Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-04-23
  • event addressKrynica Zdrój

Puchar Polski MTB XCO - "Wyścig o Perłę Polskich Uzdrowisk" - UCI C3 (Krynica Zdrój)

Szczegóły

Miejscowość: Krynica Zdrój

Data: 23 kwietnia 2022

Termin zgłoszeń: 20 kwietnia 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Aleliunaite Irmante DVIRAČIŲ AKADEMIJA Młodziczka - U15 Women
2 Ambrożkiewicz Maria PHO3NIX CYCLING TEAM Młodziczka - U15 Women
3 Ambrożkiewicz Jan NIEZRZESZONY Orlik - U23 Men
4 Armatys Grzegorz MTB RACING TEAM TARNÓW Masters II (40 lat i więcej)
5 Armatys Grzegorz MTB RACING TEAM TARNÓW Orlik - U23 Men
6 Bakalarz Szymon UKS DREAM-BIKE BIELAWA Junior Młodszy - U17 Men
7 Balcerczyk Karol MSR MRĄGOWO Junior Młodszy - U17 Men
8 Banasiak Anna OBORNICKI KLUB ROWEROWY Juniorka Młodsza - U17 Women
9 Barcz Konrad KLUB SPORTOWY HURTAP ŁĘCZYCA Junior Młodszy - U17 Men
10 Bartosiewicz Natalia DOVER TEAM Juniorka Młodsza - U17 Women
11 Bartyzel Dawid UKS ZAWOJAK Żak - U13 Men
12 Basiński Aleksander WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
13 Bednarczyk Sławomir REMIK BIKE Masters II (40 lat i więcej)
14 Bereźnicki Mikołaj JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
15 Bereźnicki Kosma JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
16 Bereźnicki Piotr JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Masters II (40 lat i więcej)
17 Berkan Damian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
18 Bernal Maksymilian UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Żak - U13 Men
19 Bernas Paweł JBG-2 CRYOSPACE Elita - Elite Men
20 Białek Antonina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Elita Kobiety - Elite Women
21 Biedrończyk Maciej KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik - U23 Men
22 Bieksa Justinas COLIBRI CYCLING Junior - U19 Men
23 Bielawska Anna MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka - U15 Women
24 Bielecki Paweł KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
25 Bindacz Emilia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka - U15 Women
26 Bisewski Jarosław K.S KLIF CHŁAPOWO Żak - U13 Men
27 Bisewski Bartosz K.S KLIF CHŁAPOWO Żak - U13 Men
28 Bluszcz Zofia RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Juniorka Młodsza - U17 Women
29 Bluszcz Tadeusz RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
30 Błyskoń Jan LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik - U15 Men
31 Bodkowska Sara KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka Młodsza - U17 Women
32 Bolda Martyna K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka - U15 Women
33 Bonusiak Przemysław PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters I (30-39lat)
34 Brudziński Wojciech JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
35 Brutkowski Jakub UKK HURAGAN WOŁOMIN Junior Młodszy - U17 Men
36 Brzóska Filip KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Orlik - U23 Men
37 Brzózka Piotr JBG-2 CRYOSPACE Elita - Elite Men
38 Brzózka Jacek JBG-2 CRYOSPACE Masters II (40 lat i więcej)
39 Ceglewski Michał AMG CYBINKA TEAM Junior - U19 Men
40 Ceynowa Nikodem K.S KLIF CHŁAPOWO Junior - U19 Men
41 Chmiel Mateusz RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA Młodzik - U15 Men
42 Choma Laura TYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM Juniorka - U19 Women
43 Chrzanowska Maria MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Juniorka - U19 Women
44 Chrzanowski Filip UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Junior Młodszy - U17 Men
45 Cichacka Klaudia METROBIKES.PL Elita Kobiety - Elite Women
46 Ciecieręga Jacek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Masters II (40 lat i więcej)
47 Ciok Remigiusz REMIK BIKE Masters II (40 lat i więcej)
48 Ciskowski Adam K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy - U17 Men
49 Ciskowski Bartosz K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy - U17 Men
50 Czabok Konrad WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI / GIANT Orlik - U23 Men
51 Czabok Klaudia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Elita Kobiety - Elite Women
52 Czarnota Bogdan PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II (40 lat i więcej)
53 Czerniawski Michał UKS SOKÓŁ KĘTY Junior Młodszy - U17 Men
54 Czerniawski Mateusz TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE Masters I (30-39lat)
55 Czop Natalia KS AGH CYCLING TEAM Amator Kobiety
56 Czudec Arseniusz KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior Młodszy - U17 Men
57 Czudec Kacper NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni
58 Czudec Ksawery RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA Żak - U13 Men
59 Czyż Filip RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA Młodzik - U15 Men
60 Dabrowski Maciej UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Orlik - U23 Men
61 Dąbrowski Beniamin RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior - U19 Men
62 Długosz Benedykt UKS ZAWOJAK Junior - U19 Men
63 Długosz Maria UKS ZAWOJAK Juniorka Młodsza - U17 Women
64 Dobrzyńska Natalia KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Juniorka Młodsza - U17 Women
65 Doppke Kacper K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy - U17 Men
66 Dorsz Aleksandra KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Młodziczka - U15 Women
67 Drabik Patryk UKS SOKÓŁ KĘTY Junior - U19 Men
68 Drabik Marcin TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE Masters II (40 lat i więcej)
69 Drabik Mateusz NIEZRZESZONY Orlik - U23 Men
70 Drelak Milena RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Orliczka - U23 Women
71 Dreszer Sabina LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Młodziczka - U15 Women
72 Drożdż Mateusz UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Junior Młodszy - U17 Men
73 Drzewiecki Franek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
74 Duplaga Marcel JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
75 Durlak Inez KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Juniorka - U19 Women
76 Dydyk Maja UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Młodziczka - U15 Women
77 Fira Julita KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orliczka - U23 Women
78 Frankiewicz Cyprian KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy - U17 Men
79 Froń Michał WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
80 Gaborska Anna SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK Juniorka Młodsza - U17 Women
81 Gaborski Marcin SKK SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Amator Mężczyźni
82 Gajda Ignacy WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
83 Gajdzik Julia NICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Juniorka - U19 Women
84 Gajdzik Sławomira NICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Masters Kobiety
85 Gajdzik Piotr NICE JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Masters II (40 lat i więcej)
86 Gajewska Aleksandra WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
87 Gałczyński Kacper FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Żak - U13 Men
88 Garczyk Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik - U23 Men
89 Garnek Marta UKS DREAM-BIKE BIELAWA Masters Kobiety
90 Gasek Bernard WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
91 Gawron Michał UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Junior Młodszy - U17 Men
92 Gdula Krzysztof PHO3NIX CYCLING TEAM Młodzik - U15 Men
93 Ginter Maksymilian FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Młodzik - U15 Men
94 Glanz Michał JBG-2 CRYOSPACE Elita - Elite Men
95 Gliniecka Nikola SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ Juniorka Młodsza - U17 Women
96 Głodek Wiktoria JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza - U17 Women
97 Głowa Albert NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Masters I (30-39lat)
98 Goleń Marcin KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik - U23 Men
99 Górecki Wojciech UKS SPORT BRALIN Młodzik - U15 Men
100 Granica Leonard WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
101 Gromada Tatiana PHO3NIX CYCLING TEAM Juniorka - U19 Women
102 Gruca Michał KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
103 Grzenia Krzysztof UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Młodzik - U15 Men
104 Gułaj Mikołaj MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik - U15 Men
105 Gułaj Kajetan MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
106 Gurzyńska Kamila NIEZRZESZONY / SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Elita Kobiety - Elite Women
107 Gurzyński Mateusz SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Amator Mężczyźni
108 Gwiazda Dawid RAZ NA WOZIE MTB TEAM Młodzik - U15 Men
109 Habieda Mateusz KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik - U23 Men
110 Haftek Jakub 869-LESKO Amator Mężczyźni
111 Hałas Jarosław NIESTOWARZYSZONY Masters I (30-39lat)
112 Hankus Piotr PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy - U17 Men
113 Hejman Wiktoria KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Juniorka - U19 Women
114 Helizanowicz Łukasz KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Orlik - U23 Men
115 Henc Jagoda LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Żakini - U13 Women
116 Honkisz Kamil UKS SOKÓŁ KĘTY Żak - U13 Men
117 Jagodziński Mateusz KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Młodzik - U15 Men
118 Jagos Oliwier UKS ZAWOJAK Młodzik - U15 Men
119 Jakubowski Dominik KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI. DRUŻYNA DZIKI TEAM KWIDZYN Orlik - U23 Men
120 Janik Szymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
121 Janowicz Gabriela KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN Orliczka - U23 Women
122 Jaromin Wiktoria KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Młodziczka - U15 Women
123 Jaros Natalia LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Żakini - U13 Women
124 Jarosławski Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
125 Jaśkiewicz Leszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
126 Jędrol Jan UKS ZAWOJAK Żak - U13 Men
127 Jedynak Jakub LKK LUKS SŁAWNO Amator Mężczyźni
128 Jedynak Katarzyna LKK LUKS SŁAWNO Juniorka - U19 Women
129 Jedynak Michał LKK LUKS SŁAWNO Junior Młodszy - U17 Men
130 Jeka Antonina K.S KLIF CHŁAPOWO Młodziczka - U15 Women
131 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
132 Jeziorski Maciej NIEZRZESZONY / JEZIOR.BIKE Elita - Elite Men
133 Józkowicz Marta K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini - U13 Women
134 Kachel Adrian UKS ZAWOJAK Amator Mężczyźni
135 Kaleta Filip KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior - U19 Men
136 Kamińska Julia LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Żakini - U13 Women
137 Kamińska Izabela NIEZRZESZONA /SKLEPBICYKL.PL-PERFECTSOURCE Elita Kobiety - Elite Women
138 Karcz Kinga STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodziczka - U15 Women
139 Kardelis Kostas DSK MINU Junior - U19 Men
140 Kavaliauskas Mindaugas SPRINT-ROWERY.PL- KSM "GAJA" Junior Młodszy - U17 Men
141 Kędzior Jakub CYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW Młodzik - U15 Men
142 Kielecki Oliwier WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
143 Kiszka Zbigniew PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters II (40 lat i więcej)
144 Klaus Kamila KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Juniorka Młodsza - U17 Women
145 Klimek Krzysztof RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Orlik - U23 Men
146 Kobak Zuzanna FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Żakini - U13 Women
147 Kohnke Kacper K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy - U17 Men
148 Kojro Maciej JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Orlik - U23 Men
149 Konsewicz Gniewko KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
150 Konwiński Mateusz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior - U19 Men
151 Kopka Sławomir REMIKBIKE.PL Masters I (30-39lat)
152 Kotara Mateusz FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Junior Młodszy - U17 Men
153 Kowalczyk Jakub MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Elita - Elite Men
154 Kowalik Aleksandra WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
155 Kozak Mariusz KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D Elita - Elite Men
156 Kozdraś Liliana JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
157 Kozica Hubert UKS SPORT BRALIN Młodzik - U15 Men
158 Krygier Hubert KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy - U17 Men
159 Kryński Piotr WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik - U23 Men
160 Krysik Zofia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza - U17 Women
161 Krzyczkowska Malwina RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Juniorka - U19 Women
162 Krzystała Zuzanna PHO3NIX CYCLING TEAM Elita Kobiety - Elite Women
163 Kubala Tomasz PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters II (40 lat i więcej)
164 Kuchcik Filip WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
165 Kujawa Igor GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Junior - U19 Men
166 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak - U13 Men
167 Kuś Mateusz K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy - U17 Men
168 Kwiatkowska Malwina FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Młodziczka - U15 Women
169 Lach Kamil KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Orlik - U23 Men
170 Lachowicz Szymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
171 Laskowski Michał KS AGH CYCLING TEAM Elita - Elite Men
172 Latoszek Krzysztof NIEZRZESZONY Masters II (40 lat i więcej)
173 Lenik Jakub MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
174 Leśniak Tomasz CYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW Amator Mężczyźni
175 Lewicki Jacek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żak - U13 Men
176 Lorek Jan FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Żak - U13 Men
177 Lubowiecka Larysa AGH CYCLING TEAM Amator Kobiety
178 Łodej Janusz AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Masters II (40 lat i więcej)
179 Łodej Leon AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Junior Młodszy - U17 Men
180 Łukasik Krzysztof JBG-2 CRYOSPACE Elita - Elite Men
181 Łukaszewicz Jakub WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
182 Łysek Dawid WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
183 Maleszka Grzegorz NIEZRZESZONY DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM Masters II (40 lat i więcej)
184 Maleszka Mateusz NIEZRZESZONY DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM Junior - U19 Men
185 Mandes Stefan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
186 Marek Kamil UKS ZAWOJAK Junior Młodszy - U17 Men
187 Marek Izabela UKS ZAWOJAK Młodziczka - U15 Women
188 Matuła Alicja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza - U17 Women
189 Matyasik Maksymilian UKS ZAWOJAK Młodzik - U15 Men
190 Mazurkiewicz Hanna WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza - U17 Women
191 Meja Sandra LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Orliczka - U23 Women
192 Miazek Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Orlik - U23 Men
193 Michalczyk Jan WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
194 Michalczyk Liwia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
195 Michalski Michał ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK Amator Mężczyźni
196 Michniak Andrzej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Masters II (40 lat i więcej)
197 Miechurski Bartosz FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Żak - U13 Men
198 Mizuro Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM Młodzik - U15 Men
199 Mojżesz Agnieszka PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Amator Kobiety
200 Moravek Tomáš D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM Elita - Elite Men
201 Mrowiński Antoni KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Młodzik - U15 Men
202 Mucharski Fabian KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Młodzik - U15 Men
203 Mudlaff Maja K.S KLIF CHŁAPOWO Żakini - U13 Women
204 Musz Artur X-FREE SZOSAMTB.PL Amator Mężczyźni
205 Musz Filip X-FREE SZOSAMTB.PL Amator Mężczyźni
206 Myślisz Oliwier K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy - U17 Men
207 Nadziejko Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
208 Niebielski Bartosz KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Orlik - U23 Men
209 Nieboras Tobiasz RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior - U19 Men
210 Nieć Maciej CYCLO TRENER TEAM Masters II (40 lat i więcej)
211 Noculak Rafał UKS SPORT BRALIN Junior Młodszy - U17 Men
212 Nosal Marek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Masters II (40 lat i więcej)
213 Nosek Szymon MTB RACING TEAM TARNÓW Junior - U19 Men
214 Nowak Konrad JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
215 Nowak Stanislaw WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Elita - Elite Men
216 Oleśniewicz Adrian X-FREE SZOSAMTB.PL Amator Mężczyźni
217 Olszewski Marek KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D Masters I (30-39lat)
218 Orian Piotr LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Masters II (40 lat i więcej)
219 Orian Anna LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Masters Kobiety
220 Orian Maria LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Młodziczka - U15 Women
221 Orian-szpak Adrian LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Junior - U19 Men
222 Ostafin Olaf KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior - U19 Men
223 Ostafin Olga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Młodziczka - U15 Women
224 Ostafin Inga KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Żakini - U13 Women
225 Ostajewski Gustaw K.S KLIF CHŁAPOWO Orlik - U23 Men
226 Ostaszewski Karol JBG-2 CRYOSPACE Elita - Elite Men
227 Pacevičius Šarūnas SPRINT-ROWERY.PL- KSM "GAJA" Elita - Elite Men
228 Pachocka Dorota WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
229 Pachocka Weronika WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
230 Panek Łukasz KS AGH Orlik - U23 Men
231 Parzych Maciej MSR MRĄGOWO Junior Młodszy - U17 Men
232 Paszenda Arkadiusz PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters I (30-39lat)
233 Pavlovas Justinas DSK MINU Junior Młodszy - U17 Men
234 Pecyna Kacper UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Orlik - U23 Men
235 Pelczar Adam RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
236 Petryszyn Maciej UKK HURAGAN WOŁOMIN Junior - U19 Men
237 Piasecki Paweł REMIKBIKE.PL Masters II (40 lat i więcej)
238 Piętka Karolina WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
239 Piotrowska Patrycja FUNDACJA PIOTROWSKI BIKES / CARGO EXPRESS. Elita Kobiety - Elite Women
240 Piotrowski Mikołaj KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy - U17 Men
241 Piotrowski Mikołaj KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior Młodszy - U17 Men
242 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini - U13 Women
243 Płotka Adam K.S KLIF CHŁAPOWO Młodzik - U15 Men
244 Polańska Magdalena FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Młodziczka - U15 Women
245 Polášek Ondřej BIKE 2000 Junior - U19 Men
246 Półchłopek Jakub KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Junior Młodszy - U17 Men
247 Poroś Karolina MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka - U15 Women
248 Poroś Dariusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Masters II (40 lat i więcej)
249 Powroźnik Paweł UKS SOKÓŁ KĘTY Masters II (40 lat i więcej)
250 Praszczałek Katarzyna RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Juniorka - U19 Women
251 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak - U13 Men
252 Przetak Janek RAZ NA WOZIE MTB TEAM Młodzik - U15 Men
253 Przychodzeń Tobiasz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
254 Puchalski Karol MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior - U19 Men
255 Purpurowicz Mikołaj RAZ NA WOZIE MTB TEAM Żak - U13 Men
256 Puzio Wojciech WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
257 Rachwał Antoni DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Junior - U19 Men
258 Radwański Grzegorz KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Junior - U19 Men
259 Rogalska Wiktoria STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Żakini - U13 Women
260 Rogalski Julian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
261 Rogalski Maciej STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Młodzik - U15 Men
262 Rokicki Karol WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
263 Rożek Karol 7R ROWMIX TEAM P/B 72D Elita - Elite Men
264 Rutkowski Olek FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Młodzik - U15 Men
265 Sapieja Adam LKK LUKS SŁAWNO Junior Młodszy - U17 Men
266 Serafinowski Bartłomiej KS AGH CYCLING TEAM Amator Mężczyźni
267 Siwiec Mikołaj MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak - U13 Men
268 Sklar Peter KST BESKYD SVIDNIK Amator Mężczyźni
269 Skoszkiewicz Oliwier WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
270 Skrocki Marcel MSR MRĄGOWO Junior Młodszy - U17 Men
271 Skrzypiec Oliwia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka - U15 Women
272 Skupiński Jan LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy - U17 Men
273 Ślęzak Grzegorz STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Żak - U13 Men
274 Śliwiński Dawid UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Junior - U19 Men
275 Śliwiński Szymon FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Żak - U13 Men
276 Śliwiński Piotr RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Orlik - U23 Men
277 Sobociński Patryk MSR MRĄGOWO Młodzik - U15 Men
278 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żakini - U13 Women
279 Stanisz Paweł UKS ZAWOJAK Masters I (30-39lat)
280 Stankevičius Deividas SPRINT-ROWERY.PL- KSM "GAJA" Junior Młodszy - U17 Men
281 Stefanek Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
282 Stekla Daniel REMIKBIKE Amator Mężczyźni
283 Struzik Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
284 Struzik Aleksander WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
285 Struzik Bartosz MARKETING ONLINE Masters II (40 lat i więcej)
286 Stryczek Hubert UKS SPORT BRALIN Junior Młodszy - U17 Men
287 Suchár Jaroslav OUTSITERZ Masters I (30-39lat)
288 Sułot Bartosz UKS SPORT BRALIN Junior Młodszy - U17 Men
289 Surdyk Alicja KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Juniorka Młodsza - U17 Women
290 Surdyk Filip KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Junior - U19 Men
291 Surmacz Ignacy AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Żak - U13 Men
292 Świder Leszek PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II (40 lat i więcej)
293 Świder Brajan PHO3NIX CYCLING TEAM Junior - U19 Men
294 Świderski Cyprian MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Orlik - U23 Men
295 Świegoda Kamil UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Młodzik - U15 Men
296 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy - U17 Men
297 Szubert Fabian UKS SPORT BRALIN Żak - U13 Men
298 Szymańska Zuzanna UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Młodziczka - U15 Women
299 Szymański Błażej UKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE" Żak - U13 Men
300 Szyszko Mateusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
301 Tabor Filip WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
302 Tabor Patrycja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
303 Tokarska Milena CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Juniorka Młodsza - U17 Women
304 Toman Patrik HEAD PRO TEAM OPAVA Junior - U19 Men
305 Tomera Tomasz NIEZRZESZONY Orlik - U23 Men
306 Topór Michał NS BIKES TREZADO Elita - Elite Men
307 Trybała Hubert UKS ZAWOJAK Młodzik - U15 Men
308 Tyniec Marek UKS ZAWOJAK Masters II (40 lat i więcej)
309 Urbanek Maciej GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik - U15 Men
310 Urbanek Bartosz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior Młodszy - U17 Men
311 Urbanek Krzysztof GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Masters II (40 lat i więcej)
312 Wawrzyńczyk Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior - U19 Men
313 Wieczorek Jan GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik - U15 Men
314 Wieczorek Filip GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior - U19 Men
315 Wielgus Robert UKS SOKÓŁ KĘTY Młodzik - U15 Men
316 Wiśniewski Jakub K.S KLIF CHŁAPOWO Junior - U19 Men
317 Wiśniowski Maksymilian RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Junior - U19 Men
318 Wójs Adam FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Młodzik - U15 Men
319 Wojtyła Gabriela UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Elita Kobiety - Elite Women
320 Wolny Michał WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
321 Woźniak Szymon WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
322 Wścisły Cezary KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Junior Młodszy - U17 Men
323 Wysocka Amelia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka - U15 Women
324 Wysocka Emilia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini - U13 Women
325 Wyszyńska-tyniec Maria UKS ZAWOJAK Masters Kobiety
326 Zadrożna Lucyna LUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA Juniorka Młodsza - U17 Women
327 Żakowicz Oskar JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
328 Zalejski Damian UKS DREAM-BIKE BIELAWA Masters I (30-39lat)
329 Zawierta Magdalena WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Orliczka - U23 Women
330 Zawierta Patrycja WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Orliczka - U23 Women
331 Zduniak Franciszek WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy - U17 Men
332 Żebrowski Piotr PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK Masters II (40 lat i więcej)
333 Zelmozer Agata STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodziczka - U15 Women
334 Zembura Maciej UKS SOKÓŁ KĘTY Junior Młodszy - U17 Men
335 Żeszczyński Maciej WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodzik - U15 Men
336 Zieliński Tomasz UKK HURAGAN WOŁOMIN Junior - U19 Men
337 Zmaczyński Kuba max UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Młodzik - U15 Men
338 Żmuda Kamil UKS SOKÓŁ KĘTY Junior Młodszy - U17 Men
339 Żur Jarosław KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Elita - Elite Men
340 Żur Kinga ŚWIĘTOKRZYSKIE CYCLING ACADEMY Juniorka - U19 Women
341 Zwierski Miłosz UKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR Orlik - U23 Men
342 Zygmuntowicz Kacper KSM TREK RACING TEAM Młodzik - U15 Men
Back to top