Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-07-02
  • event addressGrzędy

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2022 #6 (Grzędy)

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Bagrowski Stanisław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
2 Bąk Tymoteusz LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
3 Bąk Stefan UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
4 Bartosiewicz Natalia DOVER TEAM PIESZYCE Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
5 Bereźnicki Mikołaj JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
6 Biełajew Tymoteusz JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2008r. - 2009r.)
7 Borkowski Kacper KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
8 Bronowicki Tomasz NIESTOWARZYSZONY Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
9 Brudziński Wojciech JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
10 Brudziński Kajetan JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
11 Brzeziński Michał NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
12 Brzeziński Ignacy NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
13 Budny Nadia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
14 Budny Zola GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
15 Dec Szymon UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
16 Długopolska Oliwia ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE Żakini (2010r. - 2011r.)
17 Drahan Hanna KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
18 Drahan Kajetan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
19 Drahan Franciszek KKW WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
20 Drahan Ksawery NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
21 Drahan Aleksander KKW WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
22 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
23 Furyk Franciszek KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
24 Gadomska-pokój Amelia NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
25 Gadomski-pokój Marcel JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
26 Gaweł Maja NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
27 Gładosz Igor LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (2008r. - 2009r.)
28 Gładysz Aron ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
29 Głodek Wiktoria JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
30 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
31 Gorący Antoni GMINA NOWA RUDA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
32 Gorący Mikołaj GMINA NOWA RUDA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
33 Gorczyca Franek AKADEMIA KOLARSTWA MARLENY DROŹDZIOK Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
34 Gorczyca Zosia NIESTOWARZYSZONA Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
35 Grajeta Filip KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
36 Grocholski Wojciech GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2008r. - 2009r.)
37 Gwiazda Dawid RAZ NA WOZIE MTB TEAM Młodzik (2008r. - 2009r.)
38 Hapka Wiktor SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
39 Janaszkiewicz Blanka NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
40 Januszewicz Karolina KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
41 Jarosławski Tymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
42 Jarosławski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
43 Jeczeń Franciszek NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
44 Jędrzejewski Jan JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
45 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
46 Juchniewicz Maciej MTB WALIM Młodzik (2008r. - 2009r.)
47 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
48 Kapuściński Adrian MTB WALIM Żak (2010r. - 2011r.)
49 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
50 Kaszowski Krzysztof UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
51 Kawalec Michał KS ARKADIA - BIKE AKADEMY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
52 Kawalec Karol KS ARKADIA - BIKE AKADEMY Żak (2010r. - 2011r.)
53 Kawalec Jan KS ARKADIA - BIKE AKADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
54 Kęska Adam NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
55 Kłosowska Hanna KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
56 Kłosowska Basia KKW WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
57 Konsewicz Jagoda KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
58 Kowalski Mateusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
59 Kowalski Adam NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
60 Kozak-długosz Marcel WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
61 Kozdraś Liliana JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2010r. - 2011r.)
62 Kozdraś Hanna JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
63 Krusz Dawid KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
64 Krusz Laura NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
65 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
66 Laskowska Hanna NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
67 Laskowski Eliasz NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
68 Lato Nina NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
69 Lato Aniela NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
70 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
71 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
72 Litwiniuk Marcelina NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
73 Litwiniuk Mikolaj NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
74 Magdziarczyk Aniela KKW WAŁBRZYCH Młodziczka (2008r. - 2009r.)
75 Maleszka Franciszek KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
76 Maleszka Antoni KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
77 Marciniak Leon NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
78 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
79 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
80 Mazan Kaja NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
81 Miąso Maciej MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
82 Miernik Michał MTB WALIM Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
83 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
84 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
85 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
86 Molska Amelia KKW WAŁBRZYCH Młodziczka (2008r. - 2009r.)
87 Nadziejko Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
88 Nikoniuk Błażej KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
89 Niżyńska Daria NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
90 Niżyńska Karina NIESTOWARZYSZONY Żakini (2010r. - 2011r.)
91 Nyk Dominik KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
92 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
93 Oblicki Igor AKADEMIA KOLARSKA MARLENY DROŹDZIOK Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
94 Oblicki Jan AKADEMIA KOLARSKA MARLENY DROŹDZIOK Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
95 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
96 Ozga Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
97 Ozga Matylda MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
98 Pamuła Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
99 Pamuła Ignacy GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
100 Pegel Isabell JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2010r. - 2011r.)
101 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini (2010r. - 2011r.)
102 Piróg Michał NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
103 Podolska Karolina KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
104 Podolska Hanna KKW WAŁBRZYCH Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
105 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
106 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
107 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
108 Przetak Janek RAZ NA WOZIE MTB TEAM Młodzik (2008r. - 2009r.)
109 Przychodzeń Tobiasz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
110 Purpurowicz Mikołaj RAZ NA WOZIE MTB TEAM Żak (2010r. - 2011r.)
111 Rajca Igor ŻABKI CZARNY BÓR Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
112 Rosiak Gracjan CYKLISTA ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
113 Rudnicki Grzegorz NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
114 Rumiński Leon NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
115 Sanigórski Jakub NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
116 Sanigórski Tymoteusz NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
117 Sinkiewicz Łukasz NIESTOWARZYSZONY Żak (2010r. - 2011r.)
118 Skokun Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2008r. - 2009r.)
119 Słowik Dominik NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
120 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
121 Sroka Krzysztof BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
122 Sroka Kalina BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
123 Stolarczyk Julia KKW WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
124 Surma Oliwia NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
125 Sys Patryk KKW WAŁBRZYCH Żak (2010r. - 2011r.)
126 Szachewicz Magdalena MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
127 Szakiel Witold NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
128 Szakiel Hubert MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
129 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
130 Szlendak Karina JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
131 Szlendak Kaja JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
132 Szul Urszula NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
133 Szul Kornelia NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
134 Tetke Filip NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
135 Tobiasz Michał NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
136 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
137 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2010r. - 2011r.)
138 Trusewicz Konstanty JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
139 Trusewicz Nikodem JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
140 Tyszecka Emilia NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
141 Tyszecka Elisa NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
142 Urbacka Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
143 Waniołek Mateusz NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
144 Wieczorek Julian KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
145 Wieczorek Aniela KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
146 Woźniak Antoni GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2010r. - 2011r.)
147 Żakowicz Oskar JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
148 Żmudziński Norbert MTB WALIM Żak (2010r. - 2011r.)
Back to top