Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-06-11
  • event addressWalim

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2022 #5 (Walim)

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Bagrowski Stanisław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
2 Bąk Tymoteusz LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
3 Bąk Stefan UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
4 Bakalarz Szymon UKS DREAM-BIKE BIELAWA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
5 Banasiak Anna OBORNICKI KLUB ROWEROWY Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
6 Barcz Konrad KLUB SPORTOWY HURTAP ŁĘCZYCA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
7 Bartoś Wojciech MTB WALIM Żak (2010r. - 2011r.)
8 Bartosiewicz Natalia DOVER TEAM PIESZYCE Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
9 Bereźnicki Kosma JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2008r. - 2009r.)
10 Bereźnicki Mikołaj JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
11 Biełajew Tymoteusz JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2008r. - 2009r.)
12 Borkowski Kacper KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
13 Bronowicki Tomasz NIESTOWARZYSZONY Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
14 Brudziński Wojciech JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
15 Budny Zola GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
16 Budny Nadia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
17 Chmielewski Franek KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
18 Chmielewski Antoni KKW WAŁBRZYCH Żak (2010r. - 2011r.)
19 Ciechanowska Wiktoria GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
20 Dec Szymon UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
21 Dobkiewicz Beniamin MTB WALIM Młodzik (2008r. - 2009r.)
22 Dragunowicz Mikołaj M-GLKS KWISA LUBAŃ Żak (2010r. - 2011r.)
23 Drahan Aleksander KKW WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
24 Drahan Ksawery NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
25 Drahan Hanna KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
26 Drahan Franciszek KKW WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
27 Drahan Kajetan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
28 Drozdowski Adam MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
29 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
30 Frankiewicz Cyprian KKW WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
31 Furyk Franciszek KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
32 Gadomska-pokój Amelia NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
33 Gadomski-pokój Marcel JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
34 Gaweł Maja NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
35 Gładosz Igor LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (2008r. - 2009r.)
36 Gładysz Aron ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
37 Głodek Wiktoria JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
38 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
39 Gorący Antoni GMINA NOWA RUDA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
40 Gorący Mikołaj GMINA NOWA RUDA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
41 Gorczyca Zosia NIEZRZESZONA Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
42 Gorczyca Franek AKADEMIA KOLARSTWA MARLENY DROŹDZIOK Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
43 Grajeta Filip KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
44 Hapka Wiktor SZKÓŁKA KOLARSKA SP14 GŁOGÓW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
45 Herbowski Adam UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
46 Jabłoński Maksymilian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
47 Jankowski Jan UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
48 Januszewicz Karolina KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
49 Jarosławski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
50 Jarosławski Tymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
51 Jarosławski Arkadiusz UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
52 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
53 Juchniewicz Maciej MTB WALIM Młodzik (2008r. - 2009r.)
54 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
55 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
56 Kaszowski Krzysztof UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
57 Kędzior Pola M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodziczka (2008r. - 2009r.)
58 Kłosowska Hanna KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
59 Kłosowska Basia KKW WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
60 Kowalski Mateusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
61 Kowalski Adam NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
62 Kozdraś Hanna JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
63 Kozdraś Liliana JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2010r. - 2011r.)
64 Krusz Laura NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
65 Krusz Dawid KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
66 Krygier Hubert KKW WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
67 Kurpiewska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
68 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
69 Laskowska Hanna NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
70 Laskowski Eliasz NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
71 Lato Aniela NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
72 Lato Nina NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
73 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
74 Maksymowicz Jakub NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
75 Maleszka Franciszek KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
76 Maleszka Antoni KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
77 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
78 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
79 Mazurkiewicz Łukasz MTB WALIM Młodzik (2008r. - 2009r.)
80 Miąso Maciej MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
81 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
82 Michalewicz Zuzanna KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2008r. - 2009r.)
83 Miernik Michał MTB WALIM Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
84 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
85 Mleczek Tymoteusz MTB WALIM Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
86 Molska Amelia KKW WAŁBRZYCH Młodziczka (2008r. - 2009r.)
87 Nadziejko Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
88 Nikoniuk Błażej KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
89 Nowak Mikołaj UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
90 Nowinowski Wiktor NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
91 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
92 Oblicki Igor AKADEMIA KOLARSKA MARLENY DROŹDZIOK Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
93 Oblicki Jan AKADEMIA KOLARSKA MARLENY DROŹDZIOK Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
94 Olejnik Oskar WALIM Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
95 Pajdzik Wojciech MTB WALIM Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
96 Palimąka Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
97 Pamuła Ignacy GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
98 Pamuła Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
99 Piotrowski Mikołaj KKW WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
100 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini (2010r. - 2011r.)
101 Podolska Hanna KKW WAŁBRZYCH Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
102 Podolska Karolina KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
103 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2008r. - 2009r.)
104 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
105 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
106 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
107 Przychodzeń Tobiasz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
108 Sadowski Alan LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (2008r. - 2009r.)
109 Serafin Marcin MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2008r. - 2009r.)
110 Skokun Piotr GLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY Młodzik (2008r. - 2009r.)
111 Skorupińska Dominika KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2008r. - 2009r.)
112 Słowik Dominik NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
113 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
114 Sobczyński Wojtek MTB WALIM Żak (2010r. - 2011r.)
115 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żakini (2010r. - 2011r.)
116 Sroka Kalina BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
117 Sroka Krzysztof BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
118 Stolarczyk Julia KKW WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
119 Surma Oliwia SWIDNICA Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
120 Szachewicz Magdalena MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
121 Szakiel Hubert MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
122 Szakiel Witold NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
123 Szantyka Dominik M-GLKS KWISA LUBAŃ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
124 Szczepaniak Kacper GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
125 Szczepankiewicz Bruno KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
126 Szczepankiewicz Nikodem KKW WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
127 Szczepankiewicz Leo KKW WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
128 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
129 Szlendak Kajetan JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
130 Szlendak Kaja JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
131 Szymański Paweł MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
132 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
133 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2010r. - 2011r.)
134 Trusewicz Nikodem JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
135 Trusewicz Konstanty JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
136 Urbacka Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
137 Urbanek Bartosz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
138 Urbanek Maciej GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik (2008r. - 2009r.)
139 Wąchała Feliks NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
140 Wąchała Franciszek NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
141 Waczko Michał UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
142 Wądołowska Ida NIEZRZESZONA JELENIA GÓRA Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
143 Wądołowski Iwo NIEZRZESZONY JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
144 Waniołek Mateusz NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
145 Waśkowiak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
146 Waszkis Zuzanna MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
147 Wawrzyniak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
148 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
149 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
150 Wieczorek Jan GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik (2008r. - 2009r.)
151 Wieczorek Aniela KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
152 Wielgos Filip GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żak (2010r. - 2011r.)
153 Włodarczyk Adam MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
154 Wołoszyn Amelia M-GLKS KWISA LUBAŃ Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
155 Woźniak Antoni GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2010r. - 2011r.)
156 Żakowicz Oskar JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
157 Ziółkowska Natalia KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
158 Żmudziński Norbert MTB WALIM Żak (2010r. - 2011r.)
159 Żuk Milena UKS CENTRUM NOWA RUDA Żakini (2010r. - 2011r.)
Back to top