Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-05-21
  • event addressDobromierz

Puchar Polski w kolarstwie szosowym, Eliminacje OOM - JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS (Dobromierz)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Dobromierz

Data: 21 maja 2022

Termin zgłoszeń: 18 maja 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Abramek Jakub KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
2 Adaszak Ksawery AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy
3 Antonowicz Krzysztof AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior
4 Bacieczko Bartłomiej LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior
5 Baj Paweł LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
6 Bajdor Maciej PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
7 Banaszak Maciej KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior
8 Banaszkiewicz Jakub BANANI/KKS Junior
9 Barański Oskar STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior Młodszy
10 Bartkowiak Laura MKS POLKOWICE Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
11 Bęben Szymon MKS POLKOWICE Junior Młodszy
12 Bieniek Jakub UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
13 Bieńkowski Piotr LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
14 Biłyk Antoni KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
15 Biskup Julia KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Juniorka
16 Błońska Pola UKS KOLARZ NADARZYN Juniorka Młodsza
17 Borkowski Bartłomiej WMKS OLSZTYN Junior
18 Braun Kornelia KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
19 Break-kempczyński Antoni LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
20 Bronakowski Adam WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
21 Bruchwalski Jan LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy
22 Brzeźna Monika ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
23 Bućko Wojciech LKK "WARMIA" BISKUPIEC Junior Młodszy
24 Bułeczka Katarzyna KS SPOŁEM ŁÓDŹ Juniorka Młodsza
25 Bylewski Michał UKS SPORTOWIEC PIŁA Junior Młodszy
26 Byra Adrianna KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Juniorka Młodsza
27 Cejmerowski Oskar KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA Junior Młodszy
28 Charczuk Arkadiusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior
29 Chodór Maja KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Juniorka
30 Chojnacka Karolina MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB Juniorka
31 Chudy Kacper PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
32 Cierpikowski Franciszek UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
33 Ciołek Mateusz LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO Junior Młodszy
34 Ciszyk Mateusz KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
35 Cygan Bartosz AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy
36 Cywińska Barbara MEDISEPT MAYDAY TEAM Juniorka
37 Czaplicki Mateusz KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW Junior
38 Czekay Wiktor AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy
39 Domachowska Olga KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Juniorka Młodsza
40 Drozdowski Adam MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
41 Dubieniecka Julia M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
42 Dudek Jakub KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior
43 Durowicz Olgierd STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior Młodszy
44 Dutczak Rozalia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza
45 Dyk Mateusz TC CHROBRY GŁOGÓW Junior
46 Dziadura Mikołaj LKK "WARMIA" BISKUPIEC Juniorka Młodsza
47 Fibakiewicz Rafał PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
48 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
49 Furtak Wioleta ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
50 Futryk Dariusz AMG CYBINKA TEAM Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
51 Gaborska Anna SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza
52 Gacek Natalia MKS POLKOWICE Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
53 Gadecki Jakub LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO Junior Młodszy
54 Gałdyn Wiktor KTK KALISZ Junior Młodszy
55 Gancarz Ksawery UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy
56 Garbacz Nikola LKS BASZTA GOLCZEWO Juniorka Młodsza
57 Gawarkiewicz Szymon UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
58 Gerc Oliwia UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
59 Gilicki Jakub KTK KALISZ Junior Młodszy
60 Gładosz Igor LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
61 Gładosz Wiktoria LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Kobiety Open (Orliczka + Elita)
62 Głazowska Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
63 Głowacka Matylda KS SPOŁEM ŁÓDŹ Juniorka Młodsza
64 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
65 Golonko Ignacy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
66 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
67 Gorlicki Emil LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
68 Gorzkiewicz Barbara KS SPOŁEM ŁÓDŹ Kobiety Open (Orliczka + Elita)
69 Grządziel Karol UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy
70 Gurzyński Krzysztof UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
71 Gwóźdź Nikodem GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
72 Halbina Marcin LK UKS PSZCZYNA Junior Młodszy
73 Hall Marianna NIEZRZESZONA Kobiety Open (Orliczka + Elita)
74 Horosiewicz Radosław UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
75 Ilski Szymon UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
76 Ivanyk Taras STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior Młodszy
77 Jackowiak Jan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
78 Jaczun Piotr WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
79 Jakubczak Radosław UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
80 Jakubowska Zofia UKS KOLARZ NADARZYN Juniorka Młodsza
81 Jałowski Aleksander PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
82 Janicka Marcelina LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
83 Jarmowska Maja UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka Młodsza
84 Jarosławski Arkadiusz UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy
85 Jedynak Dominik DOMIN SPORT Junior Młodszy
86 Jurczyk Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
87 Juszczak Bartosz UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
88 Kaczmarczyk Kacper BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior Młodszy
89 Kaczmarczyk Gabriela KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
90 Kamiński Bartłomiej MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy
91 Karasiewicz Karolina TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
92 Karpińska Karolina MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka
93 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
94 Kaszowski Krzysztof UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
95 Kędzior Pola M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
96 Khatsynskyi Matvii STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior Młodszy
97 Kielin Jakub MKS POLKOWICE Junior Młodszy
98 Kiełbaska Natan UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
99 Kierejewski Igor KLTC KONIN Junior Młodszy
100 Kitkowski Grzegorz UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Junior
101 Klaczkowski Borys KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior Młodszy
102 Klamut Maria KS SPOŁEM ŁÓDŹ Juniorka Młodsza
103 Klemczak Patrycja UKS FENIKS RYDUŁTOWY Juniorka Młodsza
104 Kolańczyk Larysa CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Juniorka Młodsza
105 Komel Michalina LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
106 Konczalska Natalia UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
107 Konefał Jakub UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Junior Młodszy
108 Konopa Zofia PTC PABIANICE / DSV Juniorka Młodsza
109 Kopczyk Matylda LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
110 Korniak Wiktor UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
111 Kostkowski Joachim WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
112 Kosuń Szymon PTC PABIANICE / DSV Junior
113 Kowalski Jakub MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy
114 Kowalski Artur UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
115 Kowalski Jakub LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Junior Młodszy
116 Kozak Kacper MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy
117 Kozłowski Jerzy LK UKS PSZCZYNA Junior Młodszy
118 Krauz Denis UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
119 Królicki Michał LKK "WARMIA" BISKUPIEC Junior Młodszy
120 Krzyśków Dominik AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior Młodszy
121 Kubas Igor UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
122 Kubica Wiktor UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy
123 Kubicka Otylia KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
124 Kuczyński Artur KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW Junior Młodszy
125 Kuderczak Wojciech KLTC KONIN Junior Młodszy
126 Kur Maria UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka Młodsza
127 Kurdynowski Filip LKK "WARMIA" BISKUPIEC Junior Młodszy
128 Kuś Piotr MLKS WIELUŃ Junior
129 Lamik Zofia UKKS IMIELIN TEAM Juniorka Młodsza
130 Legieć Julia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Juniorka
131 Legieć Mikołaj UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
132 Lewandowski Dawid LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
133 Lipieta Anna MLKS WIELUŃ Juniorka
134 Lipieta Paulina MLKS WIELUŃ Juniorka Młodsza
135 Listwoń Mikołaj KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy
136 Lorkowska Patrycja TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
137 Lutowski Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
138 Łamaszewski Tomasz UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
139 Machowska Maja UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
140 Maciejewska Karolina TC CHROBRY GŁOGÓW Juniorka Młodsza
141 Maciejewski Szymon MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior
142 Maćkowiak Stanisław KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
143 Majchrowski Jakub SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy
144 Majchrzak Maciej LKS BASZTA GOLCZEWO Junior Młodszy
145 Mańka Władysław GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
146 Marciniak Miłosz UKS SPORTOWIEC PIŁA Junior Młodszy
147 Marciniak Michał KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior Młodszy
148 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
149 Marek Kinga MEDISEPT MAYDAY TEAM Juniorka
150 Maroszek Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
151 Marut Bartosz GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior
152 Maszkowski Mateusz MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy
153 Matuła Alicja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza
154 Maziarz Michał SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy
155 Merda Zuzanna MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka Młodsza
156 Miedzińska Łucja ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
157 Mientki Kacper UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
158 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
159 Mikorska Roksana KLTC KONIN Juniorka
160 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
161 Młynarski Filip KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior Młodszy
162 Mróz Jan KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy
163 Mul Malwina KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Juniorka
164 Mumot Franciszek UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
165 Muskus Joanna KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Juniorka
166 Nahuliak Daryna UKRAINA Kobiety Open (Orliczka + Elita)
167 Nowak Filip UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Junior Młodszy
168 Nowicki Lucjan UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
169 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
170 Olech Piotr UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
171 Olech Aleksandra UKS BIZON BIEGANÓW Juniorka
172 Oleszak Michalina UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
173 Pach Marsel UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Junior
174 Pacholec Erik UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
175 Pałasz Hanna LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
176 Pastuszek Kamila TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
177 Pewniak Bartosz UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
178 Piasecki Oskar PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
179 Pietrzak Julia MLKS WIELUŃ Juniorka Młodsza
180 Pietrzak Natalia MLKS WIELUŃ Juniorka Młodsza
181 Pikulik Daria ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
182 Pikulik Wiktoria ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
183 Piśniak Klaudia MLKS WIELUŃ Juniorka Młodsza
184 Plotsidym Anastasiya UKRAINA Kobiety Open (Orliczka + Elita)
185 Płonka Wojciech KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
186 Płosaj Nikol ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
187 Płuszewska Maja LEGIA CYCLING CLUB Juniorka
188 Poniewierska Wiktoria MEDISEPT MAYDAY TEAM Juniorka
189 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
190 Praxmajer Tadeusz LKS BASZTA GOLCZEWO Junior
191 Przeniczna Hanna UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka Młodsza
192 Przęzak Dorota TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
193 Przybła Wiktoria UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka Młodsza
194 Ptaszkiewicz Jakub KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW Junior Młodszy
195 Ptaszyński Kacper LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
196 Purchalak Alicja STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka Młodsza
197 Radkiewicz Dawid UKS BIZON BIEGANÓW Junior Młodszy
198 Radzio Jagoda UKS KOLARZ NADARZYN Juniorka Młodsza
199 Reca Tomasz MLKS BASZTA BYTÓW Junior Młodszy
200 Rogaczewski Gabriel LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
201 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
202 Rożek Antoni LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
203 Rybarczyk Weronika KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
204 Rybkiewicz Kinga LKK "WARMIA" BISKUPIEC Juniorka Młodsza
205 Rydzyński Igor KS SPOŁEM ŁÓDŹ Junior
206 Rysz Kaja ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
207 Sadowski Alan LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
208 Safroniuk Nataliia UKRAINA Juniorka
209 Saganowska Żaklina KS ROMET BYDGOSZCZ Juniorka Młodsza
210 Sajko Franciszek KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Junior Młodszy
211 Samecka Anna KS SPOŁEM ŁÓDŹ Juniorka Młodsza
212 Sawczuk Szymon LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
213 Sędziak Gabriel KLTC KONIN Junior Młodszy
214 Siałkowski Nikodem UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
215 Sieniek Nikola MEDISEPT MAYDAY TEAM Juniorka
216 Sienkiewicz Tomasz MKS POLKOWICE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
217 Skalniak-sójka Agnieszka ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
218 Skoneczny Kacper MLKS BASZTA BYTÓW Junior
219 Skorupiński Mikołaj KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior
220 Skupińska Hanna LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
221 Skwarek Bartosz STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior
222 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
223 Śmich Antoni UKS FENIKS RYDUŁTOWY Junior Młodszy
224 Sobiech Natalia KLTC KONIN Juniorka Młodsza
225 Sołtys Michał KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
226 Sroczyńska Oliwia KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
227 Staniek Emilia UKS FENIKS RYDUŁTOWY Juniorka
228 Staniewski Wiktor STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior Młodszy
229 Stanik Marcel LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
230 Stańko Karol KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior
231 Staszczak Rafał BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
232 Stawiraj Aleksandra UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Juniorka Młodsza
233 Stebelskyi Illia STAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM Junior Młodszy
234 Stelczyk Stanisław UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
235 Stelmach Karol MLKS BASZTA BYTÓW Junior
236 Stelmaszyński David LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
237 Stryjewski Piotr KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
238 Strządała Szymon LK UKS PSZCZYNA Junior Młodszy
239 Strzelecki Michał LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO Junior Młodszy
240 Świtalski Rafał GKK OPTY-MAZOWSZE Junior Młodszy
241 Sytnyk Diana UKRAINA Juniorka
242 Szajbel Nikola KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Juniorka
243 Szczepaniak Kacper GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
244 Szczurek Mateusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
245 Szczygielska Maja KS AGROS ZAMOŚĆ Juniorka Młodsza
246 Szetelnicki Piotr LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Junior Młodszy
247 Szmidt Franciszek UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
248 Szostak Igor KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA Junior Młodszy
249 Sztaba Krystian UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Junior Młodszy
250 Szulski Tomasz UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Junior
251 Szwaber Maciej UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
252 Szwed Miłosz PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
253 Terlecki Szymon KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
254 Tkachenko Volodymyr BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
255 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
256 Twardoch Jeremiasz UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy
257 Urycka Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (TYLKO LUB+DLS)
258 Ushakova Milana BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Juniorka Młodsza
259 Walentowski Jakub dieter AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
260 Wąsaty Weronika STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka Młodsza
261 Wasij Nina LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Juniorka Młodsza
262 Wereta Bartosz UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Junior Młodszy
263 Więckowski Kacper BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior Młodszy
264 Wierzbińska Ada UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
265 Wilijewicz Anastazja KS SPOŁEM ŁÓDŹ Juniorka
266 Wilkos Katarzyna ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
267 Wiśniewski Maksymilian KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
268 Witkowska Laura KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Juniorka Młodsza
269 Witomski Karol LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
270 Wlaź Adam UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy
271 Włodarczyk Dominika ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
272 Wojciechowska Emilia UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
273 Wojciechowska Dominika UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka
274 Wojdyła Bartosz LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Junior
275 Wolski Igor PTC PABIANICE / DSV Junior Młodszy
276 Wołowiec Marcel LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
277 Wróbel Filip M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
278 Wróbel Dominik KS SPOŁEM ŁÓDŹ Junior
279 Wrona Szymon KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
280 Wrześniewski Oliwer KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA Junior
281 Wudniak Julia KS ROMET BYDGOSZCZ Juniorka
282 Wypior Rafał GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy
283 Yakovlev Daniil BORAS LEWART TEAM LUBARTÓW Junior
284 Yelashko Arsenii KS SPOŁEM SUUS ŁÓDŹ Junior Młodszy
285 Zagórska Otylia KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Juniorka
286 Zawadzki Kayetan UKS MOTO JELCZ LASKOWICE Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
287 Zieliński Mateusz GKK OPTY-MAZOWSZE Junior Młodszy
288 Ziemba Igor UKS BIZON BIEGANÓW Junior
289 Żmijewski Emil UKS BIZON BIEGANÓW Młodzik (TYLKO LUB+DLS)
290 Zygmunt Tymoteusz GKK OPTY-MAZOWSZE Junior Młodszy
Back to top