Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-06-02
  • event addressDąbki - Barzowice

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - PP kobiet - START WSPÓLNY (Dąbki - Barzowice)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 667 283 051
e-mail: arturszarycz@gmail.com

Miejscowość: Dąbki - Barzowice

Data: 02 czerwca 2024

Termin zgłoszeń: 28.05.2024

Pliki do pobrania

Regulamin

Lista zapisanych zawodników:



Pokaż opłaty startowe

Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Andura Julia ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE / DOMIN SPORT Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
2 Baliński Maciej LKS BASZTA GOLCZEWO Młodzik (2010r. - 2011r.)
3 Bidvaitė Mantė LITHUANIAN NATIONAL TEAM Juniorka (2006r. - 2007r.)
4 Buczek Julia LKS BASZTA GOLCZEWO Młodziczka (2010r. - 2011r.)
5 Bukowski Maksymilian LKS BASZTA GOLCZEWO Młodzik (2010r. - 2011r.)
6 Chylak Mateusz LKS BASZTA GOLCZEWO Żak (2012r. - 2013r.)
7 Ciołek Magdalena KLTC KONIN Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
8 Czajkowski Mateusz LKS BASZTA GOLCZEWO Młodzik (2010r. - 2011r.)
9 Godlewski Hubert UKS 'FENIKS' W KRYNKACH Młodzik (2010r. - 2011r.)
10 Jasińska Nikola ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE / DOMIN SPORT Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
11 Jasudowicz Bartosz STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Młodzik (2010r. - 2011r.)
12 Jocher Lena KTK KALISZ Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
13 Jonaitytė Gabija LITHUANIAN NATIONAL TEAM Juniorka (2006r. - 2007r.)
14 Kaczmarczyk Julia ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE VENTO GROUP SYSTEM Młodziczka (2010r. - 2011r.)
15 Karpuk Jakub UKS 'FENIKS' W KRYNKACH Młodzik (2010r. - 2011r.)
16 Kawalec Antonina STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
17 Kij Anna KTK KALISZ Juniorka (2006r. - 2007r.)
18 Klimkiewicz Maja KTK KALISZ Młodziczka (2010r. - 2011r.)
19 Koc Antoni UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Żak (2012r. - 2013r.)
20 Kolasińska Gabriela LKS BASZTA GOLCZEWO Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
21 Kolorz Jakub LKK GOS MSZANA SZKÓŁKA KOLARSKA Młodzik (2010r. - 2011r.)
22 Kończak Jan LKK GOS MSZANA SZKÓŁKA KOLARSKA Żak (2012r. - 2013r.)
23 Kopciuch Aleksandra LKS BASZTA GOLCZEWO Młodziczka (2010r. - 2011r.)
24 Kupka Karol STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Żak (2012r. - 2013r.)
25 Kwieciak Ada KTK KALISZ Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
26 Ledzion Nikola STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
27 Madejska Wiktoria LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Młodziczka (2010r. - 2011r.)
28 Madejska Wiktoria LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Młodziczka (2010r. - 2011r.)
29 Majchrzak Oliwia LKS BASZTA GOLCZEWO Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
30 Makarewicz Roksana UKS 'FENIKS' W KRYNKACH Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
31 Mazurek Marta LKK GOS MSZANA SZKÓŁKA KOLARSKA Młodziczka (2010r. - 2011r.)
32 Mucha Joanna ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE VENTO GROUP SYSTEM Żakini (2012r. - 2013r.)
33 Olejarczyk Viktoria ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE / DOMIN SPORT Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
34 Pawliczek Wojciech LKK GOS MSZANA SZKÓŁKA KOLARSKA Żak (2012r. - 2013r.)
35 Pera Olimpia KTK KALISZ Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
36 Pieczonka Estera MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA Juniorka (2006r. - 2007r.)
37 Polit Nina ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE / DOMIN SPORT Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
38 Pośpiech Julia LKK GOS MSZANA SZKÓŁKA KOLARSKA Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
39 Purchalak Alicja STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka (2006r. - 2007r.)
40 Retinger Karol UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Żak (2012r. - 2013r.)
41 Rutkowska Weronika ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE / DOMIN SPORT Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
42 Stupak Małgorzata UKS 'FENIKS' W KRYNKACH Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
43 Suchodolska Izabela ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE / DOMIN SPORT Juniorka Młodsza (2008r. - 2009r.)
44 Szcześniak Joanna ŚWIĘTOKRZYSKA FUNDACJA SPORTU - DALESZYCE VENTO GROUP SYSTEM Młodziczka (2010r. - 2011r.)
45 Tyszkiewicz Kinga MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA Juniorka (2006r. - 2007r.)
46 Wieczorek Igor LKS BASZTA GOLCZEWO Młodzik (2010r. - 2011r.)
47 Winsławski Adrian LKK GOS MSZANA SZKÓŁKA KOLARSKA Młodzik (2010r. - 2011r.)
48 Wylazłowska Oliwia STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka (2006r. - 2007r.)
Back to top