Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-04-10
  • event addressZielona Góra

Puchar Polski w kolarstwie szosowym 2022 - "Lubuskie Warte Zachodu" - START WSPÓLNY (Zielona Góra)

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Abramek Jakub KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
2 Adamowicz Adam GK PIAST SZCZECIN Junior Młodszy
3 Adaszak Ksawery AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy
4 Andrzejczak Tomasz KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
5 Antonowicz Krzysztof AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior
6 Aspadarec Filip LKS BASZTA GOLCZEWO Junior Młodszy
7 Augustyniak Aniela GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka
8 Bacieczko Bartłomiej LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior
9 Bagniewski Dobromir UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
10 Baj Paweł LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
11 Bajdor Jan PTC PABIANICE / DSV Młodzik
12 Bajdor Maciej PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
13 Banaś Idalia SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Kobiety
14 Banasiewicz Antoni KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior
15 Banaszak Maciej KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior
16 Banaszek Kacper GKK OPTY-MAZOWSZE Junior Młodszy
17 Banaszkiewicz Jakub KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
18 Bartnik Kacper ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
19 Bęben Szymon MKS POLKOWICE Junior Młodszy
20 Bednarek Eliasz UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
21 Bednarz Oliwia LKS BASZTA GOLCZEWO Juniorka
22 Białowąs Jan GKK OPTY-MAZOWSZE Junior Młodszy
23 Biczyk Konrad LUKS TRÓJKA PIASECZNO Młodzik
24 Bieniek Igor UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Junior Młodszy
25 Bieniek Jakub UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Młodzik
26 Bieńkowski Piotr LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
27 Biernacki Jakub KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
28 Bies Karol LK UKS PSZCZYNA Młodzik
29 Bies Izabela LK UKS PSZCZYNA Żakini
30 Biłyk Antoni KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
31 Biskup Julia KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Juniorka
32 Biskup Stanisław WILCZYCE/LEGNICA Amator Mężczyźni M5 (1972 i starsi)
33 Blin Natalia UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka
34 Blokesz Hubert UKS AVATAR Młodzik
35 Błaszak Mateusz UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodzik
36 Błażejewski Tomasz UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
37 Błażewicz Ryszard SULIMA ROWERY TEAM Amator Mężczyźni M5 (1972 i starsi)
38 Błażowski Bartosz UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Junior Młodszy
39 Błońska Pola UKS KOLARZ NADARZYN Juniorka Młodsza
40 Błyskoń Jan LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
41 Bojnarowicz Oliwier KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żak
42 Borowski Michał KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior
43 Braslavskyi Nikita LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
44 Brąszewski Filip KTK KALISZ Żak
45 Braun Kornelia KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
46 Break-kempczyński Antoni LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
47 Brenders Victor hugo JEGG - DJR ACADEMY Junior Młodszy
48 Broj Karolina LKS ZIEMIA OPOLSKA Młodziczka
49 Bronakowski Adam WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
50 Bruchwalski Jan LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
51 Bryła Bryan LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
52 Brzeźna Monika ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
53 Bućko Wojciech LKK "WARMIA" BISKUPIEC Junior Młodszy
54 Budny Dawid KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
55 Budny Filip KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodzik
56 Bugzel Marika UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
57 Bulavskyy Pavlo KLTC KONIN Junior
58 Bułeczka Katarzyna KS SPOŁEM ŁÓDŹ Młodziczka
59 Bylewski Michał UKS SPORTOWIEC PIŁA Junior Młodszy
60 Byra Adrianna KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Juniorka Młodsza
61 Cebulski Grzegorz TBM SYSTEMS Amator Mężczyźni M4 (1982-1973)
62 Charczuk Arkadiusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior
63 Charyga Zuzanna UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka
64 Chodór Maja KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Juniorka
65 Chojnacka Karolina MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB Juniorka
66 Chudy Kacper PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
67 Chylińska Zuzanna ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX Juniorka
68 Ciborowski Nataniel UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
69 Ciecior Łukasz LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior
70 Ciecior Anna LKS ZIEMIA OPOLSKA Juniorka Młodsza
71 Ciemnoczołowski Sebastian Województwo Lubuskie Amator Mężczyźni M4 (1982-1973)
72 Cierpikowski Franciszek UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
73 Ciesielski Czesław NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni M5 (1972 i starsi)
74 Ciołek Magdalena LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO Młodziczka
75 Ciołek Mateusz LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO Junior Młodszy
76 Ciołek Wojciech GRUPA KOLARSKA GLIWICE Żak
77 Ciomperlik Roksana LKS ZIEMIA OPOLSKA Młodziczka
78 Ciszyk Mateusz KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
79 Czaplicki Mateusz KKS CIECHANÓW Junior
80 Czarna Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza
81 Czekaj Bartosz TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik
82 Czekay Wiktor AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy
83 Czerniecki Szymon CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
84 Dąbrowska Zuzanna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka Młodsza
85 Dąbrowski Michał UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO TKK PACIFIC TORUŃ Junior Młodszy
86 Dębicka Daria ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
87 Dębiec Piotr SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni M2 (2004-1993)
88 Dereń Mateusz KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior
89 Didenko Herman UKRAINA Junior
90 Długaś Anna LARK ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka
91 Dmytryk Oleksandr LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
92 Dobosz Marcel GK PIAST SZCZECIN Młodzik
93 Dolak Kamil KTK KALISZ Junior
94 Dolinny Franciszek GK PIAST SZCZECIN Junior Młodszy
95 Domachowska Olga KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Juniorka Młodsza
96 Domachowska Lena KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodziczka
97 Dorszyński Joahim MLKS BASZTA BYTÓW Młodzik
98 Dragunowicz Mikołaj M-GLKS KWISA LUBAŃ Żak
99 Drozdowski Adam MKS POLKOWICE Młodzik
100 Drygalska Marcela LARK ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka
101 Dubieniecka Julia M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka
102 Dudek Jakub KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior
103 Dudkowiak Jakub KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
104 Dutczak Rozalia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza
105 Dyk Mateusz TC CHROBRY GŁOGÓW Junior
106 Dytko Marek TBM SYSTEMS Amator Mężczyźni M2 (2004-1993)
107 Dziadura Mikołaj LKK "WARMIA" BISKUPIEC Junior Młodszy
108 Fabisz Mike LKS ZIEMIA OPOLSKA Młodzik
109 Felisiak Andrzej UKS RATUSZ MASZEWO Amator Mężczyźni M3 (1992-1983)
110 Fibakiewicz Rafał PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
111 Filapek Marek UKS AVATAR Junior
112 Flejszer Mateusz SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni M2 (2004-1993)
113 Flis Agata NIEZRZESZONA Kobiety Open (Orliczka + Elita)
114 Frankowiak Dawid MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik
115 Froń Zuzanna TEAM SEVEN Kobiety Open (Orliczka + Elita)
116 Furtak Wioleta ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
117 Gaborska Anna SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza
118 Gacioch Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
119 Gadecki Jakub LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO Junior Młodszy
120 Gadera Jan KTK KALISZ Junior
121 Galas Marcel KTK KALISZ Młodzik
122 Gałdyn Wiktor KTK KALISZ Junior Młodszy
123 Gałek Damian DIVERSEY TEAM Amator Mężczyźni M5 (1972 i starsi)
124 Gancarz Ksawery UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy
125 Garbacz Nikola LKS BASZTA GOLCZEWO Juniorka Młodsza
126 Gąsiewicz Maksymilian LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW Junior
127 Gawarkiewicz Szymon UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
128 Gerc Oliwia UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
129 Gierok Lukas LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy
130 Gil Hubert UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
131 Gilicki Jakub KTK KALISZ Junior Młodszy
132 Gisa Lukas LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior
133 Gładosz Igor LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik
134 Gładosz Wiktoria LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Kobiety Open (Orliczka + Elita)
135 Głazowska Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka
136 Głowacka Matylda KS SPOŁEM ŁÓDŹ Juniorka Młodsza
137 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik
138 Golenia Anna PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
139 Golonko Ignacy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
140 Gorlicki Emil LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
141 Gorlicki Daniel LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Żak
142 Górski Wojciech STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC STARGARD Żak
143 Górski Krystian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior
144 Gorwa Adrian KTK KALISZ Junior
145 Gorzkiewicz Barbara KS SPOŁEM ŁÓDŹ Kobiety Open (Orliczka + Elita)
146 Gorzynik Dominik NIEZRZESZONY PREMA Junior
147 Goska Robert KK ZIEMIA DARŁOWSKA Młodzik
148 Goszczurny Patryk KTK KALISZ Junior Młodszy
149 Grabowy Szymon UKKS IMIELIN TEAM Młodzik
150 Grad Antoni KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Żak
151 Gromnicki Kamil ROAD-RACING.PL Amator Mężczyźni M2 (2004-1993)
152 Grudzińska Aleksandra LKS BASZTA GOLCZEWO Juniorka
153 Gruszczyński Filip GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior
154 Grządziel Karol UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy
155 Gurzyński Krzysztof UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
156 Gwóźdź Nikodem GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
157 Halbina Marcin LK UKS PSZCZYNA Junior Młodszy
158 Halicki Igor KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior
159 Handzlik Kamil UKS AVATAR Junior
160 Harbacewicz Malgorzata JF DUET GOLENIÓW Amator Kobiety
161 Harbacewicz Franciszek JF DUET GOLENIÓW Amator Mężczyźni M5 (1972 i starsi)
162 Hartman Nadia CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Juniorka Młodsza
163 Havryliuk Mykola LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
164 Hibner Zofia KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodziczka
165 Hinz Sebastian ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
166 Hoppa Kacper UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
167 Horosiewicz Radosław UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Młodzik
168 Ignaszewski Bartosz LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI Junior
169 Ilski Szymon UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
170 Jabłoński Piotr MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI Amator Mężczyźni M3 (1992-1983)
171 Jabłoński Kacper ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
172 Jackowiak Jan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
173 Jaczun Piotr WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
174 Jakubczak Radosław UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
175 Jakubowska Zofia UKS KOLARZ NADARZYN Juniorka Młodsza
176 Jakubowski Gracjan UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Junior Młodszy
177 Jałowski Aleksander PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
178 Janicki Mateusz UKS RATUSZ MASZEWO Żak
179 Janikowski Leon KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Żak
180 Jankowska Nikola ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX Juniorka
181 Jankowski Jakub UKS AVATAR Junior
182 Janowska Zuzanna UKS CENTRUM NOWA RUDA Juniorka Młodsza
183 Jarmowska Maja UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka Młodsza
184 Jaros Natalia LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Żakini
185 Jasudowicz Bartosz STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC STARGARD Żak
186 Jędryczka Jan KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Młodzik
187 Jedynak Dominik DOMIN SPORT Junior Młodszy
188 Jesionek Michał UKKS IMIELIN TEAM Młodzik
189 Józkowicz Maja AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Juniorka Młodsza
190 Jurczyk Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
191 Juszczak Igor UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodzik
192 Juszczak Łukasz UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior
193 Kaczmarczyk Gabriela KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
194 Kaczmarczyk Natalia LARK ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka
195 Kaczmarek Sandra UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
196 Kaczmarzyk Jan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
197 Kaczorowski Franciszek UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
198 Kajtek Krzysztof BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
199 Kalemba Lukasz DIVERSEY TEAM Amator Mężczyźni M4 (1982-1973)
200 Kamiński Igor UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
201 Karasiewicz Karolina TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
202 Karpińska Karolina MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka
203 Kasparow Jakub UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
204 Kasprowicz Aleksander ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
205 Kasprzyk Tomasz NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni M2 (2004-1993)
206 Kawalec Antonina STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Młodziczka
207 Kazimierowicz Konrad TC CHROBRY GŁOGÓW Junior Młodszy
208 Kaźmierczak Paweł KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
209 Kędzior Pola M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka
210 Kępczyńska Oliwia ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
211 Kesling Tobiasz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
212 Kesner Tomasz STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC STARGARD Młodzik
213 Kielin Jakub MKS POLKOWICE Junior Młodszy
214 Kiełbasa Arkadiusz SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni M3 (1992-1983)
215 Kiełbaska Natan UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
216 Kierejewski Igor KLTC KONIN Junior Młodszy
217 Kij Piotr KTK KALISZ Junior
218 Kipek Marta JTC TEAM JAWOR Amator Kobiety
219 Kipek Tomasz JTC TEAM JAWOR Amator Mężczyźni M4 (1982-1973)
220 Kisły Kamil MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI Amator Mężczyźni M4 (1982-1973)
221 Kitkowski Grzegorz UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Junior
222 Kitkowski Grzegorz UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Junior
223 Klaczkowski Borys KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior Młodszy
224 Klaczkowski Mikołaj KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Żak
225 Klamut Maria KS SPOŁEM ŁÓDŹ Juniorka Młodsza
226 Klepacki Gabriel KLTC KONIN Junior
227 Klimkiewicz Jakub KTK KALISZ Młodzik
228 Klimkiewicz Antoni UKS KOLARZ NADARZYN Junior Młodszy
229 Knapiński Ludwik CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior
230 Kocięcki Dawid WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
231 Kocur Stanisław UKS AVATAR Junior Młodszy
232 Kocur Franciszek UKS AVATAR Junior
233 Kokowski Mateusz SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni M3 (1992-1983)
234 Kolańczyk Larysa CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Juniorka Młodsza
235 Kolebacz Dawid MLKS WIELUŃ Junior Młodszy
236 Konarski Kajetan UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
237 Konczalska Natalia UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
238 Konefał Jakub UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Junior Młodszy
239 Konopa Zofia PTC PABIANICE / DSV Juniorka Młodsza
240 Korczyński Franciszek PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
241 Kordek Eryk KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodzik
242 Korniak Wiktor UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
243 Kostkowski Joachim WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
244 Kosuń Szymon PTC PABIANICE / DSV Junior
245 Kot Jakub MKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE Junior Młodszy
246 Kowalska Agata UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka
247 Kowalska Julia KK LARK ZIEMIA DARŁOWSKA Kobiety Open (Orliczka + Elita)
248 Kowalski Artur UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
249 Kowerko Julia M-GLKS KWISA LUBAŃ Żakini
250 Kozłowski Jerzy LK UKS PSZCZYNA Junior Młodszy
251 Kożyczak Marcel KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy
252 Krawczyk Wiktor TC CHROBRY GŁOGÓW Junior
253 Krawiec Ryszard LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior Młodszy
254 Król Jan KTK KALISZ Junior Młodszy
255 Królicki Michał LKK "WARMIA" BISKUPIEC Junior Młodszy
256 Krowicka Aleksandra LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka
257 Krześlak Natalia TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
258 Krzyśków Dominik AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy
259 Kubas Igor UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
260 Kubica Maja UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodziczka
261 Kubica Wiktor UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy
262 Kubica Mikołaj UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior
263 Kubicka Otylia KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
264 Kucharczyk Aleksander LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior Młodszy
265 Kuczyński Artur KKS CIECHANÓW Junior Młodszy
266 Kuderczak Wojciech KLTC KONIN Junior Młodszy
267 Kudliński Kamil KLTC KONIN Junior
268 Kujawa Igor GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Junior
269 Kur Maria UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka Młodsza
270 Kurdynowski Filip LKK "WARMIA" BISKUPIEC Junior Młodszy
271 Kurek Nicole UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Żakini
272 Kuś Piotr MLKS WIELUŃ Junior
273 Kwiatek Kacper KTK KALISZ Junior Młodszy
274 Lamik Zofia UKKS IMIELIN TEAM Juniorka Młodsza
275 Lasota Szymon LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy
276 Ledzion Nikola STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC STARGARD Młodziczka
277 Legieć Mikołaj UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
278 Legieć Julia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Juniorka
279 Leszkiewicz Błażej LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI Młodzik
280 Lewandowska Martyna UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO TKK PACIFIC TORUŃ Juniorka Młodsza
281 Lewandowski Dawid LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
282 Lichosyt Agata KTK KALISZ Kobiety Open (Orliczka + Elita)
283 Lipieta Paulina MLKS WIELUŃ Juniorka Młodsza
284 Lipieta Anna MLKS WIELUŃ Juniorka
285 Lipińska Katarzyna M-GLKS KWISA LUBAŃ Juniorka Młodsza
286 Lipiński Aleksander UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO TKK PACIFIC TORUŃ Junior Młodszy
287 Lisowska Julia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żakini
288 Listwoń Mikołaj KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy
289 Lomania Maciej GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodzik
290 Lorkowska Patrycja TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
291 Ludowe zespoły sportowe Mazowieckie zrzeszenie LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior Młodszy
292 Lutowski Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
293 Lystsev Volodymyr LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
294 Łącki Piotr NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni M3 (1992-1983)
295 Łamaszewski Tomasz UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
296 Łapiński Kacper LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
297 Łapiński Kajetan LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Żak
298 Łątkowski Dawid UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
299 Łojek Amelia MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka Młodsza
300 Łukowski Michał UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
301 Łyżwa Bartosz UKS AVATAR Junior Młodszy
302 Machniewicz Łukasz LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO Junior Młodszy
303 Machowska Maja UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
304 Maciejewska Karolina TC CHROBRY GŁOGÓW Juniorka Młodsza
305 Maciejewski Jakub LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO Junior Młodszy
306 Macios Nadia LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW Juniorka Młodsza
307 Maćkowiak Stanisław KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
308 Majchrowski Jakub SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy
309 Majchrzak Maciej LKS BASZTA GOLCZEWO Junior Młodszy
310 Majewska Oliwia TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
311 Malinowski Tomasz PIWO W BIDONIE Amator Mężczyźni M2 (2004-1993)
312 Mańka Władysław GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
313 Mannsfeld Karolina LKS ZIEMIA OPOLSKA Juniorka Młodsza
314 Marciniak Miłosz UKS SPORTOWIEC PIŁA Junior Młodszy
315 Marciniak Adam CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior
316 Marek Marta CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Juniorka
317 Maroszek Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik
318 Maruszak Igor NIEZRZESZONY Junior
319 Marut Bartosz GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior
320 Marzec Wiktoria KKS ŁYSOMICE UKS COPERNICUS TORUŃ Młodziczka
321 Marzejon Maksymilian K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy
322 Maślanka Marcel LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO Żak
323 Maziarska Wiktoria ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
324 Maziarz Michał SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy
325 Merda Zuzanna MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka Młodsza
326 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak
327 Michalewicz Zuzanna KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka
328 Miedzińska Łucja ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
329 Mielewski Jakub ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
330 Mientki Kacper UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
331 Mikołajczak Oliwia KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodziczka
332 Mikorska Martyna KLTC KONIN Juniorka Młodsza
333 Mikorska Roksana KLTC KONIN Juniorka
334 Milda Wiktoria KK LARK ZIEMIA DARŁOWSKA Kobiety Open (Orliczka + Elita)
335 Minda Krzysztof LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW Junior Młodszy
336 Molik Maciej STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC STARGARD Żak
337 Momot Przemysław BURZA NA ROWERZE TEAM Amator Mężczyźni M3 (1992-1983)
338 Mrówczyński Tomasz NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni M4 (1982-1973)
339 Mróz Kamila GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Kobiety Open (Orliczka + Elita)
340 Mróz Jan KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy
341 Mumot Franciszek UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
342 Muryj Antoni WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior
343 Muszak Filip LKK "WARMIA" BISKUPIEC Junior Młodszy
344 Niemi Tomas-casimir CANNIBAL TEAM Junior
345 Nowak Paweł UKKS IMIELIN TEAM Młodzik
346 Nowak Marcin ASTONMARCIN Amator Mężczyźni M3 (1992-1983)
347 Nowak Łukasz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior
348 Nowakowska Wiktoria UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO TKK PACIFIC TORUŃ Juniorka Młodsza
349 Nowakowska Gabriela KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodziczka
350 Nowicki Lucjan UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
351 Obrusiewicz Julian UKS RATUSZ MASZEWO Żak
352 Obukhivskyi Volodymyr LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior
353 Ogiejko Stanisław AMG CYBINKA TEAM Junior
354 Okrucińska Maria UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Młodziczka
355 Olejnik Mateusz KTK KALISZ Junior
356 Oleksiak Bartosz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior
357 Oleksiewicz Oskar UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Junior Młodszy
358 Oleszak Michalina UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodziczka
359 Onichimowska Nadia WMKS OLSZTYN Juniorka Młodsza
360 Orszulak Maria GKK OPTY-MAZOWSZE Juniorka Młodsza
361 Osiecki Oskar KKS CIECHANÓW Młodzik
362 Ossowski Jakub GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Junior
363 Ostojicz Tomasz DIVERSEY TEAM Amator Mężczyźni M5 (1972 i starsi)
364 Ostrycharz Daria ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
365 Pacholec Jakub ZTS GLINNIK / BGS SPORTSWEAR Młodzik
366 Pacholec Erik UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
367 Paczuła Wiktor GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
368 Palutka Wiktor KLTC KONIN Junior Młodszy
369 Pałasz Hanna LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka
370 Pałka Jacek UKS KOLARZ NADARZYN Junior Młodszy
371 Pankowiak Tomasz MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy
372 Papierok Martyna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka
373 Pastuszek Paulina TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
374 Pastuszek Kamila TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
375 Pawlik Błażej LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy
376 Pera Marceli KTK KALISZ Junior Młodszy
377 Perlovskyi Oleksandr KTK KALISZ Junior
378 Pewniak Bartosz UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
379 Piasecki Oskar PTC PABIANICE Junior Młodszy
380 Piechocki Szymon KLTC KONIN Junior
381 Pietrasik Martyna LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO Juniorka Młodsza
382 Pietrasik Kinga LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO Młodziczka
383 Pietrzak Natalia MLKS WIELUŃ Juniorka Młodsza
384 Pietrzak Julia MLKS WIELUŃ Juniorka Młodsza
385 Pietrzak Igor ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
386 Pikulik Wiktoria ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
387 Pikulik Daria ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
388 Pilarska Róża UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka
389 Pindera Natalia BURZA NA ROWERZE TEAM Amator Kobiety
390 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini
391 Pisiewicz Julia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Żakini
392 Piśniak Klaudia MLKS WIELUŃ Juniorka Młodsza
393 Piszczek Mikołaj LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Żak
394 Płonka Wojciech KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
395 Płosaj Nikol ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
396 Podgórski Filip UKS RATUSZ MASZEWO Młodzik
397 Polak Wiktoria ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
398 Polit Nina LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO Młodziczka
399 Praxmajer Tadeusz LKS BASZTA GOLCZEWO Junior
400 Preca Anna UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka
401 Prusińska Sara KK LARK ZIEMIA DARŁOWSKA Kobiety Open (Orliczka + Elita)
402 Przedlacki Jakub LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior Młodszy
403 Przegiętka Zuzanna UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka
404 Przeniczna Hanna UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka Młodsza
405 Przewoźny Franciszek KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodzik
406 Przęzak Dorota TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
407 Przybła Wiktoria UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka Młodsza
408 Przybylski Bartłomiej BOSCO TEAM Amator Mężczyźni M3 (1992-1983)
409 Przybyła Faustyna LK UKS PSZCZYNA Żakini
410 Przybyłek Grzegorz JF DUET GOLENIÓW Amator Mężczyźni M3 (1992-1983)
411 Przymusińska Julia UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka
412 Ptak Szymon MLKS WIELUŃ Junior
413 Ptaszkiewicz Jabub KKS CIECHANÓW Junior Młodszy
414 Ptaszyński Kacper LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
415 Puk Szymon AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy
416 Purchalak Alicja STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka Młodsza
417 Pustkowiak Gabriela KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Juniorka Młodsza
418 Pysik Adrian GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodzik
419 Rabażyńska Eliza ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX Juniorka
420 Rajski Daniel BURZA NA ROWERZE TEAM Amator Mężczyźni M3 (1992-1983)
421 Ratajczak Dominik UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
422 Ratka Michał UKS PELETON NOWA SÓL Junior
423 Reca Tomasz MLKS BASZTA BYTÓW Junior Młodszy
424 Rogaczewski Gabriel LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
425 Rogalski Maciej STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Młodzik
426 Romańczuk Mariusz SULIMA ROWERY TEAM Amator Mężczyźni M4 (1982-1973)
427 Ronka Antoni GK PIAST SZCZECIN Żak
428 Rosiński Waldemar NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni M5 (1972 i starsi)
429 Rostkowski Maciej LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
430 Równiak Natalia LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW Juniorka Młodsza
431 Równiak Natalia LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW Junior
432 Rożek Antoni LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
433 Rozner Bartosz LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior Młodszy
434 Ruda Piotr GK PIAST SZCZECIN Żak
435 Rudyk Jakub UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Junior Młodszy
436 Ruszkiewicz Lena UKS AVATAR Żakini
437 Rutkowski Łukasz UKS AVATAR Młodzik
438 Rybak Oskar CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Młodzik
439 Rybarczyk Weronika KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
440 Rybkiewicz Kinga LKK "WARMIA" BISKUPIEC Juniorka Młodsza
441 Rybkiewicz Laura LARK ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka
442 Rydzynski Igor KS SPOŁEM ŁÓDŹ Junior
443 Rysz Kaja ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
444 Rzepka Jan LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy
445 Rzeszot Jagoda UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka
446 Rzeszot Michalina ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
447 Rzhepko Illia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior
448 Sadowski Alan LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik
449 Safroniuk Nataliia UKRAINA Juniorka
450 Saganowska Żaklina KS ROMET BYDGOSZCZ Juniorka Młodsza
451 Sajko Franciszek KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Junior Młodszy
452 Samecka Anna KS SPOŁEM ŁÓDŹ Juniorka Młodsza
453 Sędziak Gabriel KLTC KONIN Junior Młodszy
454 Sekta Agata UKS AVATAR Młodziczka
455 Serednicki Mikołaj LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior
456 Siałkowski Nikodem UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
457 Sienkiewicz Tomasz MKS POLKOWICE Młodzik
458 Sikorski Mikołaj CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
459 Sipko Urszula ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
460 Sitek Wiktor MKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE Junior Młodszy
461 Skierkowska Natalia KLUB SPORTOWY "SPRINT" GRĘBOCIN COPERNICUS CCC TORUŃ Młodziczka
462 Skoneczny Kacper MLKS BASZTA BYTÓW Junior
463 Skop Paweł SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni M3 (1992-1983)
464 Skorupiński Mikołaj KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
465 Skrzyńska Weronika ZTS GLINNIK / BGS SPORTSWEAR Juniorka Młodsza
466 Skupin Wojciech KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodzik
467 Skupin Maciej KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Młodzik
468 Skupińska Hanna LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka
469 Skupiński Jan LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
470 Ślączka Aleksander LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior
471 Śliwa Bartosz LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
472 Śmich Antoni UKS FENIKS RYDUŁTOWY Junior Młodszy
473 Sobiech Natalia KLTC KONIN Juniorka Młodsza
474 Sokół Antoni BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
475 Solecki Kacper LKS BASZTA GOLCZEWO Junior Młodszy
476 Sołtys Michał KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik
477 Sowa Karolina WMKS OLSZTYN Juniorka Młodsza
478 Sowa Cyprian UKS RATUSZ MASZEWO Młodzik
479 Sowiński Karol LKS BASZTA GOLCZEWO Junior
480 Sowiński Szymon GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodzik
481 Sroczyńska Oliwia KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
482 Staniewski Wiktor STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy
483 Stanik Marcel LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik
484 Staszczak Rafał BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
485 Stawiraj Aleksandra UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Juniorka Młodsza
486 Stelczyk Stanisław UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Młodzik
487 Stelczyk Jan UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Junior Młodszy
488 Stelczyk Stanisław UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Młodzik
489 Stelczyk Oskar UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Junior
490 Stelmach Aleksaner GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodzik
491 Stelmach Karol MLKS BASZTA BYTÓW Junior
492 Stelmach Katarzyna LARK ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka
493 Stelmaszyński David LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
494 Stępień Szymon LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior
495 Struczak Patryk UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior
496 Strulak Klaudia KS SPOŁEM ŁÓDŹ Młodziczka
497 Stryjewski Piotr KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
498 Strzelecki Filip UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
499 Strzemiłowski Igor STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC STARGARD Młodzik
500 Stupała Michał CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
501 Styziński Ireneusz UKKS IMIELIN TEAM Młodzik
502 Świadek Stanisław KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
503 Świtalski Rafał GKK OPTY-MAZOWSZE Junior Młodszy
504 Szabelska Jagoda UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Kobiety Open (Orliczka + Elita)
505 Szafraniec Kacper UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Żak
506 Szajbel Nikola KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Juniorka
507 Szalińska Tamara ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
508 Szawiel Urszula TC CHROBRY GŁOGÓW Juniorka
509 Szczęsna Martyna WMKS OLSZTYN Juniorka
510 Szczotka Amelia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Żakini
511 Szczurek Mateusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
512 Szewc Krzysztof UKS AVATAR Junior Młodszy
513 Szewczyk Mikołaj SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni M3 (1992-1983)
514 Szkołut Hubert UKKS IMIELIN TEAM Żak
515 Szmidt Franciszek UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
516 Szramowska Łucja UKS AVATAR Juniorka
517 Sztaba Krystian UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Junior Młodszy
518 Sztaba Krystian UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Junior Młodszy
519 Szulik Mikołaj UKS AVATAR Junior
520 Szulik Dawid UKS AVATAR Junior Młodszy
521 Szuster Alex SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik
522 Szuster Alex SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK Młodzik
523 Szwaber Maciej UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Młodzik
524 Szwed Miłosz PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
525 Terlecki Szymon KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
526 Theuns Thijs JEGG - DJR ACADEMY Junior Młodszy
527 Tkachenko Volodymyr BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
528 Toboła Mikołaj KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Żak
529 Tracka Maja ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX Juniorka
530 Trawnik Filip UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodzik
531 Tułacz Maja UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodziczka
532 Twardoch Jeremiasz UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy
533 Uchański Jakub LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI Młodzik
534 Uller Gracjan GRA-CKU Amator Mężczyźni M3 (1992-1983)
535 Urbanowicz Wojciech CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
536 Urycka Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka
537 Uryga Mateusz KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior
538 Ushakova Milana BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Juniorka Młodsza
539 Van wijnbergen Denley JEGG - DJR ACADEMY Junior Młodszy
540 Vanickova Tereza TEAM BERTIN - SPORT INVEST Kobiety Open (Orliczka + Elita)
541 Voitovych Vladyslav KLTC KONIN Junior
542 Voronskyi Vasyl KTK KALISZ Junior
543 Wagnerowski Karol LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
544 Walczak Krzysztof KKTARNOVIA Junior
545 Walecka Natalia ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
546 Walentowski Jakub dieter AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Młodzik
547 Waliniak Konrad KLTC KONIN Junior
548 Wankiewicz Olga ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
549 Wąsaty Weronika STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka Młodsza
550 Wasij Nina LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Juniorka Młodsza
551 Wąsowicz Kajetan CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior
552 Wawrzyniak Patryk KLTC KONIN Junior
553 Weigelt Szymon LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
554 Wentland Bartosz AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior
555 Wesołowska Lena GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Juniorka Młodsza
556 Weżgowiec Franciszek CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Młodzik
557 Wielowska Nikola KK LARK ZIEMIA DARŁOWSKA Kobiety Open (Orliczka + Elita)
558 Wierzbicka Łucja LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka
559 Wierzbicki Witold LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
560 Wierzbińska Ada UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
561 Wierzycki Wit SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY SKK Żak
562 Wierzycki Wit SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak
563 Wika-czarnowski Dawid FLANDERS COLOR GALLOO TEAM Junior
564 Wiktor Paweł ROAD-RACING.PL Amator Mężczyźni M4 (1982-1973)
565 Wilijewicz Anastazja KS SPOŁEM ŁÓDŹ Juniorka
566 Wilkos Katarzyna ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
567 Winiarska Małgorzata LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Juniorka Młodsza
568 Wiśniewski Maksymilian KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
569 Wiśniewski Szymon UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
570 Witkowska Kinga LARK ZIEMIA DARŁOWSKA LARK Juniorka
571 Witkowska Laura KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
572 Witomski Karol LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
573 Witwicki Mateusz LKS BASZTA GOLCZEWO Junior
574 Wlaź Adam UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy
575 Wloka Judyta UKS AVATAR Młodziczka
576 Włodarczyk Dominika ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
577 Włodarski Marcin UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior Młodszy
578 Wódkiewicz Wadim bożydar LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
579 Wodnicka Joanna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka
580 Wojciechowska Emilia UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
581 Wojciechowska Dominika UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka
582 Wójcik Laura LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
583 Wolski Igor PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
584 Wolski Marcel GK PIAST SZCZECIN Junior Młodszy
585 Wołowiec Marcel LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik
586 Wożniak Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior
587 Wróbel Dominki KS SPOŁEM ŁÓDŹ Junior
588 Wróblewska Maja TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
589 Wrona Szymon KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
590 Wrona Stanisław KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żak
591 Wrześniewski Oliwer KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA Junior
592 Wudniak Julia KS ROMET BYDGOSZCZ Juniorka
593 Wylazłowska Oliwia ZTS GLINNIK / BGS SPORTSWEAR Juniorka Młodsza
594 Wypior Rafał GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
595 Yakovlev Daniil BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
596 Zacharski Julian KS SPOŁEM ŁÓDŹ Młodzik
597 Zagórska Otylia KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Juniorka
598 Zariczny Dawid UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
599 Zawadzki Kayetan UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Młodzik
600 Zawadzki Kayetan UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Młodzik
601 Zdunek Julia ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
602 Zelcer Bartosz ZTS GLINNIK / BGS SPORTSWEAR Młodzik
603 Zelcer Zuzanna ZTS GLINNIK / BGS SPORTSWEAR Żakini
604 Zielezinski Grzegorz PROJECT VELO TEAM Amator Mężczyźni M5 (1972 i starsi)
605 Zieliński Mateusz GKK OPTY-MAZOWSZE Junior Młodszy
606 Ziętek Łukasz JTC TEAM JAWOR Amator Mężczyźni M4 (1982-1973)
607 Zimny Stanisław UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
608 Zychla Michał MORSY OŚNO LUBUSKIE Amator Mężczyźni M3 (1992-1983)
609 Zygmunt Tymoteusz GKK OPTY-MAZOWSZE Junior Młodszy
Back to top