Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-04-09
  • event addressZielona Góra

Puchar Polski w kolarstwie szosowym 2022 - "Lubuskie Warte Zachodu" - JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS (Zielona Góra)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604 062 554
e-mail: lkstrasazielonagora@gmail.com

Miejscowość: Zielona Góra

Data: 09 kwietnia 2022

Termin zgłoszeń: 06 kwietnia 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Abramek Jakub KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
2 Adamowicz Adam GK PIAST SZCZECIN Junior Młodszy
3 Adaszak Ksawery AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy
4 Andrzejczak Tomasz KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
5 Antonowicz Krzysztof AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior
6 Augustyniak Aniela GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka
7 Bacieczko Bartłomiej LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior
8 Bagniewski Dobromir UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
9 Baj Paweł LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
10 Bajdor Jan PTC PABIANICE / DSV Młodzik
11 Bajdor Maciej PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
12 Banaszak Maciej KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior
13 Banaszek Kacper GKK OPTY-MAZOWSZE Junior Młodszy
14 Banaszkiewicz Jakub KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
15 Bartkowiak Laura MKS POLKOWICE Młodziczka
16 Bartnik Kacper ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
17 Bęben Szymon MKS POLKOWICE Junior Młodszy
18 Białowąs Jan GKK OPTY-MAZOWSZE Junior Młodszy
19 Bieńkowski Piotr LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
20 Biernacki Jakub KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
21 Bies Izabela LK UKS PSZCZYNA Żakini
22 Biłyk Antoni KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
23 Biskup Julia KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Juniorka
24 Blokesz Hubert UKS AVATAR Młodzik
25 Błażejewski Tomasz UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
26 Błońska Pola UKS KOLARZ NADARZYN Juniorka Młodsza
27 Bojnarowicz Oliwier KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żak
28 Borula Antoni UKS BIZON BIEGANÓW Żak
29 Braslavskyi Nikita LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
30 Braun Kornelia KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
31 Break-kempczyński Antoni LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
32 Bronakowski Adam WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
33 Bruchwalski Jan LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
34 Bryła Bryan LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
35 Bućko Wojciech LKK "WARMIA" BISKUPIEC Junior Młodszy
36 Budny Dawid KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
37 Bułeczka Katarzyna KS SPOŁEM ŁÓDZ Młodziczka
38 Bylewski Michał UKS SPORTOWIEC PIŁA Junior Młodszy
39 Byra Adrianna KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Juniorka Młodsza
40 Ceglewski Michał AMG CYBINKA TEAM Junior
41 Charczuk Arkadiusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior
42 Charyga Zuzanna UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka
43 Chodór Maja KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Juniorka
44 Chojnacka Karolina MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB Juniorka
45 Chudy Kacper PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
46 Chylińska Zuzanna ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX Juniorka
47 Ciborowski Nataniel UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
48 Cierpikowski Franciszek UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
49 Ciesielski Czesław NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni M5 (1972 i starsi)
50 Czaplicki Mateusz KKS CIECHANÓW Junior
51 Czaplicki Mateusz KKS CIECHANÓW Junior
52 Czarna Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza
53 Czekaj Bartosz TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik
54 Czekay Wiktor AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy
55 Dąbrowska Zuzanna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka Młodsza
56 Dąbrowski Michał UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO TKK PACIFIC TORUŃ Junior Młodszy
57 Dębicka Daria ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
58 Długaś Anna LARK ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka
59 Dmytryk Oleksandr LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
60 Dolak Kamil KTK KALISZ Junior
61 Domachowska Olga KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Juniorka Młodsza
62 Dorszyński Joahim MLKS BASZTA BYTÓW Młodzik
63 Dragunowicz Mikołaj M-GLKS KWISA LUBAŃ Żak
64 Drozdowski Adam MKS POLKOWICE Młodzik
65 Drygalska Marcela LARK ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka
66 Dubieniecka Julia M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka
67 Dudek Jakub KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior
68 Dudkowiak Jakub KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
69 Dziadura Mikołaj LKK "WARMIA" BISKUPIEC Junior Młodszy
70 Fibakiewicz Rafał PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
71 Filapek Marek UKS AVATAR Junior
72 Frankowiak Dawid MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik
73 Futryk Dariusz AMG CYBINKA TEAM Młodzik
74 Futryk Bartosz AMG CYBINKA TEAM Żak
75 Gaborska Anna SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza
76 Gacek Natalia MKS POLKOWICE Młodziczka
77 Gacioch Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
78 Gadera Jan KTK KALISZ Junior
79 Gałdyn Wiktor KTK KALISZ Junior Młodszy
80 Gancarz Ksawery UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy
81 Garbacz Nikola LKS BASZTA GOLCZEWO Juniorka Młodsza
82 Gawarkiewicz Szymon UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
83 Gerc Oliwia UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
84 Gil Hubert UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
85 Gilicki Jakub KTK KALISZ Junior Młodszy
86 Gładosz Wiktoria LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Kobiety Open (Orliczka + Elita)
87 Gładosz Igor LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik
88 Głazowska Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka
89 Głowacka Matylda KS SPOŁEM ŁÓDZ Juniorka Młodsza
90 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik
91 Golenia Anna PTC PABIANICE Junior Młodszy
92 Golenia Anna PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
93 Golonko Ignacy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
94 Gorlicki Emil LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
95 Górski Wojciech STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC STARGARD Żak
96 Górski Krystian WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior
97 Gorzkiewicz Barbara KS SPOŁEM ŁÓDZ Kobiety Open (Orliczka + Elita)
98 Gorzynik Dominik NIEZRZESZONY PREMA Junior
99 Goszczurny Patryk KTK KALISZ Junior Młodszy
100 Grabowy Szymon UKKS IMIELIN TEAM Młodzik
101 Grudzińska Aleksandra LKS BASZTA GOLCZEWO Juniorka
102 Gruszczyński Filip GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior
103 Grządziel Karol UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy
104 Gurzyński Krzysztof UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
105 Gwóźdź Nikodem GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
106 Halbina Marcin LK UKS PSZCZYNA Junior Młodszy
107 Havryliuk Mykola LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
108 Hinz Sebastian ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
109 Hojka Paulina LKK GOS MSZANA Juniorka Młodsza
110 Hoppa Kacper UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
111 Ignaszewski Bartosz LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI Junior
112 Ilski Szymon UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
113 Jabłoński Kacper ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
114 Jackowiak Jan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
115 Jaczun Piotr WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
116 Jakubczak Radosław UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
117 Jakubowska Zofia UKS KOLARZ NADARZYN Juniorka Młodsza
118 Jałowski Aleksander PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
119 Janicka Marcelina LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka
120 Janikowski Leon KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Żak
121 Jankowski Jakub UKS AVATAR Junior
122 Janowska Zuzanna UKS CENTRUM NOWA RUDA Juniorka Młodsza
123 Jarmowska Maja UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka Młodsza
124 Jaros Natalia LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Żakini
125 Jasudowicz Bartosz STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC STARGARD Żak
126 Jesionek Michał UKKS IMIELIN TEAM Młodzik
127 Józkowicz Maja AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Juniorka Młodsza
128 Jurczyk Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
129 Juszczak Bartosz UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik
130 Juszczak Łukasz UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior
131 Juszczak Igor UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodzik
132 Kaczmarczyk Gabriela KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
133 Kaczmarek Sandra UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
134 Kaczorowski Franciszek UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
135 Kamiński Wojciech SĄSIEDZKA WATAHA Amator Mężczyźni M4 (1982-1973)
136 Kamiński Igor UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
137 Karasiewicz Karolina TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
138 Karpińska Karolina MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka
139 Kasparow Jakub UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
140 Kasprowicz Aleksander ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
141 Kawalec Antonina STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Młodziczka
142 Kaźmierczak Paweł KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
143 Kędzior Pola M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka
144 Kępczyńska Oliwia ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
145 Kesling Tobiasz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
146 Kesner Tomasz STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC STARGARD Młodzik
147 Kielin Jakub MKS POLKOWICE Junior Młodszy
148 Kiełbaska Natan UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
149 Kierejewski Igor KLTC KONIN Junior Młodszy
150 Kij Piotr KTK KALISZ Junior
151 Kitkowski Grzegorz UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior
152 Klaczkowski Mikołaj KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Żak
153 Klaczkowski Borys KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior Młodszy
154 Klamut Maria KS SPOŁEM ŁÓDZ Juniorka Młodsza
155 Klimkiewicz Antoni UKS KOLARZ NADARZYN Junior Młodszy
156 Kocięcki Dawid WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
157 Kocur Stanisław UKS AVATAR Junior Młodszy
158 Kocur Franciszek UKS AVATAR Junior
159 Komel Michalina LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka
160 Konarski Kajetan UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
161 Konczalska Natalia UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
162 Konopa Zofia PTC PABIANICE / DSV Juniorka Młodsza
163 Kopczyk Matylda LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka
164 Korczyński Franciszek PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
165 Korniak Wiktor UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
166 Kostiuchenko Serhii UKRAINA Junior
167 Kostkowski Joachim WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
168 Kosuń Szymon PTC PABIANICE / DSV Junior
169 Kot Jakub MKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE Junior Młodszy
170 Kowalska Julia KK LARK ZIEMIA DARŁOWSKA Kobiety Open (Orliczka + Elita)
171 Kowalska Agata UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka
172 Kowalski Artur UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
173 Kowerko Julia M-GLKS KWISA LUBAŃ Żakini
174 Kozik Patryk LKK GOS MSZANA Młodzik
175 Kozłowski Jerzy LK UKS PSZCZYNA Junior Młodszy
176 Kożyczak Marcel KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy
177 Krauz Denis UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik
178 Królicki Michał LKK "WARMIA" BISKUPIEC Junior Młodszy
179 Krowicka Aleksandra LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka
180 Krześlak Natalia TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
181 Krzyśków Dominik AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy
182 Kubas Igor UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
183 Kubica Maja UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodziczka
184 Kubica Wiktor UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy
185 Kubica Mikołaj UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior
186 Kubicka Otylia KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
187 Kuczyński Artur KKS CIECHANÓW Junior Młodszy
188 Kuderczak Wojciech KLTC KONIN Junior Młodszy
189 Kudliński Kamil KLTC KONIN Junior
190 Kujawa Igor GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Junior
191 Kur Maria UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka Młodsza
192 Kurdynowski Filip LKK "WARMIA" BISKUPIEC Junior Młodszy
193 Kuźmicki Ga SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza
194 Kwiatek Kacper KTK KALISZ Junior Młodszy
195 Lamik Zosia UKKS IMIELIN TEAM Juniorka Młodsza
196 Ledzion Nikola STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC STARGARD Młodziczka
197 Legieć Julia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Juniorka
198 Legieć Mikołaj UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
199 Leszkiewicz Błażej LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI Młodzik
200 Lewandowska Martyna UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO TKK PACIFIC TORUŃ Juniorka Młodsza
201 Lewandowski Dawid LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
202 Lipińska Katarzyna M-GLKS KWISA LUBAŃ Juniorka Młodsza
203 Lipiński Aleksander UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO TKK PACIFIC TORUŃ Junior Młodszy
204 Lisowska Julia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żakini
205 Listwoń Mikołaj KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy
206 Lomania Maciej GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodzik
207 Lorkowska Patrycja TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
208 Lutowski Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
209 Lystsev Volodymyr LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
210 Łamaszewski Tomasz UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
211 Łapiński Kacper LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
212 Łapiński Kajetan LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Żak
213 Łątkowski Dawid UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
214 Łojek Amelia MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka Młodsza
215 Łyżwa Bartosz UKS AVATAR Junior Młodszy
216 Machowska Maja UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
217 Macios Nadia LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW Juniorka Młodsza
218 Majchrowski Jakub SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy
219 Majchrzak Maciej LKS BASZTA GOLCZEWO Junior Młodszy
220 Majewska Oliwia TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
221 Mańka Władysław GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
222 Marciniak Miłosz UKS SPORTOWIEC PIŁA Junior Młodszy
223 Maroszek Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik
224 Marut Bartosz GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior
225 Maziarska Wiktoria ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
226 Maziarz Michał SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy
227 Merda Zuzanna MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka Młodsza
228 Mielewski Jakub ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
229 Mientki Kacper UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
230 Mikorska Roksana KLTC KONIN Juniorka
231 Milda Wiktoria KK LARK ZIEMIA DARŁOWSKA Kobiety Open (Orliczka + Elita)
232 Minda Krzysztof LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW Junior Młodszy
233 Molik Maciej STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC STARGARD Żak
234 Mróz Kamila GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Kobiety Open (Orliczka + Elita)
235 Mróz Jan KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy
236 Mumot Franciszek UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
237 Muszak Filip LKK "WARMIA" BISKUPIEC Junior Młodszy
238 Niemi Tomas-casimir CANNIBAL TEAM Junior
239 Nowak Marcin ASTONMARCIN Amator Mężczyźni M3 (1992-1983)
240 Nowak Paweł UKKS IMIELIN TEAM Młodzik
241 Nowakowska Wiktoria UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO TKK PACIFIC TORUŃ Juniorka Młodsza
242 Nowicki Lucjan UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
243 Nowicki Ksawery UKS JEDYNKA KÓRNIK Żak
244 Obukhivskyi Volodymyr LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior
245 Ogiejko Stanisław AMG CYBINKA TEAM Junior
246 Okrucińska Maria UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Młodziczka
247 Olech Piotr UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik
248 Olejnik Mateusz KTK KALISZ Junior
249 Onichimowska Nadia WMKS OLSZTYN Juniorka Młodsza
250 Orszulak Maria GKK OPTY-MAZOWSZE Juniorka Młodsza
251 Osiecki Oskar KKS CIECHANÓW Młodzik
252 Ostrowski Konrad UKS "SOKÓŁ" WIELKIE RYCHNOWO TKK PACIFIC TORUŃ Młodzik
253 Ostrycharz Daria ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
254 Pacholec Erik UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
255 Paczuła Wiktor GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
256 Pałasz Hanna LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka
257 Pałka Jacek UKS KOLARZ NADARZYN Junior Młodszy
258 Pankowiak Tomasz MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy
259 Papierok Martyna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka
260 Pastuszek Paulina TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
261 Pastuszek Kamila TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
262 Pera Marceli KTK KALISZ Junior Młodszy
263 Pewniak Bartosz UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
264 Piasecki Oskar PTC PABIANICE Junior Młodszy
265 Piaskowski Antoni AMG CYBINKA TEAM Młodzik
266 Pietrzak Igor ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
267 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini
268 Piszczek Mikołaj LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Żak
269 Płonka Wojciech KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
270 Poniewierski Jerzy UKS BIZON BIEGANÓW Amator Mężczyźni M5 (1972 i starsi)
271 Pośpiech Julia LKK GOS MSZANA Młodziczka
272 Praxmajer Tadeusz LKS BASZTA GOLCZEWO Junior
273 Przeniczna Hanna UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka Młodsza
274 Przęzak Dorota TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
275 Przybła Wiktoria UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka Młodsza
276 Przybyła Faustyna LK UKS PSZCZYNA Żakini
277 Ptaszkiewicz Jakub KKS CIECHANÓW Junior Młodszy
278 Ptaszyński Kacper LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
279 Puk Szymon AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy
280 Purchalak Alicja STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka Młodsza
281 Pustkowiak Gabriela KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Juniorka Młodsza
282 Pysik Adrian GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodzik
283 Rabażyńska Eliza ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX Juniorka
284 Radkiewicz Dawid UKS BIZON BIEGANÓW Junior Młodszy
285 Ratajczak Dominik UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
286 Ratajczak Adam UKS BIZON BIEGANÓW Żak
287 Ratka Michał UKS PELETON NOWA SÓL Junior
288 Reca Tomasz MLKS BASZTA BYTÓW Junior Młodszy
289 Rogaczewski Gabriel LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
290 Rogalski Maciej STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Młodzik
291 Romańczuk Mariusz SULIMA ROWERY TEAM Amator Mężczyźni M4 (1982-1973)
292 Rosiński Waldemar NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni M5 (1972 i starsi)
293 Rostkowski Maciej LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
294 Ruszkiewicz Lena UKS AVATAR Żakini
295 Rutkowski Łukasz UKS AVATAR Młodzik
296 Rybarczyk Weronika KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
297 Rybkiewicz Kinga LKK "WARMIA" BISKUPIEC Juniorka Młodsza
298 Rybkiewicz Laura LARK ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka
299 Rydzynski Igor KS SPOŁEM ŁÓDZ Junior
300 Rzeszot Jagoda UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka
301 Rzeszot Michalina ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
302 Rzhepko Illia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior
303 Sadowski Alan LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik
304 Safroniuk Natalia UKRAINA Juniorka
305 Sajko Franciszek KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Junior Młodszy
306 Samecka Anna KS SPOŁEM ŁÓDZ Juniorka Młodsza
307 Sawczuk Szymon LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
308 Sędziak Gabriel KLTC KONIN Junior Młodszy
309 Sekta Agata UKS AVATAR Młodziczka
310 Siałkowski Nikodem UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
311 Sienkiewicz Tomasz MKS POLKOWICE Młodzik
312 Sipko Urszula ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
313 Sitek Wiktor MKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE Junior Młodszy
314 Skoneczny Kacper MLKS BASZTA BYTÓW Junior
315 Skupińska Hanna LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka
316 Skupiński Jan LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
317 Śliwa Bartosz LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
318 Śmich Antoni UKS FENIKS RYDUŁTOWY Junior Młodszy
319 Sobiech Natalia KLTC KONIN Juniorka Młodsza
320 Sokół Antoni BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
321 Sowa Karolina WMKS OLSZTYN Juniorka Młodsza
322 Sroczyńska Oliwia KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
323 Stalinger Tomasz BTB Amator Mężczyźni M3 (1992-1983)
324 Staniewski Wiktor STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy
325 Stanik Marcel LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik
326 Staszczak Rafał BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
327 Stawiraj Aleksandra UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Juniorka Młodsza
328 Stelczyk Stanisław UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Młodzik
329 Stelmach Katarzyna LARK ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka
330 Stelmach Karol MLKS BASZTA BYTÓW Junior
331 Stelmaszyński David LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
332 Struczak Patryk UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior
333 Strulak Klaudia KS SPOŁEM ŁÓDZ Młodziczka
334 Stryjewski Piotr KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
335 Strzemiłowski Igor STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC STARGARD Młodzik
336 Styziński Ireneusz UKKS IMIELIN TEAM Młodzik
337 Świadek Stanisław KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
338 Świtalski Rafał GKK OPTY-MAZOWSZE Junior Młodszy
339 Szafraniec Kacper UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Żak
340 Szajbel Nikola KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Juniorka
341 Szczęsna Martyna WMKS OLSZTYN Juniorka
342 Szczurek Mateusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
343 Szewc Krzysztof UKS AVATAR Junior Młodszy
344 Szewczyk Mikołaj SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni M3 (1992-1983)
345 Szkołut Hubert UKKS IMIELIN TEAM Żak
346 Szmidt Franciszek UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik
347 Szramowska Łucja UKS AVATAR Juniorka
348 Sztaba Krystian UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
349 Szulik Mikołaj UKS AVATAR Junior
350 Szulik Dawid UKS AVATAR Junior Młodszy
351 Szuster Alex SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik
352 Szwaber Maciej UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Młodzik
353 Szylko Kornelia MKS POLKOWICE Żakini
354 Szymkiewicz Olivier UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik
355 Terlecki Szymon KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
356 Tracka Maja ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX Juniorka
357 Trawnik Filip UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodzik
358 Tułacz Maja UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Młodziczka
359 Twardoch Jeremiasz UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy
360 Uchański Jakub LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI Młodzik
361 Urycka Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka
362 Ushakova Milana BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Juniorka Młodsza
363 Voronskyi Vasyl KTK KALISZ Junior
364 Wagnerowski Karol LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
365 Walecka Natalia ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
366 Walentowski Jakub dieter AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Młodzik
367 Waliniak Konrad KLTC KONIN Junior
368 Wąsaty Weronika STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka Młodsza
369 Wasij Nina LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Juniorka Młodsza
370 Wawrzyniak Krzysztof WROCŁAWSKI WELODROM IM. WERNERA JÓZEFA GRUNDMANNA Amator Mężczyźni M3 (1992-1983)
371 Weigelt Szymon LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
372 Wentland Bartosz AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior
373 Wesołowska Lena GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Juniorka Młodsza
374 Wielowska Nikola KK LARK ZIEMIA DARŁOWSKA Kobiety Open (Orliczka + Elita)
375 Wierzbicka Łucja LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka
376 Wierzbicki Witold LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
377 Wierzbińska Ada UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
378 Wierzycki Wit SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak
379 Wika-czarnowski Dawid FLANDERS COLOR GALLOO TEAM Junior
380 Wilijewicz Anastazja KS SPOŁEM ŁÓDZ Juniorka
381 Winiarska Małgorzata LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Juniorka Młodsza
382 Wiśniewski Szymon UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
383 Wiśniewski Maksymilian KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
384 Witkowska Laura KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
385 Witomski Karol LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
386 Witwicki Mateusz LKS BASZTA GOLCZEWO Junior
387 Wlaź Adam UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy
388 Wloka Judyta UKS AVATAR Młodziczka
389 Włodarski Marcin UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Junior Młodszy
390 Wódkiewicz Wadim bożydar LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik
391 Wodnicka Joanna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka
392 Wojciechowska Emilia UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
393 Wójcik Laura LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Amator Kobiety
394 Wolski Marcel GK PIAST SZCZECIN Junior Młodszy
395 Wolski Igor PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
396 Wołowiec Marcel LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik
397 Wowra Adam LKK GOS MSZANA Młodzik
398 Wróbel Dominik KS SPOŁEM ŁÓDZ Junior
399 Wróblewska Maja TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
400 Wrona Stanisław KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żak
401 Wrona Szymon KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
402 Wypior Rafał GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
403 Yakovlev Daniil BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
404 Zacharski Julian KS SPOŁEM ŁÓDZ Młodzik
405 Zawadzki Kayetan UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Młodzik
406 Zdunek Julia ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
407 Zieliński Mateusz GKK OPTY-MAZOWSZE Junior Młodszy
408 Zielonka Zuzanna LKK GOS MSZANA Młodziczka
409 Ziemba Igor UKS BIZON BIEGANÓW Junior
410 Zimny Stanisław UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
411 Żmijewski Emil UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik
412 Zychla Filip UKS BIZON BIEGANÓW Żak
413 Zygmunt Tymoteusz GKK OPTY-MAZOWSZE Junior Młodszy
Back to top