Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-09-18
  • event addressDobromierz

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2022 #7 (Dobromierz)

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Biełajew Tymoteusz JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2008r. - 2009r.)
2 Borkowski Kacper KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
3 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
4 Brudziński Wojciech JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
5 Chmielewski Franek KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
6 Chmielewski Antek KKW WAŁBRZYCH Żak (2010r. - 2011r.)
7 Daniszewski Antoni NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
8 Dec Szymon UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
9 Dragunowicz Mikołaj M-GLKS KWISA LUBAŃ Żak (2010r. - 2011r.)
10 Drahan Franciszek KKW WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
11 Drahan Aleksander KKW WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
12 Drahan Kajetan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
13 Drahan Hanna KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
14 Drahan Ksawery NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
15 Dżus Mikołaj GMINA NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
16 Furyk Franciszek KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
17 Gadomski-pokój Marcel JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
18 Gaweł Maja NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
19 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
20 Gorczyca Zosia NIEZRZESZONA Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
21 Gorczyca Franek AKADEMIA KOLARSTWA MARLENY DROŹDZIOK Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
22 Grabowski Aleksander MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
23 Grajeta Filip KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
24 Gułaj Mikołaj MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2008r. - 2009r.)
25 Hanna Lipnicka MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Żakini (2010r. - 2011r.)
26 Herbowski Adam UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
27 Hołojda Franciszek GVT BMC 3SOFT ŚWIEBODZICE Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
28 Jankowski Jan UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
29 Januszewicz Karolina KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
30 Jeczeń Franciszek NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
31 Jędrzejewski Jan JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
32 Juchniewicz Maciej MTB WALIM Młodzik (2008r. - 2009r.)
33 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
34 Karbowniczek Maria NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
35 Karbowniczek Maciej NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
36 Kargol Oliwier NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
37 Kaszubski Tymoteusz NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
38 Konarski Antoni UKS CENTRUM NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
39 Kossowski Tymoteusz NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
40 Kowalski Mateusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
41 Kowalski Adam NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
42 Kwaśniewska Helena JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
43 Lato Aniela NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
44 Lato Nina NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
45 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
46 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
47 Łysiak Mateusz MLODE DZIKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
48 Maleszka Antoni KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
49 Maleszka Franciszek KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
50 Mamet Mateusz MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
51 Marciniak Leon NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
52 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
53 Miąso Maciej MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
54 Miernik Michał MTB WALIM Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
55 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
56 Minta Tomasz MTB WALIM Młodzik (2008r. - 2009r.)
57 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
58 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
59 Mleczek Tymoteusz MTB WALIM Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
60 Molska Amelia KKW WAŁBRZYCH Młodziczka (2008r. - 2009r.)
61 Niedoba Zofia NIEZRZESZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
62 Niedoba Antoni NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
63 Nikoniuk Błażej KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
64 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
65 Olszewska Alicja MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Żakini (2010r. - 2011r.)
66 Opalińska Aniela NIEZRZESZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
67 Paluch Jeremi M-GLKS KWISA LUBAŃ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
68 Pałac Hanna JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
69 Pamuła Ignacy GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
70 Pamuła Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
71 Pawlak Aleks KKW WAŁBRZYCH Żak (2010r. - 2011r.)
72 Piróg Michał NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
73 Podolska Hanna KKW WAŁBRZYCH Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
74 Podolska Karolina KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
75 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2008r. - 2009r.)
76 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
77 Pusz Urszula NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
78 Sałam Antoni UKS CENTRUM NOWA RUDA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
79 Smajda Szymon M-GLKS KWISA LUBAŃ Żak (2010r. - 2011r.)
80 Sroka Kalina BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
81 Sroka Krzysztof BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
82 Stolarczyk Julia KKW WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
83 Stolarczyk Basia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
84 Surma Oliwia HBA Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
85 Sys Patryk KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2010r. - 2011r.)
86 Szakiel Witold NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
87 Szakiel Hubert MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
88 Szczepankiewicz Nikodem KKW WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
89 Szczepankiewicz Leo KKW WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
90 Szczepankiewicz Bruno KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
91 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
92 Szczepański Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
93 Szlendak Karina JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
94 Szlendak Kaja JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
95 Szlendak Kajetan JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
96 Szostak Krystiam NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
97 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
98 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2010r. - 2011r.)
99 Trusewicz Nikodem JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
100 Trusewicz Konstanty JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
101 Urbacka Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
102 Waczko Michał UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
103 Waniołek Mateusz NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
104 Waszkis Zuzanna MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
105 Wieczorek Julian KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
106 Wieczorek Aniela KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
107 Wojtczak Olek NIEZRZESZENI Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
108 Woźniak Antoni GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2010r. - 2011r.)
109 Wysocki Wojciech GMINA NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
110 Zielewski Szymon NIEZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
111 Żmudziński Norbert MTB WALIM Żak (2010r. - 2011r.)
112 Żuk Milena UKS CENTRUM NOWA RUDA Żakini (2010r. - 2011r.)
Back to top