Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-05-22
  • event addressDobromierz

Puchar Polski w kolarstwie szosowym, Eliminacje OOM - START WSPÓLNY (Dobromierz)

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Abramek Jakub KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
2 Adaszak Ksawery AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy
3 Antonowicz Krzysztof AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior
4 Aspadarec Filip LKS BASZTA GOLCZEWO Junior Młodszy
5 Bacieczko Bartłomiej LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior
6 Baj Paweł LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
7 Bajdor Maciej PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
8 Banaszak Maciej KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior
9 Banaszkiewicz Jakub BANANI/KKS Junior
10 Barański Oskar STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior Młodszy
11 Bartkowiak Laura MKS POLKOWICE Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
12 Bartnik Kacper ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
13 Bęben Szymon MKS POLKOWICE Junior Młodszy
14 Bieniek Igor UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
15 Bieniek Jakub UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
16 Bieńkowski Piotr LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
17 Biłyk Antoni KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
18 Biskup Julia KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Juniorka
19 Błażowski Bartosz UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
20 Błońska Pola UKS KOLARZ NADARZYN Juniorka Młodsza
21 Borkowski Bartłomiej WMKS OLSZTYN Junior
22 Borowski Michał KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior
23 Braun Kornelia KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
24 Break-kempczyński Antoni LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
25 Bronakowski Adam WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
26 Bruchwalski Jan LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
27 Brzeźna Monika ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
28 Bugzel Marika UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
29 Bulavskyy Pavlo KLTC KONIN Junior
30 Bułeczka Katarzyna KS SPOŁEM ŁÓDZ Juniorka Młodsza
31 Bylewski Michał UKS SPORTOWIEC PIŁA Junior Młodszy
32 Byra Adrianna KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Juniorka Młodsza
33 Cejmerowski Oskar KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA Junior Młodszy
34 Charczuk Arkadiusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior
35 Chodór Maja KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Juniorka
36 Chojnacka Karolina MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB Juniorka
37 Chudy Kacper PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
38 Ciecior Łukasz LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior
39 Ciecior Anna LKS ZIEMIA OPOLSKA Juniorka Młodsza
40 Cierpikowski Franciszek UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
41 Ciołek Mateusz LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO Junior Młodszy
42 Ciszyk Mateusz KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
43 Cygan Bartosz AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy
44 Cywińska Barbara MEDISEPT MAYDAY TEAM Juniorka
45 Czaplicki Mateusz KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW Junior
46 Czarna Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza
47 Czekay Wiktor AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy
48 Dąbrowska Zuzanna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka Młodsza
49 Dereń Mateusz KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior
50 Didenko Herman UKRAINA Junior
51 Domachowska Olga KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Juniorka Młodsza
52 Drozdowski Adam MKS POLKOWICE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
53 Dubieniecka Julia M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
54 Dudek Jakub KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior
55 Durowicz Olgierd STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior Młodszy
56 Dutczak Rozalia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza
57 Dyk Mateusz TC CHROBRY GŁOGÓW Junior
58 Dzolos Viktoria TC CHROBRY GŁOGÓW Juniorka Młodsza
59 Dzolos Natalia TC CHROBRY GŁOGÓW Juniorka Młodsza
60 Fibakiewicz Rafał PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
61 Fil Bohdana TC CHROBRY GŁOGÓW Junior
62 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
63 Flis Agata NIEZRZESZONA Kobiety Open (Orliczka + Elita)
64 Furtak Wioleta ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
65 Futryk Dariusz AMG CYBINKA TEAM Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
66 Gaborska Anna SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza
67 Gacek Natalia MKS POLKOWICE Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
68 Gadecki Jakub LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO Junior Młodszy
69 Gałdyn Wiktor KTK KALISZ Junior Młodszy
70 Gancarz Ksawery UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy
71 Garbacz Nikola LKS BASZTA GOLCZEWO Juniorka Młodsza
72 Gerc Oliwia UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
73 Gierok Lukas LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy
74 Gilicki Jakub KTK KALISZ Junior Młodszy
75 Gisa Lukas LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior
76 Gładosz Wiktoria LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Kobiety Open (Orliczka + Elita)
77 Gładosz Igor LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
78 Głazowska Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
79 Głowacka Matylda KS SPOŁEM ŁÓDZ Juniorka Młodsza
80 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
81 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
82 Gorlicki Emil LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
83 Gorzkiewicz Barbara KS SPOŁEM ŁÓDZ Kobiety Open (Orliczka + Elita)
84 Goszczurny Patryk KTK KALISZ Junior Młodszy
85 Grządziel Karol UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy
86 Gwóźdź Nikodem GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
87 Halbina Marcin LK UKS PSZCZYNA Junior Młodszy
88 Halicki Igor KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior
89 Hinz Sebastian ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
90 Hoppa Kacper UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
91 Horosiewicz Radosław UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
92 Ignaszewski Bartosz LKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI Junior
93 Ilski Szymon UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
94 Ivanyk Taras STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior Młodszy
95 Jabłoński Kacper ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
96 Jaczun Piotr WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
97 Jakubczak Radosław UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
98 Jakubowska Zofia UKS KOLARZ NADARZYN Juniorka Młodsza
99 Jakubowski Gracjan UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
100 Jałowski Aleksander PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
101 Jarmowska Maja UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka Młodsza
102 Jarosławski Arkadiusz UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy
103 Jedynak Dominik DOMIN SPORT Junior Młodszy
104 Józkowicz Maja AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Juniorka Młodsza
105 Jurczyk Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
106 Kaczmarczyk Kacper BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior Młodszy
107 Kaczmarczyk Gabriela KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
108 Kaczmarzyk Jan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
109 Kaczorowski Franciszek UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
110 Kajtek Krzysztof BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
111 Kamiński Bartłomiej MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy
112 Karasiewicz Karolina TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
113 Karpińska Karolina MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka
114 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
115 Kasprowicz Aleksander ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
116 Kaszowski Krzysztof UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
117 Kazimierowicz Konrad TC CHROBRY GŁOGÓW Junior Młodszy
118 Kędzior Pola M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
119 Khatsynskyi Matvii STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior Młodszy
120 Kielin Jakub MKS POLKOWICE Junior Młodszy
121 Kiełbaska Natan UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
122 Kierejewski Igor KLTC KONIN Junior Młodszy
123 Kitkowski Grzegorz UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior
124 Klaczkowski Borys KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior Młodszy
125 Klamut Maria KS SPOŁEM ŁÓDZ Juniorka Młodsza
126 Klemczak Patrycja UKS FENIKS RYDUŁTOWY Juniorka Młodsza
127 Klepacki Gabriel KLTC KONIN Junior
128 Kolańczyk Larysa CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Juniorka Młodsza
129 Komel Michalina LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
130 Konczalska Natalia UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
131 Konefał Jakub UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
132 Konopa Zofia PTC PABIANICE / DSV Juniorka Młodsza
133 Kopczyk Matylda LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
134 Kostiuchenko Serhii UKRAINA Junior
135 Kostkowski Joachim WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
136 Kosuń Szymon PTC PABIANICE / DSV Junior
137 Kowalski Jakub LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Junior Młodszy
138 Kowalski Jakub MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy
139 Kozak Kacper MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy
140 Kozłowski Jerzy LK UKS PSZCZYNA Junior Młodszy
141 Krawiec Ryszard LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior Młodszy
142 Krowicka Aleksandra LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka
143 Krzyśków Dominik AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy
144 Kubas Igor UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
145 Kubica Wiktor UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy
146 Kubicka Otylia KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
147 Kucharczyk Aleksander LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior Młodszy
148 Kuczyński Artur KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW Junior Młodszy
149 Kuderczak Wojciech KLTC KONIN Junior Młodszy
150 Kujawa Igor GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Junior
151 Kur Maria UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka Młodsza
152 Kuś Piotr MLKS WIELUŃ Junior
153 Kwiatek Kacper KTK KALISZ Junior Młodszy
154 Lamik Zofia UKKS IMIELIN TEAM Juniorka Młodsza
155 Lasota Szymon LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy
156 Legieć Julia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Juniorka
157 Legieć Mikołaj UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
158 Lewandowski Dawid LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
159 Lipieta Paulina MLKS WIELUŃ Juniorka Młodsza
160 Lipieta Anna MLKS WIELUŃ Juniorka
161 Listwoń Mikołaj KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy
162 Lorkowska Patrycja TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
163 Lutowski Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
164 Łamaszewski Tomasz UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
165 Łapiński Kacper LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
166 Łuków Jan MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH CLAREX Junior
167 Łukowski Michał UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
168 Machowska Maja UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
169 Maciejewska Karolina TC CHROBRY GŁOGÓW Juniorka Młodsza
170 Maciejewski Szymon MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior
171 Maciejewski Jakub LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO Junior Młodszy
172 Maćkowiak Stanisław KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
173 Majchrowski Jakub SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy
174 Majchrzak Maciej LKS BASZTA GOLCZEWO Junior Młodszy
175 Mańka Władysław GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
176 Mannsfeld Karolina LKS ZIEMIA OPOLSKA Juniorka Młodsza
177 Marciniak Miłosz UKS SPORTOWIEC PIŁA Junior Młodszy
178 Marciniak Michał KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior Młodszy
179 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
180 Marek Kinga MEDISEPT MAYDAY TEAM Juniorka
181 Maroszek Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
182 Maruszak Igor GOMOLA PACK-CENTER Junior
183 Marut Bartosz GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior
184 Marzejon Maksymilian K.S KLIF CHŁAPOWO Junior Młodszy
185 Maśka Oskar MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH CLAREX Junior Młodszy
186 Maszkowski Mateusz MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy
187 Matuła Alicja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza
188 Maziarz Michał SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy
189 Mazurek Małgorzata UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE Kobiety Open (Orliczka + Elita)
190 Merda Zuzanna MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka Młodsza
191 Miedzińska Łucja ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
192 Mielewski Jakub ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
193 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
194 Mikorska Martyna KLTC KONIN Juniorka Młodsza
195 Mikorska Roksana KLTC KONIN Juniorka
196 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
197 Młynarski Filip KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior Młodszy
198 Mróz Jan KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy
199 Mul Malwina KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Juniorka
200 Mumot Franciszek UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
201 Muskus Joanna KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Juniorka
202 Myga Maciej MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH CLAREX Junior
203 Nahuliak Daryna UKRAINA Kobiety Open (Orliczka + Elita)
204 Nowak Filip UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Junior Młodszy
205 Nowicki Lucjan UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
206 Ogiejko Stanisław AMG CYBINKA TEAM Junior
207 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
208 Oleszak Michalina UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
209 Oliwia Sroczyńska KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
210 Pach Marsel UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Junior
211 Pacholec Erik UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
212 Palutka Wiktor KLTC KONIN Junior Młodszy
213 Pałasz Hanna LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
214 Papierok Martyna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka
215 Pastuszek Kamila TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
216 Pera Marceli KTK KALISZ Junior Młodszy
217 Pewniak Bartosz UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
218 Piasecki Oskar PTC PABIANICE Junior Młodszy
219 Piaskowski Antoni AMG CYBINKA TEAM Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
220 Pietrzak Julia MLKS WIELUŃ Juniorka Młodsza
221 Pietrzak Igor ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
222 Pietrzak Natalia MLKS WIELUŃ Juniorka Młodsza
223 Pikulik Daria ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
224 Pikulik Wiktoria ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
225 Piśniak Klaudia MLKS WIELUŃ Juniorka Młodsza
226 Plotsidym Anastasiya UKRAINA Kobiety Open (Orliczka + Elita)
227 Płonka Wojciech KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
228 Płosaj Nikol ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
229 Płuszewska Maja LEGIA CYCLING CLUB Juniorka
230 Pocytė Rasa LIETUVOS MOTERŲ RINKTINĖ Kobiety Open (Orliczka + Elita)
231 Poniewierska Wiktoria MEDISEPT MAYDAY TEAM Juniorka
232 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
233 Praxmajer Tadeusz LKS BASZTA GOLCZEWO Junior
234 Preca Anna UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka
235 Przedlacki Jakub LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior Młodszy
236 Przeniczna Hanna UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka Młodsza
237 Przęzak Dorota TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
238 Przybła Wiktoria UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka Młodsza
239 Ptak Szymon MLKS WIELUŃ Junior
240 Ptaszkiewicz Jakub KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW Junior Młodszy
241 Ptaszyński Kacper LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
242 Purchalak Alicja STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka Młodsza
243 Pustkowiak Gabriela KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Juniorka Młodsza
244 Radkiewicz Dawid UKS BIZON BIEGANÓW Junior Młodszy
245 Radzio Jagoda UKS KOLARZ NADARZYN Juniorka Młodsza
246 Reca Tomasz MLKS BASZTA BYTÓW Junior Młodszy
247 Rogaczewski Gabriel LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
248 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
249 Rostkowski Maciej LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
250 Rożek Antoni LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
251 Rozner Bartosz LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior Młodszy
252 Rudyk Jakub UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
253 Rybarczyk Weronika KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
254 Rydzyński Igor KS SPOŁEM ŁÓDZ Junior
255 Rysz Kaja ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
256 Rzepka Jan LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior Młodszy
257 Sadowski Alan LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
258 Safroniuk Nataliia UKRAINA Juniorka
259 Saganowska Żaklina KS ROMET BYDGOSZCZ Juniorka Młodsza
260 Sajko Franciszek KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Junior Młodszy
261 Samecka Anna KS SPOŁEM ŁÓDZ Juniorka Młodsza
262 Sędziak Gabriel KLTC KONIN Junior Młodszy
263 Serednicki Mikołaj LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior
264 Sieniek Nikola MEDISEPT MAYDAY TEAM Juniorka
265 Sienkiewicz Tomasz MKS POLKOWICE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
266 Skalniak-sójka Agnieszka ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
267 Skoneczny Kacper MLKS BASZTA BYTÓW Junior
268 Skorupiński Mikołaj KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
269 Skupińska Hanna LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
270 Skwarek Bartosz STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior
271 Ślączka Aleksander LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior
272 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
273 Śmich Antoni UKS FENIKS RYDUŁTOWY Junior Młodszy
274 Sobiech Natalia KLTC KONIN Juniorka Młodsza
275 Sokół Antoni BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
276 Sołtys Michał KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
277 Staniek Emilia UKS FENIKS RYDUŁTOWY Juniorka
278 Staniewski Wiktor STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy
279 Stanik Marcel LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
280 Stańko Karol KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior
281 Staszczak Rafał BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
282 Stawiraj Aleksandra UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Juniorka Młodsza
283 Stebelskyi Illia STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior Młodszy
284 Stelczyk Stanisław UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
285 Stelczyk Jan UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
286 Stelczyk Oskar UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior
287 Stelmach Karol MLKS BASZTA BYTÓW Junior
288 Stelmaszyński David LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
289 Stryjewski Piotr KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
290 Strządała Szymon LK UKS PSZCZYNA Junior Młodszy
291 Strzelecki Michał LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO Junior Młodszy
292 Strzelecki Filip UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior
293 Świadek Stanisław KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
294 Świtalski Rafał GKK OPTY-MAZOWSZE Junior Młodszy
295 Sytnyk Diana UKRAINA Juniorka
296 Szabelska Jagoda UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Kobiety Open (Orliczka + Elita)
297 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy
298 Szajbel Nikola KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Juniorka
299 Szarycz Artur KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
300 Szawiel Urszula TC CHROBRY GŁOGÓW Juniorka
301 Szczepaniak Kacper GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
302 Szczygielska Maja KS AGROS ZAMOŚĆ Juniorka Młodsza
303 Szetelnicki Piotr LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Junior Młodszy
304 Szmidt Franciszek UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
305 Szostak Igor KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA Junior Młodszy
306 Sztaba Krystian UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Junior Młodszy
307 Szulski Tomasz UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Junior
308 Szwaber Maciej UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
309 Szwed Miłosz PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
310 Terlecki Szymon KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
311 Tkachenko Volodymyr BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
312 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
313 Twardoch Jeremiasz UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy
314 Urycka Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
315 Uryga Mateusz KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior
316 Ushakov Matvey BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
317 Ushakova Milana BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Juniorka Młodsza
318 Valiukevičiūtė Lauryna SOSTINĖS SM- DSK SIETYNAS Juniorka Młodsza
319 Voitkevič Adriana SOSTINĖS SM- DSK SIETYNAS Juniorka Młodsza
320 Voitovych Vladyslav KLTC KONIN Junior
321 Walczak Krzysztof KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior
322 Walentowski Jakub dieter AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
323 Wąsaty Weronika STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka Młodsza
324 Wasij Nina LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Juniorka Młodsza
325 Wawrzyniak Patryk KLTC KONIN Junior
326 Wereta Bartosz UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Junior Młodszy
327 Więckowski Kacper BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior Młodszy
328 Wierzbicka Łucja LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Juniorka
329 Wierzbińska Ada UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
330 Wilijewicz Anastazja KS SPOŁEM ŁÓDZ Juniorka
331 Wilkos Katarzyna ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
332 Wiśniewski Maksymilian KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
333 Witkowska Laura KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
334 Witomski Karol LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
335 Wlaź Adam UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy
336 Włodarczyk Dominika ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
337 Wojciechowska Emilia UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
338 Wojciechowska Dominika UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka
339 Wójcik Laura LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
340 Wojdyła Bartosz LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Junior
341 Wolski Igor PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
342 Wołowiec Marcel LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
343 Wróbel Dominik KS SPOŁEM ŁÓDZ Junior
344 Wrona Szymon KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
345 Wrześniewski Oliwer KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA Junior
346 Wudniak Julia KS ROMET BYDGOSZCZ Juniorka
347 Wypior Rafał GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
348 Yakovlev Daniil BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
349 Yelashko Arsenii KS SPOŁEM SUUS ŁÓDŹ Junior Młodszy
350 Zagórska Otylia KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Juniorka
351 Zawadzki Kayetan UKS MOTO-JELCZ-LASKOWICE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
352 Zieliński Mateusz GKK OPTY-MAZOWSZE Junior Młodszy
353 Zygmunt Tymoteusz GKK OPTY-MAZOWSZE Junior Młodszy
Back to top