Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-04-30
  • event addressWałbrzych

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2022 #2 (Wałbrzych)

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Bagrowski Stanisław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
2 Bąk Tymoteusz LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
3 Bąk Stefan UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
4 Bakalarz Szymon UKS DREAM-BIKE BIELAWA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
5 Barcz Konrad KLUB SPORTOWY HURTAP ŁĘCZYCA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
6 Bartkowiak Laura MKS POLKOWICE Młodziczka (2008r. - 2009r.)
7 Bartosiewicz Natalia DOVER TEAM PIESZYCE Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
8 Bednarek Sara JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
9 Bereźnicki Mikołaj JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
10 Bereźnicki Kosma JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2008r. - 2009r.)
11 Bielawska Anna MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka (2008r. - 2009r.)
12 Bindacz Emilia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka (2008r. - 2009r.)
13 Borkowski Kacper KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
14 Bronowicki Tomasz NIESTOWARZYSZONY Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
15 Brudziński Wojciech JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
16 Budny Nadia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
17 Budny Zola GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
18 Buj Jagoda NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
19 Buj Marianna NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
20 Bujalska Hanna NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
21 Buła Blanka NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
22 Buła Ksawery NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
23 Chmielewska Oliwia NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
24 Chmielewska Nina NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
25 Chmielewski Franek KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
26 Chmielewski Antoni KKW WAŁBRZYCH Żak (2010r. - 2011r.)
27 Ciechanowska Wiktoria GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
28 Ciszewski Leon SK JERZMANOWA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
29 Czechowski Szymon NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
30 Dankiewicz Kacper MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
31 Dec Szymon UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
32 Dragunowicz Mikołaj M-GLKS KWISA LUBAŃ Żak (2010r. - 2011r.)
33 Drahan Franciszek KKW WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
34 Drahan Aleksander KKW WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
35 Drahan Ksawery NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
36 Drahan Hanna KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
37 Drozdowski Adam MKS POLKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
38 Dynia Jakub KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
39 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
40 Filipowicz Filip GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
41 Frankiewicz Cyprian KKW WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
42 Fugiel Alan GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2010r. - 2011r.)
43 Furyk Franciszek KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
44 Gacek Natalia MKS POLKOWICE Młodziczka (2008r. - 2009r.)
45 Gadomski pokój Marcel JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
46 Gładosz Igor LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (2008r. - 2009r.)
47 Gładysz Aron ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
48 Głodek Wiktoria JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
49 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
50 Gorący Mikołaj SEKCJA KOLARSKA CENTRUM KULTURY GMINY NOWA RUDA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
51 Gorący Antoni SEKCJA KOLARSKA CENTRUM KULTURY GMINY NOWA RUDA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
52 Gorczyca Zosia NIEZRZESZONA Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
53 Gorczyca Franek NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
54 Górecki Wojciech UKS SPORT BRALIN Młodzik (2008r. - 2009r.)
55 Grejć Zuzanna MKS POLKOWICE Młodziczka (2008r. - 2009r.)
56 Grocholski Wojciech GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2008r. - 2009r.)
57 Hapka Wiktor SZKÓŁKA KOLARSKA SP 14 GŁOGÓW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
58 Herbowski Adam UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
59 Jabłoński Maksymilian KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
60 Jankowski Jan UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
61 Januszewicz Karolina KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
62 Jarosławski Arkadiusz UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
63 Jarosławski Sebastian UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
64 Jarosławski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
65 Jarosławski Tymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
66 Jeczeń Franciszek NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
67 Jędrzejewski Jan JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
68 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
69 Kadłubicki Marcel MKS POLKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
70 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
71 Kanikuła Mikołaj MKS POLKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
72 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
73 Kaszowski Krzysztof UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
74 Kłosowska Basia KKW WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
75 Kłosowska Hanna KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
76 Kolanowski Konrad MKS POLKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
77 Konsewicz Jagoda KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
78 Kotliński Aleksander KKW WAŁBRZYCH Żak (2010r. - 2011r.)
79 Kowalski Mateusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
80 Kozdraś Liliana JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2010r. - 2011r.)
81 Kozica Hubert UKS SPORT BRALIN Młodzik (2008r. - 2009r.)
82 Krusz Dawid KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
83 Krusz Laura NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
84 Krygier Hubert KKW WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
85 Kulig Oskar MKS POLKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
86 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
87 Kuś Aleksander GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
88 Kuś Adam GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2008r. - 2009r.)
89 Kwiatkowski Wiktor MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Młodzik (2008r. - 2009r.)
90 Laskowska Hanna NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
91 Laskowski Eliasz NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
92 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
93 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
94 Lipnicka Hanna MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Żakini (2010r. - 2011r.)
95 Łażewski Szymon MKS POLKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
96 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
97 Łopyta Robert KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
98 Maciejewska Dominika SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
99 Maciejewska Patrycja SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
100 Magdziarczyk Aniela KKW WAŁBRZYCH Młodziczka (2008r. - 2009r.)
101 Maleszka Antoni KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
102 Maleszka Franciszek KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
103 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
104 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
105 Mazurkiewicz Łukasz MTB WALIM Młodzik (2008r. - 2009r.)
106 Miąso Maciej MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
107 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
108 Michalewicz Zuzanna KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2008r. - 2009r.)
109 Michalski Kacper GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
110 Michalski Oliwier MKS POLKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
111 Mielnik Igor MKS POLKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
112 Miernik Michał MTB WALIM Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
113 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
114 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
115 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
116 Molska Amelia KKW WAŁBRZYCH Młodziczka (2008r. - 2009r.)
117 Mroczko Konrad MKS POLKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
118 Nadziejko Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
119 Nawalany Sebastian UKS KOPERNIKUS JELENIA GÓRA Młodzik (2008r. - 2009r.)
120 Nikoniuk Błażej KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
121 Nowicki Adam KS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTK Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
122 Nowinowski Wojciech NIEZRZESZONY Żak (2010r. - 2011r.)
123 Nowinowski Wiktor NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
124 Nyk Dominik KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
125 Oblicki Igor NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
126 Oblicki Jan AKADEMIA KOLARSKA MARLENY DROŹDZIOK Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
127 Okarmus Oktawia MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Żakini (2010r. - 2011r.)
128 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
129 Olszewska Alicja MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Żakini (2010r. - 2011r.)
130 Olszewski Damian KMS POLKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
131 Owczarek Robert MKS POLKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
132 Palimąka Jan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
133 Palimąka Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
134 Pałac Hanna JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
135 Pamuła Wojciech JAWORZYNA ŚLĄSKA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
136 Pamuła Ignacy NIEZRZESZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
137 Pawlak Aleks KKW WAŁBRZYCH Żak (2010r. - 2011r.)
138 Pewniak Bartosz UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2008r. - 2009r.)
139 Piórkowski Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
140 Piotrowski Mikołaj KKW WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
141 Piróg Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini (2010r. - 2011r.)
142 Piróg Michał NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
143 Podolska Hanna KKW WAŁBRZYCH Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
144 Podolska Karolina KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
145 Poroś Karolina MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka (2008r. - 2009r.)
146 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2008r. - 2009r.)
147 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
148 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
149 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
150 Przychodzeń Tobiasz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
151 Pyrzeńska Oliwia MKS POLKOWICE Żakini (2010r. - 2011r.)
152 Romaniecki Marcin GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
153 Rosiak Gracjan CYKLISTA ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
154 Rybicka Oliwia NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
155 Sadowski Alan LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Młodzik (2008r. - 2009r.)
156 Sejda Jakub NIESTOWARZYSZONY Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
157 Serafin Marcin MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2008r. - 2009r.)
158 Sienkiewicz Tomasz MKS POLKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
159 Sipurzyński Krzysztof MKS POLKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
160 Siwiec Jan MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
161 Siwiec Mikołaj MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
162 Skokun Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2008r. - 2009r.)
163 Skorupińska Dominika KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodziczka (2008r. - 2009r.)
164 Skrzypiec Aleksander GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
165 Skrzypiec Oliwia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka (2008r. - 2009r.)
166 Sobczyński Wojtek MTB WALIM Żak (2010r. - 2011r.)
167 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żakini (2010r. - 2011r.)
168 Sroka Kalina BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
169 Sroka Krzysztof BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
170 Stefańska Małgorzata JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
171 Stolarczyk Julia KKW WAŁBRZYCH Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
172 Świerczyńska Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA ŁTC Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
173 Świerczyński Antoni SZKÓŁKA KOLARSKA ŁTC Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
174 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
175 Szachewicz Magdalena MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
176 Szakiel Hubert MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
177 Szakiel Witold NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
178 Szantyka Dominik M-GLKS KWISA LUBAŃ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
179 Szczecińska Temida MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka (2008r. - 2009r.)
180 Szczepaniak Kacper GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
181 Szczepankiewicz Leo KKW WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
182 Szczepankiewicz Bruno KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
183 Szczepankiewicz Nikodem KKW WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
184 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
185 Szelest Mateusz SK JERZMANOWA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
186 Szlendak Kajetan JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
187 Szlendak Kaja JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
188 Szlendak Karina JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
189 Szubert Fabian UKS SPORT BRALIN Żak (2010r. - 2011r.)
190 Szul Urszula NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
191 Szul Kornelia NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
192 Szylko Kornelia MKS POLKOWICE Żakini (2010r. - 2011r.)
193 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2010r. - 2011r.)
194 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
195 Trusewicz Nikodem JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
196 Trusewicz Konstanty JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
197 Tuz Szymon MKS POLKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
198 Tyl Zuzanna maja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2010r. - 2011r.)
199 Urbacka Emilia NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
200 Urbacka Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
201 Urbanek Bartosz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
202 Urbanek Maciej GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik (2008r. - 2009r.)
203 Wąchała Franciszek NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
204 Wąchała Feliks NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
205 Waczko Michał UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
206 Wądołowska Ida NIEZRZESZONA JELENIA GÓRA Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
207 Wądołowski Iwo NIEZRZESZONY JELENIA GÓRA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
208 Waniołek Mateusz NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
209 Wąs Gabriel NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
210 Waszkis Zuzanna MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
211 Waszkis Zofia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka (2008r. - 2009r.)
212 Wawrzyniak Mikołaj KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
213 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2008r. - 2009r.)
214 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2010r. - 2011r.)
215 Wieczorek Aniela KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
216 Wieczorek Jan GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik (2008r. - 2009r.)
217 Włodarczyk Adam MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
218 Wójcik Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Żak (2010r. - 2011r.)
219 Wołoszyn Amelia M-GLKS KWISA LUBAŃ Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
220 Woźniak Antoni GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2010r. - 2011r.)
221 Żakowicz Oskar JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
222 Ziółkowska Natalia KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
223 Żukowski Kajetan NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
Back to top