Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2022-04-10
  • event addressStare Bogaczowice

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2022 #1 (Stare Bogaczowice)

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Bagrowski Stanisław MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
2 Bąk Stefan UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
3 Bąk Tymoteusz LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
4 Bakalarz Szymon UKS DREAM-BIKE BIELAWA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
5 Banasiak Emilia OBORNICKI KLUB ROWEROWY Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
6 Banasiak Anna OBORNICKI KLUB ROWEROWY Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
7 Bartosiewicz Natalia DOVER TEAM PIESZYCE Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
8 Bednarek Sara JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
9 Bereźnicki Mikołaj JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
10 Bereźnicki Kosma JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2008r. - 2009r.)
11 Bielawska Anna MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka (2008r. - 2009r.)
12 Biełajew Tymoteusz JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2008r. - 2009r.)
13 Bindacz Emilia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka (2008r. - 2009r.)
14 Borkowski Kacper KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
15 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
16 Bronowicki Tomasz NIEZRZESZONY Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
17 Brudziński Wojciech JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
18 Budny Zola GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
19 Budny Nadia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
20 Bujalska Hanna NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
21 Chmielewski Franek KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
22 Chmielewski Antoni KKW WAŁBRZYCH Żak (2010r. - 2011r.)
23 Ciechanowska Wiktoria GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
24 Ciszewski Leon SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
25 Copija Bartosz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
26 Czarnecki Oliwier KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
27 Czyż Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Młodzik (2008r. - 2009r.)
28 Dankiewicz Kacper MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
29 Dębek Adam GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
30 Dec Szymon UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
31 Dobrochowski Franciszek STRZEGOMSKA DWUNASTKA SGR Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
32 Drahan Aleksander KKW WAŁBRZYCH Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
33 Drahan Kajetan NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
34 Drahan Franciszek KKW WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
35 Drahan Hanna KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
36 Drahan Ksawery NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
37 Dyba Grzegrz SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
38 Dymecki Bartosz NIEZRZESZONY Młodzik (2008r. - 2009r.)
39 Dynia Jakub KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
40 Filipowicz Filip GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
41 Filipowicz Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
42 Fugiel Alan NIEZRZESZONY Żak (2010r. - 2011r.)
43 Furyk Franciszek KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
44 Gadomski pokój Marcel JELENIOGÓRSKI KLUB KORALSKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
45 Gaj Lidka NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
46 Gładysz Aron ROZRYWKOLAND-ARKAMED Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
47 Głodek Wiktoria JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
48 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
49 Gorący Antoni SEKCJA KOLARSKA CENTRUM KULTURY GMINY NOWA RUDA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
50 Gorący Mikołaj SEKCJA KOLARSKA CENTRUM KULTURY GMINY NOWA RUDA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
51 Gorczyca Zosia NIEZRZESZONY Krasnoludki Dziewczęta (2018r. - 2020r.)
52 Gorczyca Franek JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
53 Górecki Karol UKS SPORT BRALIN Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
54 Górecki Wojciech UKS SPORT BRALIN Młodzik (2008r. - 2009r.)
55 Grabowski Aleksander MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
56 Grajeta Filip KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
57 Grocholski Wojciech GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2008r. - 2009r.)
58 Gułaj Mikołaj MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2008r. - 2009r.)
59 Gułaj Kajetan MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
60 Hapka Wiktor SZKÓŁKA KOLARSKA SP 14 GŁOGÓW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
61 Herbowski Adam UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
62 Jagieła Oliwia SEKCJA KOLARSKA CENTRUM KULTURY GMINY NOWA RUDA Żakini (2010r. - 2011r.)
63 Jankowski Jan UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
64 Januszewicz Karolina KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
65 Jarosławski Tymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
66 Jarosławski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
67 Jarosławski Arkadiusz UKKS ORIENS CHOJNÓW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
68 Jędrzejewski Jan JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
69 Jeżewski Konrad MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
70 Kalecińska Olga MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
71 Kasperek Bartosz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
72 Kisiel Marcel GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
73 Kłosowska Hanna KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
74 Kowalczyk Mateusz GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
75 Kowalski Mateusz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
76 Kozdraś Liliana JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2010r. - 2011r.)
77 Krusz Dawid KKW WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
78 Krusz Laura NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
79 Krygier Hubert KKW WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
80 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
81 Kuś Adam GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2008r. - 2009r.)
82 Kwiatkowski Igor ROZRYWKOLAND-ARKAMED Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
83 Lamorski Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
84 Laskowska Hanna NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
85 Laskowski Eliasz NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
86 Lenik Jakub MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
87 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
88 Lipnicka Hanna MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Żakini (2010r. - 2011r.)
89 Łojewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
90 Łomacz Hanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
91 Maciejewska Dominika SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
92 Maciejewska Patrycja SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
93 Magdziarczyk Aniela KKW WAŁBRZYCH Młodziczka (2008r. - 2009r.)
94 Maleszka Franciszek KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
95 Maleszka Antoni KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
96 Marciniec Miłosz UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2008r. - 2009r.)
97 Marciniec Igor UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
98 Matuła Alicja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
99 Maziakowski Ryszard KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
100 Miąso Maciej MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
101 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
102 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
103 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
104 Molska Amelia KKW WAŁBRZYCH Młodziczka (2008r. - 2009r.)
105 Nadziejko Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
106 Nawalany Sebastian NIESTOWARZYSZONY Młodzik (2008r. - 2009r.)
107 Nikoniuk Błażej KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik (2008r. - 2009r.)
108 Nowak Mikołaj UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
109 Nowak Jan UKKS ORIENS CHOJNÓW Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
110 Nowinowski Wojciech NIEZRZESZONY Żak (2010r. - 2011r.)
111 Nowinowski Wiktor NIEZRZESZONY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
112 Nyk Dominik KS ARKADIA - BIKE ACADEMY Młodzik (2008r. - 2009r.)
113 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2010r. - 2011r.)
114 Oblicki Igor NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
115 Oblicki Jan NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
116 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
117 Okarmus Oktawia MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Żakini (2010r. - 2011r.)
118 Olszewska Alicja MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Żakini (2010r. - 2011r.)
119 Ozga Matylda MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
120 Ozga Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
121 Pałac Cezary JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
122 Pałac Hanna JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
123 Pamuła Ignacy NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
124 Pamuła Wojciech NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
125 Piórkowski Jakub SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
126 Piotrowski Mikołaj KKW WAŁBRZYCH Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
127 Piróg Michał NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
128 Podolska Hanna KKW WAŁBRZYCH Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
129 Podolska Karolina KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
130 Poroś Karolina MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka (2008r. - 2009r.)
131 Poroś Emilia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2008r. - 2009r.)
132 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
133 Prokopski Rafał MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
134 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2010r. - 2011r.)
135 Przychodzeń Kacper NIESTOWARZYSZONY Żak (2010r. - 2011r.)
136 Przychodzeń Tobiasz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
137 Ratajczyk Sebastian GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2008r. - 2009r.)
138 Rosiak Gracjan CYKLISTA ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
139 Serafin Marcin MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2008r. - 2009r.)
140 Siwiec Mikołaj MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
141 Siwiec Jan MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2010r. - 2011r.)
142 Skokun Piotr GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodzik (2008r. - 2009r.)
143 Skrzypiec Aleksander GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
144 Skrzypiec Oliwia GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodziczka (2008r. - 2009r.)
145 Smereczniak Krystian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
146 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żakini (2010r. - 2011r.)
147 Sroka Kalinka BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
148 Sroka Krzysztof BIKE CENTER ATAKSPORT ŚWIDNICA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
149 Szachewicz Adam MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
150 Szachewicz Magdalena MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
151 Szakiel Hubert MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
152 Szakiel Witold NIESTOWARZYSZONY Krasnoludki Chłopcy (2018r. - 2020r.)
153 Szczepaniak Kacper GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
154 Szczepankiewicz Bruno KKW WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
155 Szczepankiewicz Leo KKW WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2016r. - 2017r.)
156 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
157 Szelest Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
158 Szlendak Kaja JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
159 Szlendak Karina JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
160 Szlendak Kajetan NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2012r. - 2013r.)
161 Szul Kornelia NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
162 Szul Urszula NIESTOWARZYSZONY Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
163 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2010r. - 2011r.)
164 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2008r. - 2009r.)
165 Trusewicz Nikodem JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
166 Trusewicz Konstanty JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2010r. - 2011r.)
167 Tyl Zuzanna maja WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2010r. - 2011r.)
168 Urbacka Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
169 Urbanek Maciej GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik (2008r. - 2009r.)
170 Urbanek Dagmara SEKCJA KOLARSKA CENTRUM KULTURY GMINY NOWA RUDA Juniorka Młodsza (2006r. - 2007r.)
171 Urbanek Bartosz GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
172 Wądołowska Ida NIEZRZESZONA JELENIA GÓRA Skrzaciątka Dziewczęta (2014r. - 2015r.)
173 Wasilewski Maciej SEKCJA KOLARSKA CENTRUM KULTURY GMINY NOWA RUDA Żak (2010r. - 2011r.)
174 Waszkis Zuzanna MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Skrzaty Dziewczęta (2012r. - 2013r.)
175 Waszkis Zofia MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodziczka (2008r. - 2009r.)
176 Wieczorek Aniela KKW WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
177 Wieczorek Jan GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Młodzik (2008r. - 2009r.)
178 Włodarczyk Adam MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Skrzaciątka Chłopcy (2014r. - 2015r.)
179 Wójcik Mateusz SZKÓŁKA KOLARSKA RZECZYCA Żak (2010r. - 2011r.)
180 Woźniak Antoni GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Żak (2010r. - 2011r.)
181 Żakowicz Oskar JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2006r. - 2007r.)
182 Ziółkowska Natalia KLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH Żakini (2010r. - 2011r.)
183 Żuk Milena NIESTOWARZYSZONY Żakini (2010r. - 2011r.)
Back to top