Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-05-14
  • event addressJaworzyna Śląska

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2022 #3 (Jaworzyna Śląska)

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Amiljańczyk Eryk NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
2 Bagrowski Stanisław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
3 Bąk Tymoteusz LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
4 Bąk Stefan UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
5 Bakalarz Szymon UKS DREAM-BIKE BIELAWA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
6 Bartosiewicz Natalia DOVER TEAM PIESZYCE Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
7 Basiński Iwo WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
8 Bednarek Sara JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
9 Bereźnicki Kosma JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2008r. - 2009r.)
10 Bereźnicki Mikołaj JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
11 Biełajew Tymoteusz JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2008r. - 2009r.)
12 Bindacz Emilia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka (2008r. - 2009r.)
13 Borkowski Kacper KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
14 Bronowicki Tomasz NIESTOWARZYSZONY Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
15 Brudziński Wojciech JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
16 Brzeziński Michał NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
17 Budny Zola GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
18 Budny Nadia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
19 Chmielewski Antoni KKW WAŁBRZYCH Żak (2010r. - 2011r.)
20 Chmielewski Franek KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
21 Chromiński Witold NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
22 Ciszewski Leon SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
23 Czarnecki Oliwier KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
24 Dębek Adam GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
25 Dec Szymon UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
26 Dobek Ignacy NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
27 Dobek Hubert NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
28 Drahan Hanna KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
29 Drahan Franciszek KKW WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
30 Drahan Kajetan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
31 Drahan Aleksander KKW WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
32 Drahan Ksawery NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
33 Dyba Grzegorz SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
34 Dynia Jakub KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
35 Dżus Mikołaj GMINA NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
36 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
37 Frankiewicz Cyprian KKW WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
38 Fugiel Alan GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2010r. - 2011r.)
39 Furyk Franciszek KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
40 Gadomski pokój Marcel JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
41 Gładosz Igor LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (2008r. - 2009r.)
42 Gładysz Aron ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
43 Głodek Wiktoria JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
44 Gorący Antoni GMINA NOWA RUDA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
45 Gorący Mikołaj GMINA NOWA RUDA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
46 Gorczyca Zosia NIEZRZESZONA Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
47 Gorczyca Franek AKADEMIA KOLARSKA MARLENY DROŹDZIOK Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
48 Grajeta Filip KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
49 Grocholski Wojciech GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2008r. - 2009r.)
50 Gułaj Kajetan MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
51 Gułaj Mikołaj MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2008r. - 2009r.)
52 Hapka Wiktor SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
53 Herbowski Adam UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
54 Jabłoński Maksymilian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
55 Jankowski Jan UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
56 Januszewicz Karolina KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
57 Jarosłaski Sebastian UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
58 Jarosławski Arkadiusz UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
59 Jarosławski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
60 Jarosławski Tymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
61 Jarosz Wiktoria NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
62 Jeczeń Franciszek NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
63 Jędrzejewski Jan JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
64 Kaczmarczyk Stanisław POWIAT ŚWIDNICKI Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
65 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
66 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
67 Kawalec Jan KS ARKADIA - BIKE AKADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
68 Kawalec Karol KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Żak (2010r. - 2011r.)
69 Kawalec Michał KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
70 Kędzior Pola M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka (2008r. - 2009r.)
71 Kęska Adam NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
72 Kłosowska Hanna KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
73 Kłosowska Basia KKW WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
74 Kosko Maksymilian NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
75 Kosko Mikołaj NIEZRZESZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
76 Kowalski Adam NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
77 Kowalski Mateusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
78 Kozdraś Liliana JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2010r. - 2011r.)
79 Kozica Hubert UKS SPORT BRALIN Młodzik (2008r. - 2009r.)
80 Krusz Dawid KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
81 Krusz Laura NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
82 Krygier Hubert KKW WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
83 Kucyper Oliwier NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
84 Kurpiewska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
85 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
86 Kuś Adam GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2008r. - 2009r.)
87 Lamorski Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
88 Laskowska Hanna NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
89 Laskowski Eliasz NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
90 Lato Nina NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
91 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
92 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
93 Lipnicka Hanna MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Żakini (2010r. - 2011r.)
94 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
95 Machoń Jagoda KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
96 Machoń Juliusz KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
97 Maciejewska Patrycja SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
98 Maciejewska Dominika SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
99 Magdziarczyk Aniela KKW WAŁBRZYCH Młodziczka (2008r. - 2009r.)
100 Marciniak Leon NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
101 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
102 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
103 Mazurkiewicz Łukasz MTB WALIM Młodzik (2008r. - 2009r.)
104 Miąso Maciej MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
105 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
106 Michalewicz Zuzanna KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2008r. - 2009r.)
107 Miklas Fabian NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
108 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
109 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
110 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
111 Molska Amelia KKW WAŁBRZYCH Młodziczka (2008r. - 2009r.)
112 Nadziejko Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
113 Nikoniuk Błażej KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
114 Nowinowski Wiktor NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
115 Nyk Dominik KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
116 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
117 Oblicki Igor AKADEMIA KOLARSKA MARLENY DROŹDZIOK Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
118 Oblicki Jan AKADEMIA KOLARSKA MARLENY DROŹDZIOK Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
119 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
120 Okarmus Oktawia MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Żakini (2010r. - 2011r.)
121 Olszewska Alicja MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Żakini (2010r. - 2011r.)
122 Orlańska Pola NIEZRZESZONA Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
123 Orlański Oliwier NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
124 Ozga Matylda MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
125 Ozga Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
126 Palimąka Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
127 Palimąka Jan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
128 Pałac Hanna JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
129 Pamuła Ignacy GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
130 Pamuła Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
131 Partyka Jaśmina SWIDNICA Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
132 Pawlak Aleks KKW WAŁBRZYCH Żak (2010r. - 2011r.)
133 Pewniak Bartosz UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2008r. - 2009r.)
134 Piepiora Jakub AKADEMIA KOLARSKA MARLENY DROŹDZIOK Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
135 Piepiora Michał AKADEMIA KOLARSKA MARLENY DROŹDZIOK Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
136 Pindel Beniamin JAWORZYNA ŚLĄSKA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
137 Piórkowski Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
138 Piotrowski Mikołaj KKW WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
139 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini (2010r. - 2011r.)
140 Piróg Michał NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
141 Podolska Karolina KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
142 Podolska Hanna KKW WAŁBRZYCH Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
143 Podstawka Rafał TEAM RADVIK Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
144 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2008r. - 2009r.)
145 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
146 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
147 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
148 Przychodzeń Tobiasz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
149 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
150 Rosiak Gracjan CYKLISTA ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
151 Sadowski Alan LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (2008r. - 2009r.)
152 Siwiec Jan MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
153 Siwiec Mikołaj MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
154 Skokun Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2008r. - 2009r.)
155 Skorupińska Dominika KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2008r. - 2009r.)
156 Skrzypiec Oliwia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka (2008r. - 2009r.)
157 Skrzypiec Aleksander GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
158 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
159 Sobczyński Wojtek MTB WALIM Żak (2010r. - 2011r.)
160 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żakini (2010r. - 2011r.)
161 Sroka Kalina BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
162 Sroka Krzysztof BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
163 Stolarczyk Julia KKW WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
164 Surma Oliwia NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
165 Szachewicz Magdalena MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
166 Szakiel Witold NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
167 Szakiel Hubert MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
168 Szczawińska Jagoda NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
169 Szczepaniak Kacper GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
170 Szczepankiewicz Nikodem KKW WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
171 Szczepankiewicz Leo KKW WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
172 Szczepankiewicz Bruno KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
173 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
174 Szczepański Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
175 Szewczyk Hanna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
176 Szlendak Kaja JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
177 Szlendak Kajetan JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
178 Szlendak Karina JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
179 Szubert Fabian UKS SPORT BRALIN Żak (2010r. - 2011r.)
180 Szul Kornelia NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
181 Szul Urszula NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
182 Szymański Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
183 Tetke Filip NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
184 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
185 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2010r. - 2011r.)
186 Tomczak Jan GLKS JAWORZYNA ŚLĄSKA Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
187 Trusewicz Konstanty JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
188 Trusewicz Nikodem JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
189 Urbacka Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
190 Urbanek Bartosz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
191 Urbanek Dagmara SEKCJA KOLARSKA CENTRUM KULTURY GMINY NOWA RUDA Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
192 Urbanek Maciej GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik (2008r. - 2009r.)
193 Wąchała Franciszek NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
194 Wąchała Feliks NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
195 Waczko Michał UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
196 Wądołowska Ida NIEZRZESZONA JELENIA GÓRA Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
197 Wądołowski Iwo NIEZRZESZONY JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
198 Waniołek Mateusz NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
199 Waszkis Zuzanna MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
200 Waszkis Zofia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka (2008r. - 2009r.)
201 Wawrzyniak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
202 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
203 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
204 Wieczorek Julian KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
205 Wieczorek Aniela KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
206 Wieczorek Jan GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik (2008r. - 2009r.)
207 Wielgos Filip GRUPA KOLARSKA VICTORIA RYBNIK Żak (2010r. - 2011r.)
208 Włodarczyk Adam MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
209 Wołoszyn Amelia M-GLKS KWISA LUBAŃ Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
210 Woźniak Antoni GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2010r. - 2011r.)
211 Wysocki Wojciech GMINA NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
212 Żakowicz Oskar JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
213 Zdanowska Amelia JAWORZYNA ŚLĄSKA Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
214 Zdanowski Adrian JAWORZYNA ŚLĄSKA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
215 Ziółkowska Natalia KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
Back to top