Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-07-17
  • event addressSkarżysko-Kamienna

Mistrzostwa Polski PUMP TRACK (Skarżysko-Kamienna)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: +48 723 246 159
e-mail: dominsport@wp.pl

Miejscowość: Skarżysko-Kamienna

Data: 17 lipca 2022

Termin zgłoszeń: 16 lipca 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Adamczyk Karol LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Elita Mężczyzn
2 Adamczyk Szymon LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Orlik
3 Banach Jakub LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Żak
4 Bandurowski Kamil SPARK NOWA SÓL Junior
5 Bartkiewicz Michał LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Masters
6 Bartkiewicz Angelika LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Elita Kobiet
7 Bartnik Nikodem LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Żak
8 Białoń Piotr NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni - 13 lat i więcej
9 Biegun Olga NIEZRZESZONA Juniorka
10 Bolko Mateusz LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Żak
11 Brylak Mateusz DOMIN SPORT Junior Młodszy
12 Cyfra Michał LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Żak
13 Cywiński Piotr LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Żak
14 Dądela Gustaw CST ACCENT MTB TEAM Elita Mężczyzn
15 Dębowski Arkadiusz LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Masters
16 Domagała Anna NIEZRZESZONA Elita Kobiet
17 Giemza Bartosz NIEZRZESZONY GOBIKE.PRO Masters
18 Gilewicz Miłosz LYNX SKILLS Młodzież - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 9-12 lat
19 Gnojek Wojciech KS AQUILA WADOWICE Orlik
20 Grunt Tomek AKADEMIA BMX FREESTYLE FILIP SKOWRON Młodzież - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 9-12 lat
21 Januła Inka NIEZRZESZONA / AREK BIKE CAMP Orliczka
22 Jasiński Antoni NIESTOWARZYSZONY Kids - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 4-8 lat
23 Jasiński Franciszek NIESTOWARZYSZONY Młodzież - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 9-12 lat
24 Jekov Georgi NIESTOWARZYSZONY Kids - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 4-8 lat
25 Jodko Maciej NIEZRZESZONY Masters
26 Jurczak Wojciech KS AQUILA WADOWICE Junior Młodszy
27 Kawulak Dominik NIEZRZESZONY GOBIKE.PRO Junior
28 Klatka Albert LKK LUKS SŁAWNO Żak
29 Knop Michał NIESTOWARZYSZONY Kids - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 4-8 lat
30 Komisaruk Adam SPARK NOWA SÓL Orlik
31 Konstanty Damian GRAVITY REVOLT / ANTIDOTE BIKES Elita Mężczyzn
32 Koperek Eryk NIESTOWARZYSZONY Młodzież - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 9-12 lat
33 Kotyrba Antoni LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Kids - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 4-8 lat
34 Kotyrba Krzysztof GO BIKE PRO Młodzież - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 9-12 lat
35 Kotyrba Tomasz GO BIKE PRO Kids - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 4-8 lat
36 Krogul Oskar NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni - 13 lat i więcej
37 Krukowski Bartosz LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Junior Młodszy
38 Krupa Stanisław LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Młodzież - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 9-12 lat
39 Krupa Franciszek LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Młodzik
40 Krywult Igor TREK BIELSKO RACING Junior
41 Kuczera Eryk GO BIKE PRO Kids - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 4-8 lat
42 Kuczera Kuba GO BIKE PRO Kids - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 4-8 lat
43 Kudra Marika KS AQUILA WADOWICE Orliczka
44 Kusińska Alicja LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Kids - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 4-8 lat
45 Kusiński Michał LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Masters
46 Kusiński Adam LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Kids - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 4-8 lat
47 Lis Patryk KS AQUILA WADOWICE Junior
48 Marecki Emil LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Młodzież - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 9-12 lat
49 Mazelanik Oskar ''ozzy'' NUTRIA HUNTERS BOGUNICE Młodzież - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 9-12 lat
50 Mikuliszyn Antoni SPARK NOWA SÓL Junior Młodszy
51 Mikuła Ryszard SPARK NOWA SÓL Kids - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 4-8 lat
52 Nazimek Karolina SZYBKIE KROKODYLKI Amator Kobiety - 13 lat i więcej
53 Niedziela Szymon NIEZRZESZONY GOBIKE.PRO Żak
54 Niedźwiedź Natalia LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Juniorka
55 Niemirski Wojciech LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Kids - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 4-8 lat
56 Nikliborc Igor KS AQUILA WADOWICE Młodzież - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 9-12 lat
57 Nowotnik Gabriel KS AQUILA WADOWICE Junior Młodszy
58 Olek Olaf LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Młodzik
59 Olek Mikołaj NIESTOWARZYSZONY Kids - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 4-8 lat
60 Oskiera Marcin DOMIN SPORT Masters
61 Ostafin Olga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Młodziczka
62 Ostafin Olaf KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior
63 Ostafin Inga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Żakini
64 Ostrowski Jakub SPARK NOWA SÓL Orlik
65 Ostrowski Franciszek SPARK NOWA SÓL Młodzik
66 Paluch Paweł NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni - 13 lat i więcej
67 Piegza Aleksander KS AQUILA WADOWICE Junior Młodszy
68 Poturnicki Dominik SPARK NOWA SÓL Junior Młodszy
69 Purc Lilianna LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Żakini
70 Pyszny Mikołaj NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni - 13 lat i więcej
71 Rogowiec Kajetan GOBIKEPRO Kids - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 4-8 lat
72 Sar Kacper NIESTOWARZYSZONY Młodzież - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 9-12 lat
73 Sawicka Helena NIEZRZESZONA Juniorka Młodsza
74 Sawka Fanciszek SPARK NOWA SÓL Młodzież - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 9-12 lat
75 Siwiec Jakub LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Junior
76 Skowron Filip DOMIN SPORT Elita Mężczyzn
77 Skowron Kacper NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni - 13 lat i więcej
78 Śliwiński Dawid UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Junior
79 Stec Filip LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Kids - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 4-8 lat
80 Stelmaszczyk Dawid NIESTOWARZYSZONY Kids - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 4-8 lat
81 Strzebońska Hanna KS AQUILA WADOWICE Juniorka Młodsza
82 Strzebońska Zofia KS AQUILA WADOWICE Młodzież - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 9-12 lat
83 Strzeboński Mateusz KS AQUILA WADOWICE Masters
84 Sulima Alan AKADEMIA BMX FREESTYLE FILIP SKOWRON Młodzież - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 9-12 lat
85 Szewczak Paweł LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Junior Młodszy
86 Talar Piotr GRAVITY REVOLT Junior
87 Terlikowski Dawid SPARK NOWA SÓL Żak
88 Turoboś Marta ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY Elita Kobiet
89 Tuz Paulina LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Elita Kobiet
90 Wicher Jakub NIEZRZESZONY Masters
91 Więcławek Artur GRAVITY REVOLT Elita Mężczyzn
92 Wieczorek Filip NIEZRZESZONY GOBIKE.PRO Młodzik
93 Zaborek Filip LUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGO Młodzież - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 9-12 lat
94 Zając Szymon NIESTOWARZYSZONY Młodzież - Amator Kobiety, Mężczyźni (open) - 9-12 lat
95 Zborowski Gracjan SPARK NOWA SÓL Junior Młodszy
Back to top