Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-05-28
  • event addressŚwiebodzice

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2022 #4 (Świebodzice)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Świebodzice

Data: 28 maja 2022

Termin zgłoszeń: 26 maja 2022

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Bagrowski Stanisław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
2 Chmielewski Franek KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
3 Chmielewski Filip NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
4 Chmielewski Jakub NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
5 Czechowski Mateusz NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
6 Czechowski Szymon NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
7 Domagała Szczepan NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
8 Drahan Kajetan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
9 Drahan Ksawery NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
10 Filipowicz Filip GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
11 Furyk Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
12 Gładysz Aron ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
13 Gorczyca Zosia NIEZRZESZONA Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
14 Gorczyca Franek AKADEMIA KOLARSKA MARLENY DROŹDZIOK Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
15 Grajeta Filip KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
16 Jeczeń Franciszek NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
17 Lato Aniela NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
18 Lato Nina NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
19 Ostolska Lena NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
20 Ostolski Damian NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
21 Ostolski Kacper NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
22 Palimąka Jan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
23 Palimąka Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
24 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
25 Szul Urszula NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
26 Szul Kornelia NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
27 Tyl Zuzanna maja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2010r. - 2011r.)
28 Urbacka Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
29 Wądołowska Ida NIEZRZESZONA JELENIA GÓRA Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
30 Wądołowski Iwo NIEZRZESZONY JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
31 Waniołek Mateusz NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
32 Woźniak Antoni GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2010r. - 2011r.)
Back to top