Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-05-26
  • event addressPolska

Elektrykiem dookoła Polski w dniach od 06.05 do 29.05 2024 (Polska)

Szczegóły

Miejscowość: Polska

Data: 26 maja 2024

Termin zgłoszeń: 25.05.2024

Pliki do pobrania

Mapka trasy

Etapy trasy

INFORMACJE DODATKOWE

https://www.komoot.com/pl-pl/collection/2629510/-elektrykiem-dookoa-polski-w-dniach-od-06-05-do-29-05-2024

Lista zapisanych zawodników:



Pokaż opłaty startowe

Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Baćkowski Krzysztof ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU Dzień 10(15.05) - Chełm->Lubaczów-Oleszyce 140 km
2 Bartkowiak Grazyna NIESTOWARZYSZONY Dzień 21(26.05) - Międzyzdroje->Kołobrzeg 88 km
3 Chołuj Jacek COMPENSA Dzień 9(14.05) - Biała Podlaska->Chełm 139 km
4 Chołuj Jacek COMPENSA Dzień 8(13.05) - Hajnówka->Biała Podlaska 124 km
5 Jasińska Nikola ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - UBEZPIECZENIA OD A DO Z Dzień 10(15.05) - Chełm->Lubaczów-Oleszyce 140 km
6 Kaczmarczyk Julia ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE VENTO GROUP SYSTEM Dzień 9(14.05) - Biała Podlaska->Chełm 139 km
7 Kaczmarczyk Julia ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE VENTO GROUP SYSTEM Dzień 10(15.05) - Chełm->Lubaczów-Oleszyce 140 km
8 Kwiatek Kacper ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE UBEZPIECZENIA OD A DO Z Dzień 20(25.05) - Szczecin->Międzyzdroje 138 km
9 Malicka Joanna ROWERY AZ Dzień 1(06.05) - Kołobrzeg->Rowy 140 km
10 Malicki Daniel ROWERY AZ Dzień 2(07.05) - Rowy->Hel 155 km
11 Norbert Marek NIESTOWARZYSZONY Dzień 16(21.05) - Świdnica->Zgorzelec-Łagów 142 km
12 Ogrodowski Marek ROWERY AZ Dzień 5(10.05) - Nowa Pasłeka->Węgorzewo 159 km
13 Ogrodowski Marek ROWERY AZ Dzień 6(11.05) - Węgorzewo->Augustów 147 km
14 Ogrodowski Marek ROWERY AZ Dzień 4(09.05) - Piaski->Braniewo-Nowa Pasłęka 119 km
15 Ogrodowski Marek ROWERY AZ Dzień 2(07.05) - Rowy->Hel 155 km
16 Ogrodowski Marek ROWERY AZ Dzień 1(06.05) - Kołobrzeg->Rowy 140 km
17 Ogrodowski Marek ROWERY AZ Dzień 3(08.05) - Hel->Piaski 171 km
18 Ogrodowski Marek ROWERY AZ Dzień 21(26.05) - Międzyzdroje->Kołobrzeg 88 km
19 Olejraczyk Viktoria ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU Dzień 10(15.05) - Chełm->Lubaczów-Oleszyce 140 km
20 Pietruszka Agnieszka TUIR WARTA Dzień 1(06.05) - Kołobrzeg->Rowy 140 km
21 Rutkowska Weronika ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - UBEZPIECZENIA OD A DO Z Dzień 10(15.05) - Chełm->Lubaczów-Oleszyce 140 km
22 Sakuta Tomasz TMTEAM Dzień 10(15.05) - Chełm->Lubaczów-Oleszyce 140 km
23 Suchodolska Izabela ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE VENTO GROUP SYSTEM UBEZPIECZENIA OD A DO Z Dzień 10(15.05) - Chełm->Lubaczów-Oleszyce 140 km
24 Szcześniak Tyberiusz ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU Dzień 10(15.05) - Chełm->Lubaczów-Oleszyce 140 km
25 Ungier Bartosz ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU Dzień 10(15.05) - Chełm->Lubaczów-Oleszyce 140 km
Back to top