laura TSR CHOMA TEAM Juniorka - U19 Women
50 Cichacka Klaudia METROBIKES.PL Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
51 Ciechanowska Wiktoria GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza - U17 Women
52 Cierpicki Wojciech KK SPORTOWIEC PIŁA Młodzik - U15 Men
53 Cieślar Adam KLUB SPORTOWY JBG-2 CRYOSPACE Masters I (30-39 lat)
54 Ciok Remigiusz NIEZRZESZONY REMIK BIKE Masters II (40 lat i więcej)
55 Ciunel Paweł NIEZRZESZONY DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM Masters I (30-39 lat)
56 Copija Bartosz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Junior Młodszy - U17 Men
57 Czabok Klaudia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
58 Czabok Konrad WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI / GIANT Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
59 Czarnota Bogdan PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II (40 lat i więcej)
60 Czerniawski Michał UKS SOKÓŁ KĘTY Junior Młodszy - U17 Men
61 Czerniawski Mateusz TC ORZEŁ SPYTKOWICE Masters I (30-39 lat)
62 Dąbrowski Beniamin RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior - U19 Men
63 Dabrowski Maciej UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
64 Dębiak Tomasz WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
65 Dec Szymon UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak - U13 Men
66 Dec Krystian UKS CENTRUM NOWA RUDA Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
67 Długosz Benedykt UKS ZAWOJAK Junior - U19 Men
68 Długosz Maria UKS ZAWOJAK Juniorka Młodsza - U17 Women
69 Dobrzyńska Natalia KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Juniorka Młodsza - U17 Women
70 Dobrzyński Michał KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Masters II (40 lat i więcej)
71 Doppke Kacper K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy - U17 Men
72 Dorsz Aleksandra KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Młodziczka - U15 Women
73 Drabik Mateusz NIEZRZESZONY Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
74 Drelak Milena RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
75 Dudzinski Radosław NIESTOWARZYSZONY Masters I (30-39 lat)
76 Duplaga Marcel JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
77 Durlak Inez KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka - U19 Women
78 Dvořák Sebastian HEAD PRO TEAM OPAVA Młodzik - U15 Men
79 Dworaczek Jakub NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni (19 lat i więcej)
80 Dynia Jakub KLUB SPORTOWY ARKADIA OBORNIKI ŚLĄSKIE Młodzik - U15 Men
81 Dzięcioł Aleksandra UKK HURAGAN WOŁOMIN Młodziczka - U15 Women
82 Falbierski Wojciech SKLEPKOMET ŚREM Żak - U13 Men
83 Falbierski Kacper SKLEPKOMET ŚREM Młodzik - U15 Men
84 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik - U15 Men
85 Fláma Tomáš KOLÁRNA.EU Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
86 Frankiewicz Cyprian KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy - U17 Men
87 Fugiel Alan GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak - U13 Men
88 Gajda Ignacy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
89 Gajewska Aleksandra WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
90 Gałat Kacper NIEZRZESZONY/ DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Młodzik - U15 Men
91 Garnek Marta UKS DREAM-BIKE BIELAWA Masters Kobiety
92 Gasek Bernard WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
93 Gdula Krzysztof PHO3NIX CYCLING TEAM Młodzik - U15 Men
94 Gielniak Martyna WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Młodziczka - U15 Women
95 Gierczak Przemysław LKK LUKS SŁAWNO Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
96 Głodek Wiktoria JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza - U17 Women
97 Gołębiewski Michał UKS DREAM-BIKE BIELAWA Masters I (30-39 lat)
98 Górak Dominik NIEZRZESZONY/TTS.COACH SPICA SPLUTIONS Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
99 Gosławski Antoni BELTA TEAM GDAŃSK Żak - U13 Men
100 Gradecki Tomasz CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN Amator Mężczyźni (19 lat i więcej)
101 Grocholski Wojciech GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik - U15 Men
102 Gromada Tatiana PHO3NIX CYCLING TEAM Juniorka - U19 Women
103 Gruca Michał KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
104 Grygar Matyáš BIKE PRO RACING Junior - U19 Men
105 Grzegorzewska Natalia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Juniorka - U19 Women
106 Gułaj Kajetan MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
107 Gułaj Mikołaj MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik - U15 Men
108 Gurzyńska Kamila NIEZRZESZONY / SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
109 Gurzyński Mateusz SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Amator Mężczyźni (19 lat i więcej)
110 Gwiazda Dawid RAZ NA WOZIE MTB TEAM Młodzik - U15 Men
111 Habieda Mateusz KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
112 Hajduk Jan KS STOMIL POZNAŃ Junior - U19 Men
113 Halejak Wojciech RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
114 Hankus Piotr PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy - U17 Men
115 Hejman Wiktoria KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Juniorka - U19 Women
116 Helizanowicz Łukasz KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
117 Helman Tomasz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Masters II (40 lat i więcej)
118 Herbowski Adam UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak - U13 Men
119 Hlávka Adam KOLOFIX-RECLINO RACING TEAM Junior - U19 Men
120 Horák Ondřej JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM Junior - U19 Men
121 Hyneček Jan TUFO CZ OTROKOVICE Junior - U19 Men
122 Irmscher Paul SSV MOUNTY ALTENBERG/ PIVOT CYCLES Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
123 Jagos Oliwier UKS ZAWOJAK Młodzik - U15 Men
124 Jakowski Kamil GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak - U13 Men
125 Janik Szymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
126 Jaromin Wiktoria KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Młodziczka - U15 Women
127 Jaros Natalia LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Żakini - U13 Women
128 Jarosławski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak - U13 Men
129 Jarosławski Arkadiusz UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy - U17 Men
130 Jaśkiewicz Leszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
131 Jędrol Jan UKS ZAWOJAK Żak - U13 Men
132 Jedynak Michał LKK LUKS SŁAWNO Junior Młodszy - U17 Men
133 Jedynak Jakub LKK LUKS SŁAWNO Amator Mężczyźni (19 lat i więcej)
134 Jedynak Katarzyna LKK LUKS SŁAWNO Juniorka - U19 Women
135 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
136 Jeziorska Patrycja FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES / CARGO EXPRESS. Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
137 Jeziorski Maciej NIEZRZESZONY / JEZIOR.BIKE Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
138 Jośko Tymoteusz KLUB KOLARSKI ŻORY Młodzik - U15 Men
139 Józkowicz Marta K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini - U13 Women
140 Jurach Bartosz UKS SPORTOWIEC PIŁA Młodzik - U15 Men
141 Jurczyk Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy - U17 Men
142 Jurkowlaniec Mikolaj IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM Masters I (30-39 lat)
143 Kalicum Dominik LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA Junior - U19 Men
144 Kamiński Szymon TREK GDYNIA Żak - U13 Men
145 Kamiński Radosław NIEZRZESZONY Masters II (40 lat i więcej)
146 Karcz Kinga STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodziczka - U15 Women
147 Kaszewski Dawid UKK HURAGAN WOŁOMIN Młodzik - U15 Men
148 Kaszowski Krzysztof UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik - U15 Men
149 Kiszka Zbigniew PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters II (40 lat i więcej)
150 Klaus Kamila KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Juniorka Młodsza - U17 Women
151 Klimek Krzysztof RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
152 Kluss Nataniel NIEZRZESZONY Junior - U19 Men
153 Kłosowska Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini - U13 Women
154 Koc Fabian UKK HURAGAN WOŁOMIN Młodzik - U15 Men
155 Kojro Maciej JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
156 Kokocinska Gaja SKLEPKOMET ŚREM Młodziczka - U15 Women
157 Kołodziejczyk Patryk LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA Junior - U19 Men
158 Konsewicz Gniewko KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
159 Kopka Sławomir REMIKBIKE.PL Masters I (30-39 lat)
160 Kowalczyk Mateusz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Junior Młodszy - U17 Men
161 Kowalczyk Jakub MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
162 Kowalewski Zbigniew ELMAR TEAM Masters I (30-39 lat)
163 Kowalik Aleksandra WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
164 Kowalska - pac Katarzyna REANIMACJA ROWEROWA Masters Kobiety
165 Kowalski Mateusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak - U13 Men
166 Kozdraś Liliana JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
167 Kozdraś Hanna JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza - U17 Women
168 Kozica Hubert UKS SPORT BRALIN Młodzik - U15 Men
169 Krause Georg DRESDNER SC 1898 E.V. / PHILLIPPI RACING TEAM Junior - U19 Men
170 Křenková Adina BIKE PRO RACING Żakini - U13 Women
171 Krupa Jakub KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Amator Mężczyźni (19 lat i więcej)
172 Krygier Hubert KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy - U17 Men
173 Kryński Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
174 Krysik Zofia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza - U17 Women
175 Krzystała Zuzanna PHO3NIX CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
176 Kubala Tomasz PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters II (40 lat i więcej)
177 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak - U13 Men
178 Kuś Adam GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik - U15 Men
179 Kuś Mateusz K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy - U17 Men
180 Kuźnicki Tymoteusz MTB RACING TEAM TARNÓW Junior Młodszy - U17 Men
181 Kwartnik Hirek UKK HURAGAN WOŁOMIN Młodzik - U15 Men
182 Lach Kamil KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
183 Lachowicz Szymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
184 Laskowski Michał KS AGH Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
185 Latoszek Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Masters II (40 lat i więcej)
186 Lebek Wojciech GVT Amator Mężczyźni (19 lat i więcej)
187 Lenik Jakub MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
188 Lewicki Jacek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
189 Łodej Leon AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Junior Młodszy - U17 Men
190 Łodej Janusz AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Masters II (40 lat i więcej)
191 Łopyta Robert KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Junior Młodszy - U17 Men
192 Łukasik Krzysztof JBG-2 CRYOSPACE Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
193 Łysek Dawid WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
194 Mączka Sebastian NIEZRZESZONY Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
195 Maleszka Mateusz NIEZRZESZONY DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM Junior - U19 Men
196 Maleszka Grzegorz NIEZRZESZONY DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM Masters II (40 lat i więcej)
197 Mandes Stefan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
198 Maniecki Piotr KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Młodzik - U15 Men
199 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik - U15 Men
200 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak - U13 Men
201 Marek Marcel SUPERIOR RIDERS Masters I (30-39 lat)
202 Marek Izabela UKS ZAWOJAK Młodziczka - U15 Women
203 Marek Kamil UKS ZAWOJAK Junior Młodszy - U17 Men
204 Matlach Marcel GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak - U13 Men
205 Matlach Julian GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak - U13 Men
206 Matuła Alicja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza - U17 Women
207 Matuszewska Blanka SKLEPKOMET ŚREM Juniorka - U19 Women
208 Matyasik Maksymilian UKS ZAWOJAK Młodzik - U15 Men
209 Meja Sandra LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
210 Miazek Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
211 Michalczyk Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
212 Michalczyk Liwia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
213 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak - U13 Men
214 Miller Jakub UKKS ORIENS CHOJNÓW Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
215 Mizuro Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM Młodzik - U15 Men
216 Mojżesz Agnieszka PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Amator Kobiety (19 lat i więcej)
217 Mrowiński Antoni KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Młodzik - U15 Men
218 Mudlaff Maja K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini - U13 Women
219 Mušálek Jakub HEAD PRO TEAM OPAVA Junior Młodszy - U17 Men
220 Nadziejko Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
221 Neugebauer Michal SPORTOVNIKURZY.CZ Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
222 Nieboras Mateusz ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
223 Noculak Rafał UKS SPORT BRALIN Junior Młodszy - U17 Men
224 Nosal Marek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Masters II (40 lat i więcej)
225 Nosek Adrian GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik - U15 Men
226 Nowak Stanislaw WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
227 Nowak Konrad JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
228 Nyk Dominik KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Młodzik - U15 Men
229 Okrągły Patryk MSR MRĄGOWO Młodzik - U15 Men
230 Olivová Denisa BIKE PRO RACING Juniorka - U19 Women
231 Orchard Elizabeth NIESTOWARZYSZONY Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
232 Ostafin Olga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Młodziczka - U15 Women
233 Ostafin Inga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Żakini - U13 Women
234 Ostafin Olaf KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior - U19 Men
235 Ostaszewski Karol JBG-2 CRYOSPACE Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
236 Pac Michał REANIMACJA ROWEROWA-AKADEMIA SYNERGII Amator Mężczyźni (19 lat i więcej)
237 Pachocka Weronika WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
238 Pachocka Dorota WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
239 Pakuła Krystian KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Amator Mężczyźni (19 lat i więcej)
240 Parzych Maciej MSR MRĄGOWO Junior Młodszy - U17 Men
241 Paszenda Arkadiusz PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters I (30-39 lat)
242 Paszke Jacek UNIT MARTOMBIKE TEAM Amator Mężczyźni (19 lat i więcej)
243 Paszkiewicz Julian WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Młodzik - U15 Men
244 Pavlovas Justinas DSK MINU Junior Młodszy - U17 Men
245 Pecyna Kacper UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
246 Pernická Adéla BIKE PRO RACING Juniorka - U19 Women
247 Petrů Anna BIKE PRO RACING Juniorka Młodsza - U17 Women
248 Petryszyn Maciej UKK HURAGAN WOŁOMIN Junior - U19 Men
249 Piętka Karolina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
250 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini - U13 Women
251 Pisiewicz Julia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Żakini - U13 Women
252 Płotka Adam K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik - U15 Men
253 Podżorski Łukasz JBG-2 CRYOSPACE Amator Mężczyźni (19 lat i więcej)
254 Polášek Richard BIKE 2000 Młodzik - U15 Men
255 Polášek Ondřej BIKE 2000 Junior - U19 Men
256 Półchłopek Jakub KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior Młodszy - U17 Men
257 Poroś Dariusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Masters II (40 lat i więcej)
258 Poroś Karolina MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka - U15 Women
259 Preiss Wojciech SKLEPKOMET ŚREM Żak - U13 Men
260 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak - U13 Men
261 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak - U13 Men
262 Przetak Janek RAZ NA WOZIE MTB TEAM Młodzik - U15 Men
263 Przychodzeń Tobiasz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
264 Purpurowicz Mikołaj RAZ NA WOZIE MTB TEAM Żak - U13 Men
265 Puzio Wojciech WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
266 Radwański Grzegorz KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
267 Ratajczyk Sebastian GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik - U15 Men
268 Rogalski Julian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
269 Rokicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
270 Sapieja Adam LKK LUKS SŁAWNO Junior Młodszy - U17 Men
271 Scholz Oliwier LUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA Amator Mężczyźni (16-18 lat)
272 Serednicki Mikołaj LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior - U19 Men
273 Ševců Tomáš AMENITY EXTREM SPORT TEAM Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
274 Šindelář Roman HEADPROTEAM OPAVA Junior - U19 Men
275 Siwiec Mikołaj MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak - U13 Men
276 Skałka Arkadiusz NIEZRZESZONY Masters I (30-39 lat)
277 Skibiński Marcin NIESTOWARZYSZONY Masters II (40 lat i więcej)
278 Skokun Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik - U15 Men
279 Skórka Kornel NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni (19 lat i więcej)
280 Skoszkiewicz Oliwier WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
281 Skrzypczak Oskar SKLEPKOMET ŚREM Żak - U13 Men
282 Skrzypiec Oliwia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka - U15 Women
283 Skubański Marcel NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni (16-18 lat)
284 Ślączka Aleksander LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior - U19 Men
285 Śliwiński Dawid UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Junior - U19 Men
286 Śliwiński Piotr RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
287 Sobociński Patryk MSR MRĄGOWO Młodzik - U15 Men
288 Sobura Wojciech KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Młodzik - U15 Men
289 Solecki Michał BOMBO TEAM OLKUSZ Amator Mężczyźni (19 lat i więcej)
290 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żakini - U13 Women
291 Stefanek Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
292 Stekla Daniel REMIKBIKE Amator Mężczyźni (19 lat i więcej)
293 Struzik Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
294 Struzik Aleksander WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
295 Struzik Bartosz MARKETING ONLINE Masters II (40 lat i więcej)
296 Sułot Bartosz UKS SPORT BRALIN Junior Młodszy - U17 Men
297 Surdyk Filip KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Junior - U19 Men
298 Surmacz Ignacy AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Żak - U13 Men
299 Suś Igor KS N-BIKE ACADEMY Junior Młodszy - U17 Men
300 Świder Leszek PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II (40 lat i więcej)
301 Świder Brajan PHO3NIX CYCLING TEAM Junior - U19 Men
302 Sykora Vaclav HEAD PRO TEAM Junior Młodszy - U17 Men
303 Sykora Josef HEAD PRO TEAM Junior - U19 Men
304 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
305 Sznura Zuzanna SKLEPKOMET ŚREM Żakini - U13 Women
306 Szubert Fabian UKS SPORT BRALIN Żak - U13 Men
307 Szukała Aleksandra WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Młodziczka - U15 Women
308 Szyszko Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
309 Tabor Filip WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
310 Tabor Patrycja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
311 Toman Patrik HEAD PRO TEAM OPAVA Junior - U19 Men
312 Trocki Jakub OBORNICKI KLUB ROWEROWY Junior - U19 Men
313 Trybała Hubert UKS ZAWOJAK Młodzik - U15 Men
314 Turoboś Marta ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
315 Tyl Tomasz KONDYCJA.NET TEAM Amator Mężczyźni (19 lat i więcej)
316 Tyl Zuzanna maja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
317 Tyniec Marek UKS ZAWOJAK Masters II (40 lat i więcej)
318 Urbanek Bartosz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior Młodszy - U17 Men
319 Urbanek Krzysztof GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Masters II (40 lat i więcej)
320 Waszkis Zofia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka - U15 Women
321 Wawrzyńczyk Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
322 Weber Filip MSR MRĄGOWO Żak - U13 Men
323 Wieczorek Jan GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik - U15 Men
324 Wieczorek Filip GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior - U19 Men
325 Wielgos Mateusz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Masters I (30-39 lat)
326 Wielgos Filip GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żak - U13 Men
327 Wielgus Robert UKS SOKÓŁ KĘTY Młodzik - U15 Men
328 Wilk Karolina KS STOMIL POZNAŃ Juniorka - U19 Women
329 Wiśniewski Jakub K.S KLIF CHŁAPOWO Junior - U19 Men
330 Wiśniewski Filip SKLEPKOMET ŚREM Młodzik - U15 Men
331 Wiśniowski Maksymilian RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior - U19 Men
332 Wojczal Paweł VYTYV Amator Mężczyźni (19 lat i więcej)
333 Wolny Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
334 Woźniak Antoni GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak - U13 Men
335 Woźniak Szymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
336 Wożniak Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior - U19 Men
337 Wysocka Emilia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
338 Wysocka Amelia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
339 Wyszomierski Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
340 Wyszyńska-tyniec Maria UKS ZAWOJAK Masters Kobiety
341 Zacharyasz Antoni SKLEPKOMET ŚREM Młodzik - U15 Men
342 Żakowicz Oskar JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
343 Zalejski Damian UKS DREAM-BIKE BIELAWA Masters I (30-39 lat)
344 Zalewski Przemysław SKLEPKOMET ŚREM Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
345 Zawierta Magdalena WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
346 Zawierta Patrycja WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
347 Zduniak Franciszek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
348 Zembura Maciej UKS SOKÓŁ KĘTY Junior Młodszy - U17 Men
349 Żeszczyński Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
350 Zięba Julia ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY Orliczka + Elita Kobiety - U23 Women + Elite Women
351 Zieliński Tomasz UKK HURAGAN WOŁOMIN Junior - U19 Men
352 Zmaczyński Kuba max UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Młodzik - U15 Men
353 Żmuda Kamil UKS SOKÓŁ KĘTY Junior Młodszy - U17 Men
354 Znamirowski Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
355 Zonyga David BIKE PRO RACING Junior - U19 Men
356 Żuk Milena UKS CENTRUM NOWA RUDA Żakini - U13 Women
357 Żur Jarosław KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
358 Żur Kinga ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY Juniorka - U19 Women
359 Zwierski Miłosz UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Orlik + Elita - U23 Men + Elite Men
360 Zygmuntowicz Kacper KSM TREK RACING TEAM Młodzik - U15 Men
Back to top